El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

El-Cab Sp. z o.o.
3 7

Opinie o El-Cab Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Cab Sp. z o.o.

Administrator

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w El-Cab Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
hhhhhh

swieta racja

   
Spostrzegawcza

Każdy narzeka i narzeka. Nikt na siłę tutaj nie trzyma nie podoba się to dowidzenia. PS Pan Szymon Cofta ma świetną zimowa kurtkę, ekstra :)

   
nowy

jakies nowsze opinie na temat el-cabu?

   
maluszkav

jasne mozna sie nauczyc.... ja jestem na eksporcie.. i nie jest łatfo... a zwłaszcza inni pracownicy ........ zamiast patrzec na siebie to patrza komus na rence!!!!!!!!!!!!

   
:)

Ogólnie firma jak firma. Zawsze jest na co narzekać. A tutaj przede wszystkim na zarobki. Jeżeli interesuje Cię praca za 800zł miesięcznie to dobrze trafiłeś! Jak wszędzie wymagają dużo, a mało płacą!

   

Zostaw opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Cab Sp. z o.o.