Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Co raz bliżej święta....

Panie dyrektorzy dziękujemy za wspaniałą imprezę.Mam nadzieję że w przyszłym roku znowu spotkamy się w tak licznym gronie. A kolegom którym alkohol nie służy niech nie piją hehe lub pozostaną w domach.

taka prawda

Ludzi straszyli że im umowy nie przedłużą a tu proszę ogłoszenia na olx : "Operator Pras Postępowych/Umowa o pracę/Tychy" ID ogłoszenia: 499077264 specjalnie nie podali pensji miesięcznej brutto żeby złapać frajerów na 2500 A tak się fajnie zwalniało fachowców pod byle pretekstem, jak nie ma komu robić to zagonić tych lewusów liderów, ustawiaczy i pseudo kierowników na prasy przecież ponoć kiedyś pracowali na prasach. Przynajmniej brzuchy im zmaleją a i może nową normę wyrobią :)

Witam, czytam te wasze komentarze i wydaje mi się że dostajecie to na co zasłużyliście, jak pamiętam można się dogadać co do wypłaty i to na dużo lepsze, ale do tego muszą być odpowiednie narzędzia od strony pracownika, obecnie wasza sytuacja wygląda tak że przychodzicie z łapą i daj, dej bo mam horo curke, dej bo inni dajo wiecej, dej i dej, ale sami opiepszacie się w robocie na 100%, nie potraficie nawet produkować bez reklamacji, płaczecie że kamery -z jakiegoś powodu są no bo jak kota nie ma... powiem wam że w Dietechu pracowało mi się najlepiej ze wszystkich tłoczni w jakich miałem przyjemność pracować, nigdy nie wychodziłem wkur iony z pracy, ale dawałem z siebie co najlepszego potrafiłem, kapsle wychodziły jak żylety nikt nie robił takich jak ja, a jak zrobiłem 4800sztuk wycieraczek do scani to mnie pracownicy (usunięte przez administratora) że za dużo i kazali oddać 800szt następnej zmianie, i gdy przyszło mi się zwalniać z powodu właśnie kiepskich zarobków to Krzysiu dawał mi 500zł podwyżki z miejsca, ale miał powód! mógł na mnie liczyć, ale nie przyjąłem bo pieniądze nie były jedynym powodem zmiany. W innej firmie zarabiałem lekko 1000zł więcej ale musiałem zapier. że mi plecy wysiadły, dzisiaj jestem na kierowniczym stanowisku i jak tylko widzę takich pracowników jak w dietechu co nic nie robią a tylko daj... to dostają więcej roboty |Pozdrawiam

@były pracownik

Co ty sciemniasz ty dalej pracujesz i pewnie wszyscy wiedza kim jestes haha Byly pracownik.

@były pracownik

Ej twoja głowa chyba jest do zebrania w biedronce w nowej kolekcji gangu slodziakow

@Prr

niezłe z was śmieszki, i tacy ludzie chcą podwyżek, do roboty nieroby pieniądze się zarabia a nie dostaje

XXXX

JESZCZE JEDNO JESTES DEBILEM

@były pracownik

Masz mega zryty łeb nie pisz bzdur i wyp..... Jak cię tu nie ma i niech ci plecy padną osle

Ci co jedzą bmami są najbardziej tu zje................ I. Kspusiami

@były pracownik

Masz zryty łeb nic tu nie ma tylko śmiech związki były ale padły co będzie dalej nikt tu nie wie może szukać prawdy w Niebie My tu dalej zostajemy i na rozruch oczekujemy

Były pracownik, jeden z wielu
@były pracownik

Jak cię słucham to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni, było mi tak dobrze ale odeszłem jak jest dobry zakład i atmosfera to ludzie nie odchodzą, a jak czeba się prosić lidera o przybory do pracy albo żeby coś zrobił i ma z tym problem to ludzie nie chcą słuchać marudzenia z ich strony, a jak już zmienili kierownika to od razu wiedziałem że muszę szukać pracy niema pojęcia o produkcij a chce zmieniać zakład a i nie zapominajmy o dyrektorze. Pracowałem tam parę lat.

Lidl

Jak chcecie pomóc firmie to zamiast szukać nawych klientów poszukajcie najpierw nowego kierownika bo obecny za co się nie wezmie to spartaczy .Gang Olsena mógłby się od niego uczyć nieudolności .Podlewany własną głupotą rośnie jak ten chwast i niszczy cały zakład to ja sobie myślę po co taki gamoń u nas pracuje ?????

Chwasty usuwanie
@Lidl

Stąd konieczność systematycznego usuwania chwastów. Ze względów ekologicznych lepiej jednak na chwasty nie używać herbicydów, bo zatruwają glebę i zmniejszają bioróżnorodność środowiska. Poza tym ich zastosowanie powinno być ograniczone, ponieważ działają także na uprawiane rośliny.

Prr

Mam dość czy ktoś wie co dzieje się szału nie ma ludzi brak jak wszędzie tutaj jakiś brak chcemy lepiej dobrze żyć mieć tu lepiej i na pasku wyżej śnić czy ktoś powie czy jest szansa aby z węża zamienić na szympansa wesołego i miłego Co by tu doceniał każdego i by było miło i przyjemnie się pracowało i(usunięte przez administratora) Z tym że Lidla się zbudowalo

Śmieszek

Witam, przeczytałem Twój komentarz i wydaje mi się, że powinieneś wrócić do Dietechu i zostać nowym dyrektorem produkcji. Firmie przyda się zmiana na tym stanowisku, a Ty masz wszystko, czego potrzeba: wielkie ego, pustą głowę i węża w kieszeni.

@Śmieszek

On dalej tu pracuje tylko miał sen ze jest (usunięte przez administratora) i chcial sie tym snem podzielic na forum.A teraz pewnie klepie norme na prasie :-)

@Śmieszek

ludzie na minsterze robiłem 4 lata temu, a wy jak te lemingi

Moze nowy

Witam. Mam pytanie chce sie przyjac do waszej firmy,czy w waszej firmie macie cos takiego jak fundusz socjalny?Pozyczki zakladowe?Karty multisport?Pozdrawiam

Kosiarz
@Moze nowy

Brak karty i pozyczek jedyne co to kasa na swieta i wczasy

Ziomek
@Kosiarz

Wczasy??? Haahaha Chyba terminologię pokonałeś chyba, że spędzasz je pod blokiem na ławce z jabolem

@Moze nowy

Cyrk cyrk cyrk

Kosiarz
@Ziomek

Dają dają nic by nie dali i tez by bylo "ziomek" to raz po dwa z jabolem to ty sobie mozesz siedziec "ziomek".

Pracownicy

Zapraszamy !!!!

Byly pracus

Po jakiego ch..a w tym zakladzie macie zwiazki?dajcie przynajmniej 3 powody dla ktorych warto tam wstapic haha

40%
@Byly pracus

Napisz coś nowego głąbie a nie kopiuj/wklej istniejący już post bez zainteresowania.

@40%

Nikt (usunięte przez administratora) nie odpisal to zapytalem kolejny raz.

@Byly pracus

Mecenas napisz sprostowanie do gazetki że z15% podwyżki zostanie ci 15%ludzi lub mniej i zajmij się robotą a nie głupotami

Ta firmą jeszcze prosperuje?

Ciekawy artykuł natrafiłem :http://tychynews.pl/2018/09/07/pracownicy-spolki-die-tech-w-tychach-domagaja-sie-podwyzek/ że dalej mleka z miodem nie ma. Zróbcie strajk generalny i wtedy coś ruszy albo się zwolnijcie i nie będziecie narzekać.

XXXX
@Ta firmą jeszcze prosperuje?

mają nasrane słysząc słowo zwiąski. Tam pracują tacy gdzie pracy by nieznależli.

Ktos wie czy ten nowy pracownik A.Kop.r juz zrezygnowal czy ma urlop w co watpie bo jest za swiezy zeby miec urlop.Nawet troche pojecie mial o pracy na tloczni ale chyba cos go zniechecilo ,ciekawe co :-) :-)

Byly

Ci co mają pojęcie już dawno tu nie pracują :)

Postepowy
@Byly

Ty nie masz o niczym pojecia pewnie i dlatego jestes byly.A co do tego pracownika to nikt chyba nic nie wie

Xxx

Chyba miałeś po nim smaki ????????????

Prrrrr

On wyjechał na Marsa gdyż wiedział że związki dadzą mu taką moc lecz niestety jego rakieta nośna nawet niedotarla na papry gdyż jaki wódz taka moc i po co to było

Prrrrr

W (usunięte przez administratora) mam te związki i niech się posypia

Prrrrr

Daj spokój sobie chłopie i nie rób fermentu bo jesteś tak daremny i cienki jak szyba w wózku

@Prrrrr

Arek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki podpowiecie?

były
@Arek

nie pchaj się tam bo będziesz się winił że tam poszłeś

Weteran

Sam jestem w szoku ze firma ta z roku na rok spada coraz nizej.Po przerwie urlopowej jesli faktycznie odejda te osoby co gadaja ze tylko do wrzesnia robia to bedzie masakra juz totalna.CRS bedzie chyba trzymal ta firme oprocz jakosci takze produkcyjnie :-)

BYŁY P[RACOWNIK
@Weteran

JESTEŚCIE PORĄBANI PRACUJĄC W TEJ FIRMIE. I NIE PISZCIE GŁUPOT

BYŁY P[RACOWNIK
@BYŁY P[RACOWNIK

JESTEŚCIE PIRDOLNIĘCI NARZEKACIE A PRACUJECIE DALEJ JESTEŚCIE DAREMNI WAS BYM (usunięte przez administratora) L;UDZIE POZBAWIENI HONORU TYLE MAM DO POWIEDZENIA

40%
@BYŁY P[RACOWNIK

Piłeś coś??? piłeś nie pisz!!!

X/x
@Weteran

Będzie będzie zabawa....

PIP apel

Ciekawe czy nasz dyrektor też został powiadomiony przez PIP "PIP apeluje o skrócenie czasu pracy podczas upałów Z uwagi na panujące wysokie temperatury, Główny Inspektor Pracy zaapelował do pracodawców o skrócenie czasu pracy swoim pracownikom."

dfgg
@PIP apel

może się zapytaj, tu pewnie się dowiesz

Patrycja

@hate a Ty jak ocenisz w takim razie warunki pracy i zatrudnienia w Die Tech? @PRACUS czyli jednak są pracownicy, którzy jak sam napisałeś - pracują w firmie bardzo długo? Co w takim razie w tym miejscu je zatrzymuje? Zastanawiam się, czy praca u tego pracodawcy ma jednak pozytywy. Mamy obecnie rynek pracownika i jest to czas, w którym pracownik ma sporą szansę na znalezienie konkurencyjnej oferty pracy.

@Patrycja

Pozytywow coraz mniej bez perspektyw na przyszlosc

dziwnie ale szczerze

Jeśli 2 tys negatywnych opinii to za mało żeby cię zniechęcic chcesz pracować przy rakotwórczych olejach i nie masz nic przeciwko temu jak ktoś cię okrada z ciężko zarobionych pieniędzy a zamiast mieć podwyżke wynagrodzenia wolisz jak podnoszą normy to ta praca jest dla ciebie

Jasiek

Czy warto starać się o pracę? Tak trochę dziwnie piszecie?

wędrowniczek
@Jasiek

dziwna firma to i wpisy dziwne

Rambo

Bo to panowie i panie taka Ameryka tzn.Polska

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Rambo
@Paweł

Ja z wschodu

PRACUS

PRACUJAC W TEJ FIRMIE BARDZO DLUGO,NIE ROZUMIEM JESZCZE NAKLANIANIA ZEBY POLECAC PRACE W NASZEJ FIRMIE ZNAJOMYM JAK TU TYLKO GOLA STAWKA I TYLE .ZERO PRIORYTETOW NA KOLEJNE CHWILE.JESTEM CIEKAW KTO NORMALNY PO OKRESIE PROBNYM ZOSTANIE W TEJ FIRMIE BEZ MOZLIWOSCI WIEKSZEGO ZAROBKU.FORMPOL JUZ TAK SAMO ZREZYGNOWAL Z POSREDNIKOW I PRZYJMUJE POD FIRME A STAWKA O WIELE WIELE LEPSZA A TU WSZYSTKO SKRACAJA CHOCBY JAKAS PREMIA ZA ABSENCJE KTORA BYLA JUZ NIMA.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy