Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

yes

Wyzysk i (usunięte przez administratora) tyle w temacie.

User

Tak zastanawiam się czasami , jak czytam te opinie w których tylko każdy narzeka , dlaczego ludzie nadal tam pracują , przecież tyle osób pisze jak tam źle i nie dobrze . Jak to każdy sie czuje wyzyskiwany. Przecież rynek pracy jest duży. Ludzie potraficie tylko narzekać jak to macie w naturze, wiecznie nie zadowoleni. Każdy któremu tak źle niech zlozy wypowiedzenie, niech nie trwa w tym ,, ucisku" ,,niewolnictwie" i ,,wyzysku". Przemyślcie dlaczego każdy z Was tak ,,walczy" o nie wiadomo co. Niech każdy zastanowi się też czy jest w 100 % zaangażowany w prace za którą otrzymuje wynagrodzenie.. czy myślicie że tylku w tej firmie tak jest??? Życzę wszystkim Wesołych Świąt, zdrowych spokojnych i w gronie rodziny gdzie każdy będzie mógł odetchnąć od szarej codzienności, uśmiechnąć się i nabrać więcej sił do życia.

Światowy WSTYD

Pozdejmujcie lepiej te flagi które mają wzmacniać Wasz prestiż bo nawet na paczke dla dzieci ani bon dla ludzi którzy ciężko pracują cały rok was nie stać. (usunięte przez administratora) Kładę (usunięte przez administratora) na tą firemke. Spożywczy lepiej dba o pracowników niż wy "giganci".

Stary pracownik

Było ogłoszenie że potrzebują dużo pracowników do firmy. LUDZIE STRZESZCIE SIĘ PRZED TA FIRMĄ. WYZYSK LUDZI ZA MISKE RYŻU!!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Bolo

Szczyt bezczelności na święta mówić ze kryzys pracy od groma a na święta nikt nawet o dzieciach nie pomyślał ciekaw jestem gdzie ten socjal co tak się nim firma chwali

@Bolo

Jak gdzie socjal. Góra dostała i pseudo koordynatorzy projektu. W (usunięte przez administratora) zażąd ma pracowników. Patrzą tylko żeby im dobrze było.pracownik się nie liczy w tej pracy. Rzycze w nowym roku aby padła ta firma na pysk!!!!

stary pracownik

solidny pracodawca roku 2020 kryteria socjalne bhp kto im to przyznl

zażenowany

Czy będą bony na święta? Dlaczego dzieci nie dostały paczek na święta ? Dlaczego?

@zażenowany

Dlaczego? Przeciez jest pandemia... i jest doskonła wymówka. Nie ma znaczenia że firma robiła cały czas bez żadnego postoju...

wielki wstyd zarząd powinien się wstydzić zachowania swojego wobec pracowników

Kiciorz

No tak powinien sie zarząd wstydzić że w swiatowej firmie nawet na bon na Święta ich nie stać ale z drugiej strony zarząd ma nas was w (usunięte przez administratora) Chodzcie dalej kazde soboty niedziele nawet 11listopada na zawołanie a zobaczycie jak zwykle wielki Uj , Parobki z Żywieczczyzny za pare groszy.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Jaka stawka wynagrodzenia na stanowisku elektryka ?

Janusz

Dlaczego w tak prosperujacej firmie są tak niskie zarobki ???

Czy w Iss Wawrzaszek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kompot

Co jest?? Jaka reakcja zrób tak żeby było dobrze a jak Ci nie pasuje to się zwolnij... Nikt nie patrzy na pracownika nikt...

Nie ma żadnej reakcji...

Zerrrooo reakcji. Jest chyba gorzej

Znawca

Nie ma żadnej reakcji, usłyszysz zebys (usunięte przez administratora) nie zawracał...

hela

Jak praca w księgowości ? Duża presja?? proszę o opinie

Witam czy są przyjęcia do firmy na stanowisko spawacz Tig

HR
@Zainteresowany

Tak, zapraszamy do składania CV w dziale HR

Zrezygnowany
@HR

A może by tak pomyśleć nad oddaniem naszych premii frekwencyjnych za 1 kwartał?

Spawacz
@HR

Witam na jaka stawkę można liczyć obecnie mam 20 zł netto na godz na pełnych skladkach

Czy rozmowa rekrutacyjna w Iss Wawrzaszek odbywa się również w języku angielskim?

HR

W zależności od wymagań dotyczących stanowiska pracy, na które aplikuje kandydat

Kolega ptaka z elektrycznego

Ludzie, nie wybierajcie tej pracy. Lepiej być bezrobonym, przysięgam. Trudne sprawy kręcili by cały rok i jeszcze dłużej. Jeżeli szukacie pracy gdzie będą was szanować to nie u Wawrzaszka.

WISSowski Mc Donald

Dlaczego na tej stronie tak malo publikuja pracownicy rzeczowych komentarzy poza cyklicznymi monotematycznymi bezsensownymi wynurzeniami pelnych insynuacji paru tych samych ciasnych umyslow - zrozumiale to moze byc tylko dla kogos kto pracuje w tym zakladzie i zna mokradla intelektualnie tych i im podobnych osobnikow czego potwierdzeniem jest wczesniejszy belkot we wpisach.

bbbb

witam czy sa przyjecia zlozylem cv emal.. i czy mozna jakoś uderzyc zeby sie przyjać?

Kompot

Witam jak już piszą inny jak można obciąć tak drastycznie premie i to jeszcze przed świętami powołując się na kryzys?? Kryzys to co tyle aut robi na parkingach?? Ile pracy nasz czeka za marne grosze?? Przecież rekordowe dochody firma przynosi ale kryzys jest. Ciekawe czy sobie obcięli. A a a bo koronawirus no fakt że zakład dba o nas żebyś my chorzy nie byli. Mamy jeden pojemniczek z płynami dezynfekującymi stołówka pęka w szwach siedzi jeden na drugim a temperaturę nam mierzą termometrem dla który przeważnie pokazuje 36 stopni kiedy ktoś klamki dezynfekowal... Hit dla portali informacyjnych Życzę wszystkim co się przyczynili do obcięcia wypłat aby jak bd życzyć sobie i nam wesołych świąt niech pomyślą o innych co nie mają co zrobić z taką bogata wypłata mam nadzieję że ten czas przyniesie wam takie dobro jakie innym potraficie dac i że dostaniecie to na co zasługujecie

Rossa

A co dyrekcja tylko może.

Łukasz

Panowie dajcie spokój, bo będę kolejnym zwolnionym kierownikiem dla przykładu jak dwóch poprzednich.....

@Łukasz

Nie trzeba popuszczac co niektorym przychodza jak chca wychodza jak chca i to od dluzego czasu co uklady ? Ciekawe jak tlumacza te wyjscia

Pytanie do administratora. Dlaczego usuneluacie komentarze informujące o zachorowania na co idą jednego z pracowników?

Pytanie do administratora. Dlaczego usuneliscie komentarz informujący o tym że jeden z pracowników zachorował na wirusa?

Mozna sie domyslec

Ktos22

Dlaczego tego nienaglosnicie chociaz w kronice beskidzkiej .Dobrze ze tam juz nie robie a wy sie nir dajcie idzcie z tym dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS