Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Stanisław

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie sa warunki pracy w firmie? I powoduje odejście tak wielu pracowników?

Wsp
@Stanisław

Komentarze poniżej powinny dac ci odpowiedź.. po prostu Tomus chce robić robote po najniższych kosztach zabierając co może i tylko srobe dokreca

Qwerty

Ludzie wy tylko nadgodziny nadgodziny..... Popatrzcie ile czasu spedzacie ze swoimi rodzinami. Żyje sie raz a zycie przeleci szybko i co potem starzy schorowani? Ja jako pracownik z 6 letnim stażem czuje sie pokrzywdzony stawką i wiele innych osób również szukam juz innej pracy. Nowi dostaja tyle co starzy absurd...... A co do ostatnej premii był to cios poniżej pasa tak sie z ludzmi nie robi...

Kielich

Panowie, teraz będziecie łączyć siły jak nie ma co robic?! Popukajcie sie po swoich główkach!

8h i do domu zero nadgodzin zero sobot niech dyrekcja klepie auta Piotrkowi obudzcie się .... jak oni widzą że robicie nadgodziny i soboty to dalej będą wam śrubę dokręcać i patrzeć ile z was można wycisnąć i co zabrać. Sytuacja z pracownikami na rynku jest taka że ciężko znaleźć pracownika A oni o tym wiedzą...

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kompletowanie zamówień w sklepie spożywczym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Stary pracownik

ŻENADA, JAK MAJA SIĘ CZUĆ DOŚWIADCZENI PRACOWNICY SKORO NOWO PRZYJĘCI MAJA TAKĄ SAMĄ STAWKĘ CO NIEKTÓRZY PO PRZEPRACOWANIU SOLIDNYCH KILKU LAT. ZERO SZACUNKU DO DOBRYCH PRACOWNIKÓW. APEL DO WŁADZY OBUDZCIE SIĘ PODNIEŚCIE STAWKI.

Bartek

Parobki będą tyrac na Pana ten ich poklepie po pustych łbach że są dobrymi wołami i wysmieje kupując sobie nową zabawkę za parę baniek A ludzie powie że firma pieniędzy nie ma ...

Pracownicy

Tomek oddaj premie . Auta schodzą A premi brak stawki niskie . Oszustwa że strony dyrekcji są karygodne

@Pracownicy

Zgadza się auta schodzą a premii brak. Zarząd robi sobie co chce, tylko patrzeć jak posypia się następne zwolnienia.

Niezdecydowany nie

Witam ile na początku można zarobić na magazynie

@Niezdecydowany nie

Tyle samo co pracownik po kilku latach pracy 13zł

Młody

Ta firma to porażka. Stawki głosowe, zarząd robi wszystko żeby zabrać resztki premii tylko płacić gołą stawkę. A produkcja boi się odezwać. Nie polecam tej firmy po przepracowaniu kilku lat niedługo odchodzę.

Młody

Witam niedługo się zwalniam ale macie gościa który chandluje maskami kierownicy już wiedzą kto to ,i jeszcze pracuje i po podwyżkę poszedł to jest nie normalne Tomasz zajmij się tym. Io

Burak
@Młody

A pile można kupić

Ciekawy

A jak wygląda praca w dziale jakości bo cały czas chcą tam kogoś przyjąć. Wie ktoś jaka praca i jakie zarobki.

Mon
@Ciekawy

Jeżeli masz wodoodporne buty, odporność na kierownika to zapraszamy :)

Ciekawy
@Mon

A to co to za kierownik że trzeba mieć na niego odporność. I to praca cały czas z wodą czy nie tylko A jak zarobki

Szymon

Na stronie aplikuj.pl widnieje oferta pracy - pracownik budowlany. Czym zajmuje się taka osoba w firmie?

nick
@Szymon

Buduje auta specjalne

argon
@nick

Mylisz się, tym już się zajmują stolarze i cukiernicy.

Kotek
@argon

5.0 czy z tlenem .... To prawda pracują tu ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy teoretycznej i praktycznej

Elektron

Jak wygląda praca elektryków w firmie Wiss jakie stawki na początek i słyszałem że w firmie różne działy robia różne zmiany . Jak to wyglada

welder

Chwała GoWork że jest bo miałem zamiar wysłać CV. Ale widzę że nie ma to sensu. Jako spawacz mam teraz 37zł netto. Więc się nie dziwcie że ogarnięci spawacze uciekają. Takie czasy teraz UA za 20 nie che "spawać"

Abc
@welder

Daj namiary kolego też tyle chcemy

Spawacz

37 masz ale za cały dzień trolu

Slawek
@Spawacz

Kiepski Żart

Quazimodo
@welder

Srednio spawacz jak wyciągnie na swojej dzialalności 50 zeta na godzinę może mówić o passie. Więc po jaką cholere pracodawca miałby tyle placic wziolby podwykonawce i go nic nie interesuje na Bielsku takich stawek niebyło i nie będzie to rynek pracy ksztaltuje stawki. Nawet spawacz na kopalni tyle nie dostanie może w KGHM-mie lub spawacz nurek. W Avio Aero mają 32 brutto najlepsi więc pochwal się gdzie tak kochają spawaczy.

Rick Dangerous

Jak wygląda sprawa nadgodzin w tyg czy są platne 50 % i soboty 100% druga sprawa co robią jeśli pracownik nie wyraża zgody na pracę dodatkowych godzin i uchyla się od przyjścia na soboty.

Piotr. C
@Rick Dangerous

Wszystkie nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy

Merlin
@Piotr. C

Zrobisz te 220godz/mięs to co zarobisz.

Piotr C.
@Merlin

Na dziale lasera nie ma nadgodzin

Quazimodo
@Merlin

Matko Boska wy tam po 220 godzin pracujecie ? przecież to niewolnictwo. Ile pracownik zarobi średnio w wiss przy takiej ilości godzin?

@Quazimodo

Jeżeli nawalisz nadgodzin i dostaniesz premie (aby ją dostać trzeba siedzieć cicho gdy cisną po Tobie pewne osoby) to 4-5 tys zarobisz

Ludzie są szczęśliwi że mogę poświęcać większość część zycia pracy .

Pan Pikuś
@Piotr C.

Na amadzie są. Ile chcesz, kiedy chcesz i o której chcesz. To jedyna kasta u Pana Wawrzaszka, która jest nietykalna.

Tomek Mart
@Pan Pikuś

Kasta?? Prędzej bym powiedział że zgrana ekipa która umie się między sobą dogadać. A jak żal to może aplikuj na stanowisko "giętacza", podobno potrzebują kogoś.

Dejw
@Pan Pikuś

Nawet (usunięte przez administratora) się załapał na nadgodziny na amadzie , to interes majtkowy aż tak nieopłacalny ?

Fff

Powinien się tej firmie przyjrzeć PIP co do warunków pracy i czasu pracy . Każdy narzeka od pracowników po kierowników,koordynatorów, konstruktorow . Wystarczy spojrzeć ile ludzi odeszło z tej firmy

Roman

Jak wygląda praca na montażu na ul. Ks. Kusia?

Ktoś
@Roman

Nie ma czegoś takiego w firmie jak montaż. To nie FSM

Roman
@Ktoś

Chodzi o nową halę na której produkowane są większe projekty

????????

@Roman

Na montazu składa się zabudowy z elementów kompozytowych klejac je specjalnym klejem i materiałami śmierdzi okropnie zdrowie szwankuje ale jak mówią sterylne warunki płacą grosze nie polecam wyzysk

Niskie stawki i (usunięte przez administratora)warunki nie polecam ,wyzysk i (usunięte przez administratora)

Krisssgh

Witam, jestem studentem agh mechanika i budowa maszyn. Chciałbym aplikować o praktyki letnie, jakieś opinie? Czy są płatne, dużo można się nauczyć?

@Krisssgh

Wal śmiało kolego, na pewno spotka cię tam wiele dobrego,praktyki,staże dobrze płatne kupisz sobie bilet miesięczny na dojazd. Żadnej przyszłości w tej firmie nie ma,podwyżki nie istnieją,dobrzy pracownicy zwalniają się ogólna klapa.(usunięte przez administratora) zostawania po godzinach najlepiej po 12godz.Taki jest obraz tej firmy

Pracus z zwisu
@Nowy

Prawda omijajcie firme bocznymi sciezkami drogami tu jedynie garba sie dorobisz i poznasz co to znaczy (usunięte przez administratora)pracownika przez osoby ktore w magiczny sposob z pracownika expresowo zostaly koordynatorem czy wladza wyzsza .Czlowiek ze wsi wyjedzie ale wies z czlowieka nie , kazdy wie o czym ( o kim) mowie .Jest ekipa fajnych ludzi ale mowie tylko o pracownikach Pozdrawiam

Jolanta
@Nowy

Dlaczego masz tak negatywne zdanie na temat pracodawcy? Nie dostrzegasz żadnych dobrych stron zatrudnienia w firmie? Długie godziny pracy rzeczywiście są kłopotliwe, a czy stawka za nadgodziny jest wyższa? Czy występuje duża rotacja?

WESOLYCH SWIAT PANOWOIE . PREMIE SA BONY BYLY ,NADGODZINKI TEZ MOZNA STUKAC , MOWILEM ZE COS WAM ZALATWIE ...POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS