Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Dom produkcyjny

Uważam, że takie komentarze typu wszyscy to (usunięte przez administratora) i naciagacze powinny być traktowane z wielkim z dystansem, ponieważ Ci ludzie naprawde nie wiedzą o czym piszą. Umieszczają oni swoje toksyczne komentarze aby dać upust swoim złym emocjom ponieważ są nieudacznikami życiowymi i denerwuje ich fakt że inni potrafią być kreatywni i odpowiedzialnie rozwijać swoje umiejętności. Nasz Dom Produkcyjny współpracuje z ATV film z Łodzi od 15 lat i gdyby byli(usunięte przez administratora) naciagaczami to myślę nie byłoby już ich od dawna na rynku.

Zenon
@Dom produkcyjny

(usunięte przez administratora)nie wiem czy nie zglosze na Policje graja na emocjach dzieci, czy Panstwa stac przy dzieciach i wywal 300zl na pusta sesje u figo fago bez swiayla

Dominika

Na castingach we Włocławku postanowiliśmy podjąć współpracę z ATV. Panie przemiłe, pogodne i z cierpliwością tłumaczyły o współpracy. Córka choć na początku nieśmiała, fajnie rozmawiała z panią prowadzącą casting, świetnie bawiła się na sesji i ze spotkania wychodziła uskrzydlona. To mój cel, żeby ją ośmielić i żeby uwierzyła we własne siły. Wspieramy ją w pragnieniach i pomagamy realizować cele- trochę śpiewa, trochę tańczy, ostatnio wspomniała o kółku teatralnym. Mnie rodzice podcinali skrzydła i nigdy takiego błędu nie zrobię. Nie ma to dla nas znaczenia czy będziemy jeździć do Warszawy, do Łodzi, do Krakowa czy w inne miejsce... nie liczę kilometrów, pieniędzy, czasu poświęconych dziecku. Moja ocena początków współpracy jest na duży plus.

Julka

Super ludzie, super praca. Polecam.

K@#AA
@Julka

W 100%

Klasa

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
parysek20

Brałem dopiero co udział w Osieckiej. Mega zabawa, mega doświadczenie fajnie wszystko włącznie z opieką i zaangażowanie ludzi na plus. Na minus że już koniec. Super czas. Polecam to wszystkim

Jolka

Ja z nimi współpracuje od dwóch lat i nic takiego nie ma miejsca. Syn brał udział w kilku produkcjach. Chętnie udzielę prawdziwych informacji.

Julka

Uwaga na kogoś kto daje nieprawdziwe komentarze negatywne. Firma powinna się tym zająć.

Syrena

Heyka witam w gronie! Już się nie mogę doczekać castingow.

Bodzio1

A ja czuję, że im po prostu zazdrościsz :) pogódź się z tym nareszcie ....

@Bodzio1

Jak czytam te negatywne opinie to wniosek jest jeden.. ktoś tu robi krecią robotę.. konkurencja albo frustrat.

Olqa

Chciałabym się dowiedzieć czy mają jakies nowe oferty pracy? Zawsze chciałam pracować w tej branży

AndrzejSierpowski199

Zostaliśmy zapisani do galerii twarzy na wakacjach. Osoby, które przeprowadzały proces rekrutacji były sympatyczne. Nie mam zastrzeżeń.

Matek21

Jak dla mnie wszystko spoko. Dobry pracodawca. Nie mam zastrzeżeń chociaż pracowałem dość krótko

Nicole19

Polecam, zapisana od luty 2018. Brałam udział póki co w 2 projektach.

Mile zaskoczona

Dzień dobry, na początku roku podpisałam umowę z ATV Film w Bydgoszczy. Po podpisaniu trochę miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam bo przeczytałam dużo negatywnych opinii. Jednak życie pokazało, że podjęłam słuszną decyzję bo z córką jeździmy na wszystkie możliwe zlecenia i warto. Wszystko wygląda tak jak przekazano nam na spotkaniu. Nie wiem skąd było wcześniej tyle hejtu...Dobrze, że posłuchałam własnego głosu rozsądku :):):)

Anka

Pozytywni ludzie i pozytywna opinia

Marzena B. Inowrocław

Na spotkanie była zaproszona córka. Gdy rozmawialiśmy z panią kierownik usłyszałam, że jestem interesującą osobą. Postanowiłam spróbować. Podpisaliśmyy umowę dla córki i dla mnie. To było pod koniec maja i już mamy pierwsze informacje z produkcjami. Wszystko ok. Polecam

Ticktok

Polecam pracę.

mama

Byłam na spotkaniu castingowym z dzieckiem w Rawie Mazowieckiej 15 czerwca. Podpisałam umowę rocznej współpracy ponieważ zauważyłam, że było wiele dzieci, których rodzice przyszli na przedłużenie współpracy. Skoro oni wypowiadali się dobrze o firmie to i my zdecydowaliśmy się na współpracę.

Carbloger

Polecam wszystkim ATV. Fajni ludzie.

Shawn

Naprawdę fajne studio. Wiele ofert wystąpienia w serialach, filmach i reklamach. Bardzo miła atmosfera współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM