Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Niech sie kazdy patrzy swojej (usunięte przez administratora) a nie patrzy z zawiscia na drogiego . Starzy pracownicy znaja sie lepiej z kadra zarzadzajaca jedni z tymi drudzy z innymi i cos tam czasem gadaja ze soba wkoncu to lata mozna to nazwac waflowaniem itp . To sa pracownicy co swoje potrafia i znaja sie na robocie . Zawisc ze strony tzw NO NAME jest nie dziwna .

Dominik

Tam tym panom wymienianym ponizej moglby ktos wkoncu utrzec nosa . Bo zachowanie ich ma wiele do życzenia .

Były

Witam, minęło sześć lat odkąd skończyłem swoją przygodę z ISS. Te posty uświadczają mnie w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję. Przepracowałem tam 10 lat - można było się wiele nauczyć, gdyż szef P.W. nie oszczędzał na nowych (na owe czasy) technologiach. Dyrektorzy M.R. i W.M. wprowadzali trochę chaosu ale koniec końców samochód wyjeżdżał. Szefami produkcji byli A.L. a potem T.D. Socjal jako taki był (paczki na święta) do czasu śmierci Pani Cecylii. Potem wszystko zabrali - profity dostawali nieliczni. Praca w "nadgodzinach" (~250 miesięcznie) płaconych jako zwykła stawka godzinowa, wypłacana w premii (bo oficjalnie przepracowane 168 godzin). Wszechobecny bałagan, marnotrawstwo, brak zarządzania. Szkoda. Firma z takim potencjałem i możliwościami. Gdyby ta firma produkowała jakiś inny produkt a nie samochody spec. to by dawno zbankrutowała przy takiej organizacji pracy. Już i tak konkurencja wycięła spory kawałek tortu. Życzę powodzenia.

Wahadlo

Byle sprzedac... to juz nie jest jakakolwiek jakość. Sprzedaz ładuje projekty,dyro sie zgadza byle kasa byla. Dbanie o pracownika ?.. kpina. Bladego pojecia nie maja specjalistach. Przyjac za kase te sama co pracownicy z dlugim starzem byle byla sztuka a noz moze cos zrobi. ,,tam,, trzeba katharsis.... Tytanic moi drodzy... Tytanic.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
HR SIGMA Sp. z o.o.
Bartek N

To ten kolega co z nami gra w siatę, Uważajcie na niego !!!!

I kolejne dwa porzucenia pracy starych pracownikow..:-((

Koniec jest bliski
@Tomek

A może to jeszcze nie wszyscy...

Jurek
@Koniec jest bliski

Zawsze sie znajdzie jakis Rolnik któremu praca przy przychówku sie znudzi i przyjdzie do roboty

Kierownik świnka
@Jurek

Rolnicy nic nie potrafią trzeba wycisnąć wszystko ze starych

Franek

Brakuje ludzie do pracy to może firma przemyśli swoją strategię i zacznie podnosić pensje?

Me me me
@Franek

Wola nie dac niz robote zrobic

Zamachdomlotka

Nie podziele sie bo tam nic dobrego nie ma

@Zamachdomlotka

Firma oferuje: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prac - stałą pensję oraz premię uznaniową -przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość - -zdobycia nowych umiejętności -możliwość odbycia kursów -pakiet świadczeń socjalnych : karta Benefit, ubezpieczenie zdrowotne PZU ......cos chyba jednak jest dla Pracownika

Takie bonusy
@Tomek

Jak sam sobie zapłacisz to jest PZU i multisport za darmo nic nie ma o to co jest dla robola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dac podwyzki

Fizol
@Piotr

Ale po co jak można wywalić kadre z doświadczeniem

Lepiej zebys nie wiedzial
@Fizol

No masz racje lepiej pozbyc sie doswiadczonych pracownikow w swojej dziedzinie zal dlozyc pare stowek chodzby z tego zlomu ze zle zamowionych lub zaprojektowanych elementow cietych gietych obrabianych, spawanych, klejonych ale co tam wliczy sie w koszty a parobki z dolu odrobia ...lepiej przyjac nowych moze sie przyucza i cos z tego bedzie a jak nie to kooperacja zrobi dobrze bo im dobrze zaplacimy

Radek

Tragedia co sie tam dzieje

Jolanta

@Tomek Dlaczego Twoim zdaniem tak się dzieje? Jak dokładnie możesz określić aktualną sytuację w firmie iss wawrzaszek? Informacje te mogą okazać się pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu?. @Szymon Jakie wymagania stawiane są wobec kandydatów? Jakie kryteria należy spełnić, aby móc starać się o pracę w tej firmie na stanowisko spawacza?

Szymon
@Jolanta

Jakie wymagania to niewiem bo juz tam nie pracuje . Rynek pracy w obecnych czasach jest dla pracownika . Gdy ludzie sa niezadowoleni z to sie zwalniaja ,badz firma nie ma argumentow by przyciagnac nowych fachowcow nie mowie malolatach po szkolach

@Jolanta

Komentarz w ktorym bedzie zawart informacja ; -) o warunkach socialnych, finansowych oraz jak traktowani sa pracownicy fizyczni przez przelozonych bedzie naruszac regulamin .

Jola
@Tomek

Regulamin i usunięcie przez administratora haha

B
@Jola

Zbyt niskie zarobki 12 zl/h czekam na podwyzke jak sie cos nie zmieni zmieniam prace

Bartek Tig
@B

Ja tez mysle nad zmiana . Niechce mi sie robic na 2 zmiany . Chociaz jakby bylo 2na1 albo 3na1 a tak to zmiana na zmiane traci sie czas, ponoc u szczesniaka szukaja ludzi do roboty ,kasa podobna ale przynajmniej od 7do 15 a robota ta sama .

Robert

Tak przez tego typka zwalniają się wartościowi specjaliści nieodwracalnie tracimy fachowców

Anonimowy

art. 23 Kodeksu cywilnego „dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach”. Bez wątpienia w powyżej wskazanym katalogu wyraźnie wskazane zostało nazwisko jako dobro osobiste człowieka, które objęte jest ochroną prawa cywilnego oraz niezależnie od tego pozostaje pod ochroną prawną przewidzianą w przepisach prawa karnego czy administracyjnego – stąd wykorzystanie nazwiska nie jest zgodne z prawem.

Robert
@Anonimowy

no I co zesrałeś się pała

Anonimowy 27

Drodzy wielce niespokojni, oddani nie matoły i długoletni pracownicy Wiss tyle tam pracujecie i jeszcze nie zostaliscie kierownikami? Hmm Pan wyżej ''idealnie'' potrafi ocenić człowieka myślę że doskonale nadawał by się do tej roli jeśli wie co dla pracowników najlepsze chociaż nie wiem czy nie przekracza Pan granicy bycia Matołem na to stanowisko. Osobiście uważam że kierownik wykonuje swoją pracę tak jak należy i jeśli ktoś cały czas obija się no to przykro mi nie na tym to polega i raczej nie powinien wypowiadać się na ten temat. Pozdrawiam były pracownik Wiss.

@Robert

Tak Pan uważa? Czyli musi Pan być bardzo niewartościowym specjalistą bez fachu jeśli jeszcze Pan tam pracuje z takim 'typkiem'. Jesli uważa Pan inaczej o sobie niz napisałam to chyba nie jest źle jeśli jeszcze tam Pan pracuje. Pozdrawiam były pracownik Wiss

@Anonimowy 27

w (usunięte przez administratora) byłes (usunięte przez administratora) wiesz

@Anonimowy 27

Nie no kierownicy w Wiss to jakiś rzart Oni nie istnieją Niepomogą niezaszkodzą

Lukasz
@Marcin

No nie żartuj. Pracownicy to tez niezli kawalarze , szczegolnie ci wykfalifikowani z Cv dodtatkowe upr .prawo jazdy kat. b ,albo poprzednia praca pomocnik budowlany . Zainteresowania Alkochol .Bez spiny pzdr

@Piotr

Po 40 min siedzieć w kiblu, Po 10 razy na zmianę iść na papierosa, I pościemniać za zabudowa, żeby zmiana szybciej zleciała, bo kto by za 12/13 zł/h normalnie pracował. Nie ma premii nie ma roboty. Motto 50% specjalistów.

Jurek
@Marcin

Zaszkodzic moga ale ci wyzej leja na to co oni mowia nie interweniuja bo ludzi nie ma do roboty .

Dziadosław
@Marcin

Jak już to żart nie rzart. Wybacz, ale razi w oczy.

@Lukasz

Bo kierownicy są naprawde kompetentni i z wykształceniem ha ha prawda w oczy kole

@Robol

Wykwalifikowanym trzeba zapłacić i tu jest problem panie kierowniku

@Piotr

No to myślę że jestem wiedzą na tym samym poziomie co Pan.

Ork z A1

Podobno dzis jakies jaja byly na spawalni na Tigu wie ktos cos na ten temat . Nawet dwoch najwarzniejszych sie tam pofatygowalo

Radek

Przechodze przez sciany i widze inny swiat pelen kolorow i barw . To nie swiat kreci sie, krece sie Ja

Specjalista za 2300
@Radek

Tu Tomek, Radku co trzeba brać, żeby przechodzić przez ściany? proszę o konkrety bo sam już nie wytrzymuje

R
@Specjalista za 2300

Zapraszam na wspolne medytacje oraz pokaze Panu jaka droge obrac w zyciu aby przez nie przejsc w spokoju i harmoni z natura i ludzmi

Janusz Uk

Nie warto

Piotrekk

Ludzi coraz mniej a roboty przybywa W BOGATEJ DOBRZE PROSPERUJACEJ FIRMIE NA RYNKU POLSKIM JAK I ZAGRANICZNYM ,

To ja Tomek prosze o konkrety tego zajscia .

robol
@Tomek

Przepraszam wszystkich.Wprowadzono mnie w błąd.Wystąpiłem do administratora o usunięcie tej opinii.

Widze ze szybka reakcja szkoda ze nie zdazylem przeczytac

Jędrzej

Witam.. Chciał bym się dowiedzieć jak traktowani są spawacz w tym zakładzie

Sławomir

Bzdura. Stawki nawet 23zł za h. I luzik :-)

@Sławomir

23 chyba brutto i to grupka wybrańców.

Ggg
@Jędrzej

Jest super najlepiej w lato podczas upalow -w wode zaopatrzasz sie sam albo pijesz kranowe bo ci sie nie nalezy . Woda jest zamawiana do klimatyzowanych bior ,bo tam sa ludzie ...

Szymon
@Jędrzej

Zostala dodana oferta dla spawaczy . Napewno juz tlumy stoja pod brama ... Warta praca tych pieniedzy jezeli jestes po kursie lub skonczyles szkole i masz papiery . Mozna sie duzo nauczyc i wykorzystac to na fuchach lub zagranica

Są na forum jacyś pracownicy firmy iss wawrzaszek? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Z roku na rok spada dobra opinia o firmie nawet juz ukraincy zmieniaja prace na inna

Mario

Witam, Ja natomiast mam pytanie odnośnie kadry konstruktorów i technologów, bo zapewne taka tam istnieje, a nie widziałem(czytając powyższe komentarze) żeby na ich temat była jakaś opinia. Jakie warunki firma daje właśnie konstruktorą i technologą jaka jest ich praca i czy może ktoś coś powiedzieć na jakim poziomie są ich zarobki. Pytam ponieważ długo się już zastanawiam nad podjęciem pracy w tej firmie jako inż. Z góry dziękuję za pomoc.

@Mario

I Ty chcesz pracować jako inżynier,a nie umiesz poprawnie napisać "konstruktorom,technologom " tumanie!

Jandrus
@Mario

Inzynierze napisz teraz szczerze czy nie wstyd Ci ze "Robol" poprawia Cie w kwestii odmiany nazwy stanowiska na ktore chcesz aplikowac? Jak dla mnie to porazka po calosci. Przykro mi ale musze sie zgodzic z "Robolem".

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS