Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Sz

Biura się zamykają A co oni lepsi? Czy dzięki nim zakład istnieje czy dzięki SZWACZKOM, które boją się o swoje rodziny?

Ted

Ja sie boje chodzic do lira ja mam rodzine ja nie chce umrzec na koronawirusa boze chon nas

Karma
@Ted

A jak byliscie wrednymi i podlymi "ludzmi"to sie Boga nie bales?Jesli masz czyste sumienie Bog "cie"oszczedzi , nie tylko ty masz.rodzine , "jak trwoga to do Boga ",bylo myslec o tym wczesniej .KARMA WRACA,MAM TAKA NADZIEJE!

Tadek

Podobno Aniosgel w Learze juz dawo przed wirusem królowal. Ciekawe przypadek Czy Aniosegel ma cos wspolnego z obnizeniem premi Czy Anikołgel jest fundowany z naszych premi?

Hania

Poszycia w tym ciezkim czasie dla ludzi nie sa nikomu potrzebne ja do pracy nie ide chorobowe zdrowie i rodzina jest dla mnie ważniejsza

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Wie ktoś kiedy jest postój wakacyjny.

Hyh

Wszystko zleży od klientów.

@Hyh

To jak ludzie mają planować wakacje ???

Hyh

Przeważnie od połowy lipca do połowy sierpnia są wczasy. Zależy jaki model. W kwietniu powinna być już informacja.

Rafał

A ja mam pytanie ,kiedy sa wybory miss Lear?Kiedy werdykt i kto ma najwieksze szanse?

JA.

Nie zdziwię się jak teraz 2 tygodnie wolnego zrobią - będą i wczasy i 2 tygodnie kwarantanny .Dwie pieczenie na jednym ogniu ...

Mika

Są przyjęcia do zakładu to jest dobrze

Akim
@Mika

Widocznie nie ma komu szyć i jeleni szukają,swoimi obsadzili co lepsze stanowiska i tyle,niedługo będą się bić między sobą o to co jeszcze zostało

Obważanek
@Akim

Jelenie przyjdą i zaraz w pierwszej kolejnosci zostaną Odstrzeleni ludzi nie ma i nie będzię kto chodz ma trochę rozumu w głowie to ucieka bo ta Łajba ma coraz więcej dziur także moi Nowi Pracownicy jesli myslici że dostaniecie 2500 zł to się mylicie Pakujecie się w niezłe g...wno z Czasem zobaczycie jak tu jest I jeszcze jedno Omijajcie Zmianę C bo tam to (usunięte przez administratora) Rządzi jak i na Produkcji tak i na Krojowni Skóry

Byłem tam
@Obważanek

Co do Zmiany C to jest prawda najgorsza Zmiana z trzech na krojowni jest po...nie że Chyba lepiej jest na Kosciuszkach w Psychiatryku jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia by przypodobac się władzy taka jest prawda żal mi tych ludzi co tam są Macie poprostu prze...ne i nie dziwie się że ludzie się zwalniają lub uciekają na inne zmiany

Suchy
@Byłem tam

A ja tam Zmianę C uwielbiam bo drugich takich Harowników nigdzie nie znajdą dzięki temu mamy non stop przepustki bo oni za Nas robią :-D a zawsze ich majstrowa jest pazerna na plany więc my idziemy na Relaks a oni za nas robią i Daj Panie Boże żeby taką Majstrową mieli Zawsze

Rysiek
@Byłem tam

Zmiana C jest najlepsza ????

Andrew zm B
@Rysiek

Wydaje się im że są Najlepsi ale są w Błędzię bo to my jesteśmy THE BEST

Tomuś
@Mika

Za chwilę będą masowe zwolnienia ludzie sami pouciekają połowa za granicę i pan Strażnik Moralnosci Andrzej dalej będzię płakał że jest cieżka sytuacja jak zabieracie połowe premii to tych ludzi nie zatrzymacie sami na Siebie Kręcicie Bat

bara
@Rysiek

wiem dlaczego

Technolog 25
@Akim

Straty przez wasze szycie siegają setek tysięcy albo się cos poprawi albo będzięcię miec co miesiąc ubytki w waszej wypłacie radziłbym się wziąsc za robotę a nie kombinowanie to na chorobowe to opieki jak w Maju wyjdzie Nowy Prezydent to skończą się dla Was Piękne Czasy a o podwyżkach to sobie będzięcię mogli pomarzyc bo nikt wam już nic nie da i tak macie za dużo bony absencje to wszystko wam Zabiorą

Bożenka
@Technolog 25

Ok technolog,cwaniaku jeden,stan do maszyny i pokaż co potrafisz,straty są przez takich darmozjadów jak wy, połowę bym wywaliła bo kompletnie nie macie pojęcia o swojej pracy,tylko przed audytem sracie po gaciach,żeby czasem jakiejś wpadki nie zaliczyć,gdyby nie tacy jak wy byłoby inaczej a tak za nic nie robienie macie wypłatę o wiele wyższa niż szary pracownik,który zapiera.dala szybciej i więcej niż ty,dyrektor jak ma szukać oszczędności to niech się baczniej przyjrzy tym wszystkim pozal się boze "biurowcom"

Zmiana abc
@Byłem tam

Najlepsza na magazynie jest zmiana c pracują na 2 pozostałe zmiany i to im się chwali, więc my jako zmiana a i b już prawie nic nie musimy robić Chwała wam Jelenie pracy!!! Czekacie na pochwalę czy premie czy po prostu lubicie pracowac za darmo?

Abw
@Technolog 25

A co wy nie macie żadnych dodatków. Skoro jest technolog jest taki mądry to niech sobie stanie i poszyje chwilę a nie kawa co 30 minut, cygar tak samo a jeśli coś się dzieje to wielkie zdziwienie skąd to się wzięło. Ogarnij się

Kristina
@Zmiana abc

To prawda. Zmiana b to śpiochy. Chrapią nawet nie przeszkadza im ze obok selekcja.

Irrrrr
@Kristina

Pasowalo by w tym tygodniu ich przypilnować. Trzeba będzie kierowniczkę nasłać. Najbadziej magazyn koło finansów i walki. Chłopaki jeżdżą na krojownia 4 godz jeden i 4 drugi. I niby nikt nie wie o co chodzi

@Kristina

Kristina a moze to regaly skrzypia a nie chrapanie?Przeciez ktos ich musi pilnowac

Prawda
@Technolog 25

Ile razy zawalił technolog to się w palę nie mieści i jakie straty materiału jak na produkcji tak i na krojownia tkaniny i co zero konsekwencji

Baczny Obserwator

Niech tylko się pojawi pierwszy przypadek Koronawirusa to Lear zostanie zamknięty a to według mnie kwestia czasu i coraz bardziej prawdopodobne że już są osoby zarażone a pan Dyrektor chowa głowe w piasek bo liczy się kasa a nie zdrowie ludzi których ma się za nic

Kolega

Czy w poniedziałek idziemy do pracy ? Zaklady w których pracują pracownicy powyżej 50 osób w jednym skupisku sa zakazane w czasie epidemii ... galerie zamkneli gdzie ludzi jest mniej... to na co lear czeka az przez tylu ludzi zacznie sie pandemia ? Jak jeden drugiego bedzie zarażać ? Kto taka odpowiedzialność wezmie na swoje barki? Niemcy kiedyś nas mordowali a dzis sami siebie mordujemy.. w pogodni za pieniadzem.. sa inne wartosci nad którymi warto pomyśleć chocby wlasne zdrowie i nie doprowadzenie do takiego stanu w jakim sie znalezli Włosi.

krojo

przecież wszyscy wiemy że dużo osób miało kontakt z osobami z zagranicy a o tym nieinformuja z obawy.. Tak samo na krojowni ..

Dziki

Nikt mądry w poniedziałek nie przyjdzie do pracy zamknijcie ta firmę nie czekajmy aż połowa zakładu umrze. Na sr a nie komu teraz poszycia do samochodu wszystko i tak zaraz stanie. Apel do pracowników w poniedziałek nie przychodzimy!!!

Henio
@Dziki

Umrzeć za najniższą krajowa szyjac pokrowce to jest wyczyn !!! Dajcie spokój w poniedziałek nikt niech nie przychodzi do pracy.

XD
@Henio

Pokrowce to sobie możesz w Lidlu kupić xD

Unknown
@Dziki

Nie wiem czy czasami nie można się powołać na przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy bo poniekąd jest to zagrożenie dla twojego zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy wywołane poprzez przebywanie w dużym skupisku ludzi co ma miejsce na każdej zmianie.Może nie stoi dokładnie jeden obok drugiego ale sama obecność takiej liczby pracowników niesie ze sobą duże podkreślmy to słowo duże ryzyko skoro nawet kościoły odpuszczają. Radziłbym aby świta się zebrała i pochyliła nad problemem bo to już przestaje być smieszne.

@Dziki

A gdzie są związki zawodowe się pytam ? Czemu nie naciskają na zamknięcie zakladu ? Wycieczki na razie się skończą i czas coś zadziałać dla dobra pracowników .

Mery

Dlaczego ludzie których rodziny powracaly z zagranicy chodzą do pracy

Mary 2
@Mery

Lepiej jak by zamknęli na 2 tyg i był by spokój

Kj 494
@Mery

W Zakładzie mają takie dziwne myslenie że każdy jest bezpieczny że jak umyje ręce tym cudo żelem to nic mu nie grozi ale są w błędzię jak tacy są co powracali z zza granicy to niestety mamy powód do obaw i ten wirus za chwile zdziesiątkuje ten zakład takich osób jest więcej tylko nikt nie chce siac paniki

Omnibus
@Mary 2

To czy zamkną to coraz bardziej realne wystarczy jeden przypadek i mamy zakład zamknięty na 2 lub 4 tygodnie Kierowniczka Rybka powiedziała że będziemy chodzic do pracy ale chyba sama nie wie co mówi bo nikt mądry nie przyjdzie do roboty jak Koronawirus się pojawi

Laminowanie

Brygadzistka i Audytorka z laminowana ze zm C poddane kwarantannie i nikt o tym nie mówi. Ktoś potwierdzi?

Ja wiem
@Laminowanie

Połowa ludzi o tym wie tylko nikt nie chce siac paniki a byc może już są wsród nas zarażone osoby tylko o tym nie wiedzą przekonamy się już nie długo

Krzysiek

Witam władze Lear Jakie są środki przewidziane na wypadek pojawienia się koronowirusa w Jarosławiu? Maseczki obowiązkowe, kwarantanna,..??!! Może profilaktycznie by tak badać pracownikom przy wejściu temperaturę?!

Zakład i BHP mają gdzies ludzi
@Krzysiek

Te maseczki co macie to wam nie pomogą tak samo mycie rączek tym cudownym żelem Jak przyjdzie Koronowirus to od razu trumny pokupujcie bo połowa zakładu to ludzie 50 + Zakład ma was gdzies powinni każego badac a wchodzi kto chce i udają że nie ma problemu poczekamy to kwestia czasu jak ktos to cholerstwo przyniesie

Epidemia coraz bliżej
@Zakład i BHP mają gdzies ludzi

Kwestia czasu jest to czy już tego nikt nie ma bo masę ludzi przewija się przez ten zakład a Kierownictwo na czele z Dyrektorem i naszym kochanym BHP udaje że wszystko jest ok ale wcale nie jest bo ludziiom mydli się oczy że Cudowny Żel Aniosgel uratuje nas przed Koronawirusem ale nawet to nie pomoże wybuchnie panika i będzię to wina Kierownictwa i Dyrektora

Baczny Obserwator

Mim że jest kilkanascie na plusie to w Learze gorąco i grzeją tak.jakby było przynajmniej 20 na minusie albo macie za dużo pięniędzy i wolicie żeby ludzie się przegrzali albo boicie się tej chińskiego wirusa ale to nic wam nie da jak przyjdzie to zrobi istną rzez a to kwestia czasu dziwi mnie to że jak jest ciepło to co drugi lub druga chodzą poobierane te bluzy ocieplane czy jest wam tak zimno czy już wam się tak w głowach pomieszało że robicie z Siebie Idiotów jak ci cos dolega to idz do lekarza bo jak nie to powinni wam podawac dodatkowe szaliki i kurtki

Chiqita
@Baczny Obserwator

A zmiana B najbardziej zmarznięta ????

@Baczny Obserwator

Jakby się wzięli do roboty to byłoby im ciepło,a tak stoją nieroby w fartuszkach bordowych to im zimno

Lenie tak mają
@Kasia

Nierobów nie brakuje za dużo liderów i audytorów którzy nic nie robią potrafią tylko malowac paznokcie i smarowac rączki kremem a jak przyjdzie co do czego to się chowają po Wc a jak idzie audyt to robią pod siebie ze Strachu bo nic nie umieją tak samo majstrowe Gwiazdy nie wiedzą nic nawet jaka wersja jest w pudełku a pózniej jedna z drugą chodzi poubierana w te koszule i narzeka że jej zimno

Apropo sur nie widnieje na tablicy ponieważ nie mają kategorii. A co do waszych wypowiedzi tutaj to nie zauważyłem żadnych pozytywnych wpisów, żadnego miłego słowa chociażby jak zakład się zmienił i warunki pracy się poprawiły lub cokolwiek o kimkolwiek miłego albo pozytywnego. Krytyka i obrażanie innych na tyle was stać na tym forum nie mówiąc o obgadywaniu. Jeżeli komuś się nie podoba to zawsze można zmienić pracę. Pozdrawiam

Robert
@9

Drogi Panie 9 albo może 69 zależy co lubisz Koń by się uśmiał z tego co wygadujesz Lear wyzyskuje ludzi ale spokojnie ta cudowna podwyżka będzię nagłosniona i Cały Zarząd spali się ze Wstydu przed kamerami Przyjdzie Czas że ten ZAKŁAD PRANIA KASIORY I WYZYSKU NA LUDZIACH PADNIE wtedy zobaczymy kto się będzię śmiał ostatni Znowu będzię Sławny tylko że teraz w Całym Kraju bo to Co Odj...liscie nadaje się do Głównych Wiadomosci

@Robert

Nie wiem dlaczego obrażasz bo ja swoje zdanie powiedziałem a Ciebie już boli że ktoś coś pozytywnego na forum napisał. Jeżeli wyzyskuje to dlaczego w nim pracują a nie odejdą do innej pracy gdzie nie wyzyskują itp tak jak piszesz. I nie wiem co masz na myśli że od... Li coś z podwyzka. Dyrektor zakładu może podnieść tylko najnizsza z urzędu a reszcie nie i nikt nic mu prawnie nie zrobi bo ma takie prawo. Jedynie jeżeli ludzie się z ttm nie zgadzaja mogą odejść i stracą dobrych pracownikow

Robert
@9

Chłopie ludzie Cały czas się zwalniają jesli tego nie widzisz to albo masz klapki na oczach albo jestes Zwykłym Dupolizem przyjdzie czas i na Pana Dyrektora i on o tym wie doskonale że Dni tego Zakładu Taniej Siły Roboczej są policzone zarabiają grube pieniądze a ludziom nic nie dają potrafią zabierac jak i z premii tak i za jakosc i za byle co nawet te pączki są za zabrane pieniądze każdy czy to szwaczka czy kontrola jakosci i inni powinni zarabiac minimum 2500 na czysto ale tak nie jest bo jest wyzysk człowieka byle mu zabrac w wielu innych zakładach normalnie płacą tylko tu w Tym Learze zabierają masę pięniędzy i oby ten Zakładzik jak najszybciej został pusty bo ludzie pouciekają a nowi jak przyjdą to do pierwszej wypłaty i Do Widzenia

@Robert

To niech się zwalniaja, ich wybór. A Dyrektor jest po to by jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzić na ludziach a nie im dawać zarobić. A jeżeli w innych zakładach placa normalnie to droga wolna idź i się nie denerwuj

Biurowy
@Robert

Nie podoba się praca to się zwolnij to samo do wszystkich co marudzą cieszcie się tym co macie gdyby nie Pan Dyrektor to zginelibyscie a podwyżki i tak nie dostanie bo nie zasługujecie na nie Same Straty przez was są na szyciu i kontroli pasowałoby was rozliczyc z tego bo jak Zakład przestanie istniec to tylko przez Was

Franek Kimono
@Robert

Idz Andrzeja pocałuj w czoło albo najlepiej w (usunięte przez administratora) może Ci cos podniesie z tej pensji biurowej

...
@Biurowy

Pewnie , lepiej w biurze na FB siedzieć ... A co nowa dostawa sprzętu biurowego to już do kieszonki leci i do domku , bo w domku się nie przelewa ...

Biurowy

W porównaniu do Ciebie to cos potrafię i znam jakis język a Ty nię potrafisz nic szyjesz czy sprawdzasz bez wyjątku to ja Mam większą pensję a ty jestes Zwykłym Robolem który nic nie potrafi gdyby nie Lear to siedziałbyś pod sklepem i pił wino z Menelami

Taka prawda
@Biurowy

Ty Chamie wam by pasowało zrobic szkolenie z higieny bo nie potraficie się zachowac w WC (usunięte przez administratora)gdzie chcecie rąk to wogóle nie myjecie robicie (usunięte przez administratora) tą kawą wylaną a to do kosza lub na podłogę tacy z Was Mądrale a zachowujecie się gorzej niż Świnie

Ja cię widzę
@Biurowy

Odpowiedz na poziomie (usunięte przez administratora)masz większą pensje za lizusostwo przed ojcem dyrektorem,to ty jesteś marionetka,ja przynajmniej pracuje na swoją pensje!

@Robert

Kogo tym straszycie w całym kraju śmieją się z takich ludzi co nie potrafią pracować albo im się nie chce nikt nawet tym się nie zainteresuje chyba że jakaś lokalna tv internetowa, będą wam zadawać pytania a wy sami na nie bedziecie sobie odpowiadać i jeszcze o 16.00 w internecie bedzie swoje wypowiedzi ogladać????

Przecież naprawdę nikt Was nie trzyma na łańcuchach w tym zakładzie, więc nie rozumiem tego narzekania! Rynek pracy krajowy i zagraniczny jest ogromny można wybierać i przebierać w ofertach,jeżeli chcecie pracować w innym w zakładzie to droga wolna tam może więcej zarobicie albo poczujecie lepiej, moja taka prywtna rada dla wszystkich narzekających zmiana pracy jest dla WAS najlepszym rozwiązaniem! Nie ma za co????

Cichy Jaś

Czy na szyciu też zabrały 15 zł z premii " na pączki"?

Głośna Jasia
@Cichy Jaś

Muszą zabrać na szyciu,żeby biurowców nakarmić,to podobnie jak w Janosiku, tylko w Lear odwrotnie????

Biuro
@Głośna Jasia

Nikt nikomu nie zabiera na pączki waszych pięniędzy wypisujecie tu Bzdury bo jestescie zli że nie dostaliscie podwyżki czyż nie mówię prawdy ??? Ile byscie nie chcieli tej podwyżki to i tak nie Zasługujecie bo jestescie Lenie pasuje was pozwalniac i zatrudnic takich ludzi którym będzię się chciało pracowac

...
@Biuro

Ukraińcy nie chcą tu pracować , tym bardziej Polacy .

Obserwator

A dlaczego sur ma 600 zł premii ? Nie są też uwzględnieni na tablicy informującej o stawkach pracowników. Pisze tam m.in. że ,,nie dotyczy pracowników sur " itd. Gdzie jest równość i szacunek o których tak trabicie z telewizorów powieszonych w każdym kącie zakładu?

Bogacz

No podwyżka nie ma co dała się odczuć. Teraz jedna butelkę wody mozna kupić więcej w miesiącu.

Mery

Jak audyt--już po panice ??

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II