Opinie o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zapiecek Polskie Pierogarnie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

Matteo

A wie ktos jak jest z praca barmana dla chłopaka w zapiecku?i czy warto tam pracowa?

imprezka

Moja znajoma kiedyś tam robiła na weekendy ale jak teraz to nie wiem.

Ja mam pytanie czy przyjmują w zapiecku tylko na weekendy?

Anka

Każdy robote ocenia inaczej i dla jednych pasi, a dla innych jest spoko. Kwestia gustu i nastawienia do pracy.

bateria

Każdy ma prawo do wypowiedzi. Więc propaganda raczej nie ma sensu w twojej wypowiedzi dora. Pracowałem w tej firmie i wiem że raczej kolorowo nie jest. Przeczytałem kilka wypowiedzi i uważam, że znaczna część jest prawdą. Jest to ciężka praca na kuchni i kelnerki również nie mają za miło. zarobki są bardzo słabe w porównaniu do tego ci się robi. motywacja na poziomie zero! Wiec zanim dora posądzisz kogoś o sianie propagandy to się najpierw dobrze zastanów. Bo jak się wczytasz w inne komentarze to na spokojnie wywnioskujesz, że jednak nie jest tak cudownie.

Hanka

mariola a miesięcznie ile wyciągasz łącznie i przy jakiej liczbie godzin?

mariola

Pracuję w nowym lokalu na Krakowskim Przedmieściu miały być duże tipy i miało być tak wspaniale ja jak na razie z tipów mam po 20-30 zł dziennie. jak się tu utrzymać .

zzzzaaaa

Ja uważam przeciwnie. Dyrektor nie widzi tego jak pracownicy się starają i poświęcają dla restauracji. Dopiero jak się chce jakiś pracownik zwolnić to rozmawia i mówi, że jest się dla niego ważną osobą i żeby nie odchodzić. To jest jedyny czas kiedy można usłyszeć coś miłego o sobie. Ale szkoda, że tylko w momencie kiedy człowiek już ma na tyle dosyć , że chce odejść.

Gersia

No własnie, jak widać jak się chce i lubi się swoją robotę to można :)

joolcia

potwierdzam wypłaty na czas, napiwki przyzwoite i atmosfera między dziewczynami spoko. dla mnie ok, bo na studiach zaocznych da się utrzymać.

dora

jestem pracownikiem od kilku miesiecy, wlasnie dostałam wanas na starsza :) wystarczy troche sie postarac, wynagrodzenie wzrosło o dodatki i prestiz :) szkole teraz nowe dziewczyny. ogolnie oprocz podstawy sa dodatk iza wypracowane dni i weekendy n o i oczywiscie spore napiwki

propaganda
@dora

I po co siejesz propagandę i przedstawiasz dziewczyną fałszywy obraz ?

roksana

ja polecam pracę na starym mieście, idzie teraz sezon wiec duzo turystów. duze napiwki, pracowauje w zapiecku od 3 sezonoww, teraz wracam na 4 . z podstawo i tipami w zamiesiac mozna sporo zarobic sporo powyzej 200 zł za dzien.

roksana

Lena

Kwestia dogadania. Jak robisz dobrą robote to wszystko mozna. a gdzie uderzasz

Małgosia

Czy można wybrać lokal do którego chce się isc pracować np arkadia?

wolga

Z chamstwem zakłamaniem dwulicowością donosicielstwem nie spotkałam się nigdzie

o.g.

A jak jest z grafikiem? Zastanawiam sie nad praca w tej restauracji ale rowniez studiuje dziennie -jestem w szkole 3 dni w tyg. Istnieje szansa pogodzenia jakos tych dwoch rzeczy?

mullma

innoga - wcześniej na starówce, potem arkadia - rozliczane wszystko było na czas, z ustaleniem grafiku nie miałam problemu, oczywiście musi się to wszystko jakoś spiąć więc czasem na kompromis trzeba iść ale ogólnie OK.

muma

ja podpisywałam 4 umowy zlecenie. a umowie o prace można tylko pomarzyć. Kelnerki pracujące po 4 lata nawet nie miały umowy o prace.

D

POSZUKIWALAM PRACY JAKO FAKTURZYSTKA W ZAPIECKU. CHCIALAM WSZYSTKICH OSTZEC JAKI TO WYZYSK JEST: PO PIERSZE UMOWA- NIE JEDNA-KILKUNASTOMIESIACZNA!ZLECENIE! PRZEDŁUZAJĄCA LASKAWCY PROPONUJA PLANTY URLOP ALE UWAGA! NIE W LATO- BO PRZECIEZ W LATO NIE CHODZI SIE NA URLOPY PRAWCA HEHE I NAJLEPSZE NIE DAJA URLOPOW W PIERWSZYCH DWOCH TYG.MCA BO JEST WTEDY FAKTUROWANIE. SPOTKANIE JEST W BUDYNKU PRZY RONDZIE DEGOLA W STOLOWCE,KPINA NIC NIE SLYSZYSZ CO MOWI DO CIEBIE PAN Z KADR KTORY DAJE PO SOBIE POZNAC JAKBY MU NIE ZALEZALO. ISTNY WYZYSK

Zostaw merytoryczną opinię o Zapiecek Polskie Pierogarnie - Warszawa

• Jak się pracuje w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Zobacz opinie na temat firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Kandydaci do pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zapiecek Polskie Pierogarnie