GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

123ppp

Czy polecacie ta firmę warto czy nie?... Jakie warunki pracy... I jak z noclegami...

aro
@123ppp

polecam kasa na czas mieszkania i dojazd zapewnione

Piter000

Jakie warunki mieszkalne mjak na wyjazdach.. I jak jest z transportem?

elektryk

pracuje już na 2 projekcie jest ok pracowałem w gorszych firmach tu wiem ile zarobie i czego się spodziewać. a ludzie tak jak wszędzie są rożni

barman

pomocnikiem jestem po mojemu to ok firma, polska umowa kasa na czas i w Euro, mieszkam w Niemczech w pokoju z drugim, na budowę przed 7 i powrot autem służbowym

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

kiper

Jestem od 2 tygodni pod Berlinem tesla i jest ok jak dla mnie

Na którym projekcie jesteś w Niemczech?

@..

W Niemczach Brerlin Tesla

Boski

Pracowniku - nawet nie umiesz poprawnie napisać gdzie pracujesz - tragedia!!!

On

Jakie są zarobki dla pomocnika w tej firmie

,,,
@On

Dostaniesz 8.50 e jako stary pracownik a nowym proponują po 12 e na start tak że jako nowy pracownik będziesz miał lepiej niż ci z 10 letnim stażem.

@,,,

kit wciskasz , 8,50 Euro na łapę to ma pomocnik specjaliści mają więcej co ty wogole gadasz

,,,,
@pracownik

A ty ile pracujesz w firmie ? na którym projekcie bo na projekt w Niemczech wysyłali właśnie specjalistów na stawce pomocnika. Więc skoro nie wiesz to nie (usunięte przez administratora)

Honorata
@,,,,

Wspomniałeś, że nowi pracownicy dostają w GC Energy na start po 12e. Czy później są jeszcze jakieś podwyżki? Skoro to stawka startowa. W takim razie po jakim czasie podwyżki się zdarzają i co jest brane pod uwagę przy ich przyznawaniu? Staż pracy czy może również i starania pracownika?

Karol

Jakie są warunki zakwaterowania i czy jako pomocnik mógłbym się uczyć zawodu spokojnie czy jest duży od razu pressing?

@Karol

Jak jesteś rodzinką wąskiego to możesz się uczyć zawodu spokojnie, bez stresu nawet bez robienia postępów

On

Witam czy jako pomocnik idzie w tej firmie zarobić pracuje się więcej w kraju czy za granicą.

@On

idzie

Aktualność
Zapraszamy do naszego zespołu. Gwarantujemy rozwój w branży przemysłowej.

Na stronie GC Energy jest prowadzona rekrutacja dla specjalisty ds. gospodarki magazynowej. Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na tym stanowisku? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby podać widełki finansowe?

A po jakim czasie daja umowę o prace?

@Nowy

Od razu dostajesz umowe u nich

karny
@Nowy

polską masz umowe od razu dostajesz, to jest ok jak dla mnie

Gruby

Czy dalej nainisza krajowa

Depeche
@karny

Cześć. Powiedz cos o pracy w tej firmie. Jadę na rozmowę niedługo. Pozdrawiam

karny
@Depeche

robota na dużych przemysłowkach trasy kablowe i elektryka placa w euro za granica, musisz mieć konto walutowe, dają polską umowe na etat, dojazd i zakwaterowanie cię nie obchodzi, teraz tylko musisz wiedziec, że jest kwarantanna

doktor

ja dobre mam zdanie umowę o prace mam polską, teraz zbieram się do wyjzadu do Niemiec bo zaproponowali mi pracę przy budowie fabryki aut Tesla

@doktor

Kolego jak tam na projekcie Tesli? Dalej w kraju czy wyjechales z el Poznan?bo z tego co się orientuję to oni pracuja od listopada bod budimecem

I jak się na Tesli pracuje ????? Hahaha

Olo
@doktor

Jak tam na Tesli kolego?jakie warunki mieszkaniowe i jak w pracy?

Depeche
@doktor

Cześć. Jak Ci się pracuje w tej firmie? Jadę na rozmowę kwalifikacyjną za kilka dni

Boski

Na Ulm to właśnie przyjechał już 4 z kolei kierownik, bo każdy ma dość hahaha firma tragiczna, mieszkania fatalne, ogólnie widzą w nas tylko PINIONDZ i aby nikt się nie odzywał...

@Boski

znasz nazwiska tych kierowników :)

@tomex

Kto ma wiedzieć ten wie, a kto nie wie, to ma pecha... Tu się nazwisk nie podaje kolego...

man

do Ulm wszyscy jadą tam duży projekt jest

Anka

Czy dzien próbny trwa osiem godzin?

swoj
@Anka

nie ma żadnego dnia próbnego od razu pracujesz na papierach

@Anka

Tak, ale w nocy

W Tesli już są inne firmy z Polski od stycznia np. SYNERTE i inne. Więc jakąś ścieme walą ludziom z Locdawnem. Ludzie nie ma na co czekać na GC przepatrzcie na oczy i szukajcie innej firmy.

inny

reszcie rady dajesz a samemu sie nie spieszysz do tych niby innych firm co czekaja tylko az przyjdziesz

Kiedy w końcu ruszy projekt Tesla w Niemczech i zaczniecie ludzi wysyłać ?? Ludzie zaczynają pytać konkurencję o pracę i odchodzić pomału bo cały czas zwlekacie. Ile można czekać ?

Na co ludzie czekacie, stać Was na to? Już dawno powinniście pracować u konkurencji jak coś umiecie robić!!!

marc

Niemcy lickdown do marca maja koło Berlina stąd ta blokada

luka

fachowcy do Um jadą dobrze sie tu pracuje

Janek

Jak juz sie biorą za budowlanke to jest po tej firmie zawsze byla przemysł teraz nnic a chcialbym pozdrowic dziewczyny z biura o k...... normalne odeszly

pigza
@Janek

ucz sie polskiego

Mały
@Janek

ja słyszałem ze budowlankę, to firma rekrutacyjna, a GC to dalej tylko na dużych przemysłowych budowach

pigza

bardzo dobra atmoswera w pracy a ci ktorzy wkladaja szpilki to nie lodzie to wilki

Fil
@pigza

Dobra atmosfera?? To chyba w biurze pracujesz bo na budowach traktują ludzi (usunięte przez administratora) Zwłaszcza właściciel

@Fil

co ile są zjazdy na urlop?

odp
@tomex

co 6 tygodni albo co 3 miesiące jak ci pasuje

@odp

6 tygodni na tydzień lub trzy miechy na dwa tygodnie. czyli nic się nie zmieniło ufff

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.