Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

lola

nie na nos tylko głowe haha tak czy inaczej obie sa dobre mialam zaszczyt z nimi pracować rok mi starczył,niech sie zajma swoimi rodzinkami.liderka i reszta ok.pzdr dla chłopaków

kotek

o kurcze sabina wrócila znów sie zacznie kapowanie i obgadywanie,no ale urlopy ma kiedy chce tak jak ta co ma l-4 na nos a po mieście lata i udaje ze umierajaca haha

siatkarz

A właśnie że było jak wszystko spod maszyn szło do firmy zaprzyjaźnionej E... Wtedy to się działo. tera to bula z maslem.

ptyś

Dyrekcja, kierownictwo w tym zakładzie to DNO. Kierownictwo działów to ludzie ze starej ekipy (pociotki, znajomki starego układu), tylko facet od jakości jest nowy.Proponuje .... te leśne dziadki i firma stanie na nogi!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
siatkarz

mieliśmy już sitwę beskidzką , francuską to i każdą inną przeżujemy . hehe

@siatkarz

uważaj co mówisz matołku...

@baba jaga

Prawda w oczy kole - była sitwa beskidzka a jest francuska!

operator
@pracownik

Tak źle to jeszcze nie było.

ktoś

a miało być tak pięknie, jedyne co pocieszające to to że już nie jedno sie przeżylo i nie jednego więc też teraz tak będzie, ciekawe co nas czeka kolejnego w tym wszystkim ....

Napoleon

Nic nie umarło , żyje . Chociaż atmosfera w robocie nastraja tylko do obwieszenia się na suwnicy . Ptaszki ćwierkają że Nief zaczyna mieć problemy we Francyji , ciekawe kiedy do nas przyjdą . Chyba że już są .

@Napoleon

A jakie problemy? przecież ma małego pieska z czarnymi ząbkami który odda życie za pana swego.

baba jaga

Oj tak to prawda, szkoda że tak się stało. Brak atmosfery i radości z pracy. Czy coś z tym robimy jeszcze czy juz tylko agonia.

,,,,,

umarlo... bo normalnych ludzi juz coraz mniej :(

Forum umarło - szkoda:(

baba jaga

to forum nie ma już sensu. nie chce mi się pidsać. nic sie nie dzieje. firma idzie na dno. it's the end.

@baba jaga

Nowe maszyny, nowe formy - tylko stara kasa dla pracownika. Szkoda,że kierownictwo nie szanuje pracowników - wyniki(zyski) firmy z pewnością by wzrosły.

operator
@ptyś

A pamiętasz czasy jak robiliśmy dla Hagera, to cieszyło. A teraz co? Taka produkcja tyle maszyn, a teraz tylko drobnica. Ważne że zarzadzajacy jest miły i sie uśmiecha, a my robimy co chcemy.

ptyś

Urlop papa, czas do pracy

@ptyś

nareszcie już nie mogę się doczekać jak se pogadamy o wczasach. Aby do 11 Listopada jakoś wytrwać. I tak na 1 września weźmiemy se wolne na akcje witaj nasza szkoło.

baba jaga

Nic się nie kończy. W zeszłym roku zrobiłem porządek bo tak mialo być. Ci co mo podskakiwali usunąłem. Teraz nowa piękna era. Macie namiar na dobrego dermatologa i dentyste w Tychach. Muszę coś zrobić z tymi dziurami i swierzbiem bo jeszcze kogoś ...teraz mam mniej czasu ale jak wrócę z niemiec to coś zrobię z tym. Wygląd przecież jest tak wazny. Chociaż tyle bo już nie będę wyższy. A fakt podobają mi się wyższe...

enerve

masz rację remaster , kto miał jaja już dawno się zwinął . Ale widać że za kasę i w miarę bezpieczną posadę można dać sobą pomiatać przez jakiegoś gostka który do dentysty i dermatologa nie chodzi . Ale rozumiem kredyty robią z nas niewolników . Quo vadis firmo ?

remaster

do Mastera - o czym ty piszesz ? na co trzeba zapracować ? na 30 zł premii ? kto nas słucha ? za co nas nagradzają ? nikt tu nie ma pojęcia co się dzieje z firmą ? Widzicie tu jedną kompetentną osobę ? widzicie nowe projekty ? kto ma nam dać nowe projekty ? kto tu zarządza ? sami się kłócą między sobą . Powinni dawać premie za ilość dokumentów i spotkań , bo efektu nie widać . Ta firma się skończyła już jakiś czas temu , jak związki założyli .

@remaster

To związki są powodem problemów ? - co za bełkot.Związki rozpadły się bo załoga myślała,że dostanie po kilka stów na miesiąc, a jak nie to "my" mamy w nosie związki.

stary
@pracownik

to przypomnij sobie jak Prezesowi który był normalny zrobili prezent i na urodziny mu zwiazki zalozyli które tylko mieszały i robiły bałagan , potem poleciało z górki- plajta i tyle . Niemcy nas pociągneli w dół . I teraz mamy francuskich mistrzow , nie wiem czemu się nie dogadali z francuzami w końcu kiedyś niemców witali kwiatami jak wjeżdżali do Paryza.

@stary

Tak, tak prezes był normalny - chciał nam zabrać kilka procent wypłaty ( a sam kupił samolot), kradł nam kase z ZFSC ( jak powstały wiązki to płakał jak bóbr)(usunięte przez administratora)

stary
@pracownik

mówisz jak Maciarewicz o samolocie , cos ty wymyslił . A juz nie pamietasz dnia chemika , wigilii i podejścia do ludzi? masz to teraz ? ktoś ich w ogóle obchodzi ? kase to sami żeście sobie ukradli produkując takie buble i kradnąc miedż z działu metalu .

l......

Witam, Pracowałem swego czasu w Interplast jeszcze w Łaziskach Górnych, praca była nie najgorsza i było w miarę ok. pomimo iż nie było super kasy. Czy na obecna chwilę pracują tam jeszcze osoby z Łazisk? Czy dyr. Damian jeszcze rządzi? Pozdrawiam Dziewczyny :)

zainteresowany

Witam - szukam pracy , myślałem o NP ale opinie na zewnątrz sa fatalne . Proszę o informację od pracowników . Jak zarobki , socjal , atmosfera i czy fajni szefowie.

@zainteresowany

Zarobki to kpina, socjal- 30zł (brutto) do wypłaty, atmosfera - połowa załogi to wazelina, szefowie - szkoda słów - ZAPRASZAMY:)

zainteresowana
@pracownik

A zawsze tak było, kiedyś słyszałam, że było lepiej. A można dorobic sobie w weekend na paczke fajek i lody? Toż to głupie marna kasa i oni się jeszcze podlizuja przecież to jest popier.....ne, czyż nie,jak marnie płacą to sie nie przykladam do niczego. A lepiej jest na montaż czy produkcja. dodatkowo podobno są jakieś tegie glowy z zachodu.

wielbiciel blondyny

ok , ale nie widzę typów na najlepsze pupy NIefa . Ja dalej obstawiam blondynę . Czekam na typy . I nie zmieniajcie tematu .

Polskie to sa tylko nasze nedzne wypłaty

Ktoś

Cześć, czy są jakieś przyjęcia do roboty u was?

@Ktoś

Zdecydowanie odradzam, są inne zakłady (huf,hilton, dayco). Zero poszanowania pracownika, płaca marna kierownictwo to d... wołowe!

ona
@pracownik

A coś z tym robicie? kierownictwo polskie czy obce?

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)