Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Fanka Alexa

statystowałam kilka dni temu w komisarzu alexie. Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie z ekipy, cierpliwa opiekunka. No i słynny pies :D

statystka

Spędzone z nimi godziny na planie Alexa wspominać będę baaardzo długo !

Żanet Kaleta

Lipa...cyknęli zdjęcie dziecku na basenie. Telefon dzień później, że syn zostal wybrany jako jeden z niewielu i zapraszają na casting. Oczywiście bajeczka, że potencjalny kontrahent potrzebuje pilnie twarzy do reklamy proponują "profesjonalną" sesję za jedyne 200zł (jakieś 15 minut roboty) + 60 zł za umieszczenie profilu dziecka na portalu. Jak na moje oko to tym swoim słodkim pierdzeniem zarabiają na siebie.....260 zł x 40 osób dziennie i mamy niezły pieniądz (oczywiście jak dzwonią to o jakichkolwiek opłatach nie ma mowy). Wyżelowany gościu wciska niezłą bajerę jaka to firma jest świetna. Podsumowując po żołniersku ch..... (usunięte przez administratora) i kamieni k...... Pozdrawiam Moje sugestie dla ATV FILM: Wiecej profesjonalizmu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Prosesjonalizmu wiecej

Asia. Bryk

hej jestem świeżo po dzieisejszym statystowtaniu w Komisarzu Alex. Ponieważ jestem jeszcze pełna emocji, napisać może jedynie że tak ekstra jak się dziś bawiłam - mogłoby by być codziennie !!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lusiaaa78

miło wspominam statystowanie z nimi. I na pewno będę chętna by to powtórzyć!

kris
@Lusiaaa78

statystowałas w Łodzi czy Warszawie?

@Lusiaaa78
@kris

i tu i tu zależy od tego gdzie był plan

`szalona_biedrona

nie jezdziłam na castingi ich bo mnie to nie interesowało nigdy, ale statystowaniem się po prostu jaram, uważam że każdy powinien zobaczyć jak film wyglada od drugiej strony kamery :) Moje sugestie dla ATV FILM: Więcej filmów :)

mareklebiadowski

wie ktoś może czy nie szukają kogoś do pracy?

Takowy
@mareklebiadowski

Widziałam gdzieś ogłoszenie w necie

Riki89

Jak dla mnie spoko. Jeszcze nie wygrałem castingu ale kto wie,

Edzia

Prawda jest taka, że jak samemu się nie będzie zgłaszać na castingi przez stronkę ATV i przeglądać propozycji zleceń tam zawartych to nigdy się nie wystąpi nigdzie. Trzeba być aktywnym i czujnym:) ja już od 2 lat czynnie działam na planach seriali i traktuję to jako super przygodę :)

@Edzia

Super przygodę, ale czy można na tym zarobić?

Edzia
@Marta

tak jak najbardziej :) kasa jest wypłacana albo od razu po planie albo przelewem na konto ale stawki są różne wszystko zależy od projektu

Edi.
@Edzia

Jasne. Mam pocztę z około 60 zgłoszeniami (przez rok) - pasującymi do wymagań i ani razu nie zaprosili nas nawet na casting, nie wspomnę już o ewentualnym zagraniu roli. Za to sms-y o ponowieniu opłaty na kolejny rok potrafili przysyłać po kilka razy - dla mnie to naciągacze :(

Alicja

lubię chodzić na plany i statystować z nimi od czasu do czasu nie dla pieniędzy ale dla zabicia wolnego czasu. to nie Hollywood czy Bollywood, więc też nie oczekujemy cudów finansowych :)

Krystyna

mam 60 lat i dużo wolnego czasu dlatego z chęcią biorę udział w statystowaniu z ramienia ATV. Stawka to rzecz drugorzędna, liczy się dla mnie głównie możliwość spędzenia czasu z naprawdę super osobami!

MarciN

Ostatnimi czasy od atv dostałem propozycję na dwa dni statystowania do filmu fabularnego i super przygoda:) Tak naprawdę do filmów na statystowanie o wiele łatwiej się dostać niż do reklam gdzie selekcja jest bardzo surowa.

Sarah

Miałam przyjemność być na praktykach w centrali firmy ATV w Łodzi i bardzo miło wspominam te dwa miesiące. Fajna atmosfera, pomocni i przyjacielscy ludzie, dużo zleceń. Polecam każdemu, bo to niesamowita przygoda :)

STOP_hejterom

Witam, od jakiegoś czasu przyglądam się działaniom tego portalu z wielkim smutkiem. Czy naprawdę portal o pracę musi zamienić się w śmietnik ? Czy naprawdę miarą naszych czasów jest wypisanie swoich smuteczków? Hejtowania wszystkiego dookoła, od cen, podejścia, sposobu działania? Przecież jest kontakt do firmy, są pewnie jakieś regulaminy, zasady działania, prawa i obowiązki. Czy naprawdę nie łatwiej byłoby się skontaktować z potencjalna firmą, placówką w celu wyjaśnienia, uzyskania może jakiś wskazówek, pomocy? Opanujcie się ludzie, bo w obecnych czasach internet jest ważnym narzędziem, ale nie zapominajmy o komunikacji! Dziwi mnie, że na każdym kroku spotykamy się z negatywnymi emocjami, i z taką łatwością dokładamy swoje cegiełki do czyjejś porażki. Umiesz coś lepiej, fajniej, trafniej? Super! na tym byłoby dobrze się skupić :) I tego wszystkim życzę.

Anika

Mysle, ze to raczej wyludzanie kasy. Moje dziecko jest w galerii. Wydalam 300 zl na sesje ( latem) teraz tylko sms za smesem ze jakies warsztaty za 200 zlotych i z tego certyfikat aktorski. Masakra.

jestem_statystą
@Anika

Anika, przecież to polega tez na tym że sami też jestescie czynni. Pewnie nawet na ich stronę nie zajrzałaś a tam są przecież aktualne castingi

Nicktnicniewie

Dziwne, około 100 komentarzy pozytywnych, na tak, a jednak ocena ponad setki osób na nie. Oh jejku, jaki tutaj marketing szeptany idzie w parze... :/

Paweł, podpowiesz jakie są jeszcze agencje w Łodzi?

Soni1999

Pawel, daj namiar na agencję. Chętnie zapiszemy się też

@Marta

Witam. To może ja odpowiem. W Łodzi jedyną przyzwoitą agencją przez długie lata była agencja Studio Falana współpracująca z Opus film. Niestety, w chwili obecnej też nie jest za wesoło i padają pod jej adresem różne zarzuty, choć stawki są wyższe niż w ATV. Minimalnie 100 zł za statystowanie w filmie na rękę, natomiast statystowanie w reklamie, to min. 115 złotych netto, wszystko zależy od tego jaka produkcja. I często jest to kilka godzin, osobiście rzadko zdarzyło mi się być na planie 12 godzin. Jeżeli chodzi o epizody, to jest bardzo różnie, w filmie przeważnie od 300 złotych brutto do nawet 700 zł za epizod mówiony, a za epizody niemówione była stawka 200 brutto. W reklamie rozpiętość jest od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Z tym, że w Łodzi dzieje się ostatnio bardzo niewiele i sporo ludzi jeździ do Warszawy próbować swoich sił. W Warszawie przyzwoita agencja, to Gudejko, Merito, Prozano, Tradycja, niektórzy twierdzą, że agencja Nova, czy Spinka też jest ok. Z tym, że trzeba jeździć na castingi, a to zajmuje czas i kosztuje. W ubiegłym roku jeździłem raz w miesiącu na casting, głównie do reklam, choć informacje o różnych castingach otrzymywałem sms-em trzy-cztery razy w tygodniu. Efekt żaden ! Ale od bywalców warszawskich dowiedziałem się, że im się udaje raz na 20 castingów, z tym, że oni mają łatwiej, bo są na miejscu i w ciągu jednego dnia obskakują nawet po trzy castingi. Podsumowując-nie mieszkasz w Warszawie albo bardzo blisko niej, to szanse marne, a tam w mojej ocenie jest ponad 90% wszystkich produkcji. I jest jeszcze jedna sprawa o której się dowiedziałem tam jeżdżąc-duża grupa reżyserów ma swoich ulubieńców i po prostu ich obstawia w epizodach czy rolach w reklamach. Kilka razy byłem osobiście świadkiem, kiedy to była lista oczekujących, a taka ulubienica czy ulubieniec dopiero co przyszedł, gdy wszyscy już czekali po dwie, trzy godziny na swoją kolej, otwierały się drzwi gdy osoba wychodziła z castingu a wraz z nią wyglądała i Pani reżyser i z marszu zapraszała daną osobę po imieniu. Ale wybór należy do każdego z was, ja sobie dałem spokój.

Dan
@Andrzej

Ja do tego co napisał(usunięte przez administratora)dodam tylko, że w Warszawie są takie "kombajny" jak Stars Impresariat, czy Talent agencja, które co chwilę potrzebują nowych twarzy do obstawiania tych wszystkich durnych para dokumentów i płacą za epizod 150-200 złotych. Np taka wrocławska agencja Tako-media u której byłem na castingu, trzy lata temu zaproponowała mi główną rolę w para dokumencie za 270 złotych, uwaga-za trzy dni, plus nocleg i przejazd do Wrocławia. Oczywiście roześmiałem się do Pani w słuchawce na cały głos, mówiąc, że tyle to dostawałem ale za jeden dzień i to za mały epizod a nie główną rolę ! Jeżdżą po całej Polsce z castingami i szukają jeleni, bo Wrocław już cały przetrzepali. Tak to wygląda.

Nie_Ostrożny

Witam, Przerabiam dokładnie to samo. Zostałem z dzieckiem szczęśliwie wybrany pośród setek osób na deptaku w Jastrzębiej Górze. Oczywiście takie samie pieniądze zapłaciłem - a co - może się coś wreszcie uda .... Bzdura. Totalnie nieprofesjonalna sesja zdjęciowa - ale "Pani Reżyser" wręcz warunkowała to powodzeniem całego przedsięwzięcia. (usunięte przez administratora)zł poszłoooo. Zdjęcia miały być do miesiąca - mija drugi - nic. Oczywiście 60 dyszek również wniesienie opłaty rocznej tzw. "frycowe". OKAY wszystko to bym przebolał i czekał cierpliwie ale jak widzę esemesy , które Ci państwo ups przepraszam DYREKCJA GALERII twarzy wysyła do mnie jako zaproszenie na "warsztaty aktorskie" i że zdjęcia znowu jestem wybrańcem (moje dziecko) i zdjęcie są jednorazowe za jedyne (usunięte przez administratora)zł. to ..... nie dokończę.... A na spotkaniu z "Panią Reżyser" w Jastrzębiej było przecież tak bajecznie przedstawione - jak to mój syn będzie zarabiał i jak to wszystkie koszty przejazdów, wyjazdów, zakwaterowania itp. będą nam zwracane uwaga - nawet z osobami towarzyszącymi (Tata, mama, siostra itp.) He he.... człek całe życie się uczy i głupi umrze. KOCHANI !!!! UWAŻAJCIE. I NAJPIERW POCZYTAJCIE FORA I OPINIE, WŁĄCZNIE WŁASNY MYŚLENIE A PÓŹNIEJ DECYDUJCIE. pozdrawiam

kasia199778

Za statystowanie płacą 70 zł /dzień zdjęciowy, ja teraz brałam udział w filmie"Kurier". Za całość dostałam jeszcze pieniążki za przymiarki (film kostiumowy).Polecam.Jestem zadowolona

rik_ldz
@kasia199778

Też byłem ! ubawu było. fajnie było, do kieszeni też cosik wpadło.Mam nadzieję,że w atv coś się znowu wydarzy

Alekasander
@kasia199778

Mnie też proponowali 70 złotych za cały dzień w filmie "Kurier", tylko temat odpuściłem, kiedy dzisiaj minimalna płaca jest za godzinę 10 złotych z hakiem na rękę. Co z tego, że za przymiarki płacili 30 zł, jak trzeba było dodatkowo dzień wcześniej przyjechać i swoje odczekać. Żadna rewelacja, fakt, że agencja Sceneria z Warszawy też tak płaciła, bo ogłaszali się na facebooku, ale dla mnie to zwykłe wykorzystywanie ludzi za jak najmniejsze pieniądze.

zly
@Alekasander

masz racje. niesteyy kwoty ktore zdradzasz wszedzie w sumie tskie same.nie tylko w atv

Soni1999

Zapewne nie otrzymała Pani wiadomości, że można śledzić wszystkie wydarzenia samemu i samemu też się zgłaszać ? na www.galeriatwarzy.pl Polecam - sama tak robię i z tego co wiem, bardzo wielu podopiecznych, miało swoje debity od Nich. Niekoniecznie trzeba od razu być tak na nie.

Zoika_Chn

Gdzie można zobaczyć " Gwiazdy"?

mama_Karoliny

Ka mam pytanie, czy to co opisałaś jest z Twojego doświadczenia? nam nie przeszkadzało to co pisali, bo zauważyłam że wiele opinii było lekko przedawnionych. Po rozmowie na jakimś formum z kilkoma osobami, raczej wrażenia były pozytywne. I co do kwoty za sesję, specjalnie zadzwoniłam do siedziby ATV FILM i wiem, że można dostarczyć na tą galerię swoje portfolio. Dziwna trochę ta opinia. Mnie tak naprawdę interesuję teraźniejszość i na tym się skupiłam. Ale wiadomo ile osób , tyle opinii. Każdy z nas może mieć inne na to patrzenie .

Witam, Bardzo proszę o niewprowadzanie użytkowników w błąd. Nie jest zgodne z prawdą, ani wysokość opłat, ani podejście Atv Film do użytkowników portalu. Wszystkie osoby biorące udział w castingach, mają równe szansę na zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM