Opinie o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zapiecek Polskie Pierogarnie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

takaola

ja pracuje na tym wspomnianym przez was k.przedmieściu i nie wiem skąd macie kwoty 20 zł z tipów... mi i wielu dziewczynom wychodzi ok 200 dniówki ale oczywiście nikt się do tego nie przyznaje głośno dziewczyny standardowa gastronomia jest co robić ale też jest kasa

loko

Duza rotacja pracownikow,caly czas kogis szukaja bo brakuje chetnych do pracy. pracowalem na barze,daja dniowke 120zl za 12-14 godz pracy. U konkurencji placa duzo lepiej

jolkazapieckowa

potwierdzam daja wyłacznie umowe zlecenie i jeszcze cos kombnuja bo wyplaty dostawalam podzielone co miesiac z roznych firm w ktorych nie pracowalam.napiwki sa zalezane o dnia i klienta. natomiast atmosfera kiepska, bardzo kiepska! kierownicy sie wyzywaja na pracownikach bo cisnie ich dyrekcja.na przerwe ab ycos zjesc czesto puszczaja po 8-10 godzinach pracy i te nocne sprztania lokalu za free. NIE POLECAM! załuje ze tam sie zatrudniłam, na szczescie udało mi sie wyrwac.

kelnerka_zapieckowa

No chyba nie mówisz o zapiecku :D Skąd Ty te liczby wzięłaś. Chyba zapomniałaś o karach finansowych. Jak dla mnie powinna ta firma, o przepraszam (usunięte przez administratora) i agencja zatrudnienia tymczasowego wpaść na czarną listę pracodawców na terenie Warszawy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Lambada

Oceniam średnio. Stawka to 53 złote dniówki, jeśli przepracujesz 16 dni to masz dodatkowe 150 złotych ale muszą to byc tzw całki czyli pracujesz wtedy 12-14 h dziennie. Jest jeszcze dodatek za 6 dni weekendowych (sobota, niedziela to te dni) który wynosi 132 zł. Z tipow wychodzi sie rożnie. Od 30 zł w słaby dzień a jak sie poszczęści to 200 można wyjsć ale taka kwota to rzadkość, przeciętna moja to ok. 100 zł. Na niektórych lokalach problem żeby wyjsć do łazienki, w lato sie cieknie potem. Najlepsze co mnie tam spotkało to fajna ekipa tzn kelnerki, barmani i kuchnia, niektórzy menadżerowie rownież przyjemni. Rewir to z reguły 4 stoły, a z kolei poniżej jeśli masz tylko 3 stoły albo mniej to idziesz na ulotki, nie ważne ile jest stopni na zewnątrz. Przy okazji jak masz czas to robisz za sprzątaczkę, czyszczenie ścian, obrazków, pajęczyn, czyli wszystko co tylko można. Dobra praca tylko żeby wkręcić sie w gastro.

Szukam Pracy

Ja wysłałam przez stronę zgłoszenie i jak na razie czekam na odzew. Ile to trwa?

Romania

Też masz racje. Ja kiedyś sama zaniosłam i u mnie wypaliło

Romania

Zanieść cv-ke do konkretnego lokalu i tyle. To najlepsze wyjscie. Ja tak kiedyś zrobiłam.

Margo

Możecie podesłać jakieś oferty pracy do nich? Widziałam teraz że otworzyli lokal przy starówce, można tam się jakoś dostać?

Renia

To daj znać czy cie wzięli na te weekendy. Bedzie informacja dla innych

Ja akurat nie tyle że chce ale musze pracować:0

Renia

Jak ktoś chce pracować to będzie pracował. Tym bardziej że sezon się dopiero zaczyna, więc roboty nie zabraknie

Szukam Pracy

Oki. Już znalazłam na innym forum i nie jest źle. Mimo wszystko dzięki

Kamila

Wyżej ludziska pisały już jakie stawki. Jak ktoś chce pracować to się skusi.

Szukam Pracy

Ja mam o jedno prośbę. Proszę o realne stawki jakie są do uzyskania w Zapiecku + napiwki. Dzięki!

Kamila

Jak potzrebują ludzi, a w sezonie letnim potrzebują to powinni się zgodzić.

MnMa

Ale co? na weekendy czy ogólnie? bo na weekendy nie widziłam zadnych ogloszeń..

Dzięki, złożyłam papiery i zobaczymy.

barbra

Tipy też zależą od ruchu w lokalu, wiadomo, w arkadii np. wychodzi super :) ja polecam, jak ktos lubi taka prace to jak najbadziej probowac zamiast tylko narzekac...

anybody
@barbra

uwazam ze jezeli sie jest w miare sprawnym i kumatym jest ok.wyplaty na czas i naprawde fajni ,normalni menago,mozliwosc zamian i dodatkow na innych lokalach

Snowi

Witam. Również chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda praca barmana w tym lokalu. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zapiecek Polskie Pierogarnie - Warszawa

• Jak się pracuje w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Zobacz opinie na temat firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Kandydaci do pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zapiecek Polskie Pierogarnie