Opinie o Schiever Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schiever Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schiever Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiever Polska w Poznań

Ludzie przeprowadzaja ankiety badaja jak jest w firmie. Owszem mozna sie wypowiadac a kto komu broni? Porozmawiac zawsze mozna o wszystkim Ale czy to ma jakies znaczenie tak naprawdę? Nie. Trzeba samemu tego doswiadczyc. Tak poprostu z zamknietymi oczami zatrudnic sie i na wlasnej skorze doswiadczyc. Czlowiek nigdy nie ma tej pewności tak na 100% bo na poczatku zawsze jest fajnie i tak jest doslownie w kazdej dziedzinie zycia czy to w pracy czy to w zyciu prywatnym np. malzenskim a potem nigdy nie wiadomo doswiadcz a potem pisz dobro i zlo bedzie wszedzie nigdy nie wiadomo skad i od kogo bedzie atak zlo niszczy wszystko co dobre i piekne szlachetne i to w bardzo przewrotny sposob a dobro walczy o to co dobre piekne szlachetne eliminujac zlo w sprawiedliwy sposob jaka jest bowiem logika i madrosc w umilowaniu zla. Zadna. A zachwyt do dobra jak najbardziej madry i logiczny człowiek ma prawo do szczescia i w pracy i w zyciu prywatnym jest wzrost rozwoj rezultat budowa potencjal Takie jest moje zdanie i rozumowanie czy mozna wytrwac w firmie? Tak. Jesli jest fajnie.

Kocham Chrisa Prezesa kocham Kasjerki z Auchan kocham pieniadze i wolne weekendy w elpenie moj Boze jak to mam wszystko polaczyc jakby zmiksowac abym byla w pelni usatysfakcjonowana zawodowo?

Szczerze powiem ze nie trzeba juz zadnych ankiet na temat pracy w jakiejkolwiek firmie naprawdę a propozycje jaka moge zlozyc to niech kazdy poprostu zaryzykuje zatrudni sie i sam stwierdzi jak jest traktowany tak jak ja to robilam w kazdym zakladzie zarowno i plusy i minusy sa jakby tak zebrac wszystko moj Prezes jest w bi 1 a moje Dziewczynki kasjerki w Auchanie a w elpenie pieniadze i wolne weekendy nigdzie moi Kochani nie ma idealnie nigdzie ????

Najukochansi Drodzy Panstwo w pracy w Schiever czerpalam radosc pracy z klientami na kasie i na stoiskach obslugowych natomiast z pracy na produkcji czerpie wyłącznie radosc z kazdego wolnego dnia urlopow i z niczego wiecej

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Schiever Polska na stanowisko Manager Działu Warzywa/Owoce/Ryby? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

W mojej produkcyjnej pracy mam jeszcze gorzej i owszem ucze sie przetrwania a ja to robię w bardzo humanitarny sposób to wielki ogromny wstyd ze u nas swinstwa robia osoby ktore maja po 40 czy 50 lat zycia sa matkami zonami ojcami mezami a nawet dziadkami babciami szok nie potrafie zniesc tej obrzydliwosci

Czlowiek nieustannie balansuje jest na krawedzi zycia i smierci gdy zewszad strzaly ataki, czlowiek chodzi po cienkiej lince to naprawdę wielkie wyzwanie chronic swoje zycie zdrowie i chronic zycie zdrowie drugiego czlowieka i tak bylo w moim przypadku to cud ze zyje funkcjonuje i jestem przekonana ze to dzieki najpierw temu mega Niebieskiemu Prezesowi a potem temu ziemskiemu bardzo mi przykro ale nie moge Pana Chrisa wyzej od Pana Boga postawic :-)

W prawie kazdym zakladzie pracy jest walka z dwiema przwciwstawnymi silami (gdzie bez nadprzyrodzonego wspomagania sie nie obedzie aby miec sile do zniesienia) rozni sie tylko charakter wykonywanego zajecia miesieczna kwota brutto oraz z kim i dla kogo sie pracuje niech zlo zostaje tepione a dobro ocalone

Coz zrobic kiedy tak naprawdę prawie wszedzie jest tak samo. Mobbing niesamowity sztuka w tym jest za ile bardziej oplaca sie czy warto cierpiec? Za 700zl moze za tys. zl ? Czy lepiej za dwa tys. zl moze za 5tys. Szczerze? Wole nie cierpiec wcale bo na to nie zasluzylam

Moim marzeniem jest miec prawdziwego dobrego Szefa, Kierownika, prawdziwych dobrych wspolpracownikow a pieniędzy mieć tyle abym mogla przezyc przecież willi i basenu nie musze miec bo jak kiedys umrę to do trumnie sie to nie zmiesci welkie bogactwo jest w dobrych szczerych ludziach i niczego wiecej do szczescia nie jest potrzebne przynajmniej dla mnie

Na produkcji jestem z rozsądku a przyjemnosc mam z niej taka ze mam wolne weekendy moge odpoczac pojsc do Kosciola spotkac sie z Rodzina Przyjaciolmi ale nie mam Prezesa przy sobie ale milosc moja jest do pracy w handlu wsrod klientow cudownego Szefa kto wie moze jeszcze wroce do tej branzy i plus jest w tym ze przynajmniej 2 niedziele wolne choc jestem aby wszystkie niedz byly wolne

Powtarzam nigdzie indziej nie znajde od Chrisa Prezesa pracodawcy bo to naprawdę wspanialy Czlowiek ogarnia mnie smutek i glebokie wzruszenie nie raz sie lza w oku zakreci rowna utracie bliskiej osoby mnostwo Pan dobra wyswiadczyl i mnóstwo szlachetnosci ja to widze i ja to doceniam wlasnie w tej szlachetnosci w opiece nad pracownikami i nade mna ma Pan wielka moc mozna rzec jestem pamietam czuwam

Stracilam czesc firmowego zycia przez głupote innych pocieszajace jest dla mnie ze tylko czesc tego zycia stracilam bo zostala mi ta najlepsza i ta najwazniejsza czastka Pan Prezes nigdzie indziej nie znajde lepszego Pracodawcy od Pana Chrisa i w tej czastce czuje ogromna radosc szczescie najlepsze niewymowne wspomnienie az slow brakuje aby to ujac Szanowny Panie Prezesie skladam nieograniczona ilosc MERCI a pamiec o Panu nigdy nie bedzie przeze mnie zapomniana bo w sposob duchowy nadal sie czuje pracownikiem Schiever i niech tak zostanie wedlug mojego uznania :-):-):-)

Szanowni Panstwo coz moge jeszcze powiedziec? Aby nowo zatrudnione osoby byly dobrze traktowane (ja nie mialam takiego szczescia bo ja juz na samym wejsciu oberwalam niewinnie gratis tak nie moze byc a w obecnej pracy mialam to samo ) oraz aby sie nie zwalnialy potocznie mowiac nie uciekali z Schiever gdzie pieprz rosnie

Szanowni Panstwo wiem jak to jest martwic sie i walczyc o swoje zdrowie i zycie oraz o zycie i zdrowie innych osob oraz matwic sie oraz walczyc o zycie i zdrowie innych osob oraz o swoje zdrowie i zycie gdy sa ataki w wewnatrz i z zewnatrz bo w mojej pracy robie to w iscie nadprzyrodzony sposob z uwagi na naprawde ogromna trudnosc personalna i na trudnosc wykonywanej pracy

Bardzo mi sie podoba ze Schiever zatrudnia Osoby z orzeczeniem o niepelnosprawnosci oraz bierze udzial w innych szlachetnych akcjach pracujac z Oskarem ktory jest Osoba wyjatkowa jak mnie szkolil zawsze mowilam : "dobrze Szefie" chcialam aby wznosil skrzydla czul sie doceniony i potrzebny

Realowski personel naprawde niemily dla mnie byl ale Schieverowscy ziomkowie firmowi krewni byli mili w mojej obecnej pracy mam naprawdę gorzej i nie chce miec kolejnej umowy tj. na stale bo nie wiem czego sie spodziewać kolejnego dnia Bardzo prosze niech w Schiever tak nie bedzie bardzo milo wspominam Pana Prezesa Schieverowskich krewnych moze jeszcze kiedys Jego zobacze najważniejsze otaczam wdzieczna pamiecia jestem pod wrażeniem naprawde

Czy jestem w stanie wybaczyc Wandzie kier dzialu rybnego czyli realowskiej (xxxxxx) ktora strasznie mnie krzywdzila i innych tam pracujacych ktorzy "zwiali"? No chyba ze ukleknie i padnie na ziemie przede mna na twarz to moze wybacze. Jola z warzywnego mnie wsparla podnosila na duchu gdy na drugi dzien balam sie wejsc na hale jak sie zwalnialam to podziekowalam jej za wspolprace i pochwalilam ja za jej prace o cudna byla Wiola realowska kier kas ale jej zastepca Goska oj jak Wanda troszke w subtelnym stylu chciala mnie usadzic niewinnie ale sie nie dalam i tu wielkie brawa dla mnie w sumie moglam tam zostac gdybym bardziej zaufala Panu Prezesowi i tu byl moj blad coz...najwazniejsze ze to zrozumialam realowscy chcieli nie z mojej winy oskarzyc do Pana Prezesa? Ja bylam szczesliwa ze On odwiedzal sklep i monitorowal On naprawde bierze w obrone najmniejszych i jednoczesnie najcenniejszych pracownikow

Bardzo tesknie za moimi Klientami spotykam ich na ulicy i ich wiekszosc nie jest swiadoma ze juz tam nie pracuje bo jest mily gest i mile przyzwyczajenie nawet powiedzenie i odpowiedzenie "dzien dobry" a szkoda mi bardzo Pana Prezesa ktory musial non stop chodzic czuwac nade mna i ciagle upominac moich ale juz teraz nie moich realowskich przesladowcow wiedzcie Drodzy Panstwo ze ja nikomu zadnej krzywdy nie uczynilam a najwazniejsze ze Pan Prezes to wie i za to ma u mnie powtarzam dozgonna pozytywna pamiec wyroznienie wsparcie i poparcie

Drodzy Szanowni Panstwo pracownicy krzycza i wolaja o pomoc przedstawiaja swoje problemy bardzo czesto Pan Prezes i wielu innych Prezesow nie sa swiadomi i nie wiedza jakie straszne rzeczy sie dzieja jak bardzo zle sa traktowani pracownicy na najnizszych stanowiskach czlowiek przeciez nie jest zabawka ma uczucia ma pragnienia ma dobre intencje i dzialanie stara sie jak moze i ile moze byly tego niesamowicie pozytywne efekty i tak bylo w moim przypadku rowniez ale niestety znalazly sie osoby te realowskie nie z Schievera (bo oni sa spoko) które bardzo niemilo mnie traktowaly niszczyli mnie oraz moje zaslugi efektywna prace robili swinstwa ze az wlos sie jezy i w pale sie nie miesci bylam bardzo w porzadku i uprzejma wobec wszystkich zarowno wobec Pana Prezesa oraz Menagerow rownorzednych pracownikow i najwazniejsze dla Klientow w wiekszosci tych bardzo dobrych ktorych rowniez serdecznie wspominam owszem wrocilabym do Schiever ale czy mam pewnosc ze pracownicy beda naprawde dobrze mnie traktowac? Kto mi da ta pewnosc? Czy bede tam miala spokoj bo do tamtej pory od Klientow wsparcie i zyczliwosc hm....bo wystarczy ze w mojej obecnej pracy dalam im szanse dalszej mojej wspolpracy (jak mi sie reka trzesla podpisujac umowe przedluzenia bo zaryzykowalam a tu kolejny zawod jest gorzej wpadlam na calego a przekrety niesamowite robia strach sie bac) coz taka jestem na zlo sie nie zgadzam i ze zlem sie nie pogodze

Moje mega podsumowanie. Pan Prezes Christopher Armel Penvern jest najlepszym Pracodawca na swiecie godnym zaufania polecenia troskliwym czujnym z klasa wysoka kultura osobista rozwiazujacy wszelkie problemy jak nikt inny

Zostaw merytoryczną opinię o Schiever Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Schiever Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schiever Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiever Polska?

Schiever Polska