Wenet

Opinie o Wenet

anini

Nadal oczekujesz szczerej odpowiedzi?

marko

ja tam jestem zadowolony:) co do planow, to zalezy jakie masz doswiadczenie, jak nigdy nie pracowales w sprzedazy, to przeciez nie beda wymagac od ciebie cudow, no ale jak ktos jest starym wyjadaczem, to spokojnie sobie z tymi planami poradzi:) szkolen jest sporo, bo w eniro, co rusz wprowadza sie jakies zmiany, nowe narzedzia, ale spokojnie nie sa platne, a wszystko sie dzieje w obrebie firmy, zeby pracownicy byli lepiej przygotowani:)

szara_myszka

bede szczera - na poczatku jak przyszlam miala mieszane uczucia, troche nie czulam klimatu tej firmy - wystarczylo 4-5 miesiecy pod okiem naprawde fantastycznych ludzi i dzisiaj nadal tam pracuje, wyniki mam na tyle satysfakcjonujace ze nie musze ciulac i oszczedzac tylko sobie zyje normalnie, a umowa o prace to atut nie do przecenienia

Viki

praca w Eniro...... hm..dłuższy czas tam popracowałam.... początkowo rewelacja, umowa o pracę, możliwość awansu- który przybliża później Twoje zwolnienie, podwyższa wymagania nie dając nic w zamian (w sumie to w zamian 100 zł do wypłaty, a wymagania na 200 % podwyższone), wiadomo firma sprzedażowa, nastawiona na wynik, blebleble i takie tam..... Masz go jest świetnie, nie masz to już ci nie pomogą... Dostajesz materiał, na którym za dużo nie da się zrobić, bo 80% to braki kontaktu albo likwidacje... Szkolenia w sumie dobre, ale może nie to które jest w Warszawie, po powrocie do oddziału,w którym masz pracować dopiero cię przeszkolą, o ile trafisz na dobrego supervisora. Pracę polecam jako dobrą szkołę sprzedażową, już nic cię więcej w życiu nie zaskoczy. Wskazówki dla[usunięte przez moderatora]- nie traktujcie ludzi jak numerki, nie siedzicie w oddziałach i nie wiecie jak jest....

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

berezovsky

nie obrazilem nikogo - za to ty od razu do mnie z tekstem "cwaniaczku" :/ te nowe usługi to np. mozliwosc tworzenia nagran reklamowych dla klientow, umieszczenie firmy na mapach, w mobilnej aplikacji, w aplikacji na smart tv, dodatkowo eniro oferuje klientom tworzenie stron internetowych, wizytowke mozna rozbudowywac o dodatkowe elementy - pakiet narzedzi oferowanych rosnie...

berezovsky

co do jednego zgoda - w firmie w ostatnim czasie sporo sie zmienia i wiele rzeczy ktore ma wplyw na wyniki pracownikow jest zmieniane i to na korzysc pracownikow wiec pewnie rotacja bedzie jeszcze mniejsza, a obecnie juz i tak jest niezbyt wielka czy to w porownaniu z tym co bylo czy to w porownaniu z innymi firmami w branzy

ninja

No mylisz się troszeczkę, firma ma rotację i to bardzo dużą ze względu na złe podejście do tego tematu, ostatnio nawet poczyniono kroki aby rotacja była niższa ponieważ oddziałuje to negatywnie na wizerunek firmy i to jest prawda. Rotacja spowodowana jest miernymi umiejętnościami co niektórych supervisorów, bo zamiast z kimś popracować czy też rozwiązać problem wolą go usunąć.

berezovsky

moze o tym, ze sie rozwijaja i ciagle poszukuja nowych pracownikow, ze praca w sprzedazy ma to do siebie, ze niektorzy sie w to wkrecaja i idzie im mega latwo, a inni niestety po okresi probnym odchodza i w ich miejsce trzeba szukac nowych osob, moze tez z tego ze eniro proponuje klientom coraz to nowe uslugi i do sprzedazy nowych produktow potrzeba nowych pracowników? co ty na to...

beryz-wski
@berezovsky

potrzeba nowych pracowników? co ty na to... berezovsky, ... niektorzy sie w to wkrecaja i idzie im mega latwo, a inni niestety po okresi probnym odchodza... - to co się dzieje z tymi ci się wkręcili skoro eniro stale potrzeba nowych pracowników?

zet

Jeszcze raz powtarzam do nowych! Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem,ta firma zamieszcza reklamy o pracę co tydzień przez cały rok.To chyba o czymś świadczy!

kryszczum

widac ze nie znasz aktualnej sytuacji na rynku pracy - gdybys znal na pewno bys nie napisal, ze studenci tak latwo znaduja prace :/ akurat nawet ukonczenie sgh czy uw nie gwarantuje ze jutro dostaniesz dobrze platna posade - dlatego ja sie nie dziwie ze ludzi szukaja wszedzie - a doswiadczenie ze sprzedazy przyda sie zawsze

chaptys

Nie martw się jak ktoś będzie szukał pracy to raczej 10 razy się zastanowi co jest dla niego bardziej wiarygodne - pójść na szkolenie, posiedzieć 3 miesiące na okresie próbnym i zobaczyć jak wygląda praca, czy uwierzyć w twój komentarz w necie, który zbyt wiele nie wnosi "brednie". Większość wybierze opcję jeden - chociażby z tego względu, że warunki pracy w Eniro są naprawdę atrakcyjne, szczególnie dla ludzi zaraz po studiach...

zet

To nie wiara -to fakty. Do potencjalnych pracowników-dajcie sobie spokój!

chaptys

Ty pewnie nigdy nie pracowałeś w Eniro, bo może albo Twoja przygoda skończyła się na etapie rekrutacji, albo już po okresie próbnym. Ale sądzę, że gdybyś posiedział na słuchawkach kilka miesięcy to byś nie twierdził, że są to brednie. Ale to Twoja ocena... ktoś kto pracuje może w 100% opowiedzieć jak jest - a Ty możesz wierzyć lub nie...

Brednie...

discos

na pewno nie ma co panikować, scenki nie są trudne mają tylko sprawdzić czy tak na poczekaniu jesteś w stanie zachować się tak z nie inaczej, bo w czasie kontaktu z klientem może być różnie, o kasę się nie martw, to ile ci dadzą zależy do doświadczenia, od miasta w jakim startujesz do eniro, od stanowiska na jakie startujesz, itp. więc nie bardzo mogę ci pomóc i powiedzieć ile podstawy będzie, na pewno źle na całym interesie nie wyjdziesz... zresztą teraz taka praca z wszystkimi dodatkami jest mocno atrakcyjna nie tylko w stolycy, ale w ogóle w całym kraju

miki

dominikana - 2012-10-03 21:22:21 Dzieki za podpowiedz w sprawie tej karencji za szkolenie. jutro mam 3 etap, zobaczymy czy juz dowiem sie cos konkretnego:) powiem tylko ze na 2 rozmowie straszzzzzzzzznie mnie maglowali(scenki itp) Ta firma jest dla mnie wyzwaniem wiec zobaczymy jak to bedzie:)jak zwykle casting:) jakie pieniadze Ci dali? Scenki jakies trudne? Duzo?

dominikana

miki

discos - 2012-10-03 13:08:19 to zależy od tego jak sobie dana osoba radzia, jak wyrabia normy to może zgarnąć nawet 3-4 tysiące na samym początku, myslę, że średnio mieścisz się w kwocie 2,5-3 tysiące, pensja to podstawa plus prowizja i cały pakiet socjalny, karty na zajęcia sportowe, itp. a no i stała umowa o pracęinteresuje mnie podstawa przede wszystkim bo wiadomo że prowizja już od samego siebie zależy.

discos

miki

a wiadomo jakie pieniadze proponuja w telesprzedazy??

Zostaw merytoryczną opinię o Wenet - Warszawa

• Jak się pracuje w Wenet?

Zobacz opinie na temat firmy Wenet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wenet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wenet?

Kandydaci do pracy w Wenet napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wenet