GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

kolo

dużo wraca pracowników do GC Energy

mis

To teraz zaczeło sie wycinanie dziewczyn z biur, ze niuby powody ekonomiczne , a grupa 590 rekrutyje. Ciekawa sytuacja. (usunięte przez administratora)

@mis

A kto tam został wartosciowy?dziewczyny co odeszły były kadrą co wiedziały o co biega a te co zostały pożal się

Kogo wykosili

@mis

Dzwonię na rejestrację dzwonie na sekretahar na księgowość nikt nie odbiera riie odbiera zalosna firemka

Biały
@Olo

i tak chwalisz się brakiem skuteczności i piszesz żale chlopie wsiądź w auto i podjedz, albo do HR zadzwoń, tam zawsze przecież mają z nami kontakt, eh dziwię sie przecież dają swoje kontakty w firmie każdemu pracownikowi, ogarnietym trzeba być a nie pisać na swoich w swiat

@Biały

Powiedzial co wiedzial napewno pracujesz w biurze pojedz na projekt aha tych projektów prawie niema

@mis

Czemu służą wypowidzenia dla pracowników którzy pracowali trochę lat ?z biura odeszły syper kompenente dziewczy a zostatl clham pracują gc i g 590 ta firma to jest już dno no plus cenzura

...
@mis

Duże spółki maja większy problem z uzyskaniem pożądnych tarcz anty-covidowych a grupa 590 to średnia jeśli nie mała firma dziękuje do widzenia

Gruby

Pracowalem w tej firmie bywalo rurznie fakt biuro zawsze krecilo

Gabryś

Taka ciekawostka - GC Energy dostało we wrześniu pomoc z tarczy covidowej w wysokości niemal 400 tys. złotych, oczywiście nie przeszkadzało to tym ludziom bez kręgosłupa moralnego łżeć pracownikom na projektach, że na żadną tarczę firma nie ma szans. Nie robię już w tym (usunięte przez administratora) ale obstawiam że poza wierchuszką tej pożal się Boże firmy nikt z pracowników tej kasy nie powąchał. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do info to niech wejdzie na portal rządowy sudop.uokik.gov.pl i wbije sobie NIP firmy.

Gibon
@Gabryś

Proponuję samemu założyć firrmę w sektorze przemysłowym, skutecznie postarać sie o dofinansowanie i odpowiedzialnie prowadzić przedsiębiorstwo. Gratuluję spostrzeżeń i udanego śledztwa, podczas gdy przeciętny człowiek ubiera choinkę albo sprząta auto.

Śmieszek
@Gabryś

A to od kiedy pieniądze z tarczy mają iść dla pracowników? Może jeszcze przeznaczyć je na podwyżki? Czy Pan myśli, że koszty utrzymania firmy to tylko wypłaty dla pracowników i nie ma żadnych innych wydatków? Firma jest jaka jest ale Pana komentarz jest po prostu śmieszny.

@Gabryś

No wiesz nowe opony fo maserati kosztują a biro musi miec ciekawe wyjazdy na wekendy prawda?

@Adam

Prawda no opony ja bylem ostatnio w biurz i ni kogogo odpowiedzialnej osoby bo wolne zaczelo się we wtorek kpina jak byla stara kadra w biurze można bylo wszystko zalatwic przez telefon a teraz panienki pozamykaly sie w pokojach i 8 goďzin bo nìe mają czasu kpina

Śmieszek
@Adam

jakie wyjazdy? o tym nie słyszałem

Gabryś
@Śmieszek

Absolutnie nie miałem na myśli podwyżek, w ogóle słowo "podwyżka" zupełnie nie kojarzy mi się z firmą GC Energy :) Jeśli firma bierze pomoc z naszych podatków to powinna w jawny i transparentny sposób przeznaczyć je na zahamowanie zwolnień zamiast łgania, że się nie wzięło i tłumaczenia w ten sposób procederu wysyłania na bezpłatne urlopy bez postojowego, albo chyba najbardziej brudny chwyt o jakim słyszałem - wręczanie pracownikom w ostatni dzień projektu zwolnień za porozumieniem w nadziei że podpiszą, byle nie zapłacić im za kwarantannę(a przynajmniej tak było na wiosnę). Proponuję tutejszym obrońcom wizerunku firmy pójść sobie na urlop bezpłatny na miesiąc/dwa i spróbować za to wyżyć, może nabraliby trochę pokory do wkurzonych pracowników.

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

Luka

ja wrcóciłem z projektu i auto tez kupiłem ale no nie powiem pracować mi się chcialo za taka kasę

Janek

Jaki rzeszow taka marka gc stal rzeszow resovia gc (usunięte przez administratora) przykro ale prawda

Kolano
@Janek

te wpisy to smiech jakis, a wystarczy umieć kilka srubek wkręcic i kabli podlączyć, a jak dwie lewe rece do roboty to zazdrość

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Uwięziony Jasio

Negatywna opinia dla kadry zarządzającej za postępowanie w sytuacji stwierdzonego zarażenia na COVID-19 u współpracowników. Brak działań. Brak podstawowej wiedzy. Brak zangażowania.

Uwięziony Jasio

Negatywna opinia i ocena dla kadry kierowniczej za postępowanie i działania względem pracowników, którzy mają lub mieli kontakt z osobą zarażoną na COVID-19.

Alien

Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy. Panie z biura w Rzeszowie nie mają pojęcia co się dzieje na projektach. Pracownikom, którzy zostali do końca projektu stawiają ultimatum: urlop bezpłatny lub wypowiedzenie. Tak w tej firmie dziękuje się pracownikowi, który przez 9 miesięcy był 2 tygodnie w domu. Tak tutaj wynagradza się pracownika. Jak jesteś potrzebny to masz pracować bez zjazdu, nie jesteś potrzebny to do widzenia, nawet zwykłego dziękuje nie usłyszysz.

Pele
@Alien

A nie polecaj to wolny kraj przecież i jak jedziesz za granicę na projekt to wiadomo ze za kasą i wiesz że nie zaliczysz domu co 2 tygodnie, a za długi pobyt z tego co wiem to premia w Holandii , a jak jest koniec projektu to jasne że poczekać na następny trzeba

Pele
@Alien

Haha a ja myślałem ze na projekt za granicę się jedzie po kasę a ty dziękuję chciałeś, gadanie takie na swoją firmę beznadzieja, a jak bedzie kolejny projekt najlepiej za granicą to pierwszy polecisz no bo kasa dobra

Hudy
@Pele

Jakoś potrafiłem na koniec projektu w Holandii zjeżdżać do domu. Rzeszów nierobil problemów . Teraz jestem na kolejnym projekcie. Niemam problemów w formie. Niewiem czemu ludzie narzekają?

Ja jestem już na emeryturze, pracowałem w GCE przez ostatnie 3 lata i żałuję, że nie dłużej bo dzięki tej firmie na konto teraz mi co miesiąc wpływa ok 4 tys złotych, odprowadzali wszystkie składki a w biurze zawsze wiedzialem z kim co mam załatwiac. Ja mam dobrą opinię i polecam szczegolnie, jak ktoś zna sie na robocie ale też chce miec w porządku ZUS i te sprawy.

Gruby

To ciekawe Jak massz naimie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GC Energy Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Student

Studiuję na politechnice, od roku współpracuję z GC, rozwijam kompetencje, byłem już 2 razy na projekcie, realizuję poważne zadania, mam bardzo dobrą opiekę mentorską i HR-ową.

@adam z jakiego powodu wyrzuceni?

tomex
@Karolina

napisze tak, pracowałem szmat czasu w firmie.było nieźle,ale dla prezesa liczyła się kasa i tyle,Kasa nie ludzie, masz robić i nie upominać sie o np.urlop, tak stało się na początku 2020 z niewolnika nie ma pracownika-tak mówi stare porzekadło

nicpon

dobrze ze mozna chwalic firmy a nie tylko nazekac jak te ptaki co siedza w zimnych krajach i tyklo plotkuja o firmie

Janek

Adam masz rację ta firma to tylko siedlisko marionetek odnalazłem 6 lat temu ale mam kontakt z osobami co jeszcze pracują jak ni mówili jest coraz gorzej na projektach kadra szmaci pracowników a w biurze bylo naprawdę kilka osób kompetentnych ale musialy odejść zostalo jak kto sie chwalą firma zarządzana przez kobiety śmiech widzę niektore jak sie bawia po Rzeszowie same lesby a przez telefon nic nie zalatwisz

Ser
@Janek

Pierwsza rzecz, jaką chciałem przekazać tym, co szukają pracy w GCE to że naprawdę musicie coś umieć, nie ma tak, że brak umiejętności, a chcecie zarobić na projekcie, dużo pokory i chęć do nauki można się nauczyć wtedy od fachowców i z biura też szybko zauważą, jak ktoś zna sie na robocie

?

To jak to jest ze jakis nowy gosc dostaje propozycje pracy a starzy pracownicy siedza w domach bo rzekomo nie ma kontraktów i nie ma dla nich pracy.

jack
@?

Gościu ma pracować bo to sąsiad Wąskiego

Karny
@jack

szukają na projekt z angielskim, było się uczyć, a nie teraz piszecie ze nie ma roboty dla was

BeBe
@Karny

To znasz angielski i pewnie jesteś fachowcem to ja się pytam co Ty tam robisz?

Chciałem sie zapytać czy polecacie tą firme bo dostałem propozycje pracy u nich

Bęben
@Nowy

Za pracę niezle płacą, zapewniają całość zakwaterowania i przejazdu na budowę, w siedzibie też jest z kim ustalić, jak dla mnie jest ok

Avatar
@Bęben

Co to znaczy nieźle płacą? Napisz konkrety, 5€/h, 10€ albo 15€ na rękę to są konkrety a nie 10000 zł za dwa miesiące pracy. Nie jest sztuką tyrać 360h w miesiącu i dostać 10000 zł na rękę sztuką jest pracować ~180h i mieć 20000 zł brutto na normalnej umowie. Zakwaterowanie? Napisz jakie to warunki super.

Bal

Czy może ktoś dac rzetelna opinie jak jest w firmie jak praca jakie zarobki,zjazdy gdzie i na jakie projekty się jeździ jak długie macie projekty. Pytam bo są oferty np do Włoch i zastanawiam się nad aplikowaniem.

No wierne pieski zostały wyrzucone z projektow,dwie trzecia najbardziej kompetentnych osób odeszlo z Poloninskiej ,ci co zostali to tylko odpady ,a było tak fajne dokad zmierza ta firma?czyli jaki pan taki kram pozal sie Panie Boże dla mni jest to szok kilka kairerowiczek i przydupasow zgnoili tą pseudo foremkę a reklamy maja takie ze zachodnie koncerny mogą pomazyc

Adaś

Kto został wyrzucony?

@Adaś

Kto tam w tej foremce zostal? Nikt wartisciowy od biura po psedo prijekty smiech na sali viuro sie bawi ludzie na bezplatnych a szkoda mowic

stik

Podpisywał ktoś umowę dzierżamy runtów z firmą MQ Energy ?

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.