Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Nie polecam bardzo słabe zarobki najniższa krajowa...

Kulawy

Atmosfera ok, zarobki fatalne 2600 na ręke lub trochę więcej. Premii praktycznie nie ma a jak są to bardzo małe. Żeby cos zarobić musisz pracować nadgodziny i soboty. Ludzie czekają około 2 lat na podwyzke i nie zapowiada się aby dostali.

Co
@Kulawy

2600 na rękę? Serio ?

rumunia
@Co

potwierdzam tyle maja ludzie za 8h (jedni mniej drudzy wiecej ale 2600to tak blisko prawdy) jak chcesz zarobic zostajesz na nadgodziny przychodzisz w soboty to i z 4tys. wyciagniesz albo wiecej ale za ~240h w miesiacu

kandydat

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat atmosfery pracy i zarobków na produkcji ? Zastanawiam się nad wysłaniem zgłoszenia do tej firmy.

Rumunia
@kandydat

Atmosfera miedzy ludzmi jest w sumie ok znacznie gorzej miedzy ludzmi a szefostwem ale to poczytaj sobie inne posty ludzi ponizej...ja tu robie 3 rok na robote nie narzekam tylko na kase bo za malo jak na obecne warunki

@Rumunia

A z takim stażem to o podwyżkę się nie starasz?

@kandydat

Serdecznie zapraszam do kontaktu z działem kadr - udzielimy wszystkich informacji na pytania, które nurtują. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 33 8230 823.

kandydat

Jak wyglądają zarobki w firmie ?

@kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą - zapraszamy do kontakty z działem HR WISS, który z pewnością chętnie odpowie na wszystkie pytania. Prosty i szybko kontakt: 33 8230 823.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Witam jak wygląda praca na stanowisku operatora CNC jakie stawki ,praca na ile zmian?

WISS
@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Kontakt: kady@wiss.com.pl lub pod nr tel.: 662 090 001

Sebo75
@Zainteresowany

W zależności od doświadczenia od 20 zł w zwyż na tokarkach

Julia

To znaczy jak traktują pracowników? Bo takie porównania to za dużo mi nie mówią...

Olo

Czy firma udziela pożyczek remontowych itp. swoim pracownikom

Czy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS występują paczki/bony świąteczne?

Kolo

Czasem tak, czasem nie

Widziałem, że jest rekrutacja na stanowisko spawacz TIG. Jakiej stawki można się spodziewać na początek?

Szczery
@Marek

(usunięte przez administratora) Widzisz te wpisy pod spodem? Wyzysk brak bonow na święta zero poszanowania pracownika i wypłaty gorsze niż w Biedronce. Po kiego ch tu chcesz iść.

@Marek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, które interesuje Pana odnośnie pracy. Zapraszam sedecznie do kontaktu z działem kadr: 33 8270 823.

WISS
@Marek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, które interesuje Pana odnośnie pracy. Zapraszam serdecznie do kontaktu z działem kadr: 33 8270 823.

Master of tig
@Marek

Na poczatek to moze z 15zl na reke jak sie sprawdzisz to moze ze zlotowke-dwa podniosa

Aktualność
Z okazji zbliżających się Świat życzymy wszystkim cudownego czasu spędzonego w gronie rodziny! Niech te Świeta miną w zdrowiu, spokoju i radości! Niech się Wam darzy!

Ktos22

W tym roku ,,super mikolaj ,, na swieta bedzie jeszcze lepiej

Szanowni Państwo, w związku z faktem, że każda Wasza opinia, wskazująca obszary wymagające naszej uwagi, jest dla nas bardzo cenna, informujemy, że każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze, ponieważ tylko do takich będziemy mogli się odnieść. Jednocześnie prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Nasza firma ma swoją misje i cel – produkuje pojazdy ratujące życie i mienie ludzi na całym świcie! My jesteśmy z tego dumni. Wy również powinniście być dumni z faktu, że potraficie budować takie pojazdy, tak jak my jesteśmy dumni z Was. W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: kadry@wiss.com.pl Serdecznie pozdrawiamy, ZESPÓŁ WISS

Byle jaki
@Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS

To może w ramach kończącego sie niebawen roku dołącyc do tych "misji i celow" oddanie zaleglej prawie 2 rok premii frekfencyjnej, oraz pomyslec nad paczkami na swieta choc dla dzieci.. Chyba dosc juz porzadnych pracownikow ostatnio odeszlo i to o czyms świadczy a kazdy chce dobrze bo pracujemy na wspolne dobro... Ponoc

spawacz
@Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS

dziendobry w takim razie mam pytanie nt. parkingu przy zakladzie nr1 kolo gemini moga tam parkowac tylko osoby z identyfikatorami a b c i to sie tylko tyczy biura...dlaczego nie mozna zrobic jednej czesci dla procownikow producji? w czym wy jestescie lepsi od nas? i my i wy jestescie potrzebni bo obie strony nie moga bez siebie istniec ale parking tylko dla biur to dyskryminacja po prostu. i nie piszcie ze jest przy zywieckiej bo tam tez jest problem z parkowaniem a jaki? to zapytajcie przelozonych odnosnie samej pracy nie uwazam zeby bylo zle robilem w gorszych syfach ale stawki godzinowe na obecne warunki sa slabe, wiem zaraz napiszecie ze mozna robic nadgodziny i soboty produkcja musi schodzic...badz dobrym paracownikiem rob od rana do wieczora to zarobisz..o to chodzi? niewolnictwo XX1 wieku...a ceny w sklepach nie stoja w miejscu

Tomek D
@Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS

Dobra dobra wyzysk wyzysk stawki bardzo niskie jak na taką firmę

Aktualność
Niedawno mieliśmy przyjemność uczestnictwa w targach branżowych Florian Messe 2021 - były to nieliczne targi odbywajace się podczas pandemii Covid. Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość zaprezentowania naszych pojazdów. Naszym Klientem za obecność i naszym pracownikom za zaangażowanie w przygotowaniu pojazdów do pokazu.
Życzymy cudownego dnia!
Zespół WISS!
Były

Witam czy coś się zmieniło w tej firmie czy dalej stawki wahają się od 16-18 netto za szkodliwa pracę typu spawacz lakiernik itd

@Były

Dzień dobry, obecnie rekrytujemy za wymienione przez Pana stanowiska. Zapraszamy do kontaktu z działem kadr w celu omówienia szczegółów: tel: 662 090 001

Strażak

Nie rozumiem jak można tak marnie opłacać ludzi którzy jak my przyczyniają się do ratowania życia i środowiska.. Szef powinien się wstydzić

PP

Witam wszystkich mam pytanie czy w waszej firmie jest praca na wydziale cnc prasa krawędziowa , jakie zarobki netto i na ile zmian proszę o odpowiedz pozdrawiam

Ola
@PP

Jest 2 zm na zakl 1 1 zm na zakl 2 Najnizsza krajowa + nadgodziny ????

PP
@Ola

Dzięki Ola za odpowiedź , to naprawdę bardzo słabo.

Qwert
@Ola

Na zakladzie 2 nie ma pras. Na zakladzie 1 sa 3 zmiany i wieksze stawki niz minimalna oraz brak nadgodzin na tym wydziale. Nie siej fermentu kretynie.

@PP

elektro

Cześć Wpadła mi na maila oferta pracy jako elektryk UR w ISS. Ktoś może powiedzieć jakie stawki maja elektrycy? NA ile mozna liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej?

@elektro

Szukający pracy

Witam ile tam zarabia lakiernik bo są zapotrzebowania? Dzięki za jakieś info

Taki tAM

Trójka spokojnie na początek

Spawający
@Taki tAM

A spawacz?

Spawający
@Taki tAM

I jakie prace zobowiązują spawacza a jakie ślusarza?

Były painter

2500 na rękę i weźmie swój pistilet

Lakiernik
@Szukający pracy

16.0 zł na próbnym 2 miesiące. 17.5 zł umowa 12 miesięcy. Takie stawki zaproponował mi wczoraj kierownik rekrutujacy

@Lakiernik

Ale to byly stawki brutto ????

@Spawający

Mtymek

Witam ,proszę o informacje na temat stawki w tej firmie dla mechanika ? Mam papier poświadczający pracę za granicą na podobnym stanowisku z dużymi maszynami oraz duże umiejętności jako mechanik na jaki zarobek mogę liczyć w tej firmie ?

Ponczek
@Mtymek

13 zł okres próbny 3 miesiące potem 14 w porywach do 14.50

@Ponczek

Wójek

Nie mogę pojąć jak firma która produkuje samochody z laminatu nie ma laminatorow w umowie tylko wszyscy są modelarzami , nie mają płacone szkodliwego nie mają 36 dni urlopu .ta firma zdobyła nagrodę za najwyższy zarobek zagraniczny (nie pamiętam daty) który to był rok nie spradzili jak to jest robione i kto to robi z jakimi umowami i zarobkami panie Piotrze ludzie odchodzą niech pan otworzy oczy zarząd Pana oklamuje (jeśli wygole to pan czyta ) . Trzeba dać ludziom zarobic i wtedy będą szanować robotę a nie rozglądać się za inna praca (dobrze mówię ludzie?)

@Wójek

Panie Piotrze zrob Pan porzadek z tym zarzadem z ta biurokracja rozpedz Pan to towarzystwo z tym podejciem do szarego pracownika wiecznym zabieraniem mu pieniedzy premii kto widzial nowy pracownik zarobi tyle samo co stary Gdzie jest punkt z polityki jakosci "podnoszenie kwalifikacji i satysfakcji z pracy" to juz chyba umarlo

Ktos22
@Wójek

Nie zrobi .Chyba nawet nie eie co sie dzieje ns zakladzie .Moze biurokracja zejdzie na produkcje i zobacza j ak fizyczni zapietniczsja na ich wyplate

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS