Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGX Europe Sp. z o.o. w Katowice

suchy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Kandydat

Proszę o podpowiedz osoby pracujące lub które pracowały na magazynie jak to wszystko wygląda,jaka płaca jacy ludzie z góry dziękuje

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie SGX Europe Sp. z o.o.? 30 września na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Engineer. Ktoś z Was aplikował?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SGX Europe Sp. z o.o.?

:) Nowy wpis
@Pytanie

Po maksymalnie 3 miesiącach.

Piekna

Tyłu ludzi dobrych się zwolnilo od zeszłego roku. I nadal się zwalnia.

Pracownik.
@Piekna

Nikt nikogo nie trzyma na siłę! Warunki są bardzo dobre , ale doceni to tylko osoba która w zimnie albo upale pracowała. Budynek jest nowoczesny. Ogrzewanie i klimatyzacja w standardzie. Miła atmosfera, młody zespół. Praca fajna pełna wyzwań. Polecam.

Bogdan
@Piekna

Czy jesteś pewien, że przyczyna zwolnień leży po stronie pracodawcy? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny, niektórzy pracownicy próbują znaleźć pracę lepiej płatną lub na przykład z bliższym dojazdem. Prywatnych powodów może być wiele. Jak Tobie się pracuje w tej firmie?

Lejla
@Pracownik.

Prawda ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SGX Europe Sp. z o.o. na stanowisko Financial controller? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(474 opinii)
logo firmy Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B
Katowice
Idea Logistyka Sp. z o.o. sp. k.
(3 opinie)
logo firmy Spedytor Morski
Agencja Pracy
logo firmy Inspektor Nadzoru
Katowice
General Property Sp. z o.o.
(334 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Mam pytanie?

Witam mam propozycje pracy w sgx na stanowisku pracownik produkcji i chciałbym się dowiedzieć na czym ta praca dokładnie polega,jaka jest atmosfera wśród pracowników oraz czy to prawda że niezły tam jest przemiał ludzi bo rozmawiałem tam z ochroniarzem i mówił że niemal tylu co się przyjmuję tam do pracy po niedługim czasie sami się zwalniają i dla tego moje pytanie czym jest to spowodowane?

Ja
@Mam pytanie?

Pracuję rok.Jest dobrze. Kierownik super człowiek. Polecam ????

@Mam pytanie?

Jest rotacja bo nowe osoby albo nie przychodzą do pracy albo rezygnują bez informowania o powodach w przeciągu kilku dni. Praca na prawdę nie jest ciężka. Nie ma pracy na akord, norm itp.

@Mam pytanie?

Ludzie rezygnują bo nie doceniają spokojnej pracy w komfortowych warunkach. Atmosfera jest luźna. Ale jak to bywa nie każdy każdemu musi odpowiadać. Do pracy nie przychodzi się dla ludzi a dla zarobku. Najwidoczniej niektórzy nie zdają sobie sprawy jak wygląda produkcja, gdzie nie ma czasu na siku lub produkcja na taśmie. Jak to na produkcji zawsze bywa to normy są, ale tutaj nie są one kosmiczne. Wszystko do zrobienia, a nawet czasem pracownicy się prześcigają. A praca polega na obsłudze maszyn. Wkłada się do niej części a ona je składa. No i przede wszystkim samokontrola.

@Ja

Kierownik a raczej menager naprawdę super!!! polecam Czego nie można powiedzieć o kierowniczce, ale kobiety podobno tak mają na takich stanowiskach. Na szczęście ma mniej do powiedzenia niż Menager :)

Bogdan
@pracownik

Powiedzcie proszę więcej, w jakie dni i na jakie zmiany się pracuje? Chętnie poznałbym tez stawkę godzinową.

@Bogdan

14 zł / h brutto

Były
@Były pracownik

Jak już to 14.75 za godzinę.

@Były

Wow, 5 groszy więcej! Nic tylko wziąć, rzucić wszystko i lecieć ????

Brutto, rzecz jasna

Olga
@Były pracownik

Dobrze, że jakoś udało mi się natknąć na Wasze posty. Taka stawka godzinowa (brutto) jest chyba nieco zaniżona. Tak czy inaczej - interesuje mnie jeszcze inna kwestia. Jak to wygląda w SGX Europe, jeśli chodzi o pakiet socjalny? Można na niego liczyć?

Lejla
@Mam pytanie?

Pracuję juz dłuższy czas i jak wszędzie są plusy i minusy. Ja nie narzekam, fajni ludzie i atmosfera. Mogliby wiecej płacić ale naprawdę nie jest źle.

Pracowałem w SGX i powiem szczerze, że do żadnej pracy nie zniechęciłem się tak szybko, jak do tej. "Kierownik super człowiek"? W ogłoszeniu jest napisane że umowa O PRACĘ na 3 miesiące a po trzech miesiącach umowa O PRACĘ na stałe. Jednak zamiast umowy o pracę dostaje się umowę zlecenie i to za najniższą krajową. Wychodzi na to, że robisz tak samo, masz zrobić normę i najlepiej zostawać po godzinach, a kasy masz tyle co kot napłakał. Luźna atmosfera tylko między osobami które znają się już wcześniej. Nowe osoby traktuje się jak powietrze, nic im nie wolno. Przychodzisz do pracy i nawet nie wiesz co masz robić, a jak już cię przydzielą to zazwyczaj do tej roboty której oni nie chcą robić. Na rozmowie kwalifikacyjnej cytuję słowa kierownika "zazwyczaj po 4 godzinach możliwość zmiany stanowiska". Realnie to wygląda tak że dzień w dzień wykonujesz tą samą monotonną pracę. Zazwyczaj jest to praca siedząca przy której pod koniec tygodnia czujesz niesamowity ból w plecach ( współczuję na starość). Podsumowując jeżeli cenisz się wyżej niż za najniższą krajową to radzę odpuścić bo stracisz nie tylko czas ale i nerwy oraz kasę na dojazd, nie mówiąc już o tym że ledwo Ci starcza na życie. Rotacja pracowników jest ogromna , nie przez to że komuś nie chce się pracować,tylko nikt nie ma ochoty pracować w firmie w której robią z człowieka idiotę.

Tomasz

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy warto aplikować?

ktoś

Jak z pracą na magazynie? warto? pracy się nie boję, ale ogólnie co możecie powiedzieć o warunkach panujących tam? i czy są przyjecia do pracy?

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie SGX Europe Sp. z o.o. w miejscowości Katowice? Czekamy na sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników! Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w SGX Europe Sp. z o.o.! Wasza opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o SGX Europe Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SGX Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGX Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SGX Europe Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ligocka 103
    40-568 Katowice
  • NIP: 6342844879 REGON: 362332227 KRS: 0000572677

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SGX Europe Sp. z o.o.