Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

stiwi01

dzieci moje są w ich bazach, dostaje wiadomości i jeżdzę z córkami, jestem na tak.Polecam ta agencję

Jessi
@stiwi01

Zarabia Pani ma tym?

@Jessi

Nie ja , jedna z moich pociech wzięła ostatnio udział w reklamie, wprawdzie chwilę ale jednak ! Oczywiście my zdajemy sobie sprawę, jesteśmy aktywni a dla córek i syna to wielkie zawsze przeżycie.

@stiwi01

Oczywiście frajda dziecka najważniejsza.Moge wiedzieć jakie to sa mniej wiecej sumy bo Pani w agencji wymieniła mi takie, że się mi wierzyć nie chce

@anonymous

Czy pytasz o wynagrodzenie jej za reklamę? Nie wiem czy mogę publikować takie info przed publikacją projektu, niemniej jednak napiszę ci że to z pewnością mojje 2 m-c pracy. Nie jestem pewna czy to jest dużo czy mało bo nie mam też jeszcze porównania ale wydaje mi się ze nie jest to mała gaża/ oczywiście liczę na więcej ;)

rinf

polecam

żołnierskioficer

super przygoda byłem statystą w Łodzi właśnie dzięki nim. Weekend na planie oceniam jeszcze z wypiekami na twarzy bo spełniło się moje małe pragnienie. szkoda ze tak rzadko można korzystać z takich wydarzeń

Hkrystka

byłam dziś u nich w siedzibie a w lipcu statystuje. Rusza jakiś film a ja nie mogę się już doczekać. Panie z biura są super miłe, zrobili mi zdjęcia i oficjalnie jestem ich statystką. Zarobki opiszę jak skończę ..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
`Ruda

Byłam w atv na praktykach, w siedzibie panuje fajny filmowy klimat, często coś się dzieje, jakieś warsztaty tam organizują i chyba im się przyjemnie pracuje. taka branża to chyba nie może być inaczej . u mnie to w sumie papierkowy staż ale zapisłam się do ich bazy. Mam nadzieję na rolę :D może się doczekam może nie ale ja polecam. Miejsce na praktyki fajne, bez napinki i tak " domowo" POLECAM chociaż jak wspominam ja byłam na praktykach więc to jedynie moje wrażenia a nie wysokość wynagrpdzenia.

Lilkosta
@`Ruda

też byłam, też miło wspominam. Byłam z nimi na dwóch planach filmowych. Ciekawe chwile

ATV CENTRUM FILOWE

Dzień dobry, Uprzejmie prosimy o kontakt z ATV Film telefon: 796 500 201, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i ustaleniem, z jakim punktem franczyzowym podjęła Pani opisaną wyżej współpracę.

baltazar

czy ma ktoś wiadomość jak u nich z zarobkami? widziałem gdzieś ogłoszenie ale chyba to do jakiegoś ich oddziału i się waham..?

barbaraprusowik1974

Syn wygrał dzięki nim zlecenie, zostaliśmy zauważeni dalej. Warto!

Romualdinio_wawa
@barbaraprusowik1974

Czyli wziął udział w castingu, tak? Najważniejsze to się chyba nie poddawać ale bylismy na kilku i łatwo się mówi. Marcel nasz mam nadzieję, że też sprawdzi się i wpadnie kiedyś w oko ;)

Zuzanna

@barbaraprusowik1974, a może podzielisz się z użytkownikami forum informacją jak wyglądało zgłoszenie Twojego syna do ATV FILM i zlecenia krok po kroku? Myślę, że pomoże to osobom zainteresowanym współpracą z tą firmą. @Zielony_bt, w jakim typie zleceń brałeś udział?

Krzysiek

Jeśli chodzi o Atv Film Łódź mam z nimi same dobre wspomnienia. Dziś jadę z nimi do Warszawy. Dowiedziałem się o nich idąc Piotrkowską w Łodzi i zajrzałem wtedy myśląc że nie mam nic do stracenia ;) Założone przeze mnie konto nie od razu ale przyniosło rezultat. Po jakims czasie pojechałem na kilka castingów i później byłem twarzą reklamy, super kasa, dla mnie i dla mojej dziewczyny to zawsze mile wspomnienia z ta agencją.

@Krzysiek

Też mam podobne , dobre doświadczenia. Dorabiam też sobie i zawsze to dobra zabawa

Zielony_bt
@Krzysiek

Ja jestem z niewielkiej miejscowości , raz na jakiś czas fajnie , sprawnie i wesoło jest za każdym razem.Polecam ale nie nastawiajcie się na grube monety

Paulia

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami ! Do Atv Łódz zawsze mam sentyment, spędziłam tam w pracy fajny czas. Polecam Plus za atmosferę

Agata_12

Byłam tam na praktykach, w centrali w Łodzi na Piotrkowskiej. Miejsce super. Napiszę tak: panuje tam fajna atmosfera, codziennie się coś dzialo bo trafiłam akurat na gorący okres w branży. Pomimo, że moje praktyki tam to była raczej praca administracyjna - udało mi się nawet z nimi iść na dwa plany zdjęciowe. Polecam osobom, które są ciekawe jak to wygląda po drugiej stronie.

Czarodziejka

Ja zarejestrowałam się na ich stronach jakis czas temu, ostatnio skontaktował się ze mną dziewczyna od nich o sesję. Wykonałam ją i nie żałuję, bo byłam z ATV film już na kilku planach i serio to mega zabawa. Opieka na planie na plus, zarobki na plus ( ja najczęściej statystuje) wiec jesli nie będziecie się spodziewać angażu w Hollywoodzkich filmach polecam!!

Gośc

SMS twarz miesiąc to chyba jakaś sciema

ktoś
@Gośc

ściema. naciagają na portfolio i tyle

Aleksandra

pracowałam dla nich juz drugi raz w galerii przy sesjach i wspominam to dobrze :) jak bedzie okazja to na pewno zrobie to po raz kolejny. Dobry zarobek + doświadczenie w pracy z klientem :) polecam

Wata
@Aleksandra

A czy nie bylo problemow z zaplata?

zaniepokojona
@Wata

właśnie tez się chętnie dowiem? bo wypłaty nadal brak...

Dziś z samego rana moja córka pojechała na plan polsko-amerykanskiej produkcji. Czekam na więcej informacji, ale póki co jest bardzo zadowolona :) atv podało dokładne informacje i wszystko było zorganizowane tak jak planowano.

Byłam z moją córcią na castingu do Dr Witt. Mała jest po prostu zachwycona!!! :) Zachęcam każdego, dla dziecka to fantastyczna przygoda :)

Witam, pracowałam za ich posrednictwem jako hostessa na Camerimage. Wszystko poszło super, polecam współpracę :)

Marzena

chodzicie na castingi w Warszawie? Ja jestem z Łodzi, ale często pojawiają się ogłoszenia na Facebooku i jak mam wolne na uczelni to jeżdżę. Powiem Wam, że warto bo można się nauczyć obycia z castingami. A nóż reżyser szuka właśnie nas. Kto nie próbuje nie żyje :) Pozdrawiam.

@Janek, moja babcia również! Może się znają :) w 100% popieram takie przedsięwzięcia

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM