Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

skowron09

polecam. nie było probemów

atmfo

Hej, wstawiam post choć tego nie czynię często. Co chciałem opisać? Zasady jakie panują w siedzibie i atmosfera jakiej w centrali mogą pozazdrościć inne firmy. Osoby przyjmujące usmiechnięte, choć czasem zapracowane zawsze życzliwe. Nigdy nie spotkaliśmy się tam z fochem jak w innych agencjach, Panie zawsze pomocne i zawsze pamiętają o nas. Jestem częstym gościem bo często statystuję i dlatego moja opinia jest poparta doświadczeniem. Klasa ! tAK TRZYMAĆ kOCHANI Oby więcej takich miejsc ! Andrzej i Barbara

Kacper

Ile mozna zarobić? Czy to jest bez płacy?

Ewelina
@Kacper

To zależy pewnie od stanowiska. Ale ATV FILM poszukuje teraz do współpracy na zasadzie franczyzy, lub kierownika grup castingowych osobę do pozyskiwania na zasadzie direct search ciekawych wizerunków dzieci, młodzieży,dorosłych jak również statystów, epizodystów, aktorów do ich katalogów. Byłbyś zainteresowany taką formą współpracy? Tu masz szczegóły: http://www.atvfilm.pl/franczyza/

statystaś

Rekomenduje bo się raduje, tego właśnie potrzebuję! Gdy na planie spędzam chwilę, to od razu się lepiej żyje. Kocham ludzi, wielbię film dzięki Wam jestem Kimś ! Taka laurka w podziękowaniu, że dajecie mi szanse. Ludzie i Bogowie, Kler, Kurier, Komisarz Alex, Osiecka . Dajecie mi kopa, poranne wstawanie mi nawet nie straszne dajcie mi nowy film bo dzisiaj nie zasnę ;]].

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
rozmus atii

Hey wszystkich . Chciałabym się podzielić z wami swoimi odczuciami, trafiłam przypadkiem i widzę że to do tego miejsce. Kontakt z firmą na dobrym poziomie, czasem już mi głupio dzwonić ale za każdym razem panie z nr stacjonarnego wyczerpująco dają informacje, szczególnie gdy mieliśmy problem z oświadczeniem do PiP. Pani /chyba/ Kasia przemiła osoba, wytłumaczyła wszystko łopatologicznie i dzięki temu mamy dokumenty gotowe. Sama strona ich jak dla mnie czytelna, choć lekko mroczna, wizerunki na stronie OK, dobrze że nie są podpisane imionami jak u innych. Castingi - dostajemy info na maila, ale ja wole być na bieżąco ze stroną. Córka zadowolona z sesji ( jej pierwszy raz) zatem i my szczęsliwi. Jesteśmy od marca 2018 w bazie, mam nadzieję, że Julii będzie dane wziąć udział w czymś super . Jak na tą chwilę nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam całą firmę. Patrycja z Torunia

Kwiatek9

Chciała bym wam powiedzieć że byłam tam z córką i powiedziała że chce bardzo te zdjęcia. To zrobiliśmy te zdjęcia fakt ,że zapłaciłam 60 zł za umowę a, za portfolio 240zł . Niby to dużo pieniędzy, ale się opłacało.Bo zdjęcia są bardzo ładne.

Telewizja Polska S.A

W imieniu całej Telewizji Regionalnej TVP Łódź pragniemy podziękować za owocną współpracę na najwyższym poziomie. Pracownikom za zaangażowanie, dopilnowanie oraz wzorowe wykonanie projektu. Wrócimy do Was z pewnością! Polecamy.

Mama

Naprawdę fajna i solidna firma :) polecam Nie przejmujcie się negatywnymi opiniami ..róbcie co swoje :)

rroommeeoo77
@Mama

Współpracujemy z nimi już niemal 2 lata i też możemy polecić. Bardzo dobra obsługa klienta, szczegółowe informacje i profesjonalizm. Wypłaty na czas. Na efekty dołączenia do nich trzeba było trochę poczekać, ale było warto. Obecnie za nami kilka projektów, 1 spot a teraz całą rodziną przepadliśmy w łódzkim statystowaniu. Zgrana ekipa, pozdrawiam znajomych z planów i Panie z biura.

kandydat

W ostatnim czasie miałem okazję kandydować na jedno ze stanowisk w tej firmie. W tym samym czasie aplikowałem również do innych firm tego typu w Lodzi oraz Warszawie. Proces rekrutacji był przeprowadzony w zdecydowanie najbardziej profesjonalny sposób, całkowicie poza konkurencją. Przede wszystkim bardzo uprzejme osoby o wysokiej kulturze osobistej co jest aktualnie rzadkością. Bardzo konkretne rozmowy i ustalenia zawsze przez telefon i potwierdzone mailem. Żadnych zmian terminów, opóźnienia, itp. Niestety nie otrzymałem oferty pracy - i tu uwaga, zostałem o tym poinformowany telefonicznie, a nie mailowo i otrzymałem sensowne i szczere wyjaśnienie po którym rozumiałem decyzje firmy. Polecam spróbowanie swoich sił osobom z większym doświadczeniem. Samej pracy w firmie ocenić niestety nie mogę ... może będzie jeszcze okazja w przyszłości.

ex_tak
@kandydat

Ja napiszę o pracy z doświadczenia, praca tam stabilna jest jak się godzisz na taki charakter pracy, na pewno nie wywalają za byle co za to zgadzam się w stu procentach że ciężka nie jest tego jej zarzucić nie można. widziałam że ludziki piszą że stresująca czy ja wiem... może po prostu nie jetsem typem człowieka który sie stresuje przy robieniu kanapki z dżemem a to jest mniej więcej ten sam poziom stresu no i filozofii większej też się nie doszukałam

Ewelina
@ex_tak

Dziękuję Ci za tę opinię, ponieważ na GoWork.pl wypowiadają się nie tylko pracownicy ATV Film, ale też osoby z banku twarzy, a Twoja wypowiedź, jeśli dobrze rozumiem, jest opinią stałego pracownika. Co możesz powiedzieć o zarobkach w ATV Film, czy jesteś z nich zadowolona? Jak jest u Was z atmosferą w pracy?

supełek_złota
@Ewelina

Ja napiszę coś od siebie. Praca standardowa, czasem monotonna a czasem bardzo dużo się dzieje. zarobki ok i to co mówią na rozmowie jest faktycznie wypłacane podstawa +premie Generalnie praca ok

grub@s
@kandydat

Ja pracowałam prawie rok w ATV , organizowałam castingi i inne wydarzenia. Gdyby nie to, że musiałam wyjechać, chętnie zostałabym w firmie. Dobra, luźna atmosfera, wyzwania, spotkania z ludźmi sztuki ale nie oszukujmy się czasem stres i mało snu. Na pewno nie jest to praca dla każdego bo wymaga dużej elastyczności i własnej inwencji, a nie np. klepania w klawiature przez 8 godzin, za to daje dużo satysfakcji. Zarobki też jak najbardziej w porządku. Dość czasem stresujaco ale z pewnością satysfakcjonująco, dodatkowo jak się pobywa na planach można więcej wpisać w cv.

kwiatkowskairenka1988

Mogę napisać, że podobało nam się podejście oraz zaangażowanie osób przy projekcie. Polecam i do następnego razu

zombkovsky112

Podzielam pozytywne opinie Bardzo ładne, mile, rzeczowe, wszechstronnie wykwalifikowane kobiety. Szybko przyjmują interesantów. Pełna kultura osobista. Milo rozmawiają. Nie zadają zbednych pytan. Nigdzie w żadnej podobnej Firmie, w życiu nie spotkałem tak życzliwych dziewczyn. Moja ocena obsługi to 6 - szóstka. Gorąco polecam ATV ŁÓDŹ `Szczęśliwy petent załatwiony w godzinach porannych dniu 09.09.2019 r.

hellobjio

Szukam castingu dla córeczki 1,5 roku

@hellobjio

Dzień dobry, wszystkie aktualnie castingi znajdują się na naszej stronie internetowej

wiola1

Dziś jadę do wawy, wczoraj dostałam wiadomość. Mam mega stres bo to 1 raz. Trzymajcie kciuki za mnie bo jestem już spanikowana. Do galerii twarzy dołączyłam wprawdzie w 4.2019 ale nigdy nie jest za późno.

MamaLenki

Napiszę tak, Jestem Polakiem więc z natury jestem podejrzliwa i szukam tego co jest małym druczkiem myśląc, jak większość, że to pewnie ściema mimo, że nie mam powodów, bo jako nastolatka sama w tej bazie byłam i przeżyłam swoją mega przygodę. Teraz mam 2 dzieci, jedno kompletnie nie nadaje się do "pracy" w takiej branży i na spotkaniu, gdy tylko zauważono, że moje dziecko nie współpracuje nikt na siłę mnie nie namawiał - i to jest duży plus! Bądźcie przygotowani na wydatek! To muszę napisać! Faktycznie podpisuje się umowę, ta to koszt 60zł (nie czarujmy się...do przeżycia), ale trzeba mieć profesjonalne zdjęcia dziecka i to już jest większy wydatek. Na tym spotkaniu był fotograf, u niego sesja (zdjęcia się dostaje na maila) kosztowała 240zł - niby dużo, ale zadzwoniłam do swojej koleżanki fotografki, żeby zapytać ile weźmie ode mnie za taką sesje i krzyknęła mi żebym nawet chwili nie myślała tylko tam robiła (ona za 5zdjęć bierze 250zł...sesja liczy 40 zdjęć i kosztuje 240zł na miejscu). Nie żałuję! A Babcie w niebowzięte, bo wszyscy teraz mają extra pamiątkę, bo zdjęcia piękne! Jeśli chodzi o "pracę" to nie wypowiem się w kwestii lat,ale 3 miesięcy - moje dziecko biegało po parku w Łodzi za komisarzem Alexem. Frajda nie z tej ziemi. Przyszło jeszcze jakieś zaproszenie na casting,ale w ogóle nam nie pasowało więc nie wiem do teraz jak to wygląda w kwestii współpracy. Fakt, musiałam zainwestować, ale 500+ i tak wydaję na dziecko więc mój budżet osobisty nie ucierpiał. Nawet jak nic nie wyjdzie z "kariery gwiazdy" to mam fajne zdjęcia w ramkach. Odczucia jak najbardziej pozytywne.

MamaMartyn
@MamaLenki

Myślę podobnie, dostaję 500+ i inwestuj ę te pieniądze w dzieci. Dlatego jutro jedziemy na sesję. Syn marzy, żeby też wystąpić w Alexie - może się uda :)

Izylka1
@MamaLenki

Śmieszy mnie czytanie niektórych postów! Nic z nieba nie spada, nie ma nic za darmo, chyba że w pysk na ulicy, to na litość boska czemu ludzie tego nadal oczekują. Inwestujemy w coś całe życie żeby zbierać plony. Bądźmy szczerzy! Popieram wszystkich dla których ważne są priorytety ale nie osadzam osób z innym pomysłem. Trzymajmy się marzeń i gonmy królika

zielonamila1

Szkoda ze wszystko co dobre szybko się kończy bo na planie było tak cudownie że inaczej spędzonych chwil sobie nie wyobrażam. Polecam

Mama Julki

Są zlecenia - nawet nie jesteśmy w stanie wziąć wszystkich. Dobre portfolio robi robotę... a u nich za nieduże pieniądze i naprawdę piękne zdjęcia córy.

Alicja

Pisze pan opinię na jakiej podstawie? Odczuć? Aż mi szkoda dzieci.. zawoziłam syna na 3 plany zdjęciowe w ciągu 2 miesięcy. Daje rekomendację nie domysły wyssane z palca.

Asia
@Alicja

Popieram (usunięte przez administratora). Uważam jak większość osób, że negatywne komentarze pochodzą z jednego źródła.. ten sam styl wypowiedzi i argumenty..to smutne...i irytujące

(usunięte przez administratora) naciągacze nic więcej. Nie polecam.

skydrivers

Cześć wszystkim zainteresowanym ich działalnością i pracą u nich. Jak się ktoś by tam wybierał nie ma czego się obawiać, praca spoko, nie ma multisportu ale i tak jslest ok. Mój kierownik też spoko zatem nie odradzam a czy zachęcam?? Warto ocenić na własnej skórze czy to praca dla ciebie.

konradzkov

Wakacje 2019 Wakacje w mieście i latanie po planach to to Co mnie nakręca sasasa...

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM