Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Oli loli

Jasiu dzięki za info ale z tego nic nie wynika. Argumenty słabe.

yyyyy

tak, nie będzie :P

mmm
@yyyyy

A dlaczego, w zeszłym roku dali. Co się zmieniło teraz?

tttt
@mmm

przeczytaj ogłoszenia z kadr przy wejściu do firmy wszystkiego się dowiesz.....

xxxxx

czy cos wiadomo co do wczasów pod gruszą?

mmm

brunetki...blondynki... no i rude też :) od koloru do wyboru

hiv
@mmm

tlusta

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wielbiciel blondyny

ja obstawiam blondyne .

@wielbiciel blondyny

toż to głupie odwrócenie uwagi od spraw naprawdę ważnych, co nas obchodzi ta osoba i jej część ciała. jak jesteś taki kozak to jej powiedz i nie zawracaj nam głowy. Nam zależy na dobrej pracy i spokojnej pracy a nie na ciągłych zmianach kapitału i nazwy firmy.

chetny

nie zajmujcie się plotami . Francuzi nas kochają i nie sprzedadzą . gdzie znajdą taką tania siłę roboczą ? Zajmijmy się poważnymi sprawami i zróbmy lepiej głosowanie kto ma najlepszą pupę w NP ? czekam na typy .

ptyś

Tak - zaorać i pomidory, ogórki, sałata a na wtryskarkach to można makaron produkować

@ptyś

Ptysiu drogi, a jak sądzisz kiedy koziołek matołek przestanie jeździć do Pacanowa?

Ola

A ja mam gdzieś to wszystko a zwszłaszcza te FAŁSZYWE I ZAZDROSNE BABY Z MONTAŻU :-))))) JESTEŚCIE ŻENUJĄCE !!!!! DNO I PATOLOGIA ZACZNIJCIE ŻYĆ SWOIM ŻYCIE!!!! PLOTKARY ,MUSICIE BYĆ BARDZO NIESZCZĘŚLIWE :/ POZOSTAJE WSPÓŁCZUĆ:-))))))))

ptyś

NP wsadziło kupe kasy w Tychy - i teraz mają to sprzedać?

fapienos
@ptyś

ptysiu pomyśl...

informator

słyszałem nowy news - Pan Gnief zastanawia się czu nie sprzedać Polski i Niemeic do jakiejś firmy z Holandii . Podobno są już dogadani . Więc z sera francuskiego przejdziemy na tulipany . Chociaż nie wiadomo , bo podobno holedroim zależy tylko na Niemcach na produkcji BMC dla Boscha . Wiec będzie adios .

ptyś ryś
@informator

A na ile % masz to potwierdzone. Czy ktoś z NP był w restauracji Sowa & Friends. Jutro wszystko opublikuje Wprost to się dowiemy. Pytanie jest jedno po co miałby sprzedawac jak we Francji ma mnóstwo słabych fabryk z jednej takiej przylazł ten co jest u nas w Tychach, tam położył to i tu wie jak to zrobic, usmiech mu nie schodzi, ale w logistyce to się podoba.

Jak to pięknie brzmi po hiszpańsku.

Oli loli

Ma ci być miło i przyjemnie bo masz pracę i tyle. Koniec gadki.a wydatki są. I będą bo koziolek matolek jeździ codziennie do Pacanowa a mandaty kosztuja więc kto buli. On ma marchew, a My jak zwykle zgnita nac.

Team A

Jak myslicie która z operatorek ma największą stawke?

@Team A

Według mnie ta co ma fajne usta:)

aaaa

6 zeta za paczki swiateczne..bylo mowione

fun

a po co jest ten pierwszy pan? hehehe jeden radosny drugi nie kumający po polski jezyk ;) (usunięte przez administratora)

@fun

A za co ta kara 6 zeta?

baba jaga

I tak i nie. Ważny jest też szacunek do człowieka a tego brak. Byl jeszcze rok i wcześniej ale teraz to zalosc.

baba jaga

Sluchaj lula. Nie znam człowieka. Już nie pracuje, jest wolna jak i inni którym się udało.

Głupie baby i tyle nie patrzcie na ta nędzę ... każdy kyo ma swoje zycie i swoje sprawy ma w (usunięte przez administratora). innych.

kobra
@pracownik

Trochę szacunku, bo nam się należy.to ma być forum konstruktywne, więc jak chcesz odpisać to się min. 6 razy zastanów. to forum ma służyć młodym ludziom, aby przystąpili do nas. Warto czy nie to już muszą ocenić sami, jeśli nie mają marzeń to niech przychodzą, bo na kaszankę i pasztetówkę będzie, jak to mówią tyż na krupniok, ale na radość i sens życia nic z tego. Palenie albo zdrowie...praca dla minimalistów.

qqqqqq

ludzie jak Wam tak zle to zmieńcie prace. Montaż czy hala czy biura..wszedzie gdzie jest troche wiecej kobiet jest obgadywanie pretensje i zazdrość. Dajcie już na luz i robcie swoje a kazdy będzie zdrowszy. Jeśli tak Was interesuje życie innych to współczuję.. widocznie macie na tyle nie ciekawe własne życie, że bardzo się interesujecie cudzym. Amen

@qqqqqq

Słuchaj 6xq, niewazne czy ktos ma byc zdrowszy czy chorszy, chodzi o zasady których nie ma, a na luz to damy jak będziemy chciały. jak zwykle brak odpowiedzi na ważne pytania tylko zasłona dymna. daremne.

A kiedyś było tak dobrze. Co się stało. Czemu pech nas nie opuszcza, przecież tak już jest pocxyszczone i uprzatniete, zero wspomnień i historii. I nic ...

Ta firma na w ... pracowników, liczy się zysk a nie pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)