Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

była królowa

oglosili wyniki za 2015 i co myślicie?

?
@była królowa

Nic nie mowią tak zle tyle strat ,czy tyle zysku chyba strat bo na Wielkanoc brak zajączka tylko ciastko tyraj miśiu

norma

ALMA to wielka siec sklepów tylko za duzo biur i biurokracji pracownik fizyczny musi zapracowac tez na Tower w Krakowie kto widział to wie ,mają ponad 50 Delikatesów w róznych miejscach , a biedronki to sklepy dla biedniejszych szukających okazji cenowych

bi

Alma to gigant ile ma sklepow w Polsce , i duzo autokarów

jajo
@bi

Wspaniale jak konkurecja daje podwyzki to swiadczy ze ma pieniądze i chce dla siebie tez 350 zł od kwietnia biedronka daje dbają o siebie i ludzi zeby byli chętni do pracy a nie jak w almie 1600 zł netto i koniec i od rana w strachu czy kolezanka zdrowa czy mam dwa stoiska do obrobienia

ch

Kogo prosic o podwyzke zarty jakies straszne,stazowe tak powinno byc, docenic się tego co pracuje ale po co jak mozna wynając autokary i zwozic ludzi zPolski i to jest opłacalne dla ALMY bardzo a ty pracuj albo szukaj pracy .Alma stawia na tajemniczego klienta i nie musi płacic premii to zachęta jest

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
mała

Tak to jednak jest nie oki że nowe osoby mają tyle samo co pracownicy z dłuższym stażem.To bardzo krzywdzące...

mm

A od kwietnia w Biedronce najniższe wynagrodzenie 2250 zł. brutto. Tyle będą dostawać nowo zatrudnieni w firmie. Pensja kasjera-sprzedawcy z trzyletnim stażem pracy zwiększa się z 2200 zł brutto do 2450 zł brutto. Ponadto pracownicy sklepów mają możliwość otrzymywania miesięcznych premii nawet do 350 zł miesięcznie. A w Almie staż nie ma znaczenia. Pracownik z trzyletnim, sześcioletnim stażem zarabia tyle samo co nowo przyjęty. Alma - ceny najwyższe, zarobki najniższe !

Lona

Polecam Ci zostac kierownikiem w Almie izobaczyc jak kierownicy maja pod górkę;). Po pierwsze dostawy jie wjeżdżają, bo alma nie placi kasy,atowar musiszmiec, a jak nie masz to trzeba napisac do wszystkich świętych dlaczego. Kupa zamówień do zrobienia, stany minusowe,przedstawiciele,gazetki i przeceny. Widze zetroche nie wiesz jak to jest byc kierownikiem w almie

kaki
@Lona

A ja widziałam premię mojej pani kierownik 500 zł brutto, a moja jak przejdziemy TK to 150 brutto .Większa odpowiedzialność, większa kasa...Nie sądzę, że My na samym dole pracujemy gorzej. My słuchamy uwag od kierowników, a oni od góry. Każdy otrzymuje płacę za swoją pracę. Tylko nie traktujcie Nas jak niewolników...Nie ganiajcie po sklepie w jedna i drugą stronę...Dwie osoby na dziale mięso/wędliny musi obsłużyć ponad 1000 osób dziennie, to samo nabiał, pieczywo. Spożywka i warzywa wykładają towar, a kasjerka przerzuca w weekend średnio 5-6 ton towaru wiec nie mówcie, że tylko siedzą tyłkami na kasie.Ulubione ciasto szefa: tyrajmisiu:)

Mario

A jak ktos mial na urlop na zadanie to nie dostaje premi

Xxx

Dyrektor z Piaseczna to człowiek bardzo spokojny pracowity i nie można o nim złego słowa powiedzieć, a co do tego mobbingu to chyba pisała to osoba która wiecznie w pracy ściany podpiera i dostaje słuszny (usunięte przez administratora) tylko że tej osobie pomyliły się trochę pojęcia. Zachęcam do lektury na temat mobbingu i solidnej pracy.

ha haI
@Xxx

Kolejna pensja bez premii czy u was jest tak samo, człowiek stara się pracuje ,premia powinna być indywidualna a nie grupowa każdy z nas podchodzi do pracy inaczej ma swój plan nie jestesmy rodziną kazdy walczy dla siebie .Napiszcie czekam na opinie

ppp
@ha haI

U Nas jeżeli jest premia, to za Tajemniczego Klienta. Jeżeli ktoś był na L4 to jej nie dostaje.

oo

Nie możliwe mobingg pracował z Nami bardzo pracowity dyrektorem a potem odszedł na Piaseczno tak się zmienił

x

W Alma Piaseczno dzieje się coraz gorzej... mobbing?

xzz

Podwyzka to premia a jej nigdy nie ma więc nie ma podwyżki .jezeli cały personel nie gra do jednej bramki to nie ma podwyżki proste chyba a pensja jest taka jak przed rozumiemy to chyba jak to robią w konkurencji jestem ciekawa ze mają większe pobory a u NAS jest zle

xyz
@xzz

No narescie byłam w nowych Delikatesach FRAC zostały otwarzone na terenie dawnej fabryki im Rózy Luxemburg WOLA .Pięknie szukają młodych ludzi do pracy szkoda , szkoda mam trochę za dużą wagę konkurencja ogromna dla ALMY

xyz

A co to za okreslenie jak wół nie było się na szkoleniu z kultury obsługi a podwyżka jakoś jej nie widać na paskach

M
@xyz

A z której Almy jesteś że nie dostałaś/eś podwyżki? Bo z tego co mi wiadomo to we wszystkich Almach dostali podwyżki. Niedostali ci co na na zwolnienia chodzili.

M

Dostalismy podwyżki po to żeby nie podpierac regałów wiec weż sie za robote. Idz na chorobe to nie bedziesz musiała za kogoś pracowac. A nie wypisujesz takie rzeczy że musisz za kogos pracowac, możesz tez znależc inną robote, jest duzo ofert pracy. Za te pensje to musisz chrowac jak wół. Za samo bycie ci nie płaca.

wolna

Szukam pracy mówiono mi ze alma zatrudnia na dogodnych warunkach ja chce bez sobót i niedziel pacować jest mozliwośc

Zajączek.
@wolna

Alma niestety nie dotrzymuje obietnic na początku może tak a póżniej niestety nagle musisz kogoś zastąpic i tak zostaje że musisz pracowac w weekendy, próbuj ale nie polecam. Szybciej się zwolnisz niz się zatrudnisz. Ja pracowałam kilka miesięcy, a pózniej nie miałam wyboru. Marka do kitu, zadnych bonów żądnych upustów tylko tyle co karta klienta konesera. A ludziska którzy tam pracują to juz wogole jakas pomyłka, zjedzą cię żywcem, oczywiście uwazają się za najlepszych, pracują tam weterani którzy pracują od samego otwarcia sklepu, a nowy pracownik to kilka miesięcy i robią czeste rotacje. NIE POLECAM!!!!!!. Jak chcesz miec wolne weekendy to sproboj pracy jako Merchandisier dogodne godziny pracy.

K
@Zajączek.

Dlaczego ciągle musze za kogos pracować bo nie choruje kto nowy zatrudniony zaraz zaczyna kombinować ALMA

Lala

Boże ludzie ogarnijcie się, niech każdy zajmie się swoją pracą, to fakt ze sa osoby co chwile palace ktore nic nie robia ale z takim podejsciem dlugo w Almie nie pociagna, a calkowity zakaz bylby krzywdzacy dla osob ktore palą ale tez solidnie pracuja bo jedno drugiego nie wyklucz

Lato.

,,To tylko w Almie'' - jeden drugiego by zjadł żywcem, poćwiartował i zjadł ze smakiem, powinniście spojżec w lustra, sami siebie oszukujecie, i szkodzicie na wzajem. Powinna Alma zorganizować wam zawody w kiślu, lub na kulki z farbą. To może w tedy byście doszli do porozumienia i lepszej atmosfery w pracy. Pozdrawiam.

ZIMA
@Lato.

Za mało szklolen Alma orgnizuje może powinna głeboko zastanowic sie jak organizaowac je aby pracownicy nauczyli sie czegos konkretnie a nie przyszli i wyszli i pustka do następnego szkolenia .Moze warto pracownika NAUCZYC jak PRACOWAC i to sprawdzic samo szkoenie to NIC NIE DAJE PROSZE WIEZYC ALBO POCZYTAC OPINIE

Hhh

Plotki ploteczki... Skoro ktoś Wam się nie podoba, nie lubicie go, to mu to powiedzcie. Tylko tchórze obrabiaja tyłka za plecami, bo strach nie pozwala im powiedzieć co myślą prosto w oczy tej osobie. Poza tym w pracy się pracuje, bo niektórzy zamiast zająć się swoją robotą obserwują innych pracowników żeby później tu na forum wykonać błędy i wypisywać głupoty, że ktoś pcha się na kierownika. Weźcie się ludzie ogarnijcie.

Ran

Tylko pracownicy że zwycięzców mogą tak narzekać jak to źle i niedobrze jest w pracy. W każdym nowym pracowniku widzą lizusa i potencjalnego kandydata na kierownika (co tłumaczą bliską znajomością z dyrektorka). Nie ma tam nikogo z bliskiego otoczenia pani dyrektor. Więc zamiast wypisywać głupoty na forum, weźcie się do roboty, bo za podpieraniae szafek Wam nie płacą.

bbb
@Ran

To dokładnie tak samo jak Alma nie płaci za wychodzenie co chwile na papieroska a mimo to są osoby które palą co chwile, i co jakoś jedni nie mogą podpierać szafek a inni mogą tracić cza na zbędnego papierosa???????? PROPONUJĘ WPROWADZIĆ KATEGORYCZNY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW W CZASIE GODZIN PRACY.PAPIEROS W PRACY NIE JEST OBOWIĄZKOWY.JEŻELI KTOŚ NIE JEST W STANIE WYTRZYMAĆ 8h BEZ ZBĘDNEGO FAJECZKA TO POWINIEN SIĘ LECZYĆ....

nami

Jakie zmiany w tym Pruszkowie bo nie wiem dostali podwyżki

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market