Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Ticktok

Polecam pracę.

mama

Byłam na spotkaniu castingowym z dzieckiem w Rawie Mazowieckiej 15 czerwca. Podpisałam umowę rocznej współpracy ponieważ zauważyłam, że było wiele dzieci, których rodzice przyszli na przedłużenie współpracy. Skoro oni wypowiadali się dobrze o firmie to i my zdecydowaliśmy się na współpracę.

Carbloger

Polecam wszystkim ATV. Fajni ludzie.

Shawn

Naprawdę fajne studio. Wiele ofert wystąpienia w serialach, filmach i reklamach. Bardzo miła atmosfera współpracy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jesteśmy z córką zadowoleni ze spotkania o współpracy. Zdjęcia robione przez artystycznego długowłosego Pana bardzo się córce podobały. Mała czuła się szczęśliwa, wróciła uśmiechnięta. Była miła atmosfera, mnóstwo pozytywnych emocji a te lubimy rodzinnie kolekcjonować. Jak będzie dalej nie wiem. Myślę, że znajdziemy chwil kilka by z nimi popracować. Jest w nas duża chęć zobaczenia jak działa plan filmowy a pieniądze zawsze się znajdą na przyjemności. Pozdrawiam Marek z Rodziną

Mariola Kudrowska

Byliśmy na warsztatach w Łodzi i polecamy, Córka z początku zawstydzona ale dzięki wspaniałej prowadzącej do tej pory szaleje i wciąż powtarza wyuczone elementy. Mam nadzieję, że pozyskaną wiedzę przełoży teraz przed kamerą ! W bazie jesteśmy stosunkowo niedługo, dlatego czekamy na wakacje, bo wtedy dopiero możemy aktywnie brać udział w castingach. Mam nadzieję, że pomocny jest mój wpis, a poniżej zostawiam uwagi co do warsztatów Na plus -podejście prowadzącej, -umiejętność pracy z dziećmi. - ciekawa forma warsztatu do tej pory nie ucichła i zauważyłam duże zainteresowanie warsztatami swojej pociechy ( 10 lat) Minus- za krótko według córki :) szkoda, że sami mieszkamy w woj. wielkopolskim bo do Warszawy jest kawałek ale mamy nadzieję że i u nas (Poznań) jakieś ciekawe wydarzenia będą miały miejsce. Pozdrawiam wszystkich, mama Karoliny wraz z całą rodziną

Lukresja1990

Cześć . Ja pracowałam w łódzkim Atv i czas wspominam intensywnie i ciekawie. Szef osoba bardzo życzliwa, zgrezszyłabym gdybym tu nie napisała czegoś w jego kierunku, bo na drodze swojej i swoich ścieżkach kariery spotykałam różne persony :) Bywał co jakiś dzień ale nie wrowadzało to wtedy zamieszania. Atmosfera spoko raczej była, nie było ciśnień i wyścigu szczurów . Fajne miejsce jeśli chodzi o lokalizację, bo wyskoczenie na lunch nie stanowiło żadnego problemu. Ludzie/pomimo że firma mała/przyjaźni, życzliwi. Nie mam zastrzeżeń

Asia

Ja z córką byłam w Olsztynie zaproszona do udziału w castingu i na spotkanie. Spotkanie odbyło się w eleganckim hotelu w przemiłej atmosferze. Pan Zbyszek wyjaśnił wszystko z najdrobniejszymi szczegółami na czym polega współpraca z ATVFilm (bardzo sympatyczny i przemiły człowiek). Skorzystaliśmy również z usług Pani fotograf Anety na miejscu - nie dlatego, że musieliśmy, podejście Pani Anety do mojej córki było tak wspaniałe, profesjonalne a zarazem rzeczowe, że nie mogliśmy się rozstać, córka wyściskała p. fotograf jak własną ciocię.) Były również zaproszenia na castingi, lecz musimy poczekać do wakacji (jestem nauczycielem), wtedy będzie więcej czasu. Pozdrawiam serdecznie Państwa Anetę i Zbyszka. p.s. Jeśli Państwo znowu będziecie w Olsztynie zapraszamy na kawę.

pestka

I jak czytam na wszystkich portalach te żale madek nóż się otwiera w kieszeni Deje dej dej

Właśnie dostałyśmy zaproszenie na pierwszy nasz casting z informacją, że dla posiadaczy Katry kariery z ATV. Nie byłam pewna czy możemy jechać więc zadzwoniłam do Pani kierownik Małgosi i dostałam potwierdzenie, że to właśnie dla nas. Zawsze miły i zaangażowany kontakt. Jeżeli chodzi o pracę z tą firmą nie mam zastrzeżeń.

Ewka

Współpracę z ATV rozpoczęliśmy w kwietniu. I nie narzekamy. Osoby przemiłe, zaangażowane, atmosfera na spotkaniu informacyjnym swobodna tak, że moja wstydliwa córka robiła zdjęcia z radością. Jeśli chodzi o kontakt ze strony ATV to jest regularny, są propozycje współpracy, castingow, warsztatów z profesjonalistami. Jestem realistką i wiem, że droga do satysfakcji bywa trudna. Czytając te opinie tak agresywne i podłe zastanawiam się co się dzieje z ludźmi. Czyżby oczekiwania przerosły możliwości i stąd taka nienawiść? Przecież w świecie nie ma satysfakcji absolutnej. Sprawdziłam, wiem, piszę. Pozdrawiam trójkę M. D. S. z ATV Ewa z Bełchatowa

tatkowo

polecam

Julia

Dzień dobry, gdzie obecnie prowadzą Państwo castingi?

Mama

Opinie które nie są po myśli firmy tj negatywne szczególnie opisujące konkretne wady ich działania , sa usuwane. Warto zwrócić uwagę na czas i dzień pisania opini pozytywnych które maja zrównoważyć a raczej zdominować negatywne opinie- sa pisane w krótkich przedziałach czasu Opisałam sytuacje naszego spotkania z firma zostaliśmy zaproszeni na spotkanie przez telefon pani powiedziała żebyśmy przyjechali do Konina , żeby dziecko ładnie ubrać, nic nie powiedziała o kosztach , fakt mogłam spytać. Po wejściu do pokóju) pan absolutnie się nie przedstawił ) ustawił krzesła zaczął opowiadać o „osiągnięciach „firmy :). Ani razu nie zwrócił uwagi na mojego syna. Po półgodzinnym monologu informuje ze podpisanie umowy to koszt (usunięte przez administratora)zł, sesja portfolio to koszt (usunięte przez administratora)zl( tak przy okazji na co komu 40 zdjęć nawet modelki nie maja tylu zdj w portfolio:)). Zapytałam dlaczego ich firma bierze pieniądze za umowę kiedy konkurencyjna firma ich nie bierze. Pan na to ze zgadza się ale konkurencyjna firma bierze prowizje od zleceń . Hm dla mnie jest to informacja , ze skoro konkurencja robi dobie fatygę by za free zapisać dziecko do bazy a bierze wyłącznie pieniądze kiedy ono otrzyma zlecenie tzn ze firma wierzy w swoją skuteczność. Atv - nie wierzy wiec na początku już chcąc zedrzeć z ludzi pieniądze . Jeżdżą po małych miejscowościach bo liczą ze ludzie z mniejszych miejscowości będą bardziej naiwni. (usunięte przez administratora) Zapytałam wiec czy po podpisaniu umowy można zrobic sesje we własnym zakresie pan , potwierdził ze owszem ale są konkretne wymagania ( pokazał mi reklamowe portfolio - zdjęcia okropne ) i ze od podpisania umowy należy je przyzwalać do firmy w ciągu 2 tyg. Jeszcze jedna uwaga sprawdzilam strone firmy , żenada by firma zajmująca się taka branza miała taka strone, rodem z PRL-u:)

Tata

Jesteśmy po warsztatach w siedzibie, syn całą drogę do domu ,czyli jakieś 170km wczuwał się w rolę. Udały się na pewno bo zachwyt trwał jeszcze przez ostatni weekend. Siedziba firmy wydała nam się przyjazna, przyznam że otrzymując zaproszenie na to byłem sceptyczny ale wiem że bez sensu bo wrażanie skoro takie gorące muszą być pozytywne. Teraz zobaczymy jak będzie u nas z zaproszeniem,bo jesteśmy póki co na etapie że syn chce iść tą drogą. Jak długo się okaże. Przy okazji odwiedzona pierwszy raz Łódź zrobiła na nas pozytywne wrażenie i wrócimy na zwiedzanie. Dwie pieczenie na jednym ogniu

Zostalysmy z córką zaproszone do zdjęć. Postanowiłam pójść na spotkanie, które odbywało się w Międzyzdrojach. Córka przeszczęśiwa, spotkanie w sympatycznej atmosferze, zostały nam przekazane wyczerpująco informacje o współpracy. Pozdrawiamy z Poznania całą ekipę ATV. Anna i Marysia lat 9

Drogi użytkowniku! Bardzo proszę o kontakt z centralą firmy, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Dzień dobry, czy sytuacja z profilem została rozwiązana?

Witam Niestety mam kiepską opinię o tej firmie. Dlaczego? Nie dlatego że zdjęcia są płatne, to nawet jest zrozumiałe. Ale dlatego, że nikt nie informuje o tym, że są płatne. Ja i moja córka 6 lat, zostałyśmy zaczepione w Międzyzdrojach. Po namowach tych pań zgodziłam się na zdjęcia. Na drugi dzień zadzwoniła pani (usunięte przez administratora) z informacją, że firma jest zainteresowana współpracą i żebyśmy przyjechały kolejnego dnia na sesję. Nie bardzo byłam chętna bo i miałyśmy 200km w jedną stronę o czym dwukrotnie informowałam panią (usunięte przez administratora)i córka nie specjalnie była tym zainteresowana. Po ok godzinie znowu zadzwoniła pani (usunięte przez administratora)z namowami żeby się umówić bo, tu cytat: "co pani zależy, nic panią to nie kosztuje, a może akurat". Zaznaczam, że zapytałam z czym się to wiąże, bo właśnie same koszty dojazdu nie były małe. No i pojechałyśmy i na miejscu dowiedziałam się, że umowa 60zł i zdjęcia 250, o czym pani (usunięte przez administratora)nie raczyła wspomnieć, a gdy zdenerwowana zadzwoniłam po wyjaśnienia, odpowiedziała: "trzeba było doczytać sobie w internecie" TO NIE JEST RZETELNA FIRMA!!! Tak się ludzi nie traktuje, a na pewno w ten sposób nie zdobędzie się zaufania. NIE POLECAM bo skoro na początku nie są szczerzy to i w dalszej współpracy też nie będą. Jak znam życie to mojej opinii nie pokażą

Krystynka1111

Napisze cos o sobie i serdecznie pozdrawiam. Jestem Krystyna i mam 65lat, dla mnie przygoda taka daje najwięcej tak mentalnie. Dobrze byłoby, żeby kwoty były wyższe i codziennie się o to modle, żeby i żyło się lepiej i lżej

Julian

Ja dzięki tej agencji razem z żoną statystowaliśmy w filmie w reż Łukasza Barczyka Hiszpanka. Plan był w Łodzi w pałacu poznańskiego. Jak dla nas była to niesamowita przygoda, te stroje , aktorzy. Mieliśmy okazję poznać Jana Frycza. Kolejne moje doświadczenie było w Komisarzu Aleksie i lada chwila będę też na planie filmu Król. Jak na razie nie udało mi się zagrać w żadnej reklamie mimo,że byłem na kilku castingach ale od czegoś trzeba zacząć. Może jeszcze szczęście mi dopisze. Polecam współpracę z ATV Film.

Julian

Mi tam się podobało. Wtedy to było moje pierwsze doświadczenie.Ja byłem 3 dni na planie,moja żona dwa .Owszem jednego dnia trwało to do nocy.Wkółko powtarzanie jednej sceny ( biegania po schodach,tluczenia kieliszków,strzały,krzyki)ale tak jest na planach.Byliśmy zadowoleni.Dostaliśmy ok 1tysiac plus przejazd. Ale my tam byliśmy dla przygody .

Max
@Julian

Na planie Hiszpanka, za statystowanie płacili 50 złotych za cały dzień !! Więc jeżeli piszesz, że razem z żoną za trzy dni statystowania dostaliście tysiąc złotych, to po prostu perfidnie kłamiesz !!!

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM