ANNA Sp.z o.o.

Olsztyn

Opinie o ANNA Sp.z o.o.

mruk

@edek stabilna pozycja to chyba mało powiedziane. Mało jest firm, które przez lata nie próbują kombinować, zmieniać branży czy produkowanej oferty. Jak dla mnie tutaj wielki ukłon dla Anna Sp. z o.o. za stałość, po prostu

Technolog

Zbrojarnia Anna to firma stabilna , dbająca o pracowników . Najdłuższy staż pracownika to prawie 20 lat . Wszystkie uzgodnienia co do wynagrodzenia zawsze dotrzymane przez właścicieli , wypłaty przelewane w terminie , żadnych kombinacji z pensją. Szef wymagający i szanujący podwładnych . Umowy o prace dla operatorów maszyn i wszystko bez lewizny . Kumple , którzy odeszli na własną prośbę wracali po jakimś czasie z prośbą o powtórne przyjęcie więc coś w tym jest . Firma ma bardzo dobrą opinię na rynku produkcji zbrojeń budowlanych.

Romek

Spawanie to za dużo powiedziane raczej smarkanie, że tak powiem a wymagania czasem mają aż się zastanawiałem czy ten [usunięte przez moderatora] to wie coś na temat spawania; raczej nie chyba że teoretycznie wyczytał coś w necie lub literaturę liznął bo tak się do szczegółów przyczepia dobrze że z suwmiarką już nie biega przecież to i tak w beton idzie ale się Bosa boi ... . Ktoś jeszcze tu pracował to niech się wypowiada co to za firma jest .

Czesiek

Spawałem w tej firmie wiem jak to jest z przyjęciami jeśli chodzi o spawaczy jak mają zamówienia i jest dużo pracy to cię przyjmą ale oczywiście na umowę śmieciową zlecenie albo o dzieło. Osoba co Cię przyjmuje to oczywiście nie ma pojęcia o spawaniu i twoich uprawnieniach dla tego każdy kto coś tam liznął nawet trochę spawania to zostanie przyjęty; pod warunkiem oczywiście jak maja zamówienie na kosze zbrojeniowe. Dostajesz taką umowę np. na 6 miesięcy jak masz przestój w pracy że nie ma zapotrzebowania to dzwonią żebyś nie przychodził i czekał na telefon nie wiadomo ile czasu ich po prostu nie obchodzi nic i nikt a przede wszystkim spawacz.

Zostaw opinię o ANNA Sp.z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANNA Sp.z o.o.