Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

xyz

A co z montażem nie tak ? Haha same zmije falszywe jedna druga obgaduje a za chwile woelkie koleżanki

xyx

Czemu przecież wszystko gra. Przyjdą nowi.

ktos

montaz to chyba sie tworzy na nowo haha

xyz

co sie dzieje z montaZem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
xxx

moja tl zawsze dziękuje i zawsze prosi więc i pracuje się inaczej...fakt kasa marna ale nie mozna mieć wszystkiego

żuk gnojar
@xxx

Toż to szczęscie niemożliwe i nieogarniete. pozazdościć bo nasza tego daru nie ma. a co na zwolnienia mówi matka edyta, czy ktoś w końcu odpowie?

Lili

Ciagle ktoś sie zwalnia ja też zamierzam nie mam ochoty zeby mna pomiatali, ta firma to porazka a jak widze tych ludzi którzy robia tu po 5,6 lat to mi żal że nie maja wiekszych ambicji tylko tyrac za 1200

wkurzony weteran

hej , zastanówcie się kto odszedł z tej firmy ostatnio a kto został -chyba nikt z tych co odeszli nie narzeka , a my tu ciągle narzekamy ale nikt nic nie zmienia . jak widzę gościa w super furze z uśmiechem który wpada do nas to mi trochę głupio , że można jeszcze się cieszyć tym co się robi . mówię wam niedługo dużo ludzi odejdzie - a ja chyba pierwszy . A jak nie odejdą to sami francuzi nas wytną bo jak widać na produkcji porażka .

żuk gnojar
@wkurzony weteran

hej a co na to edyta, przecież zawsze się umartwia losem ludzi, co w tej sytuacji.moze naula tu jakoś pomoże, Nikt nie jest ślepy wszyscy, którzy odeszli mają się lepiej albo super lepiej. Kto wytrzyma to ciągłe niezadowolenie, kiedy usłyszeliście ostatnio słowo dziękuję od przełożonego.

kobra

to sie nie wypowiadaj a Ci co narzekaja to mogli sie uczyć a nie teraz płacz jak im źle

kobra

skoro wam tak zle to czemu nie zmienicie pracy ?? mało jest ofert na rynku ? aleee nie wy wolicie nic nie robic lenie smierdzace a że za mała kase to nie wazne... no sorry taka prawda praca żadne bez doświadczenia kazdy duren sobie poradzi wiec i placa jak płacą. trza było konczyc studia i siedzieć teraz w fotelu prezesa.

@kobra

Taa wszyscy mają być prezesami - nie wszystkim jest zle, jak mam całkiem spoko

zuk gnojar

Co ty chcesz ona ma rację. Na niczym się nie zna nie czepis się usmicha się. Więc czego chcieć więcej. Nic nie załatwisz to inna kwestia. Dość tego gadania do roboty chłopcy i dziewczęta do wtryskarek. O sorki przecież nie ma nadgodzin...

ola

przestań fajna jest kasa super dyrekcja super.

@ola

Dyrekcja super hahahahah, kasa super hahahahaha - dobre:)

żuczek

Ludzie ta firma to jakiś koszmar, kto ma możliwości niech daje dyla !!!

UUUUllllaaaa
@żuczek

Racja firma koszmar. Pracowałam tam masakra. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem że odeszłam z tego koszmaru. Nie polecam nikomu montażu i Pań kierowniczek. Jedna umie trochę po niemiecku i myśli że Bogiem jest.

pracownica
@UUUUllllaaaa

pan kierowniczek> ahha a co ci zrobily? nie pasowalo odeszlas i spoko. NA hali wcale nie mamy ciekawiej. Trzebabylo przyjsc do nas na zmiane bys wiedziala ze na montazu wcale zle nie mialyscie..

@pracownica

Myślę, że musicie się spieszyc z wypowiedzeniami, bo ta co się czerwieni na twarzy i ma stale pąsa wybiera się do Strefy aby Was zablokowac. Bo to ma pomóc firmie tak jej kazał ten co się tylko uśmiecha i [usunięte przez moderatora] wie o zarządzaniu. Ratujcie się.

Ola
@żuczek

Cooo ? Nic nie zrozumiałam o co chodzi????

ptyś
@Ola

To szkoda, żuczek pisze o jednej pani (bo są dwie) i o jednym panu (bo jest ich dwóch) i chyba nikt nie wie po co jest ten drugi:)

Praktykantka

Hej :) Miałam praktyk iw dziale głównego technologa. Nie polecam tego biura. Jak tam przyszłam nawet nikt mi nie powiedział kto jest moim przełożonym. Kierownik i zastępca biura nie wiedzieli kim jestem nie dawali mi konkretnych zadań tylko kazali siedzieć w biurze i mówili ze nic tu nie robie :/ nie mogłam wyjść2 minuty wcześniej zastępca pilnował zegarka jak oka w głowie. Ciągle się ze mnie naśmiewali i mówili głupie chamskie żarty. Dział jakości bardzo OK, utrzymania ruchu najlepszy :) Ale Główni technolodzy to GŁÓWN(O)i technolodzy :)

lusia

ludzie jak wszedzie , fałszywi ... zawistni i zazdrośni najlepiej z nikm nie wchodzić w zadne przyjaźnie !!!! a najgorsze te starsze bebloły nic tylko jedna druga obgaduja:/ gwiazdy... niech popatrza na siebie... tragedi nie ma sa tez fajne osoby.

oleg blochin

jest dobrze, przychodz.

weteran

no fakt , firma jest ładna - z zewnątrz . Co prawda logo zmienia się co pół roku , a i trawa i roślinki są całkiem , całkiem . Niestety - firma to nie budynek ani ogród - to ludzie . A tutaj mamy problem - co fajniejsi odeszli , no może poza bielską sitwą . Zostali ci którzy nie maja wyjścia , bo kredyty , bo mi się nie chce - chowając swój honor i dumę do kieszeni , dając sobą pomiatać przez krasnala który uciekał z klubu wiewiórki . NIe polecam .

@weteran

dzięki za info. to chyba mnie zniechęca do takiej roboty. jak dalam zyciorys to rzeczywiscie ładnie wyglada, ktos kupe kasy wlorzyl. Czyli ekipa wypalona jest?

weteranek
@weteran

A ja nie zgadzam się. Dawniej było lepiej bo liczył się Człowiek. Teraz nic nawet szkolen. Wszyscy się boja łącznie z weteranem...

lusia
@ola

Słuchaj (usunięte przez administratora) jeden. mało wiesz o życiu w korporacji, która rozgniata cie codziennie. Potrafisz narzekac a sam nic nie zrobisz bo jestes płocią lub owsikiem,ktory chwile żyje w ustępie. rozejrzyj się wokół siebie i pilnuj się dobrze. bo ... przyjdzie...

operatorka
@weteran

czemu tak narzekasz? widzisz jak jest teraz a jak było, to za mało, aby widziec róznice. jeszcze nikt taki sie nie urodził aby wszystkim dogodził. zastanów sie ile chcesz zarabiac i zglos to do personal akcja promocyjna do końca tego tygodnia, nie zmarnuj tego weteranie doswiadczony...he, he, he

ogolnie nie ma zle.. pozatym ze kasa kiepska

ola

a ludzie sa wporzadku ? ktos wie jaka atmosfera tam panuje?

o.n.a

czy sa przyjęcia na montaż i jak ciężka jest tam praca?

@o.n.a

Normy z kosmosu a kasa 1680 brutto

Oli loli

Niemożliwe to. Chyba nie.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)