Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Kamil909

Witam,czy orientuje się ktoś na jakie zarobki można liczyć jako pracownik produkcji?

Www

Okolo 5 tys

Kamil909
@Www

poważnie pytam, 3 tys na ręke jest możliwe?

Www

Jest możliwe nawet 5 tyś

Pracus z zwisu

Przy 300 godz

Taki Ja

A czy to prawda że jeden z lepszych pracowników działu jakości się strasznie rozchorował i ledwo przeżył i raczej nie będzie już tam pracował. Może potrzebują tam na dział kogoś do pracy.

Slusarz

Witam chcialbym zaaplikowac na stanowisko slusarza na dzial montazu wie ktos cos jakie warunki finansowe i atmosfera w pracy

@Slusarz

12 - 13 zł. Zależy na kogo trafisz, możesz się sporo nauczyć. Co do atmosfery poczytaj komentarze poniżej....

Maciek

Jak trafisz do (usunięte przez administratora)to mozesz dac sobie spokoj ciezko nawet urlop zalatwic a jego gloryfikowani (usunięte przez administratora)chodza sobie do pracy w kratke zalezy czy sa w stanie do niej dojsc . Normalnemu pracownikowi robi pod gorke ze wszystkim .(usunięte przez administratora). Atmosfera na dziale u (usunięte przez administratora) wiekszosc ekipy spoko a u (usunięte przez administratora)to na dzien dobry(usunięte przez administratora) i koledzy ze wsi cie juz ugoszcza i zrobia ci kolo (usunięte przez administratora) . Nie polecam sam bys zrezygnowal po krotkim okresie

Jurek

Ja dobrze go wspominam usmiech na twarzy (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)ty lepiej naucz się jeździć i pilnuj swego ojca (usunięte przez administratora)który niema pojęcia o robocie

Xyz
@Slusarz

(usunięte przez administratora). Nie siedz tu na glupotach tylko koluj nam premie na swieta bo zle to bedzie wygladac , gole wyplaty nas nie zadowola ,a wtedy wszyscy beda zli

Wyglada na to (usunięte przez administratora)ze duzo ludzi cie nie lubi przemysl to sobie i wyciagni z tego wnioski

Wojtek
@Maciek

Święta Prawda i każde tego typu zachowanie powinno być tepione , a nie że ktoś robi chorą atmosferę w pracy .

Mat99168

Mam pytanie. Czy praca ma charakter 3 zmianowy?

@Mat99168

Nie . 2zm

Marian
@Mat99168

Na 3 zmiany też pracujemy :)

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Rafal

Poszukuję pracy jako lakiernik samochodowy. Jakie warunki finansowe oferuje firma ? Jak wygląda środowisko pracy ?

Rudy
@Rafal

Warunki finansowe są świetne .start 12 zł na godzinę netto.zapraszaja wszystkich z doświadczeniem lub bez do przyuczenia

Bedzie Pan Zdziwiony

@Rafal

Jezeli nie masz diswiadczenia a chcesz sie nauczyc wal smialo , doswiadczenie ktore nabierzesz pozwoli ci podjac sie tzw fuch badz zmienic prace

141,111,135,136 spawacz
@Lukasz

Po tym co mozna przeczytac odnosze wrazenie ze jest u was wesoło .. jakie stawiki mig-mag , elektoda, tig . Jaka robota i czy stoja nad ludzmi . Czy to prawde ze idzie dorobic na godzinach

Kamil Gluza

Jacy z was fachowcy skoro pracujecie za te pieniądze? Każdego z was mogą małpą zastąpić. I to tu jest problem.

Janusz
@Kamil Gluza

Nie jesteśmy fachowcami tylko zwykłymi (usunięte przez administratora)jak każdy tu pracujący można nazwać to choroba ale tak naprawdę to pasja , ci najmocniejsi odznaczają się czerwona barwa twarzy

okręt tonie..

Na zakładzie drugim buty będą rozdawane co dwa lata. Czy to jakaś (usunięte przez administratora) kpina? Zapraszamy panią która to wymyśliła o chodzenie w tych butach chociażby przez rok...

Jakub
@okręt tonie..

Szukaja oszczednosci tam gdzie nie trzeba oszczedzaja na pracownikach ktorych brakuje . Na wszystko jest tylko szkoda paru tysiecy (kropla w morzu ) zeby poprawic wizerunek firmy wszystko ładnie na zewnatrz(usunięte przez administratora)

Zas mi spawacz z Tiga (usunięte przez administratora) papierami przeciez obiecalem mu podwyzke ze dostanie( (tylko niewiem kiedy hehe zarcik taki )) tak naprawde to mi przykro ;-))

Czeczen
@Tomek

Tomku No tak obiecanego dużo się zmieści, no ale jak się nie ma jaj to się podwyżki nie załatwi ludzia, bo słupki się nie zgadzają więc nie ma jak rozmawiać i strach iść :)

Zwiss

Warunki pracy okropne, wszystko pilne, chaos brak doceniana pracowników nie wiedzą w zarządzaniu można by było się szczycic bo jast na niesamowitym poziomie pieniądze marne warunki szkodliwe zero socjalu jakiego kolwiek chociaż w ogłoszeniach piszą że bogaty socjal (usunięte przez administratora)w przypadku wypadku neguje pracownika jakieś marne paczki brak możliwości rozwoju taki potencjał a już bliski wypaleniu jakość wykonywanych samochodów jest bardzo niska śmiało polecać konkurencję a nie Wiss bo on już dawno zwissa chyba wszystkim Moje sugestie dla iss wawrzaszek: Poprawę zarobkow Większy szacunek do pracowników Wprowadzenie jakiegokolwiek socjalu

Witam Panowie ... Pytanko co chcielibyscie dostac na Swieta po dlugich ciezkich negocjacjach wywalczyłem: 1. mozliwosc pracy po 12h 2.robocze weekendy soboty niedziele NIestety wiecej nie damy może mała paczuszka dla waszych rodzin sie znajdzie alkholo dla was, slodycze dla waszych pociech ,tylko nie przeżryjcie wszystkiego na raz bo to macie raz na rok.. Wkoncu te 1600 zł socialu na cos trzeba wydac ..Zrobimy sobie pare imprez jakies wyjzady ja byle siurow nie pije ...ale (usunięte przez administratora) nie bede jak bedziemy mieli impreze to pochowie wam troche resztek i pozlewam wam alko nie myslcie ze nie myslimy o pracownikach (poczujecie a raczej pokosztujecie jak sie gora bawi) chce dobrze dla kazdego a najbardziej dla was moi drodzy pracownicy sory tani .. czekam na wasze propozycje Zyjcie Panowie ...

Zrezygnowany
@Tomek

Myślałem o pracy w tej firmie ale po raz kolejny slysze o socjalu ktory znika w magiczny sposób oj pie...e to

Solidarnosc
@Tomek

(usunięte przez administratora) 12h to malo przychodzi delikwent o 18 i nie ma co ze soba zrobic wiec alko a dzien ma 24 ha ha ale idzie to w dobrym kierunku(usunięte przez administratora)

a

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: a

XmenPawe

Gdyby zwolnił się spawacz to faktycznie by było przykro wszystkim Z tego co wiem to chyba ślusarz z czarnej dzielnicy Ale mogę się mylić może to faktycznie jakiś ukryty talent i może odnajdzie się w innej firmie Niech fajka spawalnicza go prowadzi

@XmenPawe

Z B1 kolego dzial spawaczy, slusarzy i to nie jeden tylko podobno dwoch ...

@Lukasz

Kolejna osoba która pracowała tutaj kilkanaście lat.

Lukasz

Takze tych co pracoja rok dwa czy trzy tez nam nie bedzie szkoda

@Lukasz

Zajmij sie lepiej robota na dziale bo to ci nie idzie na poczatku detali nawet nie potrafiles znalezc takze mozesz byc nastepny do odstrzalu

Ja (usunięte przez administratora) kolejny dzien tygodnia i kolejny rzucił mi papierami, az strach co bedzie jutro jak tak dalej pojdzie to sam pojde na produkcje

@Tomek

Witam Dzidy i niedojdy muszą odejść i nikt za nimi nie będzie płakał W tej firmie nie ma czasu na niańczenie i przytulanie tu trzeba być kreatywnym i mieć chęć do pracy XmenPawel

@XmenPawel

Ty zapewne masz to coś.....

Pawel

Hehehe placa ci za to

@pracownik

Witam Ja mam to coś to się nazywa chęć do pracy

@XmenPawel

Czyli nalezysz do grupy łowców godzin :D

Jurek

Tak nawali godzin a roboty nie widac ...szkoda gadac powinno byc płacone ((uczciwie wyceny )) od roboty jezeli sie nieda na sztuki to niektore roboty na godziny ..

Xyz
@XmenPawel

Kto mądrzejszy i nie boi się zaryzykować to odchodzi a nie siedzi w takiej (usunięte przez administratora)za przeproszeniem. Nie sztuka jest się ugadac jak niektórzy ze się zwolni a tego nie zrobi bo się boi tylko trzeba coś zmienić i odejsc

nick
@Xyz

Widzę że narzekanie to twoja specjalność a zapytaj żm jak mu teraz idzie bo taki super spawacz to na pewno ma wzięcie XmenPawel

Ja nie pajemaju
@nick

Z tego co wiem to mż ma się bardzo dobrze i śmieje się z wiss bo miał dużo lepsza ofertę jako spawacz ale poszedł tam gdzie miał jeszcze dużo lepsze pieniądze a nie to co w wawrzaszku że stawki zatrzymały się 5 lat temu

Szymon
@nick

Jak masz kontakt z bylymi pracownikami wiss to zapytaj jak im idzie , nie tesknia dlatego warto probowac bo najgorsze co moze byc to zasiedzenie

tylko szczury ociekają z tonącego okrętu,ale lepiej być szczurem niż osłem za 2000 zł

Otumaniony tomuś
@ja

(usunięte przez administratora) gdyby tylko (usunięte przez administratora)dowiedział się o tym jak traktują ludzi i ilu rezygnuje z ich powodu, to ich kariery szybko by się skończyły. Stała śpiewka nie ma roboty, nie ma kasy, niech ludzie robią za bezcen, za 2-3miesiące robota nagle będzie a stawki zostaną głodowe. (usunięte przez administratora)

Klik
@ja

Haha dobre No tak rozumu i szacunku do samego siebie ????

Dominik
@ja

(usunięte przez administratora) mial zawsze problem do ludzi ktorzy byli inteligentni ,najwiekszy problem mial do ludzi z wyksztalceniem czyli spawalnikow w tej firmie ,ktorzy posiadali wiedze i kompetencje i czesto podwazali jego bledne przekonania , decyzje i pomysly co urazalo(usunięte przez administratora). jedyne co potrafi to powiedziec cos w stylu ma byc zrobione(usunięte przez administratora) co poskutkowalo straszna rotacja na tym stanowisku .... bez pozdrwien oby twoje zachowanie wrocilo do ciebie

nick
@Dominik

to ty kłapouchy

XmenPawel

Szczur a co tam u ciebie napisz coś bo nuda

Kobra

Witam,czy orientuje się ktoś jakie są zarobki na dziale cięcia laserem? Podobno brygadzisty poszukują?

Nie masz na co liczyć
@Kobra

Nie wystarczą opinie o zakładzie? Na rozmowie złote góry a potem klep biede parobku

Piotr C

(usunięte przez administratora)daje ,,świetny"przykład kolegom ze zmiany ....

Sąsiad

Panowie po co ta spina i nienawiść do (usunięte przez administratora)Dajcie się chłopu wykazać,

Dejw
@Sąsiad

I co panie (usunięte przez administratora), coś ci to nie działa , gdzie te twoje usprawnienia i pomysły?

Gbur22

Chciałbym aplikować na elektryka jakie wynagrodzenie ? Wie ktos coś może?

@Gbur22

14-16 zł Zapraszam na rozmowę.

Kolejni spawacze sie zwalniaja bardzo mi smutno :(((

XmenPawel

Witam Zostawcie K-b-c-kę w spokoju nie wiem po co ktoś wypisuje takie brednie na temat spawaczy jak ktoś potrafi w tej firmie spawać to na pewno zarobi i ma poważanie nie tak jak byle dziady podszywające się za spawaczy którzy cały czas żalą się na tak daremnych portalach jak ten że im źle i nikt ich nie docenia XmenPawel

Green

Witam, jak wygląda sytuacja w firmie zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko spawacz, jakie zarobki, atmosfera w pracy itp. Proszę o konkretną odpowiedź. Z góry dziękuję.

Robert
@Green

arzeby spawać w Wiss trzeba mieć jedno Umiejentności

Chetny do pracy
@Robert

Jaka?

R
@Robert

Ty jeszcze potrafisz perfekcyjnie wchodzic w (usunięte przez administratora) kto byl na targach i meczu dobrze wie . Szukasz sobie kolegow a maja cie za kogo maja.

Dupaczka
@R

Tak waflowanie to moje hobby poza spawniem trzeba jakies miec

Zbyszek
@R

Tak (usunięte przez administratora)jakich malo kazdemu scieli za plecami , przy jednych na drogich a potem na odwrot i jeszcze uprzejmie donosi .(usunięte przez administratora) .. a tego nie bedzie robil tamtego nie ....jak on to mowi to za trudne dla niego albo ustaw sie w kolejce . (usunięte przez administratora)

@Zbyszek

Pewnie ci fuchy nie pospawał i się obraziłeś. Znam gościa 10 lat i zawsze można na niego liczyć. Masz problem to powiedz mu to w oczy. Kiedyś był mały i szymek teraz został rudy i siwy niech każdy z pracowników uczy się od nich szybkości i jakości.

R

Tak pospawaj mi to potem cie (usunięte przez administratora)

Hhhh

Na podwyzki nie bylo ale laser kupili

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS