BARWA SYSTEM Sp. z o. o

Stawiguda

Opinie o BARWA SYSTEM Sp. z o. o

JA

Słaba firma, bałagan, brak szacunku do pracownika. Mobbing zwłaszcza pan p. lubi go stosować w stosunku do podwładnych. Nie polecam!

Kacper

Pracuję tam ładnych parę lat i naprawdę jestem zadowolony!

Misiek

Fajna firma - dba o ludzi i ludzie chcą tam pracować.

Łukasz
użytkownik zarejestrowany

Witam, czy firma BARWA SYSTEM Sp. z o. o poszukuje obecnie pracowników?

kudłaty

w tej firmie są zatrudnieni ludzie którzy nie powinni pracowac między normalnymi ludzmi prezesi nie wiedzą co się dzieje na terenie zakładu pracy ,dyrektor wraz z podwładnym (pracownikiem biura) [usunięte przez administratora] ,mieszają ludzi z błotem [usunięte przez administratora]i zmuaszają do zwolnienia się z pracy z tego co wiem to prezesi są w porządku ludzmi więc dlaczego nie reagują gdy odchodzą najlepsi pracownicy

Zostaw opinię o BARWA SYSTEM Sp. z o. o - Stawiguda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARWA SYSTEM Sp. z o. o