Opinie o Schiever Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schiever Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schiever Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiever Polska w Poznań

Powiem jeszcze jedno. Masz dziecko?-jakbys zareagowal/la gdyby wlasnie Twojemu dziecku dziala sie krzywda jakbys sie czul/la gdyby Twoje dziecko byloby miazdzone przez innych jaka? A Ty wlasnie tak robisz jakie masz do tego prawo? Zadne! Mimo jestes ojcem matka,mezem zona nie ma w Tobie zadnej dojrzalosci ale jest podlosc w Twym poczynaniu. Niestety niszcza innych ci co maja wlasne zalozone rodziny powinno byc im wstyd !!!!

Szanowny Panie Prezesie Christopher za wszystko serdecznie skladam MERCI ja Panu wierze i rozumiem Pana i dziekuje Panu ze Pan mi wierzy i rozumie bo tak jest Dzieki jeszcze raz Dzieki ogromne MERCI :-) z pozytywna pamięcią wdziecz iscia tak jak powiedziałam i obiecalam

Takie zlosliwe osoby naprawde toruja droge do Niebieskiego awansu w przyszlosci dla słodkich ziemskich Aniolkow ktore sa krzywdzone psycho moral torturowane

Oraz podkladanie "swin" oczernianie oskarzanie o kradzieże ktore sie nie uczynilo izolowanie od innych pracownikow buntowanie przeciwko swiadome wprowadzanie w blad niszczenie zaslug wmawianie winy mimo iz sie nie zawinilo mialam i mam tak ja i inne osoby oj maja takie osoby z czego sie tlumaczyc Nadprzyrodzonemu tak sie zastanawiam która teraz bedzie kolejna firma w ktorej doswiadcze tych silnych zlosliwosci oraz co jeszcze gorszego moze mnie spotkac czekam. Czlowiek juz wszystko widzial i przeszedl wszystko

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Schiever Polska na stanowisko Manager Działu Warzywa/Owoce/Ryby? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Tak niestety w firmie i w firmach wyglada pozbywanie sie niewygodnych osob oraz "uzycie" osob do przewrotnych celow nawet jako forme szantazu

U mnie tez dyrektor ze swoja ekipa kierownikiem mistrzynią i brygadzistka chamskie akcje robia jawny i ukryty mobbing przekręty z produkcja naprawdę codziennie odliczam dni do weekendu codziennie odliczam dni do urlopu na Swieta codziennie odliczam dni do konca umowy bo na nastepna nie dam sie juz wiecej nabrac nikt mnie nie przekona byc moze ze szybciej sie zwolnie bo szkoda mojej osoby naprawdę juz wole mieszkac na ulicy niz pracowac z takimi oszustami

Ludzie pisza swoje bolesci pracujac a Auchan Bi 1 Schiever widzcie ze ja mam to samo w patelec elpena koniec i kropka

A wniosek z tego naprawdę jest taki niezaleznie gdzie sie pracuje prosze wybrac ladna dzwieczna nazwe firmy tak na chybil trafil niestety reguly te same "system" ten sam traktowanie tez współpracownicy tez (strasznie malo Bratnich dusz) no nie ma to tamto wszedzie tak samo :-)

Czego mam sie obawiac dlaczego mam sie trwozyc mam czyste sumienie na Policje? Czemu nie! Najwyzej umre smiercia meczenska i awans w Niebie od Nadprzyrodzonego gwarantowany! Zyje chwila niewiadomo co jutro bedzie jestem na wszystko przygotowana

Doslownie wszedzie doswiadcza sie milych i niemilych rzeczy zarowno w pracy i w zyciu prywatnym nalezy jednak zachowac spokoj bo final bedzie gdy przyjdzie kres czlowieka ludzie potrafia strasznie krzywdzic ale z pewnoscia u kresu ich zycia bedzie czekac ten Niebieski Prezes i jak sie wtedy wytlumacza ? Mysle ze bedzie placz i zgrzytanie zebami

Ronaldo
@Ania

Swieta racja wszedzie w kazdej robocie jest curva lub wiele curev ktore Ci niszcza zycie i prace a jak zalatwic sprawe? Policje! Najwyzej wp....... dostaniesz

A najbardziej miluje tego Mega Niebieskiego Prezesa :-) i On jest od mnostwa wiekow w sumie od poczatku istnienia :-)

I jak najbardziej konsekwentnie jak powiedzialam ogromny szacunek pamiec wdziecznosc umilowanie duchem (sercem) do Pana Chrisa Prezesa MERCI :-)

Ten silnie zly system jest wszedzie w kazdej firmie a niestety pracowac gdzies trzeba troszke sie uodpornic zaufac Sile Wyzszej robic swoje a zlo kiedys wroci do przesladowcow w ostatecznosci w chwili smierci wiem ze jest trudno i czasem bardzo boli ale od zla i dobra nigdy sie nie ucieknie

Waldi

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Latoja
@Waldi

A Ty jak uwazasz Ciasteczko? ;-)

@Waldi

A Ty tak samo lobuzie jeden powiedz swoje zdanie i wykaż sie przeciez rowniez jestes nie od dzis ;-)

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Schiever Polska? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Calineczka

A jak Tobie sie pracuje Skarbie? ;-)

No wlasnie dlaczego prosisz innych o opinie na temat firmy a jaki jest Twoj poglad odwagi pochwal sie przeciez siedzisz w tym od lat ;-)

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem, że to bardzo dobra firma i chciałbym się tu załapać.

Madam
@Waldi

Waldi Ty slodziaku czy stac Cie na to aby mi solidnie i porządnie wynagrodzic zeby uslyszec ode mnie opinie to z wielka przyjemnoscia Ci powiem

Panie Prezesie jestem przekonana ze Pan również byl narazony na smierc tylko ze na ta smierc ja bylam o wiele bardziej narazona moi przesladowcy w kazdej firmie gdzie pracowalam kiedys beda sie musieli tlumaczyc Niebieskiemu Prezesowi w chwili śmierci to napewno. Gdziekolwiek pracowalam doswiadczalam presji nienawisci w stosunku do mnie nie wiedzac dlaczego ze strony przelozonych i niektorych współpracownikow mimo iz usilnie dbalam i staralam sie o dobre relacje ze wszystkimi rzetelnie wykonywalam obowiazki to wszystko bylo permanentn ie niszczone bardzo przepraszam ale ankiety nie maja sensu skoro wszedzie tak samo naprawdę jest mnostwo poszkodowanych osob ktore tego doswiadczaly i prawie o smierc sie otarly przez głupotę kaprysy zachcianki grozby naprawdę koniec tematu koniec

Szanowny Panie Christopher -Prezesie kocham Pana bardzo szczerze i bardzo bezinteresownie i Bog jeden wie ze to prawda :-* :-* :-* :-):-):-)

I ten szacunek mam dla wszystkich i w pracy mojej obecnej i poza nia gdziekolwiek jestem w domu w sklepie szanuje swoje życie i zdrowie oraz drugiej osoby szczególnie majac na uwadze tych najmniejszych i najslabszych oraz tych silnych aby sluzyli tym najmniejszym w sposob bezinteresowny zycie ludzki jest bezcenne. Nie potrafię inaczej tu tkwi moja moc nie slabosc i takiej mocy w tym dobru zycze wszystkim

Owszem doswiadczalam i dobrego i zlego w Schiever. A czego sie nauczylam? Profesjonalnej i milej obslugi klienta na kasie i ladzie samoobslugowej oraz ogolnie szacunku do ludzi i zawsze ten szacunek mialam i mam do wszystkich i nie zawsze byl niestety odwzajemniony moka idealna firma to Chris Prezes z Schiever grzeczne przemile Kasjerki z Auchan zarobki i wolne weekendy z elpeny oraz Klienci hipermarketu i naprawde nic wiecej do szczescia mi nie bedzie potrzebne. Mozna powiedziec ze z kazda firma pod tylko jakims wzgledem ma urok a ja wezme te cenne czastki z tych firm i zrobie mixa idealnego dla mnie ;-) :-*

Zostaw merytoryczną opinię o Schiever Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Schiever Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schiever Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiever Polska?

Schiever Polska