Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

uki_23

Paweł - 2012-11-19 14:08:27 Do mnie dzwonili jakąś godzinę temu że praca w BMW na wózkach jest od piątku. Dla mnie ten termin jest ok. Język mi sprawdzali w czwartek jak dla mnie terminy są ok. nie wiem jak was potraktowali ale ja nie widze tu nic dziwnegoPaweł o co Cie pytali po niemiecku??W jaki sposób Cie sprawdzili??

Jose armando

Rozumiem, ze każdy szuka pracy, ale nie każdy siedzi w domu na tyłku i czeka aż ktoś zadzwoni ze za 15 min musi jechać 1000km do pracy, a najlepiej jakby juz byl spakowany. Przeszedłem jedna rozmowę ale mam tu prace i nie ma opcji zwolnic sie przez telefon, te pare dni jest potrzebnych, a nie zwolnię sie i nie będę czekał na tel, bo nie mam gwarancji ze jutro zadzwonią.

Tomek27

Ja znam dobrze niemeicki ale niemcy z tych agencyjek tak podchodzą do człowieka że masakra. Łatwiej jest wyjechać przez Polską agencję do pracy w Niemieckiej niż przyjśc do tej samej agencji w Niemczech. Nie wiem czemu tak jest ale jakoś nie ufnie podchodzą do człowieka. Ja miałem własnie taką sytuacje jak wbijałem bezpośrednio to mnie nie chcieli a przez polską agencje mnie wzieli. Po prostu absurd!!

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomek27

A ja nie wierzę agencją co mi obiecują wyjazd za miesiąc już pare razy sie przejechałem na takich. dzien przed wyjazdem dzownia że musimy przesunąc wyjazd i tak w nieskończoność. ja wole jak do mnie zadzwonią i mówią jest robota trzeba jechac. A nie (usunięte przez administratora) ić sie tygodniami z wyjazdem!

Mareczek

Nie wiem jak jest w Austrii ale ja byłem z nimi w Villingen (100 km od Stuttgartu) z Zeitmanna było tam 8 stolarzy i wszyscy znali język. Oni się tym tłumaczyli że jak się w jednym zakładzie skończy robota to cię przeżucą do innego jak znasz język i tak było. Ja pracowałem w trzech stolarniach za kazdym razem jak się robota kończyła to mi załatwiali nastepną. w najgorszym wypadku przesiedziałem 3 dni w domu. Jeśli chodzi o kasę to podstawa za 8 h dziennie po odliczeniu mieszkania było 1500. Bez rewelacji ale jak wpadły nadgodziny albo soboty to było ok. W pokoju po dwie osoby w Gasthofie była pralka i kuchenka wspólna. Wróciłem tydzień temu i też chce z nimi jechać na tą robotę do Austrii. Z tym językiem to żeczywiście się spinają bo najpierw maglowała mnie babka z Polski a potem z Niemiec dwa razy!!!

adapil

właśnie się zastanawiam nad wyjazdem do Graz jako stolarz meblowy przez tą firmę .Czy możesz napisać coś więcej na ten temat dzięki.

Tadek74

Jesteśmy od tygodnia w Austrii jako stolarze meblowi, jest nas 4 jesteśmy pod Grazem. Umowę przesłali jeszcze w Polsce, wszystko na austriackich warunkach. Do pracy jeździmy jednym autem niestety w jedną stronę jest 30 km. Na zakładzie jesteśmy jedynymi polakami są też Słowacy. Jest koordynatorka która mówi po polsku, ona nas odbierała i jechała z nami na mieszkanie. Na razie jest ok. Napisze po wypłacie czy pieniądze zgadzają się z umową i godzinami

Jose armando

Witam, podobnie jak wy przeszedłem test językowy jakieś 3 tyg temu i do dziś czekam na rzekomy tel z Niemiec. Tyle ze ja prosiłem o kilka dni do wyjazdu bo muszę rozwiązać umowę w pracy i tez cisza. A tak w ogóle to zna ktoś kogoś kto pojechał z tej firmy? Czy to nie będzie tak ze pojedziesz do DE a tam nikt nawet czekał nie będzie? Pozdro kosmo66@o2.pl

baca.z

witaj Romek .Ja do nich dzwoniłem 29,30,31 pazdziernika więc to chyba nie był długi wekend.

Romek

baca.z - 2012-11-02 12:09:08witam wszystkich.mam pytanie czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się dodzwonić zeitmanna ,mam 3 nr. tel i tam nikt nie odbiera.Dzwoniłem chyba ze 100 razy.Zapewne w zeitmanie zrobili sobie długi weekend.

John Cooper

Czy ktoś pracuje przez firmę ZEITMANN jako konstruktor wiatraków? Jakie są zarobki? Może ktoś zdradzić. Z góry dzięuję

Romano

Z tego co wiem to dziś nie pracują a w tygodniu to normalnie chyba ja się dodzwoniłem za 2 razem więc nie wiem w czym moze tkwić problem pozdrawiam

baca.z

niemamtipsow

Marek21 - 2012-11-01 21:13:35 Też miałem z nimi jechać, ale wczoraj po południu zadzwonili do mnie, że na pewno wyjazdu na niedzielę nie będzie bo Amazon odwołał zamówienie. Powiedzieli mi że we wtorek będzie coś może wiadomo. Dokładnie takie samo info mam z drugiej agencji z którą mogłem jechać bo do nich od razu zadzwoniłem, czyli pewnie coś w niemczech się posypało...Czyli wszyscy musimy czekać. Oby się opłaciło:)

Marek21

niemamtipsow

Romano - 2012-11-01 10:10:51 Ok dam znać Ale wiesz może tą osobą akurat będe ja . Bo oni coś wspominali że jeśli nie mam samochodu to ktoś inny będzie jechał Trzeba być dobrej myśli pozdrówaNo nie wiem, my mieliśmy zabrać 2 braci. Ale kto wie, co będzie;) W każdym razie zastanawiam się dlaczego w tym samym dniu my dostalismy odpowiedź, że nie ma teraz dla nas pracy, a Ty i inny chłopak, który tu pisał, dostaliście informację, że wyjazd jest w niedzielę. Ta pani rozmawiała też z moim chłopakiem po niemiecku (on est cudzoziemcem), a on mówi napradę bardzo dobrze, a mimo to dostaliśmy odmowę. No i tez byliśmy w stanie w ciągu 2 dni podjąc pracę, zabrać 2 osoby. Ta pani się ucieszyła,że tak szybko możemy się zorganizować, a potem nic:/ Ale tak jak mówisz, trzeba myśleć pozytywnie:) Daj jutro znać. Powodzenia:)

niemamtipsow

dziwne to wszystko.My mamy auto i mielismy zbrac po drodze 2 osoby. Zastanawia mnie dlaczego nas odrzucili i nawet nie dali szansy porozmawiać z osoba z Niemiec. Napisz jutro, czy się kontaktowali z Tobą.

Romano

No właśnie sam nie wiem Bo Pani z biura mówiła że jak najbardziej potrzebują z komunikatywnym jerzykiem i wyjazd będzie w niedziele I będą się ze mną kontaktować w celu uzgodnienia szczegółów No w sumie jest jeszcze piątek ale z tego co czytałem na FB to jutro ich biuro nie działa więc nie wiem jak oni to sobie wyobrażają Mam nadzieje że wyślą namiary na osobę która będzie jechać samochodem pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 42 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA