Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

krokus

Przyszedlem do pracy z mysla, ze zostane tylko na chwile bo potrzebowalem czegos w miare szybko i sie udalo, ale wyszlo tak ze jestem w tej robocie juz calkiem dlugo i nie planuje na razie zmiany roboty.

Ffff

No ja się czasem zastanawiam z kim ja pracuję... Praskę z szafy od chłopaków w pomarańczowym bierzecie, wpiszecie sie na kartke "andzia" i sobie szukaj która to.... Albo "sbc". I po calym solarisie lataj i sie pytaj kto ma praskę... Myślenie nie boli. To jest po to żeby praske było można od razu znaleźć.

@Ffff

To ma wiedzieć praskowy gdzie jest a jak skończy odniesie po co latasz szukasz

@Taka tam

Zastanow sie może co piszesz bo chyba nienormalna jesteś. Jak ktoś ma zapamiętać kto zabiera praskę jak ich jest od (usunięte przez administratora) to po pierwsze, a po drugie czesto zadnego z nich tam nie ma bo praski ustawiają.

Ffff

No i wcale praski nie leżą pół dnia na stole i sobie odpoczywają bo komuś się nie chce odnieść, albo potrzebuje dopiero za 4 godziny, ale co tam, weźmie sobie ją rano jeszcze przed 6.

Ffff

I widzę, że dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu z kimś o tak niskim ilotazie inteligencji jak Twoj.

Fanka
@Ffff

No nie ma co z tobą dyskutować od tego jest brygadzista niech lata i przyniesie a nie wszystko same załatwiać i czas ucieka i brak premi o to w tym wszystkim chodzi a ty się denerwujesz i nie potrzebne kłótnie są

Lolo45

Czy jak wysłałem pare dni temu cv na emaila i nikt się nie odezwał to myślicie ze nie potrzebują czy po prostu nawet tego nie zobaczyli??

eepic
@Lolo45

poczekaj jeszcze chwile, pewnie niedlugo sie odezwą

lolo45
@eepic

znajomy mowi zeby zadzwonic ale nie wiem czy to tak glupio nie bedzie

Nonek
@lolo45

Hmm moze faktycznie poczekaj jeszcze chwile bo pewnie maja dostep do tych zgloszen na biezaco i sie odezwa jak beda potrzebowac.

Fajna

Ja nie pracuje w zasadzie od grudnia i tak czytam i czytam te opinie i powstrzymuje się od dodawania opinii ale jest atmosfera nie taka jaka powinna być i nikt z tym nic nie robił i nie zrobił co z tego że jest socjal możliwość nadgodzin jak psychicznie kobiety wykańczają tę opinię co tu są napisane nic nie dadzą musisz sama się zatrudnić i na własnej skórze doświadczyć jak tam jest z pozoru słodko ale wrzeczywistosci same żmije pracują tam może jeden procent normalni ale tok myślenia jest przerażający co widać tu na forum są osoby które mówią że ty się ciesz że możesz robić nadgodziny ja to rozumiem ale nie tydzień. W tydzień dzień w dzien

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Julita

@Isol, nie da się ukryć, że największą wartość na forum mają merytoryczne opinie na temat atmosfery, warunków pracy, benefitów czy zatrudnienia w firmie. Takie komentarze są realną pomocą dla użytkowników, którzy planują podjąć zatrudnienie bądź rozważają czy aplikować na dane stanowisko w firmie. Czy jesteś pracownikiem El-Cabu? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

filek
@Julita

z mojego doswiadczenia to moge powiedziec, ze oferuja umowe o prace, sa szkolenia wprowadzajace, na swieta wpadaja czasem jakies bony.

Dsd

Jakie zmuszanie możesz jechać swoim albo iść z buta do domu ha ha ha

@Dsd

Nie zarabiam 3 tys żeby jeździć swoim tylko najniższa krajowa no teraz troszkę ciut więcej

@filek

Zapomniałeś o bonusach na ubezpieczenie lub do kina kartach(usunięte przez administratora)

Suzi
@Dsd

Do murowanej mogę iść pieszo lub autobusem ale do wągrowca czy Obornik chyba się pogięło

@Suzi

To nie marudź płacisz 5zl na miesiąc za transport więc sorry Pele Ale przesadzasz z tym zmuszanie równie dobrze możesz iść posiedzieć na stołówkę....

Dsd

Ty masz zły tok myślenia...jal Ci w (usunięte przez administratora) źle to zmień prace

Xxx
@Dsd

No i nie na tym rzecz nie polega to zmień pracę ciebie powinni zwolnic (usunięte przez administratora)a nie ja się przez takie jak ty zwolniłam i wiele innych ludzi się zwalnia każdy powie wyszystko jest okj ale ta atmosfera te baby jedna dobrze napisała (usunięte przez administratora)

Gucio
@Xxx

Jak ktos szuka rzetelnych opinii na temat firmy to jedyne co znajdzie to powtarzające się wyzwiska. nuda, caly czas o tym samym..jak na forum plotkarskim.

@Xxx

Ha ha ha ja przychodzę do pracy a nie do przedszkola....a nie jak Ty

@Dsd

W przedszkolu dzieci Lepiej się zachowują niz wy w pracy potwierdzam atmosfera jest bardzo kiepska bo wątpię żeby coś się zmieniła bo ja już tam nie ptacuje

Isol

nie ma juz o czym pisać? przecież takie wypowiedzi są niemerytoryczne i tylko zasmiecaja forum.

(usunięte przez administratora)Ja donosze na wszystkich poproponuje sie zatrudnic w Szczepankowie lub w el cabie Bolechowie to wtedy porozmawiamy A jesli jeszcze raz przeczytam o sobie wpis zgłoszę sparwe na policje...Pozdrawiam (usunięte przez administratora) serdecznie

Wer

Marudy

Nodek
@Wer

tez nie rozumiem tych co tak ciągle narzekaja. ja nie wspominam pracy w el cabie zle.

@Nodek

Pytam kolejny raz i kolejną osobę jeśli nie je było źle to dlaczego już nie pracujesz jednak musiało coś być nie tak że nie pracujesz i piszesz teraz bzdury

Qwerty
@Lili

Lili skoro tam pracowałaś to powinnaś wiedzieć, że w większości pracują tam kobiety. Wiesz że czasem którejś zdarzy się zajść w ciążę na przykład? Wtedy ma się ważniejsze sprawy na glowie niż elcab i wcale nie trzeba odchodzić z firmy "bo jezy źle i be"

Bogdan

nie ma to jak merytoryczna i kulturalna opinia na forum

Julita

@Lili, czy warto zakładać czarny scenariusz? Może "pracowałem" oznacza zwyczajną zmianę stanowiska/działów w firmie. Czy o firmie nie można powiedzieć nic nie tyle pozytywnego co zwyczajnie neutralnego? Nie ma przecież firm, o których można wypowiedzieć się wyłącznie negatywnie. @krolkier, czy możesz powiedzieć nam jak wyglądała lub wygląda Twoja współpraca z firmą? Powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

@Julita

A czy ja o firmie pisze same negatywy? Już nie raz pisałam kasą ok socjal (usunięte przez administratora) proszę zacznijcie się pytać dlaczego pracownik odchodzi jak będzie zdawać narzędzia tylko ludzie (usunięte przez administratora)

errbet7
@Lili

no z tego co tu można zobaczyć to tyylko Ty piszesz takie rzeczyy. może to jednak z Tobą byłoo coś nie tak, a nie ze wszystkkimi wokoło skoro jeszcze ciaglle na forum przesiadujesz, żeby cały świat informować jaak to niby źle jest.

@errbet7

Hehe no tak i tylko ja jedna się zwolniłam a reszta to niby dlaczego odeszła ? Nie każdy kto się zwalania pisze tu swoje żale ale 98 tylko taki powód jest że atmosfera (usunięte przez administratora)

gwiazdka

za całokształt wystawiam 4 gwiazdki. nie najgorzej

@gwiazdka

W skali od1 do 10 haha

Prace na 6 place i socjal na 8 koleżanki na 1 atmosfera na 0

Ogórek

Przepraszam, czy ktoś wie, czy nie szukają kogoś do pracy teraz? Chciałbym się zatrudnić.

Iii
@Ogórek

Ciągle szukają tam ciągłą rotacja ale nie polecam tych ludzi praca ok

@Iii

Dzięki. a mi mówili, że firma jest wporządku, więc spróbuje.

Lel

Ogórek próbuj bądź twardy !!!!daje ci góra 4 miesiące że wytrzymasz

Aha
@Ogórek

Ogórek daj znać ile wytrzymales

@Aha

Może dam, może nie dam. Będę się zajmował pracą, a nie wylewaniem żali na goworku.

Lol

Jeśli cię przyjmą

Uuu
@Ogórek

Oj nie wiesz w co się pakujesz daj tylko znać innym jak długo dałeś radę jak już uciekniesz z tamtą to napisz żale swoje

@Ogórek

I jak idzie ? Czy już nie idzie robota?

Lili

Mamy lipiec pewnie już się przyjął i zdążył zwolnić

krolkier

pracowalem na produkcji. na początku troche szkolen wprowadzajacych żeby się jakos wdrozyc a potem samo idzie. Nie ma az tak co marudzić i wieszać psów

@krolkier

Pracowałem? Czemu nie pracujesz ?

Macierza

pracuje tu ponad pol roku czasem narzekam bo jak nocke zarywam to potem chce mi się spac. Trzeba się przyzwyczajic. Tak to nie jest zle, jak człowiek zacznie robic to zmiana szybko leci.

buziaczki

HUHUHU! Widzę, że to co koleżanka wspominała o hejterce to prawda. Trochę przykre, bo jak sama Szanowna Hejterka wspomina praca jest ok, płaca jest ok, wszystko jest ok. Tylko wszyscy wokół, poza Szanowną Hejterką, nie są ok. Ciekawe... bo ja mam dobre relacje z ludźmi w tej pracy. Przypadek? NIE SĄDZĘ.

@buziaczki

No to gratulacje zasz dobre relacje mnie się też wydawało że mam bo mile a za plecami obgadują naśmiewają i wymiewaja(usunięte przez administratora)praca jak praca nie jest zła płacą teraz tylko ta atmosfera i robienie szumu w kolo jak nie a o co i krzyczenie kontroli o błędy po co to ?

marko
@buziaczki

Ile można wymagać od osoby ktora obgaduje swoją koleżankę z tej samej zmiany przed nowymi pracownikami że jest za stara na liderkę i dlatego została zdegradowana do pozycji szkolącej.A SAMA chwali się że musiała piec placek i przynieś do pracy żęby jej nie dokuczali na układaniu jak zaczynała karierę

rmacj
@buziaczki

totalna zgoda, tez nie wiem o co chodzi tej lasce bo ja normalnie sie z kazdym dogaduje

@rmacj

Dogadywania no właśnie każda w jakiś sposób dogaduje jedną drugej a za plecami o matko to ci szok kiedyś zostawiła telefon nagrywanie ciekawych rzeczy potem się dowiedziałam więc nie mów mi że dobrze się że wszystkimi dogadujesz bo tylko tobie się tak wydaje

Julita

@rmacj, powiesz nam coś więcej na temat atmosfery w firmie? @Obca, czy możesz wypowiedzieć się odnośnie benefitów pozapłacowych w firmie? Czy są one dostępne dla pracowników? @tuturutu, dziękuje za opinię. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem, uważasz, że ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Mnm

Pracowałam z Panią G i jak dla mnie to wszystko co piszecie to głupie gadanie...tak naprawdę to każdy z zazdrości coś powiem jak kogoś nie zna Jak dla mnie super szkoląca cierpliwa Jak by nie była cierpliwa to pewnie już bym nie pracowała co się zapytałam to zawsze odp nawet jak się pytałam 5 lub 6 raz o to samo...więc nie wiem czemu tak mówicie ..szkolila mnie i nigdy nic złego nie powiedział i ja na nią złego slowa nie powiem... Jak dla mnie super kobieta!!!!

Zaba

Ale robicie z siebie pośmiewisko lepiej niech każdy patrzy na siebie bo idealnych ludzi w tej firmie brak :)

@Zaba

Zgadzam sie ideałów nie ma zero empatii zero zwyczajnej bycie człowiekiem

@Lili

ja tez zlego slowa o pani G nie moge powiedziec o co zapytam to mi zawsze pomogla, uwazam ze sa gorsze do pani mdlejacej na zawolanie i za 3 min otrzepac sie naparzac dalej zeby kierownik pochwalil az strach podchodzic bo ta dopiero sie nadziera

@Mnm

Uważam że oczernianie ludzi na tym portalu jest strasznie zenujace i mało tego nie powinna wstydzić się osoba opisywana tylko osoba która to pisze ! Jaki trzeba mieć tupet ! Masz problem podejdź powiedz a nie gorzkie żale na forum FIRMY nie ludzi we firmie. Żenada dziecinada. Aż mi wstyd ze z takimi ludźmi pracuje.

Kopciuszek
@zdzicha

No tak sama była u kierownika ze na niej robią mobbing a teraz sama taka jest jak to powiedzieć tak ja nauczyli

@Zaba

Mi też wstyd i dlatego już nie pracuje bo się nie da znimi pracować (usunięte przez administratora)

@Zaba

Tupet to one mają żeby tak się zachowywać jedną do drugiej to jest żenada i tu na forum nie da się tego wszystkiego opisać

@Kopciuszek

"w tamtych czasach" sie do kierownika nie chodzilo z takimi rzeczami, sa gorsze panie na solarisie, ile razy pani V zalazla za skore ciezko zliczyc, w pracy nie ma kolezanek tylko znajome twarze, nie chcesz nie patrz i nie sluchaj masz cos do kogos to podejdz i powiedz kazdy jest madry na forum dlaczego nikt tego nie poszedl powiedziec wprost juz taki bystry nie jest...

@zdzicha

problemem jest dzial nastawiaczy ciezko dostepny, zarobki stary pracownik a nowy, narzedzia, parking z ktorego nie mozna wyjechac, to sa problemy ktore trzeba poruszyc

@zdzicha

Masz na autobus się przesiąść

Ktoś
@Zaba

Obczernianie ? Czysta prawda nie ma w tym nic kłamstwa niby takie proste nadgodzin nie musisz robić a jak nie robisz to słyszysz prosto w twarz ze nie jestes koleżeńska bo nie robisz nadgodzin Lub nie solidarna bo wszyscy mają robić nadgodziny i jak zaczniesz odpowiadać i dyskutować wychodzi że jesteś osobą klutliwa nie umiejąca pracować w grupie to jest żenada jak na cały dział tak gadają

Obca
@zdzicha

Tak mówi się jak do ściany i odbijasz się jak piłka pimpogowa a przykład idzie z góry i albo postępujesz jak one albo się zwalniasz i kółko się zamyka i już nie jest jedna osoba przeciw tobie tylko całe grono a jeśli tobie ktoś przyznaję rację to tylko na ucho głośno już nie

Julita

@tuturutu, czy pracujesz obecnie w firmie? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? @Suzi, jesteś pracownikiem El-Cab? Powiesz nam coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

tuturutu
@Julita

warunki sa ok, wynagrodzenie tez.

opaka

el-cab jest porządną firmą. dobrze wspominam pracę tu. dużo fajnych znajomości ale też wymagajaca praca i dobre warunki.

@opaka

Wspominasz a dlaczego już nie pracujesz?

@opaka

Masakra żenada kto pisze takie komentarze jak tak super pięknie to dlaczego już tam nie robisz co? Koleżanki masz do dziś?

Koala
@opaka

Nieiwiele sie zmienilo. Nie wiem czy dobrze kojarze po nicku ale chyba razem sie pracowalo przez chwile, co? Mam nadzieje ze kiedys wpadniesz w rodzinne strony. Co do wymaajacej pracy to nie wiem czy tak do konca. Nie raz sie slyszy jak niektorzy musza robic...

tuturutu
@Koala

wymagajaca jest, nawet jesli gdzie indziej jest lawtwiej to wymagajaca jest, ale nie zmienia to tego ze jest tu ok

Hej jestem zainteresowana praca w tej firmie. Chciałambym dowiedzieć się jaka jest atmosfera,zarobki.

Nata
@anonymous

Naprawdę zadajesz to pytanie myslisz że od wczoraj coś się zmieniło? poczytaj wpisy z ostatnich kilku miesięcy wszystko będziesz wiedzieć

@Nata

No aż tak źle. A jaki jest stosunek brygadzistów do pracownika??

@Nata

Dokładnie tak nic się nie zmieniło

WALD

CHCIAŁEM PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE. PANIE Z KADR BYŁY BARDZO MIŁE I POMOCNE ALE NIESTETY Z TAKĄ OSOBA NIE DA SIĘ WYTRZYMAĆ.

@WALD

Tak dokładnie panie kadrowe bardzo miłe szkoda bo na dole nie da się pracować super że napisałaś co myślisz ja też chciałam tam pracować ale się nie da

kliko
@WALD

z powodu jednej osoby afera na piec komentarzy? w zadnej firmie nie jest takz zeby wszyscy w porzadku byli ale to nie powod zeby tak krytykkowac.

@kliko

A ty czego się go czepiasz mało w pracy się go czepiali daj mu spokoj chcemy pisać to piszemy nie ci do tego nie każdy ma odwagę tu pisać takie negatywy i bardzo dobrze że są jeszcze inni

@kliko

Jakiej jednej osoby? Ślepa jesteś ile ludzi sie zwolnilo ? A takie jak paniG jest więcej nawet nie szkolonce są okropne może w końcu coś z tym zrobicie może dzieki Wald i Lili dotrze coś do góry ze jest zła atmosfera na produkcji

@Taka tam

To co mogłam powiedziałam napisałam resztę mam gdzies nie chce mieć nic do czynienia z tymi kobietami już chce zapomnieć o tym koszmarze który tam panuje

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab