Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

niemamtipsow

Romano - 2012-11-01 09:24:15 Witam Ja do nich dzwoniłem wczoraj i mówili że wyjazd w niedziele ale mam pytanie czy dzwonił do Ciebie ktoś z niemiec czy tylko rozmowa z tą babką z Zeitmanaa ? pozdroRozmawiałam tylko z pania z polskiego biura we wtorek. Wstepnie miało byc tak, że mieliśmy już 1 listopada wyjechać i zacząć w piątek, miała w środę dzwonic pani z Niemiec, ale ostatecznie dostalismy smsa, że jednak już duża grupa pojechała i będą się z nami kontaktować po weekendzie. Z Niemiec nikt nie dzwonił. Nic nie rozumiem:/ A Ty na 100% wyjeżdżasz w niedzielę? Pozdrawiam.

Romano

niemamtipsow

Piotrek - 2012-10-31 09:36:39 Jadę do Amazonu z nimi w niedziele. Powiedzieli mi że dadzą namiary na inne osoby które też wyjerzdzają ale niech się odezwą inne osoby które jadą. Pozdro Piotrek :)Piotrku, ja z chłopakiem też niby miałam jechać już 1 listopada, ale nas poinformowano, że jednak maja już dużą grupę i po weekendzie dadza znać, czy jest szansa. Kiedy dostałeś pozytywna odpowiedź? Dzwonili do Ciebie z Niemiec?

witek

A kto dla nich szuka ? mają jakąś firme w polsce? Czy trzeba samemu do Rasttat uderzać ? Jak się do nich dostałeś? Napisz coś więcej

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Piotrek

adrian

Tommy - 2012-10-30 13:15:57 On dzwoni do ciebie z Niemiec jak mu Zeitmann przekarze twoje papiery, on załatwia wszystkie formalności dla BMW, decyduje kogo przyjmą i mówi ci kiedy masz przyjechaćTommy miałbym kilka pytań odnośnie tej rozmowy (tej niemieckiej), możesz napisać do mnie na tego maila: coon77@gazeta.pl Dzięki.

Tommy

adrian

Tommy - 2012-10-29 11:58:31 Ja czekam, Lucek ze mną rozmawiał dwa razy, też teraz nie dałem rady wyjechać z dnai na dzień bo mnie zaskoczyli ;) Teraz idzie zima i będzie coraz mniej roboty na bajerach. Ja czekam na BMW bo mam kase odłorzonąa kto to jest ten Lucek?

Marcin45

Do mnie dzwonił jakiś pan z ofertą pracy jako kierowca przy wożeniu opon solówką w Stuttgarcie, podobno dla Mercedesa, dostawa na magazyny. Szkoda że tylko jazdy na miejscu ale z drugiej strony przynajmniej spoko 8 godzin i coś jeszcze wspominał o nadgodzinach. Mam nadzieję że się uda bo teraz na zimę to w aktualnej firmie nie mam zbyt dużo roboty. Ma ktoś z nimi doświadczenie jako kierowca?

uki_23

a z jaką ofertą do Ciebie dzwonił kolego??

Tommy

Romek

Z tego co mi mówił kolega to przyjechało sześć osób a niby potrzebne były tylko trzy.. z nimi to nic nie wiadomo; w jeden dzień jest potrzebne parę osób a na drugi dzień już nie.

adrian

Marianek - 2012-10-25 16:42:47 Czy też ktoś tak ja czeka na prace w BMW jako wózkowy w Dingolfing? Do mnie wczoraj dzowniła dziewczyna z Zeitmanna że jest praca ale trzeba się spakować i wyjerdzać jutro do pracy - nie dałem rady bo mam jeszcze kilka spraw do zamknięcia przed wyjazdem. Nie wiem co robić bo mam inną ofertę ale chce pracować w BMW. Ktoś wie kiedy będą brać następnych? Mi mówili że do połowy listopada na pewno mnie zatrudnią ale ja nie moge wyjechać tak z dnia na dzień. Czy dowas drugi raz dzownił?A miałeś rozmowę po niemiecku? Pozdrawiam.

Marianek

Czy też ktoś tak ja czeka na prace w BMW jako wózkowy w Dingolfing? Do mnie wczoraj dzowniła dziewczyna z Zeitmanna że jest praca ale trzeba się spakować i wyjerdzać jutro do pracy - nie dałem rady bo mam jeszcze kilka spraw do zamknięcia przed wyjazdem. Nie wiem co robić bo mam inną ofertę ale chce pracować w BMW. Ktoś wie kiedy będą brać następnych? Mi mówili że do połowy listopada na pewno mnie zatrudnią ale ja nie moge wyjechać tak z dnia na dzień. Czy dowas drugi raz dzownił ?

kukiz1

koleś trzeba wiedzieć ile sie zarobi bo dla mnie to minimum musi byc 1500 a a jak tobie pasuje za 1000 albo 1200 to rob jade po ro zeby zarobic i wyslac rodzinie a nie robic za podobne pieniadze jak w polsce

Kazek

Koleś niezły jesteś, taki typowy polaczek, jeszcze nic nie zrobił, a już mu się 13 i 14 pensja marzy i 1500 na ręke.

nowy

ile trzeba liczyć na życie i czy sa premie w zakladach tak jak mowia ile jest sie wstanie odłozyc co miesiac

nowy

witam mam pytanie ile kosztuje wynajem mieszkania w niemczech bo dzwonili do mnie z zeitmana i mowia ze od 200 do 300 euro miesiac czy jest mozliwe znalezienie taniej

kukiz1

a jakie są zarobki przez zeitmana czy da sie u nich zarobic z 1500 euro netto ile za mieszkanie sie płaci w sumie ile mozna co miesiac wyslac do polski

Zbyszek86

13 i 14 pensja jest jak pracujesz w Austrii, a kindergeld normalnie ci w niemczech przysługuje jak masz wszystkie papiery.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 42 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA