Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Fifi

Popre kolege Ksero, UNIKAĆ!

Fifi

Magazyn logistycznie nie jest przygotowany to takiego przemialu towaru.... Kazdy to wie nawet kierownik i dlatego szuka temu winnych szkoda, ze wsrod roboli, ktorzy co by nie zrobili beda winni!!!

normal

Ale o jakiej opinii ty piszesz. Pracuję tam i nadal mam zamiar pracować socjal kolorowy to to nie jest ale jak się nie opierdalasz to nie można narzekać. A biadolenie dwóch życiowych nieudaczników pod kilkoma imionami to nie opinia . Jeden z drugim dostał (usunięte przez administratora)od brygadzisty albo kierownika i teraz żalą się za swoją nieudaczność rzenada koledzy rzenada a ja stawiam że to te wycięte majtki tak biadolą

yyyyy
@normal

kolego zanim napiszesz coś na forum to naucz się orografii "żenada"

ROMEK

wstyd żeby tak poważna i potężna firma miała taką opinie

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
NIEZNAJOMY

pracując tyle lat nigdy hurtownia niemiała takiej opini jak teraz za panowania pana (usunięte przez administratora) BYLO TRZECH KIEROWNIKÓW za mojej kadencji ale za panowania tego pana to przechodzi ludzkie granice,dla tego kierownika licza sie tylko liczby i zwykły człowiekm, człowiek na magazynie w zamościu czy to w innym z naszych oddziałów niema znaczenia dla tego kierownika,czas żeby Pan (usunięte przez administratora)jako prezes i własciciel tej firmy otworzył oczy,jak potrzebował tyle lat za panowania(usunięte przez administratora)gdy był kierownikiem i prezes potrzebowałb tyle lat żeby zrobic z tym porzadek

kaczka

proponuje podwiekszyc akord wtedy bedzie mniej bledow-sory za szczerosc

ksero

UNIKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pionek

(usunięte przez administratora) UNIKAĆ szerokim łukiem!!!

Starybrat

fifi a może ty tak naprawdę liczyć nie umiesz i to cię boli chętnie ci pomogę hahaha

fifi
@Starybrat

Po proszę wytłumacz mi ja sie oblicza wypłtę za chorobowe i urlop?

żenada

Kolejny raz kierownik udowadnia ze nie ma pojęcia o magazynie! Kierownik sam niech sobie zrobi taryfikator i kara za obliczanie wypłat bo to mu zdecydowanie nie wychodzi "Pitagoras" heh nie dość ze cala góra się z niego śmieje to teraz magazyn zacznie! brawo Tomcio

@żenada

Tomcio na Prezydenta :)Przypomnę, że drukarki które miały dojechać po ostatnim tak grubym zebraniu w lutym jeszcze nie dojechały... Pewnie w Chinach utknęły:)Każde piętro magazynu miało być wyposażone w drukarkę, która by ułatwiła pracę magazynierom wydającym towar- zebranie ok. 6 lat temu do dziś zero postępu. Uświadomiłem sobie po ostatnim zebraniu, że człowiek na stanowisku kierownika magazynu nie ma pojęcia o tej pracy... Pan nie ma siły przebicia ku górze tylko się zgadza na to co mówią, może tak Gordonowi na rękę.Panowie czas najwyższy zrobić coś z tymi wypłatami za chorobowe i urlop- bo to już jest żenada!!!! Proponuję zbiorowe zgłoszenie tego tematu do PIP z dowodami... A a propos rejonów Panie kierowniczku proszę o to aby Pan(usunięte przez administratora) sprzątał kibel, w którym codziennie jara fajki, bo popiołu i dymu jest co nie miara.... Kuzyn Gordona- nie będziemy się czepiać tematu- odpowiedział kierownik...?!

NIEZNAJOMY

ZATRUDNI SIE TO BENDZIESZ WIEDZIAŁ

włodek88

Wktłumaczy ktos na czym polega praca na magazynie??? co sie tam robi

macieksiatkarz1

moze mi ktos wytlumaczyc na czym polega tam praca na magazynie? prosilbym was bardzo

naro

Zamierzam zacząć pracę w tej firmie jako przedstawiciel (warm-maz). Jakie opinie? Jak zarobki?

r9

Kolego pozostałych opini nie będzie bo to jest forum kilku nieudaczników życiowych po co pisać że jest dobrze . Ja pracuję juz kilka ładnych lat i gdybym był niezadowolony to bym poszukał innej roboty. Mi ta praca odpowiada i nie mam zamiaru jej zmieniać. Co do kierownika nic do gościa nie mam bo trzyma towarzystwo za jajka i jest spokój. Jedyne co mnie wk.. to jeden burak ale to inna sprawa

g7

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!

barista

Akurat tutaj są obowiązkowe !! Nie będziesz pracowal nadgodzin to wypad (usunięte przez administratora)

jajo
@barista

Najlepsze to, ze nie sa obowiazkowe!!! Zenada to co piszesz pierdzistolku!!!

F12

Od lat straszycie, że pójdziecie tu i tam, a prawda taka że nigdzie nie pójdziecie, nie doniesiecie, bo się po prostu boicie. Także szczekajcie sobie pieski, dobrze, że macie gdzie.

Prometeusz
@F12

Sam jesteś Pies na usługach kierownika :) Ciekaw jestem który to taki mądry z całej obsady ? Kierownik ? Jego zastępca może , kolejny człowiek nie na tym stanowisku co powinien być.

jajo
@Prometeusz

Kierownik taki madry!!!! Pewnie znow mu sie (usunięte przez administratora) upiecze, roboty malo to i nadgodzin nie ma, oj to przeciez jego zasluga!!! A na zebraniach o niczym nie ma pojecia, ze nawet sam prezes sie dziwi!!!! A co do tego pana prezesa W.... ludzie to nie swinie dzien dobry trzeba powiedziec, gdy sie wchodzi na magazyn hmm pewnie taki dorobkiewicz cudzym kosztem co tylko hamski jest!!!

Prometeusz

Popieram wypowiedz Nadgodziny. Ludzie trzeba iśc do PIP , niech sprawdzą ten syf. Kierownik pinokio i tyle(usunięte przez administratora)Urlop to kara ? Chorobowe tak samo - 200 zł premia . karania chłopaków co mają duży staż niby czym wydawką ? a wydawka to co śmieci , bez tego by ta firma nie istniała . Wrzucanie ludzie nowych , stażystów na stanowisko na których nie powiinni być, niech zarząd w końcu coś zrobi z tym , przyjrzeć się pracy brygadzistów, kierownika. Dobranoc

Pinokio

Zejdz na ziemie czlowieku!!!! Kierownik o niczym nie ma pojecia w tej firmie!!! Uczyc to sie moze w szkole!!! A te obiecanki cacanki to gimbazom wciska bo kazdy wie,ze to osoba ktora nie nadaje sie na to stanowisko!!! Slodko pierdziec to sobie moze w domu!!! Pozdro Jelenie:)

t

Wiesz, co może mu jeszcze podziękujmy że nas nie bije...co to za łaska że wypłatę da na czas? Prawda jest taka, że jak kogoś nie stać na wydatki związane z pracownikiem to powinien zwinąć interes. Firma, która ma ogromne aspiracje a kierownik na każdym kroku porównuje się do piekarni w Zamościu, to jest żenada! Co do myślenia to mają od tego ludzi, sam prezes pracuje 6 godzin dziennie o czym pochwalił się przy okazji wywiadu do gazety. Tak wg to ciekawe jak znajdujesz czas na tą rodzinę skoro tyrasz na dwóch etatach;D

t

Nadgodziny:)
@t

Prezes dobrze wie co sie dzieje na magazynie i nie tylko. Wszyscy maja tyrac za jak najmniejsze pieniadze, bo tak w tej firmie sie dzieje od czasow gdy tam pracuje!!! Znalazl sobie kolesia, ktory wymysla swoj kodeks pracy, stawki za chorobowe i urlopowe!!! To jest dopiero zenada...!!! Ludzie dobrze wiedza co im sie nalezy, tylko blad ze gadaja o tym tylko w regalach. Czas chyba zareagowac w urzedach, ktore sie takimi sprawami zajmuja!!! Co do nadgodzin- mialy zniknac?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.