El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

Opinie o El-Cab Sp. z o.o.

Spostrzegawcza

Każdy narzeka i narzeka. Nikt na siłę tutaj nie trzyma nie podoba się to dowidzenia. PS Pan Szymon Cofta ma świetną zimowa kurtkę, ekstra :)

znudzony

Jeśli lubisz przyjść do pracy pijany, to zapraszamy. W tej śmiesznej firmie nic za to nie robią. Przykład? Szymon B. Ktory jest brygadzistą kolejny raz przyszedł z 1 promilem (recydywa) i nic mu za to nie zrobili.

hhhhhh
@znudzony 12.07.2016 18:06

swieta racja

nowy

jakies nowsze opinie na temat el-cabu?

ona

dyrektorowi (celowo z małej) zalecam wizyte u lekarza specjalisty, to tam leczy się kompleksy! To co ostatnio wyprawia ten hipokryta przechodzi ludzkie pojęcie. Ze swoimi poglądem na temat co jest najważniejsze w El-Cabie to powinien być zatrudniony na stanowisku a nie jako dyrektor. Facet ma wykształcenie (ciekawe za ile kupione?) ale tylko na papierze, za to żadnej wiedzy praktycznej na temat zarządzania firmą. Ale tak to już jest albo ktoś jest inteligentny albo takiego udaje... Czas chyba najwyższy żeby zwykli pracownicy wzieli swój los w swoje ręce, i wspólnie przekazali zdanie na temat relacji dyrektor vs pracownicy i sytuacji w firmie. Bo chyba nikt nie ma złudzeń że \\\"on\\\" przekazuje rzetelne i prawdziwe informacje panu prezesowi. W dzisiejszych czasach numer telefonu czy adres email prezesa nie jest żadną tajemnicą i bez problemu można było by to zrobić. Znając entuzjazm prezesa napewno by zareagował i może skrócił mu troche smycz

maluszkav

jasne mozna sie nauczyc.... ja jestem na eksporcie.. i nie jest łatfo... a zwłaszcza inni pracownicy ........ zamiast patrzec na siebie to patrza komus na rence!!!!!!!!!!!!

Ogólnie firma jak firma. Zawsze jest na co narzekać. A tutaj przede wszystkim na zarobki. Jeżeli interesuje Cię praca za 800zł miesięcznie to dobrze trafiłeś! Jak wszędzie wymagają dużo, a mało płacą!

Zostaw opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Cab Sp. z o.o.