NOMA 2

Katowice

Opinie o NOMA 2

WT

AUDI NOMA Katowice. Jako pracodawca - nie godny polecenia. Warunki ustalane ustnie - nie potwierdzone w umowie pisemnej z wyraźną informacją "będzie jak się umawialiśmy". Brak wprowadzenia pracownika. Szczebel managmentu - godny pożałowania, współpracownicy - bardzo fajna ekipa.

.....

VW NOMA KATOWICE ogólnie straszny serwis z obsługą nie da się dojść do porozumienia, ja i mój kolega serwisowaliśmy tam golfy i po półtora roku kapneliśmy się że nie robią kompletnych przeglądów, nie wszystkie filtry wymieniają a ostatnio nawet mi nie wymienili oleju, reklamować usługi nie ma komu bo zarząd pierdołami nie jest zainteresowany a pracownicy kręcą lody

Zostaw opinię o NOMA 2 - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOMA 2