Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Iwona

Witam wszystkich, zapisałam ostatnio córkę do galerii twarzy i teraz przeglądamy castingi na stronie, dopisuje ją do castingów jeśli pasuje do opisu i roli. Nie poświecam na to wiecej niz 15 minut dziennie :) Polecam każdemu, urozmaicenie w każdej sferze jest potrzebne. Pozdrawiam.

Krystyna

córka koleżanki dostała się do reklamy Kubuś Waterrr, już nie mogę się doczekać zobaczyć małej gwiazdy w telewizji :) pamiątka na całe życie

Krystian

Ja słyszałam, że Alexa mają grać jeszcze dłuugo, więc każdy ma szansę

Ela

wraz z mężem zobaczyliśmy na pietrynie ogłoszenie, że szukają statystów do Komisarza Aleksa. Weszliśmy zapytać i mój mąż już statystował a ja idę w sobotę :) Fajna sprawa. z całego serca polecam współpracę :) mili ludzie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bogdan

Razem z moją córą statystowaliśmy kilka dni temu na planie X sezonu Komisarza Aleksa. Poszliśmy do Atv na Piotrkowskiej w Łodzi (przechodząc wisiało ogłoszenie) i nas wzięli :) córka będzie miała ciekawe wspomnienia z wakacji :) polecam, to ciekawe doświadczenie zobaczyć pracę na planie serialu.

Aga

Moja Maja też była na warsztatach. Ma 6 lat i jest dosyć skryta, a te warsztaty pomogły się jej otworzyć :) musiała wykonywać różne czynności przed grupą innych dzieci i przezwyciężyła wstyd. Polecam!

Jolanta

Wysłałam mojego syna na Warsztaty teatralne w ATV w Łodzi. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tematu, ale mały chciał pobawić się w aktora :) Po warsztatach ciągle tylko widzę jak odgrywa różne postaci, emocje, opowiada o tym co pani kazała im robić. Takie warsztaty rozwijają i nie żałuję, że posłałam na nie moje dziecko

ja kilka dni temu zagrałem epizod właśnie w Aleksie. Agencji Atv film trzeba przyznać, że naprawdę dba o swoich użytkowników. Pzdr

Michasia

Dzięki Atv statystuję przy X sezonie Aleksa i jestem mega zadowolona :)

emilka

Moja koleżanka mnie namówiła, żebyśmy się zapisały do bazy. No i epizod w serialu mamy już za sobą ;)

Ja kilkukrotnie statystowałam przy Aleksie. Fajna zabawa i dodatkowa kasa w wakacje dla studenta :) w biurze mili młodzi ludzie. Polecam :)

Zuzanna

@David nie, nie jestem związana w żaden sposób z ATV FILM. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w tej firmie oraz na tym, by osoby, które trafiają na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy znalazły odpowiedź na swoje pytania. Masz może jakieś porady dla takich osób?

@Zuzanna

Przede wszystkim to co już pisałem , czyli trzeba zaglądać na fb firmy. No i nie zrażać się, jak coś nie pójdzie na castingu, bo na następnym może być dużo lepiej. Z ludźmi z ATV można się na luzie dogadać, wypłaty zawsze były w terminie, nie mam na co narzekać

David

Nigdy nie współpracowałem z innymi firmami. Tę mam po prostu najbliżej, bo jestem z Łodzi. @Zuzanna,a Ty tam pracujesz?

Zuzanna

@David rozumiem, że Ty jesteś zadowolony ze współpracy z firmą? A mógłbyś podpowiedzieć osobom, które dopiero zastanawiają się nad nawiązaniem współpracy, czego mogą oczekiwać na castingu? Współpracowałeś może też z innymi agencjami? Masz może porównanie, jak ATV FILM wyróżnia się na tle innych firm?

David

Najlepiej jest śledzić ich Facebooka casting.pl, tam są informacje o wszystkich castingach, do których poszukują ludzi. trochę nie rozumiem tych starych negatywnych komentarzy serio, nic samo nie przychodzi więc to jasne, że trzeba się samemu zainteresować, a nie liczyć na to że codziennie będą do każdego dzwonić z ofertą castingu.

Monisia

@Dawid, zazdro, że zagrałeś w tym filmie :d moim zdaniem to super, że w ogóle jest taka firma dzięki której każdy może zagrać na "dużym ekranie". Reżyserzy mają przeróżne wymagania i wizje, wiec tak naprawdę raz jest potrzebny ktoś piękny, raz przeciętny, łysy i piegowaty. Także wszyscy mamy szansę :)

Dawid

Byłem już na kilku planach i powiem szczerze, że moja ostatnia praca jako statysta przy Ostatnim Garniturze (El ultimo traje) mega mnie zadzwił! Przyzwyczaiłem się już do pracy na planie, która wg mnie jest ekstra, ale ta zagraniczna produkcja była fantastyczna! Naprawdę polecam angażować się w różne produkcje, polskie i zagraniczne też, bo za każdy, razem dzieje się coś innego. Super sprawa polecam! Gdyby nie Atv Film na Piotrkowskiej, to pewnie do tej pory nie wiedziałbym, że każdy ma szanse na taka przygodę :)

Kuba

Ja przeglądam ich facebooka, bo tam codziennie pojawiają się ogłoszenia o castingach, można trafić na niezłe propozycje :D Dziewczyna z biura dzwoniła też do mnie kilkukrotnie zapytać czy nie chciałbym wziąć udziału w castingu, a no i ostatnio byłem statystą przy Exterminatorze, fajna zabawa :) polecam!

Grzesiek

Przede wszystkim super ekipa, świetna opieka na planie i perfekcyjna organizacja pracy. Każdemu, kto lubi podejmować wyzwanie - polecam

Martyna

@Margo mam dokładnie tak samo. Też nie chodziłam na żadne dodatkowe warsztaty a statystowałam przy Alexie i ostatnio przy Exterminatorze. Po prostu obserwuje facebooka i jak tylko pojawia się coś w ramach moich możliwości to się do nich zgłaszam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM