Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

ooona

to jedna łazienka jest na X osób? o zgrozo. na lotnisku jak pracowałam to w każdym pokoju była łazienka. a 1000 euro to satysfakcjonujący zarobek :)

dannny

Witam właśnie znalazłem ofertę pracy dla elektryka utrzymania ruchu w Austrii, czy może ktoś tam już był i może mi powiedzieć jakie tam mniej więcej panują warunki, jaka praca i wypłata. Pozdrawiam i z góry dziękuję:)

ooona

a powie mi ktoś jak się ma sprawa z pracą przy pakowaniu kosmetyków w Heilbronn?jak wynagrodzenie, warunki mieszkaniowe, opłaca się tam jechać?

1977
@ooona

Na kosmetykach pracuje tylko 4 osoby w tym moja żona. Już 4 miesiąc pracują i nie miała żadnych zastrzeżeń za wyjątkiem mieszkania bo tam mieszkają też osoby które pracują w innych firmach. Narzekała na to że rano trzeba wcześniej wstać żeby nie czekać w kolejce do łazienki. Wypłata zawsze w terminie 1000 euro na rękę, mieszkanie płaci firma. Ona poleca tym bardziej że w Polsce nie miała pracy.

remik

Czy ktoś się wybiera do Niemiec, prace wykończeniowe, płytkarz (Fulda)?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Do Krzysiek oraz A.L.

Jak nie znacie języka a koniecznie chcecie wyjechać to polecam Wielką Brytanie. W wyszukiwarce trzeba wpisać nazwę jednego z hipermarketu który licznie występuje w Polsce oraz stolice Anglii. Praca niestety ciężka.

lelek
@Do Krzysiek oraz A.L.

Czy to morze o bjedrąke chodzi?

Do mlodziak

Hej mlodziak Jakie etapy rozmowy przechodziłeś ? Byłeś pytany najpierw przez osoby z biura (czy pytania po niemiecku były trudne)? A jeśli przeszedłeś rozmowę z Polski czy dzwonił do Ciebie jakiś Niemiec i sprawdzał Twój niemiecki ?

CNC

Czy to prawda że przez Zeitmana można zarobić 2500 euro na rękę jako operator/programista CNC????? Za takie pieniądze można rzeczywiście już myśleć o porzuceniu pracy w Polsce. Może ktoś z operatorów się wypowiedzieć ?

Radek

Marcelo72 z ajkiego miasta jestes? ja tez płn-wsch Polski

marcel72
@Radek

okolice Iławy,a ty? i czym jedziesz jak coś to pisz na maila marcelo72@wp.pl

p

Naprawdę nie rozumiem tego forum, najpierw zmieniali "srednio" na "swietnie", a teraz nagle przestali ( tzn z tego co możemy zobaczyć). Komentarze o pracy piszą jakieś podstawione osoby (nie ma nikogo o takich imionach ) i narzekają na ludzi którzy narzekają. Rzecz najważniejsza : mało godzin. Niektóre osoby mają 2 dni w tygodniu wolne. Praca będzie przed świętami, ale bądźmy szczerzy i nie ściemniajmy ludziom o co najmniej 40 h tygodniowo bo to bzdura. Sama praca jest ok, jak na każdym magazynie, ale zdeczdecydowanie lepiej wychodzą ludzie zatrudnieni przez inne agencje.

SamJesteśPodstawionyDebilu
@p

Dobrze że twoje imię "p" występuje wśród nas z Mytoys :P Co się dziwisz że nikt się nie podpisze prawdziwym imieniem jak sam też sie nie podpiszesz. Niby wszyscy niezadowolenia ale nikt nie chce stracić roboty ani podpaść u (usunięte przez administratora) i u zeitmana :) haha wielki chojrak na "P" pewnie od pierdoły. Dobrze wszyscy wiedzą że zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma ale jakoś nikt masowo nie rezygnuje z Mytoysa choć tak źle!

mlodziak
@p

ja znam na poziomie maturalnym i sam nie wiem czy to wystarczy ,wyjazdy sa chyba roznie ,ale watpie ze na drugi dzien mialbys wyjazd,za szybko. Ja mialem tak ze za tydzien musialem jechac ale nie wyszlo z mojej winy.

mkk
@p

a co ty wszystkich znasz z hotelu?Wiesz jak kazdy ma na imie? Dziwne...

A.L.
@p

wiesz co mnie wkurza jak czytam te twoją wypowiedź! Że ty masz prace i jesteś nie zadowolony a mnie do tej pracy nie wzięli bo nie znam wystarczająco języka! Ja siedzę i uczę się niemieckiego. Nie mam roboty w Polsce ale nie narzekam tylko chce podszkolić niemiecki i jak najszybciej wyjechać. Ty jesteś lepszy niż ja bo znasz go pewnie lepiej jak tam pracujesz. Ale ty tego nie doceniasz że masz prace - pewnie z twoim językiem mógł byś ją bez problemu zmienić na inną pracę w Niemczech. Ale nie ty tam siedzisz i jesteś niezadowolony. Nie rozumiem ciebie i drażnisz mnie. Nie rozumiesz że jest mnóstwo ludzi którzy chcą pracować a nie mogą. Do tego sam powiedziałeś że praca nie jest zła - więc szanuj ją albo się zwolnij i znajdź sobie lepszą. Bo mnie obrażasz i bynajmniej nie stoję po stronie zietmana bo oni zarabiają na tobie i na takich jak ja ale nie będę popierał nigdy narzekaczy

Krzysiek
@A.L.

Dokładnie czuje to samo - mnie też nie chcą bo nie znam języka. A gość ma prace i jest niezadowolony. Szkoda że nie mogę cie zastąpić. Co za ironia losu...

ciekawy

Hej! Czyli to wygląda tak że wysyłam CV oni dzwonią i powiedzmy z dnia na dzień mam tam być ?????????? Jak z tym niemieckim? Czy te osoby które przechodziły rekrutacje mogą coś powiedzieć na temat pytań poziomu rekrutacji ? Znacie język ze szkoły ?

mlodziak
@ciekawy

Najpierw dzwoni do Ciebie agencja ,sprawdzaja jezyk ,podstawowe pytania .A pozniej czekasz na tel od pracodawcy z Niemiec ,on tez zadaje podstawowe pytania ,ile masz lat,gdzie pracowales itd.Zalezy od niemca co go interesuje. Jakby co to nr gg 46733526

xxx

to cieszcie się dopóki możecie że jesteście w szóstkę bo na pewno nie potrwa to długo. Zaraz zeitman ściągnie kolejne osoby i będziecie mieszkać w 12 osób ;)

lili

Mieszkanie oplaca nam firma.My mieszkamy w 6 w mieszkaniu 3 pokojowym,warunki bardzo dobre

iko

A na zabawkach trzeba placic za mieszkanie czy za free?

dam

ja jade od listopada jako operator wozka do hamburga, ktos jedzie?

marcel72

jadę z północno- wschodniej części Polski dali mi namiar do jakiegoś Khalil Mislem i to z min mam się kontaktować,a jak to u ciebia wyglada jak coś pisz na maila marcelo72@wp.pl

marcelo72

Jedzie ktoś do pracy przy paletach w miejscowości Schkeuditz koło Lipska.Mam się niby stawić w poniedziałek na dworcu kolejowym w lipsku i ktos ma mnie odebrać

vvv
@marcelo72

Ponoć 5 nas ma byc.Skąd jedziesz ?

Najlepiej też z kimś pojechać, bo nie wiadomo z kim się bedzie mieszkać, zagranicę jedzie też patologia (usunięte przez administratora) którzy chleją dzień w dzień

krzysiek07711

27.10.2014 mam zacząć prace w Mercedesie jako kierowca. Może ktoś tam pracował albo pracuje. Proszę o informacje. libralibra@interia.pl

ach

Szkolenie jest z Niemcami, więc trzeba rozumieć. Podstawowy to za mało. A co do tych bardziej neutralnych opinii w rodzaju "nie jest tak zle" to nie wiem kto je pisze, bo na pewno nikt kto pracuje z tej agencji (przede wszystkim pracy jest teraz mało a już na pewno nie ma pracujących sobot. Przed świętami pewnie będą ale to jeszcze sporo czasu. Opinie są całkiem usuwane lub zmieniane. To nie jest tak, że cię tu zabiją i zjedzą, ale warunki nie są dobre, a agencja która boi się nawet średnio negatywnych komentarzy jest podejrzana.

do Ach
@ach

co to znaczy że jest podejrzana? Bo nie rozumiem tego. Jesteś tam, pracujesz to co jest podejrzane? I co znaczy warunki nie są dobre ? Znowu ktoś coś pisze ale w ogóle to nie jest zrozumiałe. A jak pracy jest za mało to co siedizcie w domu czy pracujecie ?

DD
@ach

Kolejna wypowiedź z (usunięte przez administratora) nic nie mówiąca o sytuacji na miejscu. Ja postaram się trochę rozjaśnić sytuacje dla wszystkich co się pytają. Po pierwsze roboty jest dużo i nikt nie siedzi w domu. Cały czas zatrudniają kolejne osoby i to nie tylko z zeitmana. Magazyn jest bardzo duży i stąd potrzeba kolejnych osób, nie oszukujmy się na pewno jest to związane z zapotrzebowaniem na zabawki na święta. Co będzie po św nik nie mówi, zobaczymy. To co napisał kolega jest celowym działaniem aby nie robić sobie konkurencji na miejscu. Co do mieszkania to zgadzam się że warunki nie są dobrea ale napisza zaraz dlaczego a nie poprostu nie są dobre. Wyobraźcie sobie jedną łazienkę nawet z kilkoma prysznicami i kiblami na 16 osób! Gdzie rano prawie wszyscy spotykają się w łazience a po pracy równocześnie chcą gotować! Po za tym nie wszyscy po sobie sprzątają co powoduje dużo napięć. Druga sprawa to picie, o którym chyba nie ma co wspominać chyba wszyscy rozumieją o co mi chodzi. Tak jak kolega pisał nikogo tu nic nie zrobią ale kto nie pracował za granicą będzie w szoku.

mlody w polsce

Powiedzcie cos o pracy w zabawkach albo piszcie na gg 46733526

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA