MaxCom Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o MaxCom Sp. z o.o.

Michał

Kupiłem telefon tej firmy po trzech dniach zepsuł się wysłałem do reklamacji przyszła odmowa reklamacji proponowano naprawę na mój koszt był przybliżony do ceny telefonu. Za małe pieniądze psie mięso jedzą więc telefony tej marki są pod psem nawet gorzej bo lubię psy psy są wspaniałe telefony jednorazowe czyli jedno dobowe

Jarek
@Michał 21.07.2017 10:08

Zgadzam się z Tobą Michał sprawę z telefonem tej marki Maxcom miałem podobną

twoja_stara

Przyjdzie kryska na matyska

heheszek

Negatywną opinię napisał jakiś słaby handlowiec który był tak słaby że nie zdążono go zapamiętać. Ja do tej pory nie znalazłem firmy która nie była by nastawiona na pozyskiwanie klientów, ale co ja tam mogę wiedzieć, john wie lepiej :)

John Doe

A możesz coś więcej napisać? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak zarobki?

john

Odradzam prace i współprace z firma maxcom, kieruja nia ludzie którzy nie odpisuja na maile, sprawy handlowe tylko z dyrektorem a ten nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Nie wiedza co wchodzi na magazyn co z niego wychodzi a potem oskarżają pracownika i obciążają go. Uważają się że są wielka spółką akcyjną a są straganem na rynku. Produkty są z najniższej półki, psują się. Od pracownika wymagają by np. pozyskiwał nowych klientów a tych w naszym kraju nie przybywa tylko ubywa.

Zostaw opinię o MaxCom Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MaxCom Sp. z o.o.