BS SYSTEM SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o BS SYSTEM SP. Z O.O.

pajpe

tak, jak nabardziej z tego co wiem biorą studentów, nawet terazx są w internecie oferty że poszukiwani są do zatrudnienia w myjni lub wulkanizacji - chyba mycie i czyszczenie auta lezy w obowiązkach na dorywczej jakbyś się jednaka studenciaku chciał zatrudnić

terg

W sumie praca jak praca, pracowałem kilka miesięcy, kasa na czas, ludzie spoko, żadnych dziwnych jazd. Produkty do sprzedaży niszowe i często trudne do sprzedaży ale w sumie ciężko teraz o łatwe tematy.

nina

Jak to naciągany przecież rekrutują na ph ...

łysy

Hm, pewnie nie bo to kolejny naciągany biznes Pani S. pod przykrywką.

Nina

pracuje tu ktoś ?

Zostaw opinię o BS SYSTEM SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BS SYSTEM SP. Z O.O.