Opinie o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy El-Cab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Cab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab Sp. z o.o. w Bolechowo-Osiedle

Ramoneska

Jest praca w weekendy albo nadgodziny? I wtedy płatne czy do odbioru?

Ramoneska
@Ramoneska

bo zazwyczaj chyba są płatne no nie?

alex
@Ramoneska

no tak by wypadało ale może warto by jeszcze dopytać o to na rozmowie czy coś

rekrutacja

taka rada ode mnie. jak coś w ogloszeniu jest mile widziane to znaczy że jak jest ktoś kto to ma, to ma przewagę nad pozostałymi którzy tego nie maja.

??
@rekrutacja

Pan odkrywca? Do czego to było bo nie bardzo wiem o co ci chodzi...

Ames
@rekrutacja

Paulo Coelho normalnie. ale cię wzieło. mówisz na własnym doświadczeniu?

rekrutacja
@??

pytasz do czego to było to już ci tłumaczę. tak sobię pomyślałem że napiszę RADĘ bo niżej się pojawił ten temat i żeby było jasne dla kandydatów którzy tu będą szukać informacji

Nikolas
@Ames

do komentowania i wytykania to każdy pierwszy ale żeby ogarnąć samemu o co chodzi popatrzeć po profilu co ludzie piszą i jakie mają rozterki to już za wiele. eh

Pieter

Mam pytanie do magazynu bo mam uprawnienia na wózki ale czy jakbym się dostał to potem jakby w ramach firmy wysyłają na te dodatkowe uprawnienia ? Chodzi mi o terminal WMS i na wózki platformowe ? Bo w ogłoszeniu jest że mile widziane to chyba nie jest obowiązkowe.

Patrick
@Pieter

jak piszą, że mile widziane to nigdy nie jest obowiązkowe, a czy wysyłają to już dobrze dopytać jakby doszło do rozmowy

Szok
@Pieter

Myśle że jak będą potrzebować, żebyś miał to cię wyślą. dziwne pytanie troche.

Pieter
@Szok

Czemu dziwne? Moim zdaniem zasadne, ale okej.

Szok
@Pieter

Przykładowo powiedzmy że go przyjmują z uprawnieniami. Spełnia wymagania i tak dalej. Jak potrzebne jest żeby ktoś obługiwał reszte to zatrudnią nowego czy tego przyuczą? Dlatego mówie że dziwne.

@Szok

To racja, raczej by się to nie opłacało według mnie

Kardel

Moje zdanie jest takie - mam co chciałem, praca mi pasuje, warunki są uczciwe i nigdzie się nie przeprowadzam. Wyjdę z forum zanim ktoś się rzuci o dobrą opinię.

PProni
@Kardel

Czemu ktoś miałby się rzucać? Każdy ma swoją opinię.

Kardel
@PProni

Też tak uważam, ale różnie bywa z grupowiczami. Czasem ktoś ma przeciwną opinię i nie może zaakceptować, że ktoś ma inną, smutne, ale jakże prawdziwe...

@Kardel

Jak jest tutaj z rozwojem i ewentualnymi awansami? Jest szansa jak sie ktoś wykaże czy raczej jak sie zatrudniłeś tak zostajesz?

jola
@22

Jak ci się chce to czemu nie?

Bzu
@22

rozwijać jak najbardziej sie możesz zwłaszcza, że tu są nawet szkolenia środowiskowe i te na wprowadzenie, a awansować cię mogą, jak tylko się odpowiednio wykażesz, musisz jednak trochę być ponad innych, w sensie naprawde sie starać

koni
@Bzu

środowiskowe czyli o ochronie środowiska czy jak?

Bzu
@koni

dobrze myślisz hahaa, to jest szkolenie dla wszystkich pracowników niezależnie czy ktoś pracuje w biurze czy fizycznie to nie ma żadnego znaczenia i ogólnie polega ono na uświadamianiu pracowników, że dobrze podejmować decyzje korzystne też dla środowiska

koni
@Bzu

No to całkiem nie głupie, teraz się na to coraz większy nacisk kładzie i dobrze. ale one są organizowane w ramach czasu pracy? bo cel szczytny, nie powiem, ale nie wiem czy bym jeszcze po pracy miał czas, żeby się tym zajmować...

@koni

to może ja sie tutaj wtrącę, bo w sumie rzadko zadawane pytanie, aż miła odmiana, jak jeszcze pracowałem a to było troche czasu temu to szkolenia byly w czasie pracy wszystkie, a nie tak, żeby ktoś poświęcał swój czas wolny i chyba wszędzie tak powinno być, ale teraz nie powiem ci na sto procent jak to wygląda

kwe242
@Biters

O czym wgl ta gadka. nie po to się ma czas wolny żeby spedzać go w pracy. koniec tematu. nie wiem po co się nad tym tak rozwodzicie przez pół strony.

@kwe242

po pierwsze, nie ty jesteś o zamykania tematów, na które rozmawiamy

@kwe242

po drugie, temat został zakończony miesiąc temu, sam go wykopałeś i poruszyłeś ponownie

@kwe242

więc nie wiem po co ta napinka...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie El-Cab Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
real

Nie czytajcie tych bzdur po te wpisy to propaganda jak w TVP. Pracownicy odpowiedzialni za wizerunek pytają i sami sobie odpowiadają, żeby ludzi przyciągnąć. Prawda jest taka, że wszyscy narzekają, że jest coraz gorzej, a coraz więcej ludzi się zwalnia.

Miki
@real

Tak zgadzam się z tym wpisem w stu procentach. To jest istna propaganda.

Kill Switch

Przełożeni to profesjonalni ludzie z którymi zawsze bez problemu można wszystko załatwić.

Star

Jak dla mnie jedna z lepszych firm w jakich miałem okazję pracować ale wiadomo co człowiek to opinia. Dla mnie jak najbardziej w porzadku

Xes
@Star

a jest wymagane doświadczenie, żeby sie dostać? ja sie tak przymierzam i przymierzam, ale coś się nie mogę zdecydować

Star
@Xes

A powiesz może o jakie stanowisko Ci chodzi? Bo to wiele zmienia jeśli o to chodzi.

Breadmaker

Mnie się podoba ta praca, nie narzekam i nawet fajna atmosfera panuje w firmie, więc jest ok.

Bil
@Breadmaker

Wszyscy się ze sobą dobrze dogadują czy są raczej większe i mniejsze grupki?

Ejj
@Bil

Wiesz, raczej w każdym miejscu to tak wygląda, ze nawet jak całosc zespołu sie lubi i dogaduje to gdzieś tam tworzą się grupki czy pary znajomych, ktorzy po prostu złapali ze sobą nieco lepszy kontakt, jak to w życiu bywa

lotek
@Breadmaker

A dla "nowych" macie cierpliwość? Chodzi mi o ten początkowy czas, gdzie jednak o parę rzeczy trzeba się pytać bardziej doświadczonych kolegów.

Ejj
@lotek

Jakby ktoś nie miał tej cierpliwości to po pierwsze nikt by nie był dobrze nauczony roboty, a po drugie to sobie nawet takiej sytuacji za bardzo nie wyobrażam, bo każdy byl nowy i każdego wprowadzali, nie ma sie martwić na pewno na zapas

Polar
@lotek

Masz szkolenia na początek żeby się nauczyć wszystkiego, także nawet jakbyś trafił na kogoś, komu się nie chce to i tak musi ci wszystko pokazać. A jak nie jesteś czegoś pewny to lepiej dopytać, im wcześniej tym lepiej.

Garrot

mówią o was w okolicy, że ponoć spoko warunki

noi
@Garrot

No i co w związku z tym?

Nero
@noi

no...to chyba dosyć jasne, że chcialby sie czegoś o tych warunkach dowiedzieć, jak nie potrafisz napisać nic innego poza złośliwym komentarzem to sobie odpuść internety

noi
@Nero

Sory ale ja z jego wypowiedzi jakoś nie widzę, żeby chciał się czegoś o warunkach dowiedzieć lol. zresztą przydałyby się może jakieś konkrety, cokolwiek... Adwokat się znalazł, minąłeś się z powołaniem.

Popieram noi
@noi

właśnie o to chodzi, napisal tylko, że tak mówią gdzieś w okolicy, więc nie wiadomo czy to odbierać jako pochwałę czy co?

KarmazynowyŁoś
@Popieram noi

Może to jest jak sztuka nowoczesna, każdy może interpretować po swojemu?

iNTER
@KarmazynowyŁoś

serio, wchodzę tu i nie wierze, że ludzie mają takie problemy...

Cuddle Muffin

Ciężko trafić na dobrego pracodawcę, nam się na szczęście udało

Marc
@Cuddle Muffin

jest przyzwoicie, nie ma co narzekać ale gorsze dni też bywają

Cze

Jak dla mnie fajna atmosfera w pracy, nie wiem skąd opinie że nie, może ktoś się nie wpasował akurat charakterem albo coś no nie wiem, ale odkąd ja pracuje to nie ma żadnych spin, każdy robi swoje i tyle. Nie ma co patrzeć po innych, jak się chce dogadać to nie ma z tym problem

luki
@Cze

dokładniee

Rady
@Cze

Też się zgadzam, trzeba być dla siebie pomocnym w złych i dobrych chwilach. Pozdrawiam moich ludzi.

Short Stuff

Do pracy trzeba chodzić żeby zarobić ale ja uważam że trzeba też lubić to co się robi i ja właśnie lubię

Zgoda
@Short Stuff

Żadna kasa nie wynagrodzi zlej atmosfery albo brak zainteresowania swoja pracą, a jak sie lubi to co sie robi, wtedy kasa już odgrywa drugorzędną rolę.

tiger
@Zgoda

to już indywidualna kwestia

Lew
@Short Stuff

święta racja! ciężko by było wytrzymać gdyby się codziennie trzeba było zmuszać do czegoś czego nie można znieść. Mi np. jest tu dobrze a pracuje od 2 przeszło lat.

Knuckles

Po jakim czasie dostaje się umowe na czas nieokreślony?

Księżniczka

Jest jakiś określony profil kandydata w który trzeba się wstrzelić?

Książę
@Księżniczka

profil kandydata?

Książę
@Księżniczka

w ogłoszeniach masz po prostu napisane wymogi jakie trzeba spełniać do konkretnego stanowiska i to jest profil kandydata

Treasure

Co do rekrutacji - tylko spotkanie czy pierwsza rozmowa telefoniczna również jest tą selekcyjną?

Mon Coeur

Gdzie wysłać cv? Da ktoś adres?

Reddy
@Mon Coeur

Hee??? Adres? CV chyba wysyłasz przez internet przy ogłoszeniu, tak??

El

Czemu el-cab ma dwa profile?

@El

pytaj nas, a my ciebie...

@El

może ktoś stwierdził, że Bolechowo i Bolechowo - osiedle to dwie różne lokalizacje...ciężko stwierdzić

@El

nawet nie wiem jak wygląda kwestia zakładania profili, więc to chyba pozostanie zagadką

@El

w każdym razie, niech sobie są i dwa, nikomu nie szkodzi sorry za spam tak btw

@fiat

Nie mówię że to komuś szkodzi po prostu to było dla mnie dziwne jak to zobaczyłem

@fiat

Zastanawiałem się czy ja czegoś nie rozumiem czy nie wiem ze są dwa oddziały a to przecież to samo

Simon
@El

nie przejmuj się, też się nad tym kiedyś zastanawiałem

needbdj
@El

mapa google powinna rozwiac watpliwosci

Bim
@needbdj

Ale przecież wyjaśnili już.

dm
@Bim

może nie doczytał tylko chciał też dołożyć cegiełkę i pomóc innym heheh a tak serio. co ci to przeszkadza

needbdj
@Bim

nie doczytałem

Pablo
@El

chodzi po prostu o różne miejsca, to chyba żadna filozofia

Laguna Blue

Fajnie że tutaj jest możliwy jakikolwiek rozwój i pójście do przodu

@Laguna Blue

to akurat prawda, jak człowiek nie idzie do przodu tylko sie cofa

@Laguna Blue

a poza tym, teraz raczej kazdemu zalezy, zeby moc sie w pracy rozwijac i miec szanse na wyzsze stanowiska

@Laguna Blue

zwlaszcza jak faktycznie planuje sie posiedziec dłużej, a nie tylko tak dla przeczekania

@Laguna Blue

ale teraz raczej malo kto chce ryzykowac i od razu przychodzą z zamiarem zostania

The Pro

Pracowałem tu, ale dostałem lepszą ofertę. Mimo to, dobrze wspominam przepracowany czas, to serio dobry pracodawca

@The Pro

A jakieś szczególne plusy, dla których tam pracowałeś?

@The Pro

Żeby nie było, w cuda to ja nie wierzę, ale tak uczciwe pytam co i jak?

@The Pro

Będę wdzięczny za dosyć konkretną odpowiedz, a nie jedno czy dwa słówka.

Mad Jack

firme polecam. znalazlem tu prace kiedy naprawde mialem ciezka sytuacje i zostalem do dzisiaj.

wolf
@Mad Jack

czyli jest stabilnie rozumiem?

@Mad Jack

teraz wiele osób ma niestety ciężką sytuację, ale chyba nie ma tam az tyle miejsc, co?

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab Sp. z o.o. - Bolechowo-Osiedle

• Jak się pracuje w El-Cab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

El-Cab Sp. z o.o.