Invensys Eurotherm

Tychy

Opinie o Invensys Eurotherm

Szary robak

Jeżeli chce się pracować pod batem trzeba się zatrudnić w Invensysie. Sztucznie budowana atmosfera w pracy, sztuczne ankiety, obłuda, obrabianie tyłka, założenie kadry, że każdy pracownik jest leniwy, głupi, że trzeba go trzymać " za mordę" żeby pracował i szef firmy z niskim ego, który docenia jedynie takich ludzi, którzy wchodzą mu w tyłek.

inż.
@Szary robak 13.11.2017 19:55

"zielony cwiterek" niech obierze inna droge zawodowa i wszystkim ulży,biegacz biurowy też.Jedyny mądry facio z głowa na karku--J.z

Omi

Ehh kolejna osoba która zamiast skorzystać z okazji do zadawania pytań woli wylewać swój jad anonimowo... pracuje w tej firmie blisko 10 lat i przeżyłem kilku dyrektorów i nie zgodzę się z twoim stwierdzeniem, ta firma wreszcie trafiła na właściwą osobę na tym stanowisku.

Biegacz
@Omi 05.09.2016 07:03

Właściwa osoba na właściwym miejscu...hahahahahahahaha ,toć to porażka totalna:):):)

QQłka

wreszcie sie zwolniła ta durna BABA co najbardziej psuła atmosferę i obrabiała ludziom tyłki-perfidne brzydkie i już stare babsko!!!!! he.he.he siamano..

GRUBSON
@QQłka 04.06.2017 20:29

Masz rację popieram,przez ostatni czas nie można było znieść mendy. pozdro...

Biegacz
@QQłka 04.06.2017 20:29

Perfidne,brzydkie i stare babska jeszcze tam zostały hehehe siemano:)

Wiktor

Jak ktoś chce pracować w takiej firmie jak Invensys Eurotherm to powinien być pracowitym , ambitnym i nastawionym na pracę w stresie człowiekiem. Ta jest i jak nie pasuje to można odejść.

WQRWIONY

W firmie Invensys eurotherm by schneider electric trzeba mieć wybitne osiągnięcia jako operator produkcji,żeby dostać tzw. podwyżkę 30-50 zł. Odkąd firmę IN.EUROTHERM wchłonął schneider electric nie BYŁO Ż A D N Y CH!!!!!! podwyżek dla pracownikow produkcji!!!!! ludzi tutaj trzyma tylko to,że jest jedna zmiana,wolne wekendy.Śmieszne ankiety tupu one woice które wypadają HU--owo ,debilne , idiotyczne i chore plany poprawy o co chodzi ? zapewne o upokorzenie i poniżenie szeregowych pracownikow,żeby byli wdzięczni za to,że mają pracę.Po co przychodzimy do pracy pierdolamento dyrektora PO TO ŻEBY ZAROBIĆ.CZASY się zmieniły pracę można sobie wybierać i w końcu WARUNKI możemy stawiać MY pracownicy PRODUKCJI!!!!!! Ps.Firma do PUPY nie polecam jej nikomu, a tak naprawdę wypadałoby wyklepać michę co niektórym wieśniakom po 15 za płotem.

technikos
@WQRWIONY 13.10.2017 21:25

Nic nie wklepiesz bo kadra parkuje w środku i za plot wyjeżdża autami

Czy warto się przyjmować?jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

be4zminimei

@ Juraz - powiem szczerze to bardzo słabvy komentarz. Dlasczego obrazasz innych ludzi eweidentną sugestią?

mini8

Kiedys to byla fajna firma ale od czasu jak wladze przejal W wszystko zaczelo sie psuc

wiesio

a to z jakiego dzialu odszedl? sam odszedl?

Oasis

Dziś z firmy odszedł filar, ciekawe jaki kolocek podstawią żeby zbilansować. Ciekawa sprawa, odchodzi ważny manager a na jego miejsce rekrutują zwykłego Inżyniera ds. Metod produkcji, aż takie oszczędności.

operator

Są jakieś przyjęcia? Chciałem się przyjąć bo kolega mówił że praca spokojna, nie trzeba się wysilać i za dużo myśleć bo wszystko ładnie opisane a mi się w sumie za bardzo robić nie chce ale cóż z czegoś trzeba żyć nie?

chetny

A macie jakies przyjęcia w dziale technicznym na inżyniera?

Oasis

Żadna sensacja, już rok działamy pod Schneider. Na produkcji nic się nie zmieniło jest jak było.

Oasis

Po przejęciu Eurotherm przez Schneider Electric, chyba dzieje się gorzej niż szacowano, linie produktowe nie są specjalnie dochodowe ale też widać, że coś się dzieje złego bo zwijają się ludzie z biur. W sumie to nie jest już ta sama firma co kiedyś, kiedy Dyrektorem był Ben Bella.

Jolkopuki
@Oasis 11.11.2015 23:15

Cosik zaczyno bardzo wonioć trza sie brać

szczuru

Muka skoro nie znasz Invensys Eurotherm to po co piszesz komentarz, który nic nie wnosi. Żeby wiedziec o co chodzi w poście od 'Ben Bella' trzeba tam pracować minimum 2 lata

Ben Bella

Witam Schneider Eurotherm, my wszystko u was z Ewa i Remikiem zrobili a wy nas wykopali. Dobrze tak? Pamietajcie - kto pod kim rowy kopie sam w nie wpada. Pozdr z Kenii

poleole

co masz na myśli pisząc "zaczął żniwa" ? :)

realny

Firma idzie na dno, czesci brak, produkcja stoji, linie co mialy byc dochodowe i ratowac Eurotherm nie maja zamowien. Hala wielka i pusta, kasa na utrzymanie leci a zyskow brak... zaraz to wszystko wywioza do Rumunow albo postawia w SE Bukowno w jakims garazu te 4 linie co jeszcze maja jakies zamowienia i dadza 15 sensownych ludzi zeby to wszystko utrzymac. Przy okazji obetna ten caly narzut z bazami itp bzdurami ktory tylko kosztuje a nic nie wnosi. Nowy Dyro jak dostanie info zeby sie zwijac zrobi to bez mrugniecia okiem (juz zaczal zniwa).

Kamil

korek, jeśli uważasz że robienie za taką kasę jest dla Ciebie normalne to stwierdzam że masz iq równe gaśnicy pianowej. fakt jest taki że jesteś osobą co potrafi robić tylko jedną rzecz co ludzie w tej firmie to się nie dziwię.

Terry

Robisz jak ten jeleń za trochę więcej niż najniższa, zero perspektyw na lepszą kasę. Do tego nie brakuje obrabiaczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami. Praca polega na klepaniu chińskiego badziewia.

yogi

co produkuja w tej firmie co piszecie,chociarz pare słow i jakie zarobki,pare słow,tylko madrych szukam pracy ,a posrednik widze ze ma oferte do tej firmy jakie tam potrzebne jest wykształcenie dzieki za odpowiedz

pytający

jak z zatrudnianiem nadal śmieciówki przez pośrednika?

mysza

Zarobki marne, wymagania coraz wyższe, ktoś zapomnial o ...Wy udajecie że płacicie, My udajemy że pracujemy... Klika na górze, myślący znikają... Trząsą majtami jak jest wizytacja,trawa na zielono malowania, no ale pampersy sa na zmiane. Jak lubisz byc wyciskany niczym cytryna, za ku chwale ojczyzny...;-)...(usunięte przez administratora)

mysza

Nie jest tak zle, jedna zmiana weekendy wolne zarobki jak na jedną zmiane nie są złe..(usunięte przez administratora)

kazik

było wyrównanie płac także spoko

emeryt

co tam slychac w invensys produkcja magazyn dobrze sie dzieje? pozdrawiam

Gdyby ludzie mieli tam odrobinę godności nie obrabialiby sobie tyłków na wzajem i nie dali by się wykorzystywać. Ten kto tu pisze o godności albo jest w szczytowej formie hipokrytom albo należy 0,01% tych co tu pracują bo muszą i nie zajmują się pierdołami. A tak btw nie ma to jak firma która ostatnimi czasy pozbywa się naprawdę najlepszych pracowników i nie potrafi zatrzymać siły napędowej. Sekwencja spadkowa lepiej wybudować sobie wygodne biura niż zainwestować w ludzi byle tak dalej.

Omi

Tylko, że te "buraki, patafiany" mają to czego ty nie masz - godność

vvioletta

spoko praca na wakacje.. nie na dluzej ( jezeli chodzi o magazyn) nie da sie wytrzymac z kierowniczka. pomimo wszystko ok :) celujacy :)

laden bin

ja mysle ze end of topic na ten temat invensys rulez!! heh

laden bin

ja mysle ze end of topic na ten temat invensys rulez!! heh

"nie bo ty" zupełnie jak przedszkolu

Anonim

Nie bardziej niż ty

anonim3

Po pierwsze jak używasz imienia Boga to pisz z dużej litery !!! A jeśli w opiniach znajduje się coś niezgodnego z prawdą i stanem faktycznym to proszę wskaż na to - ja tam nic fikcyjnego nie znalazłem - opinie są takie jak pracownicy widzą firmę i stosunki w niej panujące.

Ludzie co wy tak nie młożna,co wy boga w sercu nie macie!?

belzebub

ŚWIĘTA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gall

Co tam ciekawego słychać w Eurothermie ? Słyszałem, że dużo sie dzieje ? Może ktoś to potwierdzić ?

Dyrekcja wreszcie odkryła karty. Wiadomo już jaka jest polityka firmy w kilku istotnych kwestiach : 1. PŁACE - Zarabiacie powyżej minimum wymaganego prawem polskim więc o co wam chodzi. 2. ZATRUDNIENIE/MOTYWACJA - Jak się komuś nie podoba to droga wolna. 3. ZWIĄZEK ZAWODOWY - zachciało wam się głupot i założyliście Związek Zawodowy . Dodam tylko, że jest to NSZZ Solidarność czyli związek o bogatych tradycjach - rozumiem , że (usunięte przez administratora) kilku innych też popełnili "głupotę" zakładając związek i walcząc nie tylko o prawa ale i wolność Polaków. Chyba założenie Związku bardzo zapadło w serce Zarządowi firmy bo skończyła się samowolka w wielu kwestiach i traktowanie firmy jak swojego folwarku. Mam nadzieję , że działacze związku będą w stanie powalczyć o lepsze warunki dla pracowników - trzymam za nich kciuki. INVENSYS szczyci się także swoimi wartościami - jedną z cenionych cech jest ODWAGA czyli wygłaszanie bez obaw swoich opinii - no cóż i tu jak zwykle teoria i praktyka bardzo się rozjechały - na ostatnim zebraniu załogi kilka osób odważyło się wyrazić swoje opinie o sytuacji firmy i płacach na co usłyszeli z ust Dyrektora (usunięte przez administratora)pozostawiam bez komentarza. Ale są również pewne plusy pracy w tej firmie - względny spokój i mało stresów, praca niezbyt wyczerpująca fizycznie i jednozmianowa , dobra atmosfera i relacje międzyludzkie .

anonim33

Praca dla ludzi którzy studiują zaocznie i mieszkają z rodzicami. Umowy podpisywane z firmą Randstad w cyklu miesięcznym. Zero perspektyw na podwyżkę, awans itp. Praca łatwa, lekka i przyjemna, zero stresu i co zatym idzie zero kasy (troszkę więcej niż minimum krajowe).

anonim 2

Praca fajna spokojna ekipa miła a większości linii to były plusy. Minusy niskie zarobki praca przez pośrednika umowy przedłużane czasami co 2 czasami co miesiąc a zdarzyło się że i co 2 tygodnie więc ktoś kto ma rodzinę nie może sobie na to pozwolić.

Zostaw opinię o Invensys Eurotherm - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invensys Eurotherm