Opinie o Franklin Magdalena Hankus w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Franklin Magdalena Hankus. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Franklin Magdalena Hankus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franklin Magdalena Hankus w Bytom

kirownik Nowy wpis

Czy firma dalej istnieje? Czym jeździ właścicielka ?

Alladyn Nowy wpis
@kirownik

Istnieje. Właścicielka nie jeździ. Obecnie lata prywatnym odrzutowcem.

Danuta

A w jakim czasie udało się odzyskać zapłatę?

Anonimowy Nowy wpis

Uwaga! Deputo!

Michał Nowy wpis
@Anonimowy

O czym ty mówisz niby?

Ilona

dzień dobry, czy ma ktoś aktualny nr telefonu do kontaktu z firmą Franklin ?

Renata
@Ilona

A co ten wcześniejszy jest nagle nieaktualny?

Jolanta

Hej panowie, widzę że tu różne dyskusje trwają i macie dość różne zdania na temat pracy tu.. Ale powiedzcie mi jak ze stanem technicznym pojazdów? Mogę posłać męża do pracy tutaj bez obaw o jego bezpieczeństwo?

@Jolanta

Śmiało. Samochody w idealnym stanie.

Renata
@Kierowca

A jakie marki i roczniki przeważają tutaj?

@Renata

Maybach, Brabus, Lexus prosto z salonu dla najlepszych kierowców, dla reszty tarpany i lubliny.

Firma Franklin Magdalena Hankus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Hanna

Czekajcie, czy ja dobrze zrozumiałam? 28 dni w trasie tutaj jesteście? W miesiącu??

Igor

@kierowca to dużo dni, nie da sie mniej?

@Igor

Da się, jak dobrze się ułoży kółko, to Polska - Hiszpania - Polska w 6 dni można zrobić, ale zazwyczaj wyjazd to 12 dni.

3.5 koła 26 - 28 dni w trasie

@Kierowca

To chyba w innej firmie pracowałeś, bo ja miałem 6 tysięcy złotych za dwa kółka Polska-Hiszpania.

Pracowałem i nie polecam umowy śmieciowe wypłaty śmieciowe jak za taką pracę niby wszystko ładnie na początku A puzniej zarabia się po 4 tyś za miesiąc porażka

@Michał

Kółka na Hiszpanię robiłeś na śmieciowej umowie ???

@Driver

Tak, najpierw umowa próbna na 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony na najniższą krajową, czyli śmieciówka

@Michał

To widzę jakie masz pojęcie. Według Ciebie umowa o pracę na najniższą krajową, to śmieciówka? Dobre!

xyz

@Ktos a jesteś tu kierowcą? Jakie trasy są głównie? krajowe czy też zagranica?

Kolega
@xyz

W Polsce załadunki i rozładunki. Docelowo Hiszpania.

@xyz

Towar trzeba załadować w Polsce, ale w 80% przypadków jest niedaleko bazy lub już po trasie wylotowej. Czasami zdarza się doładunek w krajach przelotowych: Niemcy, Francja nawet Holandia. Potem rozładunki w Hiszpanii. Zbieranie ładunków w Hiszpanii i powrót do Polski. Często przeładunki między autami, po to, żeby każdy z kierowców miał jednak towar jak najbliżej miejsca rozładunku, a nie jeździć każdy oddzielnie ze wszystkim. Ogólnie praca dość ciężka, często dużo nerwów, zgrzytów, ale zawsze można dojść do porozumienia, pracują tu tylko ludzie. Przeważnie auta przeładowane o te kilkaset kg, bo wiadomo, że taki busik zabiera około 700kg a ładuje się nawet do 1200kg, ale to wiem, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej. Kółko od minimum 5-7 dni do nawet 14-17dni w trasie, ale potem zawsze trochę wolnego, zależy ile kto chce. Auta nie są nowe, ale sprawne technicznie, ale każdy ma tak jak dba. Proszę zadawać pytania, chętnie odpowiem.

Ktos

Znam firmę,, FRANKIN,, od dłuższego czasu z nimi współpracuje i jestem zadowolony. Wypłaty na czas i jak dla mnie zadawalające. Ktoś kto pisze ze jest nie zadowolony z pracy w tej firmie to burak, bo żeby zarobić to trzeba pracować niestety niektórzy uważają ze jak podpiszą umowę i wezmą auto pod dom i wyjadą na jedno kółko będą mieć na koncie około 6000.zl. Jeśli są jakieś uwagi lub nieporozumienia to należy je rozwiązywać osobiście a nie pieprzyć po innych kierowcakch i nie pomijać osoby której sprawa się dotyczy. Bo trzeba mieć trochę cywilnej odwagi żeby komuś powiedzieć że coś się nie podoba. Najpepeszym rozwiązaniem oczywiście jest narobienie zamętu w firmie, powieszenie najgorszych psów, porzucenie pracy i pisanie negatywnych opinii....

kto2
@Ktos

Najlepiej mowic o cywilnej odwadze i podpisywac sie "ktos" Dziekuje pozdrawiam wszystko wiem

@Ktos

Jesteś wśród osób, które pozytywnie oceniają pracę w tej firmie. Mógłbyś na wstępie sprecyzować kwestię tego ile można u nich zarobić? Chciałbym otrzymać informację o realnych zarobkach, które są do osiągnięcia.

@Ktos

No tutaj spoglądając na sposób pisania widać że ewidentnie procenty uderzyły do głowy. Zero merytoryki zero konkretów tylko bełkot i nic więcej..

@Ktos

Powiedz mi kolego jakie chciałeś przekazać informacje potencjalnie zainteresowanym osobom poprzez swoją wypowiedź ?? Z tego co kojarzę to portal gdzie można się czegoś dowiedzieć na temat przyszłego pracodawcy a nie czytać czyjeś pijackie mądrości. Zresztą głupotę tu czuje z kilometra bo jak piszesz o " odwadze " to podpisz się z imienia i nazwiska niebadz hipokryta....

drajwer
@Driver

Przecież ten pozytyw napisał największy pijaczyna, amator taniej łychy z dzangłery. Narzekacie, placzecie, ale dalej pracujecie i pracować bedziecie. Jest tam dwóch wiernych parobkow którzy latają tymi busami expressy. Firma zresztą na (usunięte przez administratora) w hierarchii wypłacalność czy jakości floty. Opóźnienia w wynagrodzeniach to już norma, brak jakichkolwiek poszanowan prawa pracy. Jedyny plus taki że jeżdżą do Hiszpani i to tyle z plusów.

Kierowcy = rekiny biznesu.
@drajwer

Jakość floty-to Wy kierowcy doprowadzacie samochody do ruiny. To nie szef nimi jeździ, tylko Wy. Czy samochód, który ma 2 lata to stary samochód? A może powinno się kupować nowy samochód co roku a stary oddawać na złom? Duży przebieg świadczy o tym, że dużo jeździ i kierowca dużo zarabia.

Driver
@Kierowcy = rekiny biznesu.

Na całe szczęście obecna sytuacja ekonomiczno gospodarczą miejmy nadzieję " wyplewi " rynek z pseudo firm transportowych . Dziękuję i pozdrawiam

Kierowcy = rekiny biznesu.
@Driver

Oby sytuacja ta zweryfikowała również pseudokierowców.

Driver
@Kierowcy = rekiny biznesu.

Kierowcy żyją i mają się dobrze ;)

m.k.m.

Jeśli ktoś chce, to naprawdę można dobrze tu zarobić, no ale jeśli ktoś liczy na to, że więcej będzie pił po parkingach niż jeździł, to nie zarobi. Niestety zawsze najsłabszym ogniwem w transporcie jest kierowca. Dobry kierowca to większa część sukcesu firmy transportowej. Jak to jest, że niektórzy potrafią dojechać bez problemów, pilnować cen tankowania, spalania, dbać o samochód, zabezpieczać towar, a inni we wszystkim widzą problem, na wszystko narzekają i tylko mówią jak to im źle?

@m.k.m.

No to prawda niestety tylko nie dotyczy tej firmy bo nie warto w niej się starać i tak każdy kierowca jest " nie rentowny "

@m.k.m.

W tej firmie " rentowny kierowca " powinien: - wozić co najmniej 2 tony i się nie stawiać - tankowac samochód tanio karta euro shell ( parodia ) bo po co używać do tego celu karty płatniczej - robić kółko do Hiszpanii nawet 18 dni - stać za darmo w Hiszpanii ( kilometrówka) tak z tydzień co najmniej i bez pretensji - sprzątać i myć auto służbowe w własnym prywatnym czasie i najlepiej za swoje pieniądze - bez problemów ładować i rozladowywac się we Francji mimo braku przedstawicielstwa - po przeszło dwu tygodniowym kółko wyjechać najlepiej na następny dzień w kolejne I tak więc jeśli pojawia się wolne wakaty do tej firmy musicie sprostać tym wymaganiom by być " rentownym kierowca "

Zostaw merytoryczną opinię o Franklin Magdalena Hankus - Bytom

• Jak się pracuje w Franklin Magdalena Hankus?

Zobacz opinie na temat firmy Franklin Magdalena Hankus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franklin Magdalena Hankus?

Franklin Magdalena Hankus
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wrocławska 122 lok. 12
    41-902 Bytom