Media Expert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert

Lusia 48 Nowy wpis

Bardzo profesjonalny, pomocny ,cały skierowany na zadowolenie klienta pan Konrad. .Kupowaliśmy z mężem kuchenkę w Waszym sklepie i jesteśmy pod dużym wrażeniem jakości obsługi przez pana Konrada.Pomóģł nam w wyborze najlepszego sprzętu,odpowiedział na wszystkie nasze pytania,wyjaśnił wątpliwości.Bardzo dziękujemy.

Mariusz

Dziękuję Filipowi za pomoc techniczną i poświęcony czas. Bardzo duże doświadczenie i kompetentna wiedza, pozytywny i sympatyczny pracownik lęborskiego punktu. Polecam innym gdy będą mieli problemy z instalacją lub uruchomieniem jakiegokolwiek komputerowego sprzętu czy też sparowania aby wszystko grało tak jak trzeba. Najlepszego Panie Filipie.

Justyna
@Mariusz

O proszę, to fajnie. Czyli raczej się specjalizuje w komputerach? Ciekawa jestem czy w innych działach też są kompetentne osoby.

Maryś
@Justyna

Jasne, że są. Znamy się na tej robocie. Zresztą nie wiem czy znajdziesz w ME osobę, która nie lubi sprzętu.

Dorota
@Maryś

To by się chyba z celem mijało? Satysfakcja z pracy to ważna sprawa przecież. Jest tu w sumie coś jeszcze co mogłoby pracowników właśnie satysfakcjonować?

Wchodzę w to:)
@Dorota

Właśnie aplikuję do nich i w ogłoszeniu jest kilka rzeczy, które mnie ujęły: premie, zniżki, prywatna opieka medyczna, MutiSPort... Niedługo rozmowa, mam nadzieję, że się dostanę, bo byłem już w sklepie ich podejrzeć i podoba mi się tam.

Dorota
@Wchodzę w to:)

No i co tam, jak tam? Bo chyba po rozmowie już jesteś, a widzę, że serio pozytywne nastawienie miałeś

Luc Nowy wpis
@Dorota

Podbijam, też jestem ciekaw

łomatko Nowy wpis
@Justyna

Uwielbiam takie pytania. Przecież po to robi się rekrutacje żeby wybrać najlepszych ludzi na dane stanowisko

Ktos Nowy wpis

Nie polecam! Umowiony sprzet nie dotarl w terminie ponad to przy zakupie zero wysluchania klijenta tylko nawijanie makaronu na uszy odnosnie dodatkowych gwarancji.Ogolnie czekam na zamowiony towar.

Klientka Justyna

Bardzo bym chciała wystawić ocenę pozytywna dla kierownika sklepu media Expert w Lęborku pana Pawła który jest osoba kompetentna na zajmowanym stanowisku . Ponadto ten pan jeśli osoba która podchodzi do klienta w sposób ludzki, jest miłym uprzejmym człowiekiem który nie zostawi klienta z problemem tylko z zaangażowaniem w swoje wykonywane obowiązki pomaga ludziom rozwiązać zaistniały problem. Bardzo miło byłoby aby inni pracownicy tego sklepu brali przykład z swojego kierownika Pana Pawła i z taka uprzejmością podchodzili do klienta

Ilona
@Klientka Justyna

Dobrze się czyta tak pozytywne opinie. Chciałabym tam aplikować o pracę. Czy orientuje się pani, czy w sklepie jest stały zespół czy jest duża rotacja pracowników?

Greg99
@Ilona

Rotacje są, jak wszędzie, ale trzon zespołu jest stały. Można liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników. Akurat ludzie to jedna z najmocniejszych stron media

Weronika
@Greg99

Co by się nie działo to jednak ważne by sobie ufać i pomagać :) Dobrze jest mieć taką fajną ekipę ludzi na których można polegać. Aż chcę się zanieść tam cv :)

Firma Media Expert poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ola

Ostatnio byłam w ME na zakupach miałam problem z wyborem sprzętu. Pan Filip bardzo szybko i profesjonalne pomógł..Polecam również Panią Kasię bardzo uprzema i pomocna.

Weronika
@Ola

Extra! Dla mnie jako potencjalnego pracownika to cenna informacja bo wnioskuję że jest tam fajna i zgrana ekipa :) Mam nadzieję że reszta pracowników jest podobna.

Klientka

Bardzo bym chciała wyrazić pozytywna opinie na temat kierownika sklepu Pana Pawła który jest bardzo osoba kompetentna na zajmowanym stanowisku. Ponadto jest bardzo miłym spokojnym człowiekiem z którym z przyjemnością można porozmawiać , jeśli jest jakiś problem to stara się go wyjaśnić na miejscu nie pozostawi klienta z problemem samemu sobie. Bardzo pozytywnie odbieramy kierownika Pana Pawła z sklepu media Expert Lębork i jeśli ktoś ma problem to należy tylko do tej osoby się kierować

KLIENTKA

Chciałam zakupić expres do kawy po długim doractwie wybrałam model,przy kasie dowiaduje się że nie ma tego modelu .Dlaczego obsługa poleca coś co jest nie dostępne,powinien mnie poinformować na samym początku rozmowy jaki model jest dostępny na miejscu,ale zabawne jest to że nie zapomniał wybrać kilka akcesoriów jakie jego zdaniem powinnam zakupić do wybranego modelu (którego nie było)Obsługa słabo zorientowana co wogóle posiadają na miejscu.A obleśna broda tego pana wyłażąca spod maseczki naprawdę nie przyciąga klienta .Expres zakupiłam w innym miejscu i zaoszczędziłam 600zł.teraz się ciesze że był niedostępny.

Klientka
@KLIENTKA

No i nie działa:( Trzeba było zaufać ME..

@@@
@Klientka

Dlaczego miałby nie działać,super funkcjonuje.Na tym samym expresie zaoszczędziłam 6 stówek i z tego powodu bardzo się cieszę ,z własnego doświadczenia w tych wszystkich media.....ceny nie są jakieś atrakcyjne,sporadycznie kupisz coś okazyjnie.A zepsuć może się wszystko nawet te zakupione w media.....????

Rafał

NIE POLECAM !!!!!!!!!!! Media Expert bo kupiłem rok temu telewizor LG OLED 65" I musiałem wymienić matryce po roku z serwis LG powiedzieli że telewizor po roku ma zrobione 7500 godzin czyli tak jak bym przez dzień oglądał po 20 godzin na dzień nie polecam tego sklepu bo otrzymałem telewizor powystawowy tak powiedział serwisant Który wymieniał matryce. !!!!!!!!!!! Co najlepsze to właściciel każdemu odpisuje coś takiego to jest żałosne !!!!!!!!!!!!! Odpowiedź właściciela Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Najmocniej Panią przepraszamy. Przykro się to czyta dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu przez Messengera gdzie chętnie poznamy więcej szczegółów, które pozwolą nam przyjrzeć się całej sprawie i poprawić to co działa nie tak jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli

°~°

Parcie na wynik sprzedażowy ogromny, wciskanie gwarancji jest już po prostu żałosne. Firma zarabia kokosy, a pracowników robi w konia. Można dość dobrze zarobić, ale szkoda psychiki i przenoszenia pracy do domu. Ilość nadgodzin również duża, tygodniową norma czasu pracy nikt się nie interesuje. Kierownictwo świruje jakby było Stevem Jobsem. Podsumowując są sklepy gdzie można lepiej pracować ale jest ich mało. Ten w Lęborku odradzam. Dodam jeszcze że w sklepie śmierdzi od fabryki frytek.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Lębork

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert?

Media Expert