Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

minijack

elo ;) dziś jestem na ich castingu do mc donalda. Muszę to wygrać.

brawisimo

brawa za postawę, organizację i ludzkie podejście.

Zuzanna
@brawisimo

@brawisimo ATV Film z perspektywy usług świetnie się spisuje. Mnie ciekawi, jakim pracodawcą jest ta firma? Odpowie mi ktoś?

lechu_grzejszczak

Uczciwa firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań, mogę polecić firmę bo zasługuje na takie miano.

1dananana

jestem mamą 7latki i jesteśmy w waszej bazie. Mogę polecić wszystkim, bo jest dużo kastingów na stronie a naszym marzeniem jest zagrać w reklamie. Córcia grała narazie w Osieckiej i Aleksie ale bardzo jej się podobało i czekamy na inne seriale i reklamy. Dajemy5

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kokoszka_pzn

Polecana agencja, dużo ciekawych propozycji.

Zuzanna
@Kokoszka_pzn

Widziałam, że szukają teraz kierownika grup castingowych. Wiesz jak kształtują się zarobki na tym stanowisku w ATV FILM? Dzięki za odpowiedź.

Mama Ali

(kod klienta: vdkvv) tak wspomina przygodę córki na planach reklam Kaufland i Wedel: "Na planie obydwu reklam panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Ekipy bardzo dbały, aby moja córka nie przekroczyła czasu pracy, miała czas na odpoczynek oraz spożycie posiłku. Wszyscy byli bardzo pomocni, uśmiechnięci i z podejściem do dzieci. Alicja jest bardzo zadowolona z udziału w projektach".

Opinia z planu -CYFROWY POLSAT

Mama Dominiki, kod klienta: ekuzl, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Cyfrowy Polsat: "Na planie panowała miła atmosfera. Wszyscy sobie pomagali, wszystko było dostosowane do naszych potrzeb. Nie było czasu na nudę."

Opinia z planu -CYFROWY POLSAT

Mama Zuzi, kod klienta:tgeur, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Cyfrowy Polsat: "Była miła atmosfera. Osoby pracujące na planie były miłe. Plan był zorganizowany profesjonalnie, a przy okazji nie czułam presji ze strony reżysera i ekipy filmowej. To była świetna przygoda."

Opinia z planu -PROVIDENT

Mama Kacpra (kod klienta: bocad) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Provident: "Serdeczna atmosfera, dobrze zorganizowany czas i opieka nad małoletnim aktorem, duże poczucie bezpieczeństwa.

Opinia z planu -BEECHAMS

Mama Nama (kod klienta: bqhjh) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Beechams: "Przyjazna atmosfera, mili pracownicy"

Opinia z planu - T-MOBILE

Mama Emilki, kod klienta: psxpj, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy T-mobile: Wspaniała atmosfera. Bardzo życzliwe osoby, otaczające szczególną opieką małych aktorów.

Opinia z planu -SYROP

Mama Kai, kod klienta: mvlwq, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy syropu na kaszel: "miła atmosfera, wszyscy serdeczni, przyjaźni i chętni do udzielenia cennych rad. Czułam się jak wśród starych znajomych"

Opinia z planu - MRÓWKA -nbtfu

Mama Julii (kod klienta: nbtfu) tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Mrówka: "Wszystko przebiegało zgodnie z planem w miłej atmosferze (...). Aktorzy byli bardzo pomocni dla Julii w jej roli. Świetna obsługa produkcji na planie i opieka"

niezapominajka

Chciałabym pracować z nimi na produkcji , tylko jak to zrobić ??

Mama Frania (Galeria bxlec)

Mama Frania (kod klienta: bxlec) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Wedel: "Zarówno atmosfera, opieka oraz warunki jakie zapewniły osoby na planie bez zarzutu. Zrozumienie i chęć współpracy bardzo pomocne przy nakręcaniu zdjęć. Wyżywienie i organizacja na bardzo wysokim poziomie".

ziarno7352

szalony ten kto nie spróbuje, nie zadziała, nie wystąpi. Zaszczytem jest dla mnie współpracować z Wami, Wasze podejście, uśmiechy - wszystko na 5+

przesitkowanaAla

Dla mnie świetna przygoda, nowe doświadczenie na planie. Poznałam super ludzi, z którymi miałam przyjemność grać, byli młodsi, byli starsi, opowiadali o swoich doświadczeniach. Osoby, które przygotowują nas na plan też bardzo ciepłe i życzliwe, mam na myśli panią Kasię i panią Klaudię. Opiekun planu pan Jacek troszczył się, czy każdy jest po śniadaniu, czy jest zjedzony obiad? Jedzenie naprawdę na +. Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Aktorzy i reżyserzy to naprawdę otwarci i nie pozbawieni poczucia humoru ludzie. Jeśli ktoś jest ciekawy, jak to wygląda od środka, a nie przelicza wszystkiego na pieniądze, to na pewno warto odwiedzić i spróbować swoich sił. Dziękuje wszystkim, z którymi miałam przyjemność :)

Pyć Kasia

Bardzo dobra współpraca, przyjazna atmosfera, na planie otrzymałam pełne wsparcie od ekipy. Praca przebiegła sprawnie i sympatycznie. Jestem bardzo zadowolona ze zlecenia.

Zielińska Anna

Super atmosfera na planie, bezstresowy czas pracy, krótkie ni zdjęciowe, na planie fajna atmosfera wśród statystów - niezbyt liczne grono, wspaniała ekipa produkcji z miłym podejściem do statystów. Miło spędzony czas na planie

rodzice Krysi, Juli i Bartka

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania: jak dobrze wyglądać w kamerze, jak ubrać się na casting, o czym wspomnieć, gdy proszą cię o opowiedzenie czegoś na swój temat, jak się NIE malować i jak nie dać się zwariować, to warsztaty są absolutnie najlepszym wyborem. Kopalnia wiedzy, świetna atmosfera, pełen profesjonalizm – wszystko warte przejechanych kilometrów. Dzięki wielkie i na pewno do zobaczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM