Lech Centrum Sp. z o.o

Olsztyn

Opinie o Lech Centrum Sp. z o.o

Weronika

@Edi, dlaczego tak uważasz? A jakie plusy znalazłeś pracując w Lech Centrum Sp. z o.o?

xx

Może wiecie jakich zarobków można się spodziewać? W końcu premie doliczają do podstawy, a to dobry znak.

acqua di gio

Ludzie weźcie się za robotę a nie czepiacie się ludzi którzy od lat ciężko prowadzą firmę!

pszczoleczka mala

niestety wszedzie TRZEBA pracowac, wiec nie wiem skad takie narzekanie. W tej firmie i tak najwiecej pracuja wlasnie wlasciciele i sa bardzo uczciwymi i szanowanymi ludzmi!

Tomasz Formacja MIX

A jeżeli chodzi o opinie o którą proszą postowicze na temat Lech Centrum w Olsztynie to korzystając z okazji dołączę swoje zdanie. Stanowczo NIE POLECAM! Trzeba założyć własną działalność gospodarczą, by firma Lech Centrum mogła uciec od składek i odpowiedzialności z tytułu umowy o pracę i prawa pracy. WEKSEL in blanco - UWAGA!!! ja właśnie znalazłem się w sądzie z firmą Lech Centrum. Wystarczy różnica zdań by umowa została rozwiązana w trybie natychmiastowym a weksel wędruje do sądu. Proszę przed podpisaniem weksla zaznajomić się z konsekwencjami tego dokumentu, bo ciąganie się po sądach trwa latami. Obrażanie ludzi jest na porządku dziennym. Firma prowadzona jest przez rodzine Lech więc prawo głosu mają 3 osoby - ojciec, matka i syn. Brak jakichkolwiek procedur, które prowadzą do chaosu, bałaganu, za który obciążany jest pracownik. no i płaca? Jak kogokolwiek interesują pieniądze do 1500 zł w porywach? to jak najbardziej może rozpocząć współpracę. Moi poprzednicy jak i magazynierzy również nie wypowiadają się pochlebnie o firmie Lech Centrum. Nawiązując do wcześniejszego posta na mój temat gdzie poruszono temat braków na magazynie, wynikał on z totalnego bałaganu i braku procedur, za który przy pomocy weksla został obciążany pracownik - w tym przypadku ja. Z tego co mi wiadomo w okresie kiedy pracowałem (3 miesiące a mój poprzednik 1-miesiąc), 90% zatrudnionego personelu pracowało na zasadzie własnej działalności gospodarczej. Opinia i stwierdzenie "on (tzn. ja) beknie za to..." jest mocno nieprawdziwa, ponieważ zakończył się proces w tej sprawie, gdzie udowodniłem wszystkie zarzucane mi czyny, udowodniłem bałagan, kłamstwo, brak procedur i złe traktowanie. Ja jako osoba uczciwa i lokalnie publiczna nie mogę pozwolić sobie na takie zachowanie ze strony firmy Lech Centrum. Dlatego stanowczo odradzam podejmowanie pracy w firmie Lech Centrum. Pozdrawiam Rodzinę Lech, z nadzieją, że otrząsną się z chaosu ich życia. Zaczną do niego podchodzić uczciwie, przelewając uczciwość i szacunek na bliźnich, pracowników jak również tych których mocno nienawidzą... Ja już im wybaczyłem, bo stwierdzam, że karę sami wymierzyli sobie, m.in. ponosząc bardzo duże koszty związane z procesem jak również straty na zdrowiu związane ze stresem swoim i swoich pracowników, którzy musieli przyjść na sprawę i łgać w żywe oczy - co też wyszło, bo każdy z osobna łgał inaczej w tym samym temacie... Ale wierze, że w obronie swojego stanowiska pracy musieli to robić... Wam też wybaczam... Pozdrawiam

Tomasz Formacja MIX

Kontynuując moją wypowiedź z dnia 2016.02.09 w odpowiedzi na post z 2014-12-02 10:45:13 - informuję, że nie bawię się w śledzenie i wypisywanie opinii na gowork.pl na temat Lech Centrum tak jak myśli i wypowiada się bardzo brzydko publicznie Pan Lech. NAJWYRAŹNIEJ JEST TYLU BYŁYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY NIE SĄ ZADOWOLENI ZE WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM - Z KTÓRYMI SIĘ MOCNO ŁĄCZE. Na szczęście żyjemy w Państwie, gdzie IP komputera jest bez żadnego problemu dostępne dla Policji czy też Prokuratury, dlatego umówiony już jestem w komendzie policji ponieważ publiczne obrażanie i groźby są karalne.

ja

Gniazdo żmij i tyle!!! Zero szacunku do ludzi

jojo

byłem tam na rozmowie gdzieś rok temu ogólnie rozmawiasz z szefem on zadaje ci kilka standardowych pytań - ogólnie najważniejsza jest znajomość w branży. mi się nie udało ale rozmowa była ok widać że szanują ludzi - ja akurat nie mam nic wspólnego z branżą lech centrum więc się nie dziwie że mi się nie udało bo trudno żebym się uczył jak na moje miejsce byli ludzie z branży, może zacznę studia w tym kierunku to wtedy będę coś umiał i znowu umówię się na rozmowę z szefem

Paweł

Czytam te komentarze i muszę się odnieść do głupot co niekórzy piszą bo nie wytrztmam a szukałem tylko numeru do Lech Centrum. Ludzie to jest bardzo proste firmy szukają firm zewnętrznych bo nie chcą się zajmować pracownikami. Prezenterzy telewizyjni w TVN i TVP mają własną dziłalność. Podobnie lekarze w klinikach prywatnych nie pracują na umowę o pracę tylko mają własną działalność i są firmą jednoosobową a nie pracownikiem. W Olsztynie też jest to poprularne i normalne choćby specjaliści w firmie Michelin mają własne jednosobowe działalności czy Galeria Warmińska też nie zatrudnia Pań do sprzątania tylko zleca sprzątanie firmie zewnętrznej. Ja sam mam własną firmę i zajmuje się konserwacją maszyn w firmie produkcyjnej. Duże firmy tak robią oni nie zatrudniają pracowników tylko szukają firm do współpracy - czasami jest firma jedno osobowa jak moja a czasami firma podwykonawcza zatrudnia więcej osób. Więc nie mylcie tego z zatrudnieniem (bo nikt nikogo nie zatrudnia) - nikt mi nie kazał zakładać własnej firmy ale jak zobaczyłem ogłoszenie uznałem warunki za dobre to w jeden dzień założyłem własną działalność i tyle. Tak samo jak ktoś daje ogłoszenie o sprzedaż samochodu to nikt nie każe wam kupować tego samochodu - ludzie myślcie. Jak założycie własną firmę to wy określacie czy płacicie procownikowi tyle co kot napłakał (wtedy nikt do roboty nie przyjdzie) czy średnią godną płacę w danym mieście (wtedy będzie kumu z chęcią pracować) czy 10 tysięcy na rekę (wtedy wy jako szefowie nie będziecie mieli na chleb) albo czy zlecacie wszystko firmom zewnętrznym (płacąc tyle żeby im się opłacało). Życie to sztuka wyboru nie mieszkamy w Rosji czy Korei są różne opcje i oferty a my się na nie decydujemy lub nie. Tak samo w życiu osobistym albo bierzemy ślub czy jesteśmy z kimś albo nie zawsze dogadują się dwie strony. Ja osobiście wychodzę na własnej działalności bardzo dobrze - a jak byłoby źle to zawieszam dziłalność i tyle proste a jak byłbym pracownikiem na jakiejkolwiek umowie to wygląda to podobnie. Jak ktoś nie chce pracować bo jest leniem albo warunki przedstwaione przez firmę są słabe to żadna różnica czy jest to umowa o pracę czy o dzieło czy zlecenie czy tak jak ja mam umowę o wpółpracy między moją firmą a firmą która mi coś zleca. Nie znam firmy Lech Centrum ale jak firma nie zatrudnia pracowników to wcale jej się nie dziwie (bo sam też bym nie zatrudniał) a jak zleca większość albo wszystko firmom zewnętrznym to musi płacić tyle firmom podwykonawczym żeby to tym firmom się opłacało bo nikt za darmo by nie pracował nawet u swojego brata rodzonego. A rynek jest wolny jak koś chce to może sobie zatrudnić pracowników na umowę o pracę żeby naprzykład wybudowali mu dom albo zlecić wszystko firmie to samo jest z opiekunką do dzieci czy ochroniarzem można ich zatrudnić na umowę o pracę lub zlecić to firmie która świadczy takie usługi.

Panie magazynierze a może Pan tam nadal pracujesz? Musisz mieć działalność aby tam pracować tward [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i moną psyche

magazynier

pracowałem tam na magazynie kilka lat firma jest OK nie spotkało mnie nic złego tam jak odchodziłem z firmy rozstali się ze mną też OK a te negtywne komentarze to pisze jeden koleś były pracownik, który na nas magazynierów zrzucał swój brak w remamencie - starsi koledzy mówili że nigdy wcześniej w tej firmie nigdy nie było braków magazynowych mało nie dostał za to oklepu od chłopaków z magazynu bo próbował nas magazynierów w to wkręcić ale szefostwo normalne i on za to bekną a teraz pajac pisze nieprawdziwe komentazre uważajcie na typa nazywa się Tomasz Jaworski to jakiś homo śpiewak się chwalił kiedyś że ma zespół FORMACJA MIX z Olsztyna jeżeli chodzi o zatrudnienie to byli ludzie i na umowę o pracę i były firmy które miały zlacane usługi co dzisiaj jest normalne nikt nikogo do niczego nie zmuszał nie chcesz nie pracujesz albo jak oni nie chcą to cię nie zatrudnią to oczywiste mam kotnakt jeszcze z niektórymi osobami co tam pracują i mówią że nie szukają do pracy bo tam rzadko szukają bo jest bardzo mała rotacja ludzie prcują po kilkanaście lat ale najlepiej zadzwoń wyślij CV i tyle tam nikt nie gryzie Ogólnie firma spoko, ale nigdzie nie nie ma raju i wszędzie trzeba pracować

Śmieszne

NIE POLECAM!!!! KAŻDY PRACOWNIK JEST NA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, WYCISKAJĄ LUDZI JAK CYTRYNY NIE DAJĄC NIC W ZAMIAN CIĄGLE COS NIE PASUJE.SZEFOWA POTRAFI ZBLUZGAĆ CZLOWIEKA, JESLI CHCESZ PRZEZYC ZAŁAMANIE NERWOWE TO ZATRUDNIJ SIE W TEJ FIRMIE SMIALO

Haha

Haha, wystarczy poczytać komentarze powyżej aby zobaczyć, że są pisane na zamówienie. Nawet człowiek który bawił się z pracownikiem Lech Centrum w sylwestra napisał tyle pochlebnych słów :-) Cuda na kiju. Ludzie nie są idiotami, każdy kto zna firmę Lech Centrum wie, że nie jest tam tak różowo jak piszą a te pochlebne komentarze nie są pisane przypadkowo ;-) Pozdrawiam i uważajcie na Lech Centrum w Olsztynie, to nie jest rzetelna firma i takie jest moje prywatne zdanie, każdy kto przepracował trochę czasu nie powie zbyt wiele pozytywnych rzeczy.

kick

Ja słyszałem raczej mało pochlebne opinie na temat właściciela LECH CENTRUM, jako pracodawcy.

piotrek

firma spoko kiedyś na sylwestra bawiłem się z ich pracownikiem to mówił że warunki pracy oraz kasa są super a większość pracowników pracuje tam po kilkanaście lat jak ja pytałem to rzadko szukają nowych pracowników bo tam jest poprostu stara zgrana załoga on to porównał nawet do rodziny - ja dawno wysłałem CV bo może zwolni się miejsce chociaż wątpie bo takich dobrych firm w Olsztnie jest niewiele

Ania

strona internetowa www.lechcentrum.pl działa pewnie mieli jakąś konserwację serwisu

pawel

Wie ktos co się dzieje ze stroną internetową Lech Centrum, bo ta którą mają wpisana w krsie niestety nie działa.

Piotr

jeździłem tam jako kierowca ogólnie spoko wypłata niezła i szefostwo też wporządku

wojtek

szkoła życia bo nauczyłem się tam wiele rzeczy a praca była tam fajna szef jest równy gość wymagający ale uczciwy i potrafi docenić

Jan

Również polecam chociaż nie znam właściciela i jestem byłym klientem tej firmy. Ja akurat kupiłem tam ogrzewanie na cały dom i jestem bardzo zadowolony. Zapłaciłem bardzo mało za towary z najwyższej półki. Doradztwo techniczne również na najwyższym poziomie - potwierdzam to jako naukowiec UWM. Poza tym mają bardzo duży wybór bo to chyba jest hurtownia. Znajomi teraz też u nich kupują.

pracowałem tam

Właściciel bardzo wporządku- normalny uczciwy człowiek. Zarobki przyzwoite płacone zawsze na czas. Załoga młoda więc atmosfera w firmie miła i wesoła. Bardzo dobrze wspominam prace tam. Szkoda że musiałem zmienić miejsce zamieszkania...

wojtek

szkoła życia

Zostaw opinię o Lech Centrum Sp. z o.o - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lech Centrum Sp. z o.o