Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

stary polonez

uwaga przed wyjazdem do Holandii.Karty kredytowe nie działają w sklepach spożywczych.Za paliwo zapłacisz ale jedzenia nie kupisz.

stary polonez

uwaga przed wysłaniem do firmy (usunięte przez administratora) W HOLANDII.Jak jesteś dobry w tym do czego cię kirują to niech ci podpiszą że zwrócą ci za przejazd jak cię zwolnią po tygodniu.Firma ma 2 wyjścia albo żle pracujesz albo za wolno.Ty nie masz żadnego.

adam

kiedyś tak chciałem zrobić, ale ciężko mi było załatwić mieszkanie i jeszcze chcieli żebym przyjeżdżał na rozmowy

bartek

widzę że ciekawe rzeczy zaczynają się dziać ja mogę doradzić a każdy zrobi jak będzie chciał szukajcie pracy na wlasną ręke w Niemczech bezpośrednio w przedsiębiorstwach ofert pracy jest dużo trzeba tylko troszkę odwagi i wiary w siebie no i oczywiście umieć coś w tym kierunku w którym coś się szuka wykształcenie nikogo tam nie interesuje to prywatna sprawa każdego liczą sie umiejętności

ddd
@bartek

siedzisz na tym forum już ze dwa tygodnie i piszesz jak mantre w kółko ze trzeba szukać bezpośrednio - to po jakiego grzyba tu siedzisz ? Ci którzy nie potrzebują zeitmana ani innych pośredników tutaj nie siedzą. A zeitman to nie krzak przyjedzcie do ich biura w Krakowie to się przekonacie.

@ddd

o czym ty piszesz ani to po niemiecku ani po polsku nie wiadomo co nie wiadomo o czym a przez biuro Zeitmana jezdziłem nie raz [kiedyś dawno] piszesz bez sensu o niczym

kolyf
@bartek

Zeitmann jest dobra firma i zanim zaczniecie mnie hejtowac to mowie od razu, ze nikt od nich mi za ta opinie nie placi, tylko wyjezdzalem za ich posrednictwem 3 razy to jakies zdanie na ich temat mam. Pierwszy raz w 2013 roku, pozniej mialem przerwe, bo pracowalem w Angli a w 2015 jestem za ich posrednictwem juz drugi raz. Prowadzi mnie Monika i cokolwiek by sie nie dzialo zawsze moge liczyc na jej pomoc, chociaz kilka razy prowadzilismy burzliwe dyskusuje.. ja pracuje na magazynach, teraz w neuburgu. Tu jest nas duzo i wiem, ze ciagle im trzeba ludzi. Kiedys pracowalem za posrednictwem firmy z wroclawia, ale jak poprosilem o pomoc w sprawie kasy to przestali odbierac telefony.

Malarz

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
anka

różnie to jest, ale kiedyś szukałam w Krakowie jednej firmy i nawet szyldu na drzwiach nie było - firma widmo...

krzysiek

dokładnie, a najlepiej jakbyś miał możliwość przyjechania do firmy albo zapytania kogoś czy w ogóle mają biuro i jak ono wygląda. Dużo jest takich pseudo firemek które są w domu prywatnym albo w dziadowskim biurze i od razu widać o co chodzi.

bartek

o Myrek już ci podpowiadam bardzo uważnie przyglądaj się agencjom pracy wiele z nich to normalni oszuści jeżeli choć trochę znasz język to szukaj pracy bezpośrednio we firmach w Niemczech w tych kierunkach które ciebie interesują

Myrek

Bartek,dziekuje za rade!

Ulka

Czy ktoś coś wie na temat pracy w magazynie z zabawkami (Monachium)

myrek

Nie pracowalem na zachodzie i dlatego pytam ludzi ktorzy pracują w Niemczech,moze ktoś normalny udzieli mi informacji. Ale jak wszędzie najbardziej przemadrzali sa ci co robią na zmywaku lub zbierają smieci...

bartek

dawno nie czytałem takich bzdur kto wyjeżdża na zachód nie znając podstawowych realiów powodzenia w

myrek

Czes. W Zeitmanie powiedzieli mi ze po odliczeniu mieszkania,podatkow bede mial gwarantowane 1300 euro na reke. Czy to prawda? Ile z tego mozna odlozyc? Jakie sa koszty jedzenia i dojazdów do pracy?

praacownica

Wyjeżdża ktoś w poniedziałek 27 do magazynu z zabawkami w okolice Monachium ? moze ktoś już tam jest ? Co sądzicie o tym ?

Ulka
@praacownica

Ja wczoraj dostałam taką propozycję, ale szczegółów nie znam, powiedziano mi tylko ze w razie czego zadzwonią jeszcze raz. Jak coś będziesz wiedzieć to daj znać. Pozdrawiam.

izi

ja tam zjeżdżam codziennie

tomek

Czesc. Pracujac w Niemczech co ile zjezdzacie do Polski? To jest tak jak w Holandii ze np 6 tyg tam i 2 tyg w Polsce?

Tom

Jedzie ktoś do Kassel na poniedziałek

bartek

w odpowiedzi na post ja nie pisałem że zaraz masz prace a bezpośrednio dostanie się prace od czego jest okres próbny i niemieckie firmy zatrudniają bezpośrednio jak bedziesz na miejscu w Niemczech sprawdz sobie sam tak dla swojej wiadomości tylko w tej branży w której jesteś mocny i znasz się na tym w danym zawodzie

bartek

teraz w niemczech wszystkie firmy jadą po minimum czyli 8.80 brutto najlepiej samemu szukać ofert pracy bezpośrednio w zakładach fakt że trzeba sobie znaleść samemu mieszkanie ale kasa jest całkiem inna omijać leitfirmy

obeznany
@bartek

dokładnie ja też się z tobą zgadzam, tylko po co w takim wypadku tu zaglądasz i piszesz ? A pewnie dlatego że nie możesz tej wymarzonej bezpośredniej pracy znaleźć - a wiecie czemu - bo niemieckie firmy nie chcą zatrudniać nikogo w "ciemno" i po to biorą ludzi z leitfirm. Kto mądry wie że najpierw jedziesz przez agencje, potem po paru miesiącach zaczynasz szukać na miejscu pracy bezpośrednio bo mieszkanie już masz i język masz zdecydowanie lepszy bo siedzisz na miejscu i gadasz po ichniemu non stop. Kto próbuje to odwrócić i zaczyna od wynajęcia mieszkania i szukania roboty bez pośredników ten grubo się rozczaruje. Oczywiście zgadzam się z tobą że trzeba szukać roboty bezpośredniej tylko trzeba to zrobić z głową

norbi

Witam mam oferte pracy z tej agencji jakpo malarz ,poszukuje ktorzy pracowali przez ta agencje w tym zawodzie.Dzis zaczynam kurs niemieckiego-pytanie czy warto ?,czy szkoda sobie glowe zawracac i blokowac miejsce?jakie zarobki i czy pewne?Prosze o opinie

luk
@norbi

a w jakim mieście zaczynasz tan kurs

luk

Był ktoś u nich na kursie Niemieckiego jak to wygląda czy bardzo ciężko zdać egzamin a póżniej praca jako hydraulik pracował może ktoś w tym zawodzie u nich

bartek

dużo tu ludzi wyjeżdżających po raz pierwszy do niemiec a wszystko wiedzących powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA