Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

TIK TAK

MOSCIBRODY TO (usunięte przez administratora) DLA PRACOWNIKOW A DLA KLIETOW JESZCZE GORSZE - POPROSTU TRUJA LUDZ

dostawca
@TIK TAK

Witam. Co sądzicie o kierowniczkach z tych sklepów.

harvey

Co do Międzyrzeca to bywałem tam co jakiś czas przejazdem ze znajomym i wszystko było ok. Nawet otworzyli drugi sklep, czyli się wiedzie. Tyle, że zapomnieli chyba zainstalować klimatyzacji w nowo powstałym, strach pomyśleć co może się dziać z mięsem przy takich temperaturach. Niemniej jednak nie miałem takich problemów jak przedmówca. Panie są sympatyczne i potrafią doradzić. Choć rzeczywiście ekipy zmieniają się między sklepami, co rusz są nowe twarze że czasem trudno się połapać.

kora

Witam czy baśka jest nadal dyrektorem ?

hhhhhhhhhhh

Sklep mięsny Mościbrody w Międzyrzecu Podlaskim był dla mnie najlepszy. Lecz zmieniło się to za sprawą niemiłej ekspedientki-Izabeli Woch. Zostałem przez nią urażony i zle potraktowany . Jeśli chciała pracować jako sprzedawczyni to niech lepiej pracuje a nie gada co jej ślina na język przyniesie. Zwracam się z uprzejma prośba do Zakładu o bliższe przyjrzenie się tej osobie, i wyciągnięcie wniosków.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
byczek

Praca w mościbrodach do przełknięcia gdyby nie tzw.handlowcy którzy często mają mniejsze pojęcie o prowadzeniu sklepu od kierowniczek i robią wszystko pod dyktando prezesa i nie są dla sklepów tylko przeciwko nim

Iw
@byczek

Praca w Mościbrodach byłaby jak ,każda inna gdyby nie pani która jest handlowcem .Jest to babsko które tylko sieje na sklepach ferment.Robi jakieś prowokacje jest niegrzeczna i niekompetentna . Nie umie podejmować decyzji .Jedyną jej umiejętnością jest wrzask i ciągłe straszenie .Pracownicy między innymi dzięki niej zwalniają się z pracy.Na sklepach jest za mało personelu .Myślę że otwieranie sklepu przez ścianę z innym mięsnym nie pomaga.W sklepach dziewczyny nie mogą robić zwrotów więc sprzedaje się stare mięso.Wiem to od osoby ,która już tam nie pracuje a również z własnej obserwacji bo przez chwilkę robiłam tam zakupy i parę razy się naciełam.

Iw

Nikogo nie chcę zniechęcać ,piszę o własnych doświadczeniach .Myślę ,że w sklepach tej firmy które są poza Warszawą jest lepiej .W Warszawie w sklepach Mościbrodów jest bardzo mało kupujących ( te które znam - na Grójeckiej i Odyńca) Jeśli jest kupujących mało to towar raczej mało świeży w innych pewnie jest lepiej.

klient

wysokie pensje ha ha ha wysoko jakość to woda i chemia (usunięte przez administratora)e to atuty tej super firmy pozytywna opinia to opinia pani bb pracy tam nie polecam szkoda zdrowia i nerwów

klient

no pewnie, że super, fachowość, wysoka pensja, niskie ceny,doskonała jakość towaru, kompetentna załoga to atuty tej firmy. Wszelkie zarzuty to wpisy konkuryncji.

zuza

super firrrma

kaska

dlugo by tu pisac,ale sami zapracowali na ta opinie.pracuja tam ludzie jak juz naprawde musza i nie maja kasy ,jakies lata osiemdziesiate XX wieku,to tak dobre trzydziesci lat temu,lady ,kasy,wszystko

jula

moscibrody to najgorszy zaklad mięsny w Polsce i koniec kropka

aneta

liczysz zakupy,a tu wyskakuja przyciski,to jest wstyd,wymaga sie od pracownika ,a samemu .......???

moaana

albo przestali gnebic ludzi,albo juz tam nikt nie pracuje

tra

przeciez tu wszystko jest napisane i to wszystko to prawda ,teraz lecze sie na nerwice

matra

mam prośbę proszę jeśli można prosić napisać o warunkach pracy i panującej atmosferze w sklepach "mościbrody" jestem z Warszawy podaje swój adres dorota_379@op.pl

baby

trzeba mniec za co robic takie impreski disco polo,obetna po trzysta i eszcze zaproszenie dadza na festiwal disco polo ,zenada.A moze wiecie co tam wyniklo po tym programnie u Sekielskiego?

TAk Tak

Witam! Z przykrością muszę stwierdzić, że to wszystko prawda co piszą ludzie na tym forum!!! Ja poszłam do pracy bo lubię pracę w sklepie, uważałam, że nie będę miała tam żadnych problemów a jednak choć wywiązywałam się z obowiązków i na odejście niby wszystko było dobrze, dostałam rozwiązanie umowy wypłacili mi nędzne grosze w kasie w zakładzie, bo na konto nie płacą[usunięte przez moderatora] a tu proszę po kilku miesiącach powiastka, że mam zapłacić za braki w remanencie i jeszcze odsetki - jak to możliwe? jak odchodziłam było wszystko ok! jestem zła na siebie, że byłam tak naiwna myślałam, że ten człowiek w eleganckim garniturze to biznesmen który własnymi siłami osiągną sukces a to krętacz i oszust wydziera ludziom po parę groszy z remanentu no i sumka się nazbiera [usunięte przez moderatora]! Straszna ta nasza władza skoro takich typów trzyma w swoich szeregach i głupie te baby co koło niego się kręcą i sobie reputacje psują! Ale los jest sprawiedliwy i wszystkie rachunki będą wyrównane np. pani dyrektor już spadła z pierwszego miejsca na drugie, już nie jest oczkiem w głowie! ŻAL, ŻAL, ŻAL!!!!!

tyme@

ta bo one takie mile sa jak wezwamnie na kolegium,nic nigdy nie wiedza ,albo w lazience,albo wyszla,albo u lekarza,one to tam dopiero maja przerabane codziennie stoja im nad glowami i dlatego takie panie syympatyczne musza sie na kims wyzyc!patologia patologie goni ,'LUdzie szukajcie pracy gdzie indziej co to swiadczy o pracodawcy ,ze ciagle sie zmieniaja dziewczyny w kazdym miescie i sklepie sa zlodzieeje?ja tez tak super sie dogadywalam z kazdym kto przyjechal [usunięte przez moderatora]

była pracownica

ruda Marzena z kadr miłz, ze niech ją ...uj trzaśnie. A wypłaty z miesiąca na miesiąc mniejsze-PORAŻKA na maksa. Tylko uciekać [usunięte przez moderatora]

tytus

niedlugo sami beda stac za ladami ,u Chinczyka mozna wiecrej zarobic niz u Polaka,[usunięte przez moderatora],najpierw porzadki zrobic od siebie ,na gurze ,a w sklepach to PRL NIE MAja pojecia jakie sa standardy i jak mozna uzadzic sklep,jak tyle obcinaja to chociaz by zainwestowali w sklepy zeby bylo to widac.wyroby corazbardziej na nizszym poziomnie dlaczego jak od [usunięte przez moderatora] kupi sie szynkie to nie ma wody i sie nie psuje po jednym dniu ,w moscibrodach to sie idzie na ilosc anie na jakosc,zaluje ze tam pracowalem,najgorsza decyzja w moim zyciu ,psycha zryta [usunięte przez moderatora]

logo

jak nie moga zabrac jak zabieraja po 200 lub po 300 zł i to mówią że to prawnie bo takie pisma i umowa że to za niedobór powstały przy remanencie i zwroty przekroczone. a za nadgodziny ciężko zapłacić w takim razie Pan [usunięte przez moderatora] lub Pani [usunięte przez moderatora] sami niech stoją za ladą i handlują

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY