Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Isska

Chciałalbym pracowac na planach. Czy szukacie kogos?

@Isska

Cały czas poszukiwane są nowe twarze. Polecam współprace z firmą ATV Film. Pozdrawiam Kasia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ATV FILM?

Zespół ATV

Tak! Każdy ma szansę na zatrudnienie. Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiamy Zespół ATV

Zmartwiona jola

W tym trudnym dla branży czasie dużo wytrwałości drogie atv

@Zmartwiona jola

Dziękujemy i pozdrawiamy. Zespół ATV Film

Witam.24 lutego odbył się casting w Warszawie ,, SŁODYCZE." Pojechałem samochodem z córką ze Szczecina . Na miejscu okazało się źe było bardzo dużo dzieci i casting się przeciągną do późnych godzin wieczornych. Moja curka została zaproszona dopiero po 21 na przesłuchanie które trwało 2 minuty a które polegało na tym, że Pan który nagrywał kamerą zadawał dzieciom tylko dwa pytania ; jak się nazywasz i czym się zajmujesz ? ,po czym je wypuszczał.Wszystkie inne cechy które były opisane w wymogach castingu nie były juź brane pod uwagę. Ludzie przyjeźdzali z całej Polski męcząc dzieci w pociągach tracąc czas i pieniądze a potraktowano te dzieci jak powietrze aby tylko szybko zakończyć casting. Nie wporządku !

Aleksander
@Marek

Rozumiem Pana rozgoryczenie ale zanim Pan zdecydował się na ten casting, trzeba było poczytać dokładnie opinie o ATV.(usunięte przez administratora)

@Marek

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Był Pan na castingu do Kinder Joy. Ogólnopolskim castingu a nie organizowanym przez agencje. Tak na castingach jest a pojawienie się na castingu nie jest równoznaczne z angażem. Najwidoczniej nie ma Pan żadnego doświadczenia i stąd być może rozgoryczenie ale to był casting znaznej w branzy Pani rezyser.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
orzełek1972

A ja się po prostu pochwalę się, że w nowym spocie Orlen jest moje dziecie. Poznaliśmy Kubicę a emocje trzymają do dziś. Polecam i dziękuję za możliwość. Osoby, które nadzorowały projekt duże zaangażowanie, fachowość.

Bartosz
@orzełek1972

W jaki sposób udało Ci się dostać na casting, gdzie można było znaleźć ogłoszenie? Czy firma gwarantowała jakiś posiłek podczas dnia zdjęciowego na planie? Daj znać koniecznie!

Misiu
@Bartosz

Ogłaszają się w necie ale trzeba być w ich bazie. Na planach reklam zawsze jest inaczej, czyli opieka wyżywienie, dodatki. I płacą jakieś kilkadziesiąt razy lepiej niż statsycie

Marcinkrk

Niedawno mialem przyjemność jechac z ich ramienia do Wawy na 3 castingi. Czy jest u nich inaczej?nie sadze. Dostaje wiadomość i jadę. Bylem na liscie . na miejsvu mnie wyczytali.tyle.

Maj lucyna

Dobry wieczór. Nie wiem czy też tak macie ale był czas że mało jakoś się II nich działo a teraz co rusz jakiś casting. Moje dzieci (5,7)dostają sporo info nareszcie. Nie zawsze mogę jechać ale teraz polecam

matylda101

Polecam łódzką filie.

Ewel.

Mam pytanie dostaje smsa ze w łodzi pani rezyser prowadzi kurs i koszt 220 zł czy brała corka w czyms takim udział ?czy to jest konieczne zeby mialo szanse w czyms zagrac . Dzieci moje sa w atv galeria trmwazy. Prosze o odpowiec

Lukrescja1
@Ewel.

Nic nie jest konieczne. Ale pomocne w oswojeniu. Wiadomo, że to usługa fakultatywna bez musu czy przymusu. Chyba tu chodzi o coś takiego jak kurs doszkalający, kwestia czy sama się na taki chcesz wybrać est indywidualna. Wiem że fajnie je prowadzą ..

Jjdbj
@Ewel.

Moja córka była zadowolona bardzo że szkolenia. Jest w galerii twarzy od sierpnia ale narazie nie dostała żadnego zaproszenia na casting pomimo że do wszystkich ją zgłaszam. Wygrała również konkurs miesiąca sierpień

Daniel
@Ewel.

Kilka lat temu współpracowałem z galerią Twarzy. Oprócz kilku kiepsko płatnych zleceń na statystowanie nie dostałem żadnych propozycji. Podobnie moi znajomi. Zapłaciłem za pobyt w ich bazie, gdzie nie spotkałem się z tym w żadnej innej agencji, dałem namówić się na portfolio, wtedy kosztowało, to 190 złotych. Dostałem te zdjęcia na płycie, w niczym to nie pomogło, natomiast profesjonalizm tych zdjęć pozostawiał wiele do życzenia. Na te warsztaty też dostałem propozycje ale dałem sobie spokój. Podsumowując, więcej straciłem na te kiepskie zdjęcia i pobyt w ich bazie, niż tam przez rok zarobiłem na kilku statystowaniach. Dużo obietnic na starcie i na tym koniec. Podkreślam, nie jest to tylko moja opinia. nie znam nikogo, kto byłby zadowolony ze współpracy z ATV. A do pisanych tutaj opinii, szczególnie tych pozytywnych podchodziłbym z duża rezerwą :)

Blist1
@Jjdbj

My jedziemy po weekendzie. Zaczynamy z kopyta bywanie na casting ach choć słyszeliśmy że czasem ludzi aż czarno. Sami jesteśmy ciekawi jak to będzie w praktyce o czym postaram się kiedyś tu napisać. Zastanawiamy się jedynie ile trzeba czasu do zaistnienia ale chyba to tak jak z innymi zawodami, nie ma reguły. 3majcie kciuki. Pozd z Gniezna

Mama
@Daniel

A czy castingo odbywają się głównie w Wawie?? Co innego podjechać na casting z okolic Wawy a co innego tułać się przez pół Polski z Zakopca;)

19isulina
@Mama

to niestety problem bardziej złożony , ja jestem w innej agencji, sama mieszkam w Krakowie i też jeżdzę głównie po Warszafce.

Mama2000
@Jjdbj

Też się wybieramy

Tina

Wszystko ładnie, pięknie. Zrobienie dziecku sesji zdjęciowej za mega pieniądze to kwestia pół godziny, najlepiej w tym samym dniu żeby się nie wycofać. Szkoda tylko, że dzieci w naszym kraju muszą mieć pozwolenia na takie występy. Najpierw od lekarza medycyny pracy, potem tylko jeszcze poradnia psychologiczno- pedagogiczna, i szkoła (dyrektor). Lekarz medycyny pracy nie wystawi zaświadczenia że dziecko może występować jak nie uzyska zaświadczenia od pediatry że dziecko jest zdrowe. I tak odbijanie się od jednych drzwi do drugich. Tym bardziej ze i lekarze i szkola nie boja sie tego i nie cgca takich zaświadczeń wypisywać. Oprócz tego za każde zaświadczenie kasa. Szkoda że takich informacji nie udzielają przy podpisaniu umowy. No bo po co, wtedy 70 % by się wycofała, a tak kasa w kieszeni. Zwykli (usunięte przez administratora) Wykorzystują niewiedzę ludzi.

AnkaWarszawianka
@Tina

Moje dziecko jest w bazie zarówno tej jak i innych, dziecięcych agencji i nie wiem, co takiego dziwnego jest w pozwoleniu według Ciebie, skoro to nie ich a wymóg polskiego prawa. Wystarczy zadzwonić do nich, lub do Państwowej Inspekcji Pracy a nie żalić się na grupie o coś, co nie jest ich wymysłem. Oj ludzie .. Obecne czasy to jedna wielka farsa. Aż wierzyć się czasem nie chce jakie zacofanie panuje. (usunięte przez administratora)

Renata78
@AnkaWarszawianka

Masz 100% To polskie a nie wew prawo. Maloletni muszą mieć pozwolenia na pracę i tyle. Pozdrawiam ze Szczecina

Tina
@AnkaWarszawianka

Anka źle zrozumiałaś moja wypowiedź. Absolutnie to nie są żale na nasze prawo. Zostałam zaczepiona na ulicy że córka ma oryginalną twarz. Nie znałam się na tym zupełnie. Jestem z ulicy, więc nie znałam tego naszego prawa w kwestiach dawania dzieci do reklam. W Internecie też mało co jest o tym informacji. Lekarze nie chcą dawać zaświadczeń dla dzieci . Nie wiem dlaczego ale u kilku próbowałam i odeslali mnie z kwitkiem. W ten sposób zapłaciłam spore kwoty A moje dziecko nie może do żadnego castingu przystąpić. Mam żal do ATV A szczególnie tej Pani którą nas tak ładnie namawiała na zapisanie dziecka do ich galerii że nie poinformowała mnie że takie zaświadczenia od lekarza muszę mieć. Gdyby była fer to o wszystkim powiedziala by przed podpisaniem umowy a nie po. Juz nie chodzi mi nawet o kase, ale dziecko nastawilo sie bardzo a teraz lipa ...

Ciekawa
@Tina

Zastanawiam się czy w ogóle kontaktowałaś się z nimi w tej sprawie czy od razu napisałaś tu?

Mama2000
@Tina

Stek bzdur droga pani! Miałam podobną sytuację, mam powiedziano na spotkaniu o dokumentach.. Ale oczywiście zbagatelizowane przez nas to zostało, do szuflady wrzucone i hej. Do czasu kiedy zostaliśmy wysłani na casting (nadal nie mieliśmy wypelnionego) i do czasu dogrywki, na którą Julka została zaprosozba. I powiem pani że wyrobiliśmy pedagoga, lekarza i dyrekcję w dwa dni, bo tak naprawdę mieliśmy trzy do przymiarek Więc niech pani nie pisze tak i nie wprowadza innych w błąd bo po 1 nie ma zakazu jechać na casting bez dokumentów a do zlecenia trzeba je mieć naszykowane. Zupełnie niepotrzebnie wprowadza pani w błąd, ale widocznie nie zrobiła nic żeby uzyskać zgody. A może dziecko się po prostu nie nadaje z powodu zdrowotnych bądź dyrekcja nie zezwala że względu na zachowanie? Nie każdy zapewne dostać zgodę może ale nie jest to nic nie do uzyskania gdy nie ma przeciwskazań. I też jestem ciekawa co pani wcześniej z tym zrobiła, mozna chyba wysilić się więcej niż płakać na forach nad swoją niegramotnoscią. Na korytarzu ostatnio rozmawialiśmy z rodzicami na tym samym etapie którzy są jak my, i 1 słyszę żeby się nie dało.

Dla wszystkich współpracowników, super ekipy terenowej najlepszego na nowy 2020

znowuszczesliwa

Dzień dobry ???? Na planie było super. Znów poznałam fajnych ludzi. Pani reżyser jest cudowną kobietą i ekipa miła ???? Polecam się na przyszłość ???? Pięknego dnia życzę ???? ----- opinia z planu Akty Fajbusiewicza

Ttt

Łapanie ludzi że Pana córka ma ciekawą twarz. Zrobię zdjęcie i jak co to będziemy dzwonić luz ok...Zapraszanie że się spodobała czy możemy podjechać na spotkanie luz mam podrodze ok. Na spotkaniu XX zł zdjęcia i XX zł za promowanie..jak ktoś zaprasza że jest zainteresowany i wyskakuje z czymś takim no sorki ale dla mnie to wygląda dziwnie.. co innego kiedy to ja dzwonie i chce promować .. coś czuje że mój komentarz usunął albo zagłuszą opiniami..

Menago_jest_the_best
@Ttt

Jesteś kowalem swojego losu dzwoń i promuj sam. Powodzenia

19isulina
@Ttt

Hej, jestem w innej agencji i uwierz, że tam też są pewne rzeczy ( opłaty, wyłączność, sesje) a jeśli chodzi o Twoje odczucia, nie jesteś jedyny, mnóstwo rzeczy jest do zmian.. zawsze na lepsze. Tobie życzę powodzenia, wiary, i weź sprawy w swoje ręce :) Oby ze skutkiem ! :)

Kachna_001

Wspaniali ludzie, którzy tworzą niesamowity klimat. Miejsce znam już od 5lat, zrobiłam z nimi niejeden plan .Wiele się zmieniło, przebudowało, wszystko na plus.

Bella

Pracowałem w atv dość krótko z powodu wyjazdu do UK ale do dziś miło wspominam, dlatego polecam pracę u nich. Przyjazna atmosfera i ciekawe zajęcia. Ogólnie ok. Pozdrawiam Sylwie

Greg$

tak,polecamy.

ziolkowsky

Siema wszystkim jestem świeżo po reklamie , statystowałem przy jej tworzeniu i choć za duże to słowo, bo ekipa nas niewiele wzięla do krecenia scen to co moge powiedzieć, to że było fajnie. Nie wiem jak reszta ekipy, słyszałem że narzekali co po niektóryz ale mi sie podobało . Polecam bo widziałem pierwszy śnieg ;)

Czy ATV FILM zatrudnia studentów?

Kamisia

Ja miałam u nich praktyki kiedy s

danutasmolarek

zapisaliśmy córcie do nich ale póki co nie ma za wiele propozycji, castingi do reklam owszem ale czy można liczyć na jakąś główną rolę? Proszę o odpowiedź

Szukam pracy w branży. Czy macie jakieś ofert?

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM