El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

El-Cab Sp. z o.o.
3 7

Opinie o El-Cab Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w El-Cab Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

hhhhhh

swieta racja

Spostrzegawcza

Każdy narzeka i narzeka. Nikt na siłę tutaj nie trzyma nie podoba się to dowidzenia. PS Pan Szymon Cofta ma świetną zimowa kurtkę, ekstra :)

nowy

jakies nowsze opinie na temat el-cabu?

maluszkav

jasne mozna sie nauczyc.... ja jestem na eksporcie.. i nie jest łatfo... a zwłaszcza inni pracownicy ........ zamiast patrzec na siebie to patrza komus na rence!!!!!!!!!!!!

Ogólnie firma jak firma. Zawsze jest na co narzekać. A tutaj przede wszystkim na zarobki. Jeżeli interesuje Cię praca za 800zł miesięcznie to dobrze trafiłeś! Jak wszędzie wymagają dużo, a mało płacą!

Zostaw opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Cab Sp. z o.o.