El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

El-Cab Sp. z o.o.

Opinie o El-Cab Sp. z o.o.

janek

kojarzy ktoś może czy szukają kogoś do pracy? interesowałaby mnie fizyczna robota, produkcja na przykład

nowy

jakies nowsze opinie na temat el-cabu?

infodlanowych
@nowy 14.02.2014 16:43

praca na dwie zmiany, mamy busa. Robią szkolenia wprowadzające, potem środowiskowe. Dopłacają do multisporta, flixpassa i obiady. Dostajemy bony na święta. Umowa normalna nie śmieciówa, nie wiem co jeszcze mogłoby interesować aktualnych zainteresowanych

gsh

Zależy jakie kto ma doświadczenia i oczekiwania ale osobiście uwazam, ze el-cab zapewnia calkiem niezle warunki

tiktak

no moze robota bez (usunięte przez administratora) ale nie ma co narzekac bo normalnie czlowiek pracuje i juz.

Ewelina

@SYSU, widać, że El-Cab spełniła Twoje oczekiwania pod kątem zaproponowanej umowy. Czy pozostałe warunki zatrudnienia również Cię satysfakcjonują? Możesz się w tej kwestii wypowiedzieć? Twoja wypowiedź będzie cenna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed aplikowaniem do niego.

SYSU
@Ewelina 14.08.2018 11:40

Tak, jest calkiem w porzadku. Zgadza sie wszystko to z tym co mi mowili na starcie, takze nie jestem niczym zaskoczony. Wiadomo, robic trzeba, ale jak sie patrzy na calosc i same warunki to nie ma masakry. Gdybym narzekal to bym sie zwolnil, a raczej zamierzam tam narazie siedziec.

wiewior
@SYSU 20.08.2018 13:14

popieram przedmowce

SYSU

Zalezalo mi zeby trafic wkoncu do roboty gdzie nie dostane znowu smieciowki tylko umowe o prace i zeby nikt mnie nie zwodzil obiecankami i tu sie udalo

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w El-Cab Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

hhhhhh

swieta racja

Spostrzegawcza

Każdy narzeka i narzeka. Nikt na siłę tutaj nie trzyma nie podoba się to dowidzenia. PS Pan Szymon Cofta ma świetną zimowa kurtkę, ekstra :)

maluszkav

jasne mozna sie nauczyc.... ja jestem na eksporcie.. i nie jest łatfo... a zwłaszcza inni pracownicy ........ zamiast patrzec na siebie to patrza komus na rence!!!!!!!!!!!!

Ogólnie firma jak firma. Zawsze jest na co narzekać. A tutaj przede wszystkim na zarobki. Jeżeli interesuje Cię praca za 800zł miesięcznie to dobrze trafiłeś! Jak wszędzie wymagają dużo, a mało płacą!

Zostaw opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Cab Sp. z o.o.