Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Jula

Czy zwracają oni koszty za podróż, hotel itp ? Niedługo jest organizowany casting w moim mieście i jestem ciekawa jak to wszystko wygląda od strony technicznej.

@Jula

z tego co wiem, są castingi na które są zwracane koszta ale nie licz raczej na to bo to jakieś 10% wszystkich o jakich się słyszy

@wujekdobrarada

Co innego jak wygrywa się taki casting.

@Jula

Jeśli jesteś statystką lub epizodystką, to nie. Za Pozostałe większe role zazwyczaj płacą.

Margareta
@Jula

Taak. Zwracają koszty wszelkie. Jak podpisujesz kontrakt to żadne koszty Cię nie obchodzą :)

Margareta

Bedąc dzieckiem marzylam zeby zobaczyc siebie kiedys na duzym ekranie ;) ale takich możliwości nie było.. za to odbilam sobie po 40stce :D Synka zapisałam do agencji 1,5 roku temu w sumie czystym przypadkiem. Najbardziej nas interesowały filmy i choc narazie zadnej roli nie było to statystowaliśmy juz wiele razy, miedzy innymi w Komisarzu Aleksie, nawet raz był to epizod, dwa słowa ale zawsze coś hehe. Tak tak statystowaliśmy bo ja też sie załapałam, czesto potrzebują dziecko razem z rodzicem...więc korzystam i jezdzimy sobie czasem gdzieś w ramach relaxu :) Na duzy plus - agencja nie działa na wyłacznosć! Więc nie podpisuje się paktu z diabłem :p Pzdr

Karolina Borowska

Witam, z Atv współpracuje od września. Od tego czasu udało mi się 3 razy statystowac w serialu (W Rytmie serca), brałam udział w castingu do reklamy Tv i miałam też propozycję uczestniczenia jako publiczność w Kole Fortuny której nie przyjęłam bo akurat były inne priorytety. Współpraca ok, atmosfera bez zastrzeżeń zarówno w agencji jak i na planie podczas zlecenia.. pieniążki na czas. Nie mam zastrzeżeń! Polecam :)

Max

Dzień dobry. Potwierdzam negatywne opinie, omijać ATV z daleka. Ani nie zrobicie tam kariery, ani nie zarobicie, a na pewno stracicie na sesję zdjęciową jak dacie się namówić i "wkupne" do agencji ! I polecam dokładne czytanie tych opinii pozytywnych, jakby pisała je jedna lub dwie osoby. Te same zwroty, argumenty- "wspaniała atmosfera, wszyscy mili, fajnie zobaczyć się na ekranie, super przygoda, nie dla pieniędzy" itd. Ja mam prośbę do pracowników ATV, żeby bardziej się wysilili.

yesicca19
@Max

Może to zależy od oddziału. Ja w łódzkim atv nie dość, że potwierdzam info o atmosferze i kontakcie, to jestem zadowolona. Jestem jedynie statystką więc z pewnością powiedzieć o mnie że na filmie zjadłam zęby się nie da.

@yesicca19

Chodzi właśnie o łódzki oddział !!

OlaAleksandra
@Max

to i ja się absolutnie nie zgodzę z negatywem.

@OlaAleksandra

Ale z czym nie możesz się zgodzić ? Z tym, że za statystowanie często za cały dzień płacą ledwie 70 złotych ? Czy z tym, że naciągają na kiepskie portfolio, które rzekomo zwiększy Ci szanse na dostanie roli ? A może z tym się nie zgadzasz, że płacisz 60 złotych za pół roku pobytu w ich agencji ? Napisz konkretnie gdzie napisałem nieprawdę i z czym się nie zgadzasz ? Na pewno wszystkich to zainteresuje.

OlaAleksandra
@Max

Max chodzi mi o to, że stawkę jaką mam u nich, dostawałam też w Scenerii np i w wielu innych agencjach w Warszawie. Niestety pomimo żalu nie tylko mnie jako statystki ale osób, które cyklicznie na takie plany chodzą, nic z tym nie zrobimy. Dlatego napisałam, że nie widzę nic co bym mogła napisać negatywnego o łodzkim atv. Wydaje mi się, że mamy inne spojrzenie na to bo chyba mnie i Tobie zależy na czymś innym.

@OlaAleksandra

Przecież my tutaj piszemy i oceniamy działalność ATV. Ja nie wiem dlaczego próbujesz rozmyć temat pisząc o innych agencjach. Pomyliłaś strony ! Mnie chodzi tylko o to, żeby ostrzec wszystkich potencjalnych, przepraszam za wyrażenie "frajerów" , bo tym jesteśmy dla takich agencji , że nie będzie żadnych dużych ról, ani nawet mniejszych, co najwyżej tylko statystowanie za bardzo marne pieniądze, będzie próba naciągnięcia na marne portfolio oraz opłata za pobyt w agencji. Będą też próby, żeby was naciągnąc na warsztaty aktorskie. Te cztery rzeczy macie pewne jak w banku , a dodatkowo z tego co wiem od ludzi, zdarzało się wielokrotnie czekanie na te marne pieniądze czasami dwa a nawet trzy miesiące.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Olioli

Ludzie niaedajcię się na to nabrać najpierw gościu mówi że 60zł to jest jedyna opłata a potem że jeszcze 240zł za zdj. Zapłacić ie razem 300zł znajdziecie morze się na stronie i to koniec bycia aktorem/aktorką

panipsorka
@Olioli

a może zamiast być aktorem zajrzysz do słownika ? HA HA

Marcy Darcy
@Olioli

Ale można przecież zdjęcia wykonać we własnym zakresie. Nie trzeba umawiać się na sesję do nich, można do innego fotografa. Ile czasu jesteś juz w ATV ? Jak tam u nich z ofertami castingowymi ? Pozdro, Marcela

ingo_lodzka

brałam udział w dwóch kampaniach społecznych i co mogę więcej napisać? Było ok, nie zauważyłam żadnyck niedociągnięć a po planie jedna osoba od nich była podpisać umowy, dla mnie na tak Moje sugestie dla ATV FILM: nie mam

Wg mnie bardzo nieuczciwa firma. Dzieciakom zrobiono zdjęcie w Galerii Handlowej. Następnego dnia zostaliśmy zaproszeni na sesję zdjęciową podobno zostaliśmy wybrani z jakiejś dużej liczby osób. Za sesję Pan chciał 240zł od dziecka- powiedziałem , że sam zrobię zdjęcia bo mam profesjonalnego fotografa. Jak zapytałem Pana jaki format zdjęć, jakie ujęcia to "przemiły" Pan już nie był miły. Wziołęm go na bok i od razu powiedziałem co myślę o jego podejści. Jak by podskoczył to jeszcze dałbym mu w mordę. Opłaciłem tylko/aż 60 zł . Za rejestrację a zdjęcia przesłałem moje. Nic absolutnie się nie dzieje po za tym że dostawałem kilkanaście sms o płatnych warsztatacg w Łodzi za 220zł. Zadzwoniłem i nieprawdę mówiąca PAni w sekretariacie powiedziała, że conajwyżej 5 sms takich mogłem dostać. Nie liczyłem ale na 100% dostałem conajmniej 10 takich sms. Dla mnie ta agencja to dno. Proszę popatrzeć na nieprofesjonalną stronę i filmiki youtube.(usunięte przez administratora)młodym człowiekiem przed 40 a dałem się nabrać prawie jak emeryt metodą na wnuczka. Radzę unikać tej firmy

Joanna

Współpracuje z firmą już ponad rok czasu ,jestem bardzo zadowolona .na nic nie naciągają ,nic na siłę nie wykonują .Osobiście zawsze informują o castingach ,reszta należy do reżysera . Ludzie ,którzy tam pracują szczególnie pani Kasia i pan Krystian są skromni ,a jednocześnie bardzo mili ,serce swe by Wam oddali ,gdyby mogli to wszędzie by Was angażowali. Naprawdę gorąco polecam. Moje sugestie dla ATV FILM: Polecam Lubię atmosferę w ATV FILM za: Otwartość i serdeczność ,a przede wszystkim uczciwość i pomoc każdemu kto jest naprawdę chętny ,no i też otwarty.

Mama

Dałam się nabrać jak dziecko... moj syn również został szczęśliwym wybranym... Zgłosiliśmy się na spotkanie, a tam 10-cio minutowa sesja za 200zl, do tego opłata 60zl i na tym skończył się kontakt.. rzekomo mieliśmy dostawać powiadomienia o castingach, miały się posypać propozycje.. daliśmy się nabić w butelkę...

lidkamakuła
@Mama

długo jesteście w ich bazie?

trochetaktrochenie

podpinam się,długo??

@Mama

W odpowiedzi na tego posta nasuwa się od razu pytanie, czy zapoznałaś się z zasadami działania ..? Po pierwsze ja z tego co wiem, możesz dać swoje zdjęcia, po drugie, czy rzeczywiście nawet jeśli 60 zł/ rok to kwota, za którą to rozczenie ma sens? Ja zapisałam dzieci do nich w lipcu bodajże, dzieci brały udział w jednej kampanii społecznej. A wiesz jak to się stało? Sama zgłaszam się u nich na facebooku i nie czekałam, aż zadzwonią z Hollywood. Czy naprawdę to tak wiele wziąć sprawy też w swoje ręce, wiedząc że przecież do każdego z nas nie będą dzwonić z oddzielną propozycją. Widocznie mało spędziłaś czasu na tym spotkaniu, bo jakbyś była ciut bardziej dociekliwa, wypytałabyś jak to najlepiej ugryźć. Powodzenia na przyszłość

Mamaa
@Sierotka M

Najpierw musi być cokolwiek dla maluchów. Obserwuję cały czas i nic i ZERO

Dan
@Sierotka M

Droga Sierotko !! Agencja jest pośrednikiem i zarabia wtedy jeżeli Ty dostaniesz zlecenie i je wykonasz. Więc to do Agencji należy informowanie o castingach, to raz ! Dwa, żadna szanująca się agencja nie weźmie od ciebie opłaty na dzień dobry za pobyt w swojej bazie, takie agencje należy omijać z daleka. Natomiast jeżeli chodzi o ATV, to znam około 10 osób, które były w tej agencji i żadna z nich nie miała na temat tej współpracy dobrego zdania. Bo nawet jeżeli dostawali od czasu do czasu jakieś zlecenia, to pieniądze były marne, np za statystowanie (do nie dawna było, to 50 złotych, teraz jest 70 zł często za 12 godzin !!) I czasami na wypłatę tych marnych pieniędzy czekali nawet trzy miesiące. Podsumowując-dużo obietnic na wejściu i od czasu do czasu jakieś marne zlecenie albo żadnego- to dotyczy większości ludzi w ich bazie.

@Dan

Ja Cię jak najbardziej rozumiem, bo sama przez to przeszłam. Nie mniej jednak pragnę zauważyć, iż osoby które interesują się tematem, szukaja info o innych agencjach, firmach tego typu zauważają sposób działania bardzo podobny. Wychodzę z założenia że jeśli już podjęliśmy z nimi współpracę, a w mojej opinii mogłaby wyglądać ciut poprawniej, sama biorę sprawy w swoje ręce. Co do wynagrodzeń, nie generalizujmy proszę, w wielu jest taka sama stawka, podobne warunki itp. Statystowałam w Klerze z innego ramienia i uwierz mi szału nie było, a po rozmowie z innymi przyznam, że wiele osób wykazało info o takiej samej kwocie. My wszyscy się na to godzimy a tym od produkcji to w graj. Zawsze jest wyjście - szukać dalej. Ale sam przyznasz że nie jest to jakaś wyjątkowa sprawa z ATV.

Dan
@Sierotka M

Ja nie generalizuję. Piszę o konkretnej agencji i zarobkach jakie proponują. Podtrzymuję co napisałem, jeżeli jestem w bazie danej agencji i na domiar złego jeszcze muszę jej za to zapłacić, to jej psim obowiązkiem jest informowanie mnie o catingach w formie sms czy maila, a nie żebym jeszcze sam musiał szukać na jej stronach info o castingach. Jeżeli z najprostszego zadania agencja nie potrafi się wywiązać jak informacja o catingach, to pożytek z takiej agencji dla mnie jest żaden !! To tylko pośrednik, który nie musi iść na żaden casting, nie musi go wygrać, czy statystować na planie 12 godzin za psi grosz. Ta strona jest o tej konkretnej agencji -ATV, a nie o innych agencjach i ich zarobkach, rozmydlanie tematu nic nie pomoże. Ale jeżeli już o tym wspominasz, to moja propozycja jest taka-jeżeli już bardzo chcecie statystować, to skoro najniższa krajowa jest dzisiaj 11.00, czy 11.50 netto na godzinę, to policzcie ile powinni zapłacić wam za 10-czy 12 godzin statystowania minimalnie i na mniej po prostu się nie zgadzajcie !! Bez statystów nie ma filmu i czas najwyższy na szacunek i normalnie traktowanie. Jeżeli agencja płaci Wam 70 złotych za cały dzień, to zacznijcie się wreszcie szanować, bo jak sami nie będziecie się szanować, to nikt szanował was nie będzie !

@Dan

Dan pamiętaj, nic nie musisz. żyj jak chcesz, pisz co chcesz, świata nie zmienisz

@wujekdobrarada

Jasne, że nic nie musi i świata nie zmieni, ale dzieląc się swoją wiedzą przynajmniej ostrzeże innych przed naciągaczami, a to duży plus na jego korzyść.

Krzysztof Maciejewic

Firma istienie przecież, mają udokumentowane zlecenia. Widzę, że dużo rodziców wylewa żale, bo ich dziecko nie było wybrane. Dziwi też fakt, że trzeba dostarczyć portfolio, niektórzy piszą że trzeba kupić, BZDURA. Ja miałem swoje, ale było ich za mało ze świąt i dorobiłem w Poznaniu, zdjęcia podobają się mi i dziecku więc jeżeli komuś żal 200 czy 300zł na sesję dziecka i za to że ktoś będzie ich obsługiwał niech nie wynajduję pseudo argumentów, tylko jak nie ma pieniędzy grzecznie podziękuje, a nie wysuwa bez podstawne oskarżenia. Jeszcze coś! Bym zapokniał, jeszcze co roku możemy zrobić nową sesję za darmo, do 18 roku życia, kto twierdzi że to jest nie fair nawet jakby mój syn nie wystąpił jest jakiś niepoważny i niech rzuci kamieniem jak znajdzie drugą taką ofertę w studiu fotograficznym Moje sugestie dla ATV FILM: Róbcie dalej co robicie nie patrząc na hejt Lubię atmosferę w ATV FILM za: Nastawienie do klienta, zawsze otwarte

Bogusław
@Krzysztof Maciejewic

Krzysztofie ! Byłeś kiedyś na profesjonalnej sesji fotograficznej ? Nie byłeś, skoro piszesz takie dyrdymały. Jak wygląda sesja fotograficzna w ATV ? Trwa może 15 minut, zdjęcia cykane bez żadnego pomysłu, na szybko, byle jak. Około 30-stu zdjęć zgrywają na płytę, ot całe profesjonalne portfolio w ATV :) Wydać za byle co 200-300 złotych zawsze będzie szkoda. Jakbyś dokładnie czytał jak to nazwałeś "żale", to właśnie o to chodzi rodzicom. Poza tym, oczywiście nikt Cię nie zmusza do tej sesji, ale wmawiają Ci , że dzięki ich "profesjonalnej " sesji będzie dużo łatwiej o zlecenia-role !! Czyli naciągają na niby profesjonalizm, który okazuje się byle czym, w dodatku przeważnie na tym się kończy, czyli wydaniu pieniędzy na byle jaką sesję i opłatę 60 złotych za pół roku pobytu w ich bazie. Piszesz o sugestiach dla ATV, o hejcie ? Sam jesteś hejterem, który atakuje oszukanych ludzi przez tą pożal się boże agencję. Agencja tylko zawsze przypomina sobie o Tobie wtedy, gdy zbliża się czas wniesienia kolejnej opłaty.

Jerzy B.

Z firmą współpracuję od 4-5 lat. Statystowałem w wielu produkcjach. Mam generalnie pozytywną opinię o ATV - warunki są dobrze sprecyzowane, wynagrodzenia docierają na konto na czas. Na planie opieka nad statystami mogłaby wprawdzie stać na wyższym poziomie - nie raz nie dwa zdarzyło mi się przemarznąć do kości, jednak jest to częściowo specyfika tej pracy. Niewątpliwym minusem są stawki, najczęściej bardzo niskie w okolicach 50-70 zł na rękę za dzień zdjęciowy. Dlatego ostatnimi czasy przyjmuję tylko niektóre zlecenia. Poza tym szafa gra; polecam osobom chcącym zobaczyć jak wygląda praca na planie, poznać nowych ludzi itp. :]

Kamil W.

Jak dla mnie bajka! Zapisalem sie raz, dla frajdy i nie zaluje. Od tamtej pory dostaje cyklicznie oferty, naprawde ciekawe! Najciekawszym aspektem jest profesjonalny zespol, ktory dopilnuje by wszystko odbywalo sie wedlug umowy. Polecam goraco!

zapraszali na kurs moje dziecko, po zdjeciach zrobionych w galerii twarzy w katowicach, chce dziecko zapisac na ten kurs po czasie , ale wszystkie ich telefony komorkowe sa nie aktywne to jest dziwne i podwazylo u mnie ich wiarygodnosc Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepszy kontakt, np telefon a nie same sms

@Ewa

Firma która naciąga naiwnych rodziców.... Dziwie się,że jeszcze program UWAGA nie zainteresował się tym tematem......

Galerianka
@Adam

HA HA szkoda, że Toba Adam się ktoś nie zainteresował bo może był byś mniej smutny

Mamaa

Zgłosiliśmy syna w lipcu. Oczywiście wcześniej zero info o kasie jaką trzeba zapłacić. Na szczęście zawieźliśmy swoje zdjęcia. Od tego czasu ani jednego telefonu, SMSa,nic. Nawet nie ma nic dla maluchów.żadnych castingów a tak mówi ile to nie mają castingów dla malucha ktory kicha zwierzaki obcuje z psami itp... może to nie duży koszt tych 60 zł. Ale teraz widzę że wszystko to jedna wielka sciema

trochetaktrochenie

fajnie, że tu trafiłam, bo też miałam kilka wątpliwości ale przyznam że nadal niewiele wiem ;/

Olisandra

Wczoraj odbyła się premiera serialu, w którym dzięki Wam zagrałam. Fajnie jest zobaczyć się na szklanym ekranie i po stokroć za to dziękuję. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, pomimo lekko niesprzyjających warunków atmosferycznych. Polecam się na przyszłość. Moje sugestie dla ATV FILM: więcej seriali i filmów, żebym mogła zagrać

Dzięki ATV moje dziecko wystąpiło w reklamie !:) Pierwsze trzy castingi niestety się nie udało mojemu synkowi ale na czwartym już tak! Konkurencja była dosyć spora ale to było moje oraz synka marzenie aby stanąć przed kamerą i udało się je spełnić:)

Majka
@Anna

A w jakiej reklamie udało się zagrać? Jakie zarobki ??

beebee

Pracowałam dla nich jakiś czas temu. Bez zastrzeżeń. na plus atmosfera i zadania

kowalewskaelzbieta

Podzielam poprzednich wpisów entuzjazm, gralismy z mężem ostatnio epizod, dzięki ATV Film i było jak zawse fajnie. Atmosfera przyjemna a pies Aleks rozkoszny

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM