Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Białystok

Hahahahha usmialam sie na rozmowie. Początek tez byl niesamowity, kiedy weszlam do budynku Pan z recepcji nie potrafil pokierowac na rozmowe, powiedzial ze nic nie wie, i zebym zadzwonila. Pani, ktora prowadzila rekrutacje tez udana bo nie poinformowała gdzie i do kogo sie zglosic. Dobrze ze doszlismy do porozumienia i w ogole odbyla sie ta rozmowa xD cyrk. Na rozmowie jakies nieporozumienie poniewaz jak przychodzisz tylko na zastępstwo i mowa o niewielkich sumach jest zadawane pytanie ,, dlaczego chcesz tu pracowac i akurat na tym stanowisku?" Ahhaha ,,moim marzeniem jest pracowac na zastępstwie 1.5 roku za najniższą krajową i rozwijac sie w firmie po czym po 1.5 odejść" juz dawno tak sie nie usmialam, zaznacze ze to zwykle stanowisko biurowe. Ogolnie wielka Pani miala ewidentnie kija w ..... troche luzu w zyciu. Nie znajdziecie nikogo ambitnego z marzeniami o tej firmie i wydajnego jedynie na zastępstwo. Wiec nie ma co sie spinac i wymagac mega ambitnych odpowiedzi ;). Jednak nie zaluje rozmowy przy tak ,,powaznych" ludziach w firmie taki skecz i groteska wyszla odnosnie tych osob. Tak na marginesie nie jestescie ludzmi na których sie kreujecie :). Smutna prawda w kolonia porosły xD.

@Białystok

Haha no nieźle :D Jak ja nie lubię tego typu pytań "Czemu chcesz tu pracować" Yyy Bo chcę zarabiac pieniądze? :D Jestem ciekawa czy dostałaś się tam i czy w ogóle po tej rozmowie chcesz tam pracować? :D

Białystok
@Anna

Ja rozumiem zeby te pytanie padlo gdy firma sie rozwija szuka nowego pracownika na STAŁE I ZA NIE NAJNIZSZA KARAJOWA, z malym niuansem po za miastem. A tak na zastępstwo na takich warunkach slabo zadawac takie pytania. Nigdy nie zapomne atmosfery jaka tam panowala przekomiczne. Sytuacja z ta firma skonczyla sie tak iz napisalam odrazu po rozmowie, ze rezygnuje ze stanowiska i dalszej rekrutacji. Ciekawostka szukaja pracownika na juz i dalej wstawili te same ogloszenie dzis :), wiec tak srednio im wychodzi szukanie ,,powaznego pracownika z ambicjami" na zastępstwo.

BidaZ nedza

W Krakowie od czerwca obcieto stawke tak ze nocki wliczaja sie do stawki godzinowej np 14 lub 15 zl, czy w innych miastach tez tak jest?

Iza
@BidaZ nedza

Cześć, a z jakiego powodu stawka została obcięta? Czy to tylko tymczasowo czy na stałe? Jak po takich zmianach wygląda miesięczne wynagrodzenie obecnie a jak wyglądało wcześniej w Stekopie?

@BidaZ nedza

To się ciesz. W Kłodzku ludzie jeżdżą prywatnymi autami i jeszcze mają obowiazek dowieźć drugą osobę na inny obiekt. Bo jak nie to Dyrektor z Wrocławia Cię zwolni.

Szybki
@Paweł

Niech Cię zwolni, to sam będzie pilnował obiektu. Ludzie nie macie jaj i dajecie pomagać sobą.

VELPIT2000

CHORE KLIMATY A PAN DYREKTOR MA PROBLEM KODEKS PRACY I PO ZAMIATANE

Ewelina
@Paweł

A co jak ktoś nie ma prywatnego samochodu? Wtedy nie zostanie zatrudniony na to stanowisko czy wtedy zapewnią mu samochód? I jeszcze co z paliwem, jak to jest rozliczane?

Jak się pracuje z ludźmi z Stekop S.A.?

Xxxxxx

Nie polecam oddziału w Bydgoszczy ,,kierownik'' kryje pijakòw na obiekcie przyjeżdżając na kontrole z alkomatem zataja jego wynik

TakiKtoś

Sąd Rejonowy w Bartoszycach obstawiony byłymi policjantami, stawka umowa-zlecenie 5,50 pln netto. Chodzą słuchy o zmniejszeniu do 5 pln. Inne obiekty od 7 pln brutto i mniej. W jakim kraju my żyjemy. Jak za to utrzymać rodzinę?

mądrala
@TakiKtoś

Młodzi koledzy wyjeżdżajcie na zachód nie wiążcie się z ochroną , to jest ciężki kawałek chleba i nic z tego nie będziecie mieli przy tych umowach , emerytura wam nie grozi , tylko Ośrodek Pomocy Społecznej , a latka lecą , myślcie co robicie , narzekacie , że emeryci psują wam rynek , ilu jest łamistrajków właśnie młodych , którzy twierdzą , że nie mają z czego żyć i muszą robić z bronią za 5,50 zł , żenada , emeryci zawsze wam pomogą i pójdą za wami i złożą wymówienia tylko wszyscy w jednym czasie , firma leży , tak trzeba ich uczyć aby nie brali obiektów zwłaszcza wojskowych za bez cen tylko co najmniej za 19-25 zł , wtedy będą umowy o pracę , wyższe płace i można wymagać . Ale to tylko pobożne życzenia , lecz nie ma się co dziwić jak to jest zbieranina w której nie ma solidarności zawodowej (i nie będzie) . Także kierunek praca na zachodzie , szparagi , rolnictwo , truskawki itd a ochrona po obecnych stawkach to tylko dla emerytów aby sobie dorobić na wódę i papierosy jak tam się wypowiadacie . Wstyd aby młody człowiek siedział w pracy na okrągło około 240-300 godzin/ system 12 godz./ i przyniósł na czysto do domu 1300-1500 zł .

Kandydatka
@TakiKtoś

Mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć jak teraz jest na obiektach w Bartoszycach i w Lidzbarku Warmińskim?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Nalok

Potwierdzam wypłaty nagminnie się nie zgadzają wielu osobą. Jedni dostają więcej inni mniej mimo tej samej stawki. Cały czas musisz sprawdzać czy cię nie okradli.Dzwonić za swoimi pieniędzmi. NIE POLECAM PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE

Tak to prawda, nie są zbyt uczciwi mi zalegają z wypłatą na ok. 1800 zl

@Nalok

Z tym okradaniem to chyba przesadzasz. Może jednak nie wszyscy pracują na tej samej stawce. Przecież wystarczy wyjaśnić to w księgowości. Jeśli są jakieś przekłamanie to pewnie to poprawią.

Jw klodzko
@Nalok

Dyrektor z Wrocławia spychologia. A menadżer nieudolny. Tragedia.

Karola

Nie zgadzam sie z tymi opiniami pracuje w stekopie od lipca 2021 a teraz mamy listopad nie narzekam ubrania sa dobrej jakosci wyplaty na czas do 4 kazdego miesiaca menadzer ochrony bardzo w porzadku mily ludzki czlowiek wiec jest jak narazie ok menadzer to Lukasz Siwik obiekt Czestochowa pozdrawiam

Krzys

Podobno na Lotnisku Modlin ludzie pracuja po 50 godzin ciągiem. Ciekawe co na to prezes

Szymon
@Krzys

A skąd masz takie informacje na temat Stekopu? Ktoś z Twoich znajomych tam pracuje? Jeśli tak, to może wiesz też coś na temat zarobków w tej firmie? Nie ukrywam że chętnie dowiem się ile można tu wyciągnąć na rękę. :)

@Szymon

15zl za godzine

Krzys
@Szymon

Płaca po 30 zł na rekę

Rachela
@Krzys

Bo to są obozy pracy razem z szurnieta w głowę koordynatorka która nie zna innego życia tylko sprzątanie bez szkoły bez jakikolwiek szkoleń ????

Gumis

Jak pracujecie w stekopie to nie chorujcie, albo nie umieją rozliczać czasu pracy, albo perfidnie (usunięte przez administratora) Na interwencje w tych sprawach odpowiadają pokrętnie. Zdarza się, że po jakimś czasie wyrównują, a czasem nie. Aktualnie winni mi są jakieś 600 zł. Dodam, że chodzi o zlecenie w oddziale warszawskim. Po za tym jest OK.

Wielbicielka Gruchy
@Gumis

Jeżeli wszystkie przepracowane godziny są ozusowane to nie ma problemu z płatnościami. Kasa na czas beż zastrzeżeń. Umundurowanie bez problemu jest na bieżąco wymieniane.Proszę nie jęczeć tylko przy przyjęciu do pracy negocjować dobre warunki płacy i pracy. Polecam lekturę KP. i UZP i innych przepisów.

@Wielbicielka Gruchy

Właśnie dlatego, że zapoznałem się z przepisami to znajduje nieprawidłowości. Nie jęczę tylko przestrzegam. Masz wszystkie godziny ozusowane?. Pozdrawiam

Fanka G.....
@Gumis

U mnie wszystko ok. Ogólnie polecam pracę w Stekopie.Z menadżerem i koordynatorem można się dogadać co do grafiku.Wiadomo że posterunki są różne ale za leżenie nikt nie płaci

Jak długo czekaliście na odzew z Stekop S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Dobre

Mają gdzies pracowników. Jak oni dzwonią trzeba odrazu odebrać.

@Dobre

To znaczy, że oddzwaniają bez względu na wynik rozmowy, czy nie? Bo już nie rozumiem. Nie można się samemu z nimi skontaktować i dopytać?

Zapomnij Wrocław zwala na Kłodzko. A Ci to załamaka.

Bella

Pracuje od niedawna w tej firmie na nie cały etet i nie otrzymałam w tym miesiącu wypłaty za wrzesień, za sierpień dostałam a teraz nie, proszę o informację w jakim terminie firma robi przelewy na konta?

@Bella

Firma jak firma. Ale Atmosfera podła. Menadżer nieogarnięty

Czemu nieogarnięty? Chodzi ci o bałagan organizacyjny? Może po prostu nie sprawdza się na stanowisku. Co myślisz?

Praacownik1
@Marek

Nie sprawdza sie to nie tylko moje zdanie.

To nie pracowałeś w Stekopie w Kłodzki JW. Tam to (usunięte przez administratora) Kierownik nic nie wie. Broń trzymają w szafkach na ciuchy. (usunięte przez administratora)

Kesi

W Krakowie wygrali przetarg na elektrowni, chodzą po jednostkach wojskowych i żebrają o pracowników . Żenada :)

Justyna

W Modlinie stekop da podwyżkę ale tylko dla tych którzy wypracuja ponad 120 godzin. Ha Ha

@Justyna

Czyli bez wypracowanej normy nie będzie dodatkowych pieniędzy. Te 120 godzin to w jakim czasie jest do zrobienia?

Emilia

Czy Stekop prowadzi aktualnie rekrutacje? Jeśli tak, to z ilu etapów się składa taki proces? Jakie wymagania powinien spełnić idealny kandydat na stanowisko ochroniarza? I jak firma podchodzi do ewentualnego zatrudniania kobiet w ochronie?

obiektywna

Co za bzdury R.W.jest naszym koordynatorem na Slasku i nie damy powiedzieć na niego zlego słowa.A ty czlowieku moze sam waly kręcisz i wszystkich mierzysz swoją miarą.

hmm

z firmą Stekop podjęliśmy na Śląsku współpracę kilka lat temu, do tej pory nie ma absolutnie żadnych problemów. Wyżej wspomniany menadżer jest naszym drugim przełożonym i tak jak pierwszy podchodzi z szacunkiem i wsparciem do pracowników, także albo nigdy z nim nie współpracowałeś/aś, albo po prostu chcesz go w jakimś celu oczernić. Jeżeli ktoś na poważnie chciałby zaczerpnąć opinii, a świat ochrony jest "mały", to zawsze może zadzwonić do pracowników pracujących na obiektach na Śląsku.

Krakus

Człowieku nie pisz po alkoholu albo zmień leki bo masz za mocne. Pracowałem w Stekopie jak wygrali w Krakowie Jednostki Wojskowe i powiem tylko tyle że dzięki R.W ta firma się utrzymała bo w końcu wypłaty się zgadzały a przed nim był wieczny problem. Nie wiem o jakim Ty "środowisku" piszesz ale na pewno nie pracowników którzy z R.W pracowali. Jeśli Stekop w Krakowie ponownie wygra JW a R.W będzie dalej kierownikiem to bez wahania ponownie się tam zatrudnię.

szeryyyyf...

Ogólnie jako człowiek i kierownik jest ok. Można powiedzieć odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku... Już 3 lata Współpracujemy na Krakowie i jest ok chodź różne sytuacje były na obiektach..

Jurii
@Krakus

Pewnie na Ciebie też przelewał lewe pieniążki dlatego tak ładnie śpiewasz ????

Stekopek

Pracuje u pana (usunięte przez administratora) to jest pomyłka nie menager. Braki w wypłatach zawsze tłumaczy ze to Białystok Brak zmiany ubran Brak kurtek O buty sie doprosic nie mozna Umowy przywozi po kilka miesięcy Dokumenty jakies u niego zamówic to koszmar Gbur i (usunięte przez administratora) Brak kontaktu z administratorem Nie odbiera telefonów

Bogdan

Wyjątkowa firma ochroniarska. Ja nie mogę narzekać. Wszystko przejrzyste. Jasne reguły płacowe. Żadnego matactwa. Zakrzewicz Bogdan Poznań

kaczmarek

są przetargi i mamy nadzieje że ta firma wygra i nie zatrudnia byłych sb oraz ludzi po 2 zawałach ktos coś wie na ten temat

Lady
@kaczmarek

Mam wielka nadzieje ze jutro okaze sie ze przegraja I zabiorą ze soba ten cały (usunięte przez administratora) ktory narobili

Ochrona

Witam.Pracuje od niedawna w firmie stekop na dworcu żadnych problemów z wypłata na razie nie było jest ok zawsze na czas 10 i 15 więc nie mam na co nadejść ciuchy też dobrej jakości.

Miro

Tak ta firma to tragedia. Tylko nie Stekop. Na początku wszystko na jasne. Potem hała. pozdrawiam

U

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.