Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Operator

Intrygantka bez zasad z tego babsztyla

ok

A czy nasza kasieńka będzie w sobotę na imprezie? Kasiu mam nadzieję że tak

Kurczak

Fuj

Tlocznia

Kasiu nie wypinaj sie tak bo cie ktos zapnie wkoncu

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Od tłoczni wszystko sie zaczyna

Szanowny Panie dyrektorze prosimy pochylić się nad problemem pracy na dwie zmiany chodzi nam o dodatek nocny którego nie mamy.Pragnę przypomnieć że kwota ta wacha się w okolicach połowy premi uznaniowej która została wprowadzona a w zależności od miesiąca jest to 40 lub 80 godzin pomijając problemy z prowadzeniem dzieci do szkoły co drugi tydzień .Patrząc realnie zamiast podwyżek mamy obniżkę pensji.Z wyrazami szacunku pracownicy.

Arbajt

Powiem Wam że arbajty pierwsza klasa nareszcie jaja mi nie marzą ;-)

szef zaciera ręce
@Arbajt

GoWork to największy w Polsce portal z opiniami o pracodawcach. Średnio co 45 sekund pojawia się na nim wypowiedź na temat jednej z tysięcy firm. W samej bazie znajduje się ponad 80 tys. ofert zatrudnienia oraz 2,5 miliona opinii o pracodawcach i komentarzy samych pracowników. W 2015 roku właściciele grupy GoWork odnotowali rekordowy przychód na poziomie 60 mln zł.

Ostatni brązowy ząb

Nie masz haka na Pana K. to wymyslasz bzdury na jego temat każdy wie że chłop uczciwie pracuje i nikogo nigdy nie sprzedał!widzę że boli cię du.pa tak więc kup se maść na żylaki odbytnicze!piona Pietrek nie przejmuj się zawistną mendą!

Xxxxxxl

Kung Fu Staszek atakuje

zakompleksiony durniu

Miedzioszka się skończyła i żal (usunięte przez administratora) ci ściska chłop pokazał jak dba się o własny interes dostał podwyżkę bo spawacze ręczni zarabiają powyżej 3 tysięcy a jemu jeszcze do tej stawki brakuje a Staszenio ile ma o wiele więcej od niego zapraszamy na impreze domatorze Piotrek to jest ziomek pozdro dla niego.

Ss

Jjjjjjjjjjjk

Cccc

Zastanawia mnie wiele rzeczy ale jedna nie daje mi spokoju pracowałem z gościem na jednej zmiania tyle czasu. A tu okazuje się że to pierwszy kabel naszego kiero nasz unkochant spawacz K. dobrze sciemnia i imprezy organizuje

Ultras GKS

Wiadomość dnia GKS Tychy 8-1 Raków Czestochowa.Wszystko się zazębia premi nie będzie.1 za normy -brak 2 jakość crs specialiści 3 frekwencja ,coraz wiecej na l4 bo wpadają wekkendy plus średnia z trzech miesiecy i wypłata lepsza niż pracując -brak sobót i niedzieli roboczych.Zapraszamy dyrektora i jego kolegę na nabijanie plastików to norma będzie ,a gdzie ta maszyna do nabijania tam pracują kobiety wiec troche szacunku i taktu prosze .Wszystko idzie w przeciwnym kierunku i prosze przeszkolić nowych pracowników bo ciagle braki produkują a nie gonić norma norma bo izolator w namiocie trzeba będzie zrobić.

Don Juan

Z Katarzyny to jest żmija kto ją widzi wnet omija.Znów na hale ona wyszła lecz jak zwykle jest niepyszna.Twarz jej jak suszona śliwka,to przez darcie tego pys.a Może Kasia się odmieni,gdy z premiami coś się zmieni.Chcemy premię mieć realne bo dotychczas wszystko czarne

nagroda

U nas w biedronce premia 350 bez kombinowania

Renia

To 500 zl brutto to powinno byc wpisane do stawki miesiecznej, a nie kombinowanie premii byle ich pracownikom nie dac. Wyplaty mizerne, a cala ta premia to improwizacja, ze cos w zakladzie sie dzieje.

Premia

170%+27% z tłoczni 197% czyli jesteśmy dalej w grze o premie tylko kolega musi albo wziąć się do roboty albo przyłożyć się przy wypisywaniu karty pracy swoją drogą ciekawe co to za fachowiec tak ciężko pracuje.

tłoczarz

no jak się wyrabia normy w 170%, to musi być gorąco na robotach :) Ja myślę jednak, że to błąd systemu i osoby które się tym zajmują robią to na odpier... Doczekać się nie mogę kiedy przyleci księgowy i wypierdo.. R za tą całą prowizorkę .

ROBOTY

Moze by ktos z góry pomyslał jakie warunki sa na robotach goraco i goracy detal i zero wiatraków : może czas najwyszy już wyciagnoć wiatraki i dać na każdego robota, tam jest masakra zero powietrza swieżego i przewiewu, a z detalu dymi się jak z lokomotywy na wegiel :

def

syf syf i jeszcze raz syf

SZANOWNY PANIE DYREKTORZE

Panie (usunięte przez administratora)prosimy o zorganizowanie spotkania Kierownika Kolnego, Mistrzów produkcji oraz po trzy osoby z każdej zmiany pracowników fizycznych tematem miało by być rozwiązanie problemów i zwiększenie wydajności produkcji nie mamy się do kogo zwrócić a problemy które są zbyt długo zostają nie rozwiązane i sie nawarstwiają. Głównie chodzi o slusarnie której podobno pan bezgranicznie wierzy starczy skorzystać z kamer sobota niedziela.Oraz jakość produkowanych detali które czasem trzeba dwu lub trzykrotnie naprawiać przed finalną wysyłką a czas ich dopuszczenia ciągnie się bardzo długo czasem nawet godziny przez ich wady i strach przed reklamacją.Nikt nie jest pana wrogiem ani też zakładu chcemy pracować rozwijać sie i zarabiać tylko stwórzcie nam do tego normalne warunki bo od wielu lat działamy na zasadzie prowizorki lub też improwizacji.Dziś nie mogliśmy zacząć normalnie pracy bo zeg był zamkniety a klucza brak w domu mi sie to nigdy nie zdarzyło a co dopiero w zakładzie pracy.Zazbrojenia gdzie nie ma materiału brak pojemników brak technologi napraw detali i coraz większe postoje przez zdezelowane narzędzia.Są ludzie którzy odpowiadają za te wszystkie aspekty produkcji więc proszę od nich wymagać i pytać dlaczego takie sytuacje mają miejsce .Bo bez zaangażowania pana fachowców podzieli pan los poprzedników jak powiedział fontana bank jest na pierwszym miejscu i z tego właściciele rozliczać będą pana osobę.Bardzo byśmy chcieli dostawać te premie no ale nie da sie poprostu nie do przez ten bałagan a umierać nie mam zamiaru za zakład bo to byłaby już przesada.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy