Hotel Sobieski

Opinie o Hotel Sobieski

Monia

Czy Hotel Sobieski poszukuje ludzi do pracy?

Maja

Pracujesz obecnie w Hotel Sobieski? Co uważasz za największy plus pracy w firmie? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia.

eo

ale jak chcesz lepszą umowę to idź na wyższe stanowisko, akurat poszukiwany jestKonsultant ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

aaa

ludzi źle traktują, konkretnie chodzi o firmę od sprzątania, czytałem wpisy od 2007 r. - wyzysk ! Aktualnie 2015 r. to samo. Jestem bliskim osoby zatrudnionej, w tej pracy nie można zarobić nawet 1400 i co dzień jakiś wyścig żeby wydusić jak najwięcej.Obraza człowieczeństwa...ludzie brońcie się !

blusterer
@aaa 25.01.2015 18:46

zgadzam się upodlanie ludzi , nic nie jest zgodne z prawdą , nie ma umowy o pracę . jest tylko umowa o dzieło . marna płaca , mam wrażenie , że ludzie pracują na słowo, czasem słowo ma jakąś wagę , a tu ponieważ nie ma właściciela , a są tylko urzędnicy słowo się nie liczy. moja ocena w skali 1 do 10 to 2, wyżywienie się zgadza , ale czy w pracy chodzi o to by się nażreć ? sami sobie odpowiedzcie

pawel

Bardzo ciezka praca, zalezy jeszcze od dzalu w jakim sie pracuje, zawsze jest co robic bo gosci jest bardzo duzo jak to w hotelu, czasem nawet nie ma czasu napic sie kawy. Praca wyczerpujaca i stresujaca- zalezy jeszcze kto jest twoim menadzerem. ale sporo mozna sie nauczyc oraz poznac 'wazne' osoby z tej branzy:)

Zostaw opinię o Hotel Sobieski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sobieski