Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

jerzy70

Witam wie ktoś gdzie warto iść na niemiecki ? tak żeby uczyli pod kątem wyjazdu do pracy . Ten kurs organizowany dla elektryków to chyba fajna sprawa bo uczysz się przedewszystkim tego co będzie niezbędne . Pozdrawiam i proszę o jakieś namiary

Ciekawyy

Wymęczyła ? Czyli bardzo wymagają języka ? Ja już kiedyś z nimi rozmawiałem to zadawali łatwe pytanie, teraz trzeba mieć język bardziej niż komunikatywny ? pozdrawiam

edward

Krystiann - 2012-12-13 11:31:00 A na lotnisko do Monachium ktoś jedzie? Mnie wymęczyli językowo już dwa razy najpierw dziewczyna z Zeitmanna a potem jakiś gebels z Niemiec. Przeszedłem oba testy językowe i mam jechać w pierwszym tygodniu stycznia. Ponoc ma nas być 30 osób! Jak ktoś jedzie niech się odezwie, razem raźniej! Krystiann jakie pieniadze obiecuje firma???

jerzy70

Ja nie ale czy możesz powiedzieć jak przebiegały te rozmowy ? Słabo mówie po niemiecku i chciałbym się podciągnąc na ewentualną rozmowe . Pozdrawiam wszystkich szukających godnego zatrudnienia

Malarz

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krystiann

A na lotnisko do Monachium ktoś jedzie? Mnie wymęczyli językowo już dwa razy najpierw dziewczyna z Zeitmanna (Pani Iwonka :) a potem jakiś gebels z Niemiec. Przeszedłem oba testy językowe i mam jechać w pierwszym tygodniu stycznia. Ponoc ma nas być 30 osób! Jak ktoś jedzie niech się odezwie, razem raźniej!

rychu

a o kasie dla elektryka po tym kursie ci mówili ?

perłowy

przed chwilą do nich dzowniłem i będzie też kurs jeżykowy dla elektryków w Lublinie. musi sie tylko grupa zebrac w tym momencie maja 6 osob a grupa ma miec 10, tylko nie wiadomo czy ktos nie odpadnie wiec jest szansa ze zrobia kurs w u nas w Lublinie

mario

witam Ja tez dzwonilem do firmy Kurs ma byc dwa razy w tygodniu po 2-3 godziny ,przez 2-3 miesiace . Ciekawe jakie stawki godzinowe bedą obiecywac .Jak macie jakes info to piszcie tutaj

pepe

paltalk.com - 2012-12-08 21:58:17 dajcie se luz mozecie wyjechac przez von caprivi na sms wyjaz od razu thx zeitman nikomu nie polecam za malo placa Taa von caprivi polecasz? To chyba tam nie pracowałeś albo miałeś szczęście! Ja mam złe wspomnienia z tą agencją i kasą jaką płacą, dla mnie sms że jest robota wcale nie jest jakąś zachętą do wyjazdu ja wole jak zadzownia i moge pogadać a nie jakieś smsy mi beda wysyłać!!!!!!

maksiu - 2012-12-06 16:31:24 Ktoś coś wie o tym kursie języka niemieckiego dla elektryków ? Ktoś z nimi gadał?Ja dzwoniłem w sprawie Rzeszowa kurs mówili mi że kurs będzie początkiem stycznia i potrwa od 2 do 3 miesięcy. W grupie ma być max 10 osób oni płaca za kurs ale musisz zdać na końcu test. Mówił mi że na kursie mają cię nauczyć tak języka żebyś w prostych sprawach dał sobie radę na budowie. Egzamin ma nie być ciężki jeśli się przyłożysz do nauki w domu. Mają to być koło 18 godziny po 2 do 3 godzin. Ja wysłałem Cv i mają się do mnie odezwać, ma być spotkanie z jakimś szefem z Niemiec i dostaniesz ofertę jeszcze przed rozpoczęciem kursu. Masz wiedzieć jaką będziesz miał kasę gdzie będziesz pracował, mieszkał, mają przywieść nawet ubranie robocze. Ma być podpisywana umowa przedwstępna tak powiedział ten koleś z Zeitmanna. Jak by gtoś coś więcej wiedział niech pisze, ja jak coś będę wiedział więcej też napisze

maksiu

Polska Hiena zwana Mateuszem

Mnie wypytywał o doświadczenie w pracy na wózku, gdzie pracowałem co robiłem, czym się firma zajmowała pytał ile było pracy na samym wózku a ile innej roboty, jak długo jeżdżę, jak się oceniam i kiedy mogę przyjechać.

krzyś

Polska Hiena ;) - 2012-11-20 11:33:02 krzyś - 2012-11-20 09:38:59 uki_23 - 2012-11-19 19:59:04 Paweł - 2012-11-19 14:08:27 Do mnie dzwonili jakąś godzinę temu że praca w BMW na wózkach jest od piątku. Dla mnie ten termin jest ok. Język mi sprawdzali w czwartek jak dla mnie terminy są ok. nie wiem jak was potraktowali ale ja nie widze tu nic dziwnegoPaweł o co Cie pytali po niemiecku??W jaki sposób Cie sprawdzili??Pewnie \"wie heißen Sie?\" i jeszcze \"wie alt bist du?\" :-)Pytanai są proste dzieczyna zaczyna od jak masz na imię gdzie mieszkasz, ile masz lat, jaką skończyłeś szkołe, jaki jest twój zawód, co robiłeś ostatnio, gdzie uczyłeś się niemieckiego, czy wyjerzdzałeś już do Niemiec, gdzie pracowałeś w Niemczech i na koniec czy masz auto i od kiedy mógłbyś zacząć. Takie ja miałem pytania na wózkowego do BMWBardzo dziękuję za odpowiedź. To teraz zapytam jeszcze jakie pytania zadaje ten Pan z Niemiec. Bo to chyba decydujące o tym czy dostaniesz pracę czy nie.

Gwizdek

Polska Hiena ;) - 2012-11-20 11:33:02 krzyś - 2012-11-20 09:38:59 uki_23 - 2012-11-19 19:59:04 Paweł - 2012-11-19 14:08:27 Do mnie dzwonili jakąś godzinę temu że praca w BMW na wózkach jest od piątku. Dla mnie ten termin jest ok. Język mi sprawdzali w czwartek jak dla mnie terminy są ok. nie wiem jak was potraktowali ale ja nie widze tu nic dziwnegoPaweł o co Cie pytali po niemiecku??W jaki sposób Cie sprawdzili??Pewnie \"wie heißen Sie?\" i jeszcze \"wie alt bist du?\" :-)Pytanai są proste dzieczyna zaczyna od jak masz na imię gdzie mieszkasz, ile masz lat, jaką skończyłeś szkołe, jaki jest twój zawód, co robiłeś ostatnio, gdzie uczyłeś się niemieckiego, czy wyjerzdzałeś już do Niemiec, gdzie pracowałeś w Niemczech i na koniec czy masz auto i od kiedy mógłbyś zacząć. Takie ja miałem pytania na wózkowego do BMWTo proste pytania są nie rozumiem czemu ludzie nie nauczą się tego na pamieć i jak będa mieli szczeście to jakoś się przeslizgną a w niemczech i tak wszystko zalerz od nich i może się udać. w końcu polak potrafiii!!! :D

Polska Hiena ;)

krzyś

Jose armando

Paweł - 2012-11-19 14:08:27 Do mnie dzwonili jakąś godzinę temu że praca w BMW na wózkach jest od piątku. Dla mnie ten termin jest ok. Język mi sprawdzali w czwartek jak dla mnie terminy są ok. nie wiem jak was potraktowali ale ja nie widze tu nic dziwnegoGdyby do mnie zadzwonili w poniedziałek ze w piątek mam byc na miejscu to co innego, ale jak zadzwonią w środę po południu to juz problem.

uki_23

Jose armando

Rozumiem, ze każdy szuka pracy, ale nie każdy siedzi w domu na tyłku i czeka aż ktoś zadzwoni ze za 15 min musi jechać 1000km do pracy, a najlepiej jakby juz byl spakowany. Przeszedłem jedna rozmowę ale mam tu prace i nie ma opcji zwolnic sie przez telefon, te pare dni jest potrzebnych, a nie zwolnię sie i nie będę czekał na tel, bo nie mam gwarancji ze jutro zadzwonią.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1764 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA